Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) rexsimus válasza HussarF (#3198) üzenetére


rexsimus
aktív tag

"Neil Armstrong confirmed" :C

[ Szerkesztve ]

(#3202) AS válasza HussarF (#3200) üzenetére


AS
félisten

Jobban örülnék egy kiegnek inkább, hogy lássam mi történt Raidenel :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3203) ayo válasza rexsimus (#3197) üzenetére


ayo
addikt

fú nem emlékszem, sztem vagy ma jön vagy köv hét kedd. a hír biztos hogy lesz és hogy valami nagy bejelentés lesz szóval lehet izgulni :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#3204) Adam_Shepard válasza ayo (#3203) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk a legújabb brand miatt egy Mad Max karakter még be is csúszhat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3205) AS


AS
félisten

Terminátor lenne jó :) Persze a sima robot kinézet .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3206) Xerxész válasza HussarF (#3200) üzenetére


Xerxész
őstag

Nemcsak szerinted, mert ez egy teljesen egyértelmű állítás. Tehát ez egészen biztos.
Hogy a bejelentés tartalma mi, az már más kérdés.
A kép alapján a The Pit pályára lehet következteti, a csillagos ég a Holddal ezen a pályán volt a háttérben, valaki tweetelte is.
Meg jó lenne az a bizonyos KP2 is.. :)

(#3207) smaul


smaul
csendes tag

Sziasztok!

Nincs itt véletlenül valaki, akinek bejelentkezhetnék a wb profiljával, hogy letöltsem az unlockolhato skineket? Nem nyomtam a telón a játékot, és most olvastam, hogy onnan lehet megszerezni több skin-t is.

Nem tervezem átírni senki jelszavát semmi hasonló, belépek, unlock és kilépek.

Köszi szépen!
ui: bunyóstársakat is keresek szívesen xbox one-ra, live account: hidasip

(#3208) El Gringo


El Gringo
senior tag

vannak új tornyok mobilon :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#3209) Xerxész


Xerxész
őstag

Kombat Pack 2 ma!

[link]

(#3210) #45378816


#45378816
törölt tag

Oh yeah. :)
Twitch mikor varhato?

(#3211) HussarF válasza Xerxész (#3209) üzenetére


HussarF
addikt

Oh, yeah! Kíváncsi leszek, hogy megéri majd beruháznom rá.

(#3212) #45378816 válasza Xerxész (#3209) üzenetére


#45378816
törölt tag

Basszus most neztem meg a kepet rendesen.
Balrol a masodik az Wolverine?! XD

(#3213) ayo válasza Xerxész (#3209) üzenetére


ayo
addikt

Bal nekem baraka..ahogy látom másnak is..többi meg a többi non playable kari lesz?

http://jateknaplo.blog.hu

(#3214) rexsimus válasza #45378816 (#3212) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Nekem is ő ugrott be. Íme az én tippem:

Smoke, Rozsi, Baraka, Terminátor :D

[ Szerkesztve ]

(#3215) Xerxész válasza ayo (#3213) üzenetére


Xerxész
őstag

Megy mindenféle hülyülés persze, de a leghihetőbb nevek balról jobbra, ha a sziluettek valósak:
Baraka, Frost, Fujin?, Bo' Rai Cho.

(#3216) HussarF


HussarF
addikt

Hánykor fogjuk megtudni?

(#3217) Xerxész válasza HussarF (#3216) üzenetére


Xerxész
őstag

Időpont nincs, a közösségi médiákat kell figyelni majd, de gyanítom, hogy itteni idő szerint csak estefelé lesz belőle valami.

(#3218) smaul


smaul
csendes tag

Baraka, Sindel, ?, Bo Rai Cho? Baraka szerintem tuti, Sindel is sokat szerepelt a sztoriba, célszerű lenne betenni, Rain nekem hiányzik nagyon, de ezek nem nagyon hasonlítanak, a harmadikat nem tudom, az az egyik hiányzó ninja, a harmadik a feltűrt újjal Bo Rai Cho is lehetne...

(#3219) Xerxész válasza smaul (#3218) üzenetére


Xerxész
őstag

Balról a 2. inkább Frost, mint Sindel. A haj miatt.

Az igazság az, hogy egyik sziluett sem nőies, szóval lehet, hogy nincs is nő közöttük, bár eddig szinte mindig tartották a 3/4 férfi, 1/4 nő arányt.

Balról a 3. szerintem Fujin. Többé-kevésbé stimmel a fej alak, illetve a vállán lévő ruha az, ami talán a mostani sztorimódbeli kinézetéhez passzol. De lehet akár egy ninja is.

Balról a 4. pedig a karon feltűrt pulóverujj miatt Bo' Rai Cho.

(#3220) smaul válasza Xerxész (#3219) üzenetére


smaul
csendes tag

Igazad lehet Frost-al. Külföldi oldalakon annyira lobbyznak Sindelért, hogy nagyon beleláttam. De előbb utóbb biztos bekerül ő is, mint Rain, ha már meg is hekkelték őket és játszottak velük PC-n :)
hamarosan megtudjuk...

(#3221) Xerxész válasza smaul (#3220) üzenetére


Xerxész
őstag

Mondjuk Frost pont hülyeség lenne. Pazarlás. Már van egy Sub-Zero, aki jéggel operál, nincs szükség még egy ilyen karakterre...nem is értem, miért akarják őt egyesek.
Sindel, Sareena vagy Li Mei jobb lenne, ha már hölgyekről van szó.

De Rain valóban hiányozni fog.

(#3222) smaul válasza Xerxész (#3221) üzenetére


smaul
csendes tag

vajon az új karaktereket mind csak pénzért lehet megvásárolni, vagy lesz aki unlockolható? frost meg lehet olyan lesz, mint Cassie Johnny Cagehez Sonjához képest, hasonló, de kicsit más.

(#3223) rexsimus válasza smaul (#3222) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Esélytelen hogy feloldható legyen bármelyik is. Így hogy lenne pénzük belőle?

[ Szerkesztve ]

(#3224) Xerxész válasza smaul (#3222) üzenetére


Xerxész
őstag

Fizetősek lesznek, ez több mint valószínű.

Bár a Redditen olvastam egy kommentet, hogy a srác unokatestvére a Netherrealmnél dolgozik, és ő elköpte, hogy nem 4, hanem 8 karakter jön még kiegészítésként az alábbiak szerint:
- 2 vendég karakter, ebből az egyik Spawn, a másikra nem emlékszik a srác
- 4 fizetős karakter: Smoke, Havik, Spawn és a másik vendég
- 4 ingyenes karakter: Fujin, Rain, Baraka, Sindel, akik a fizetősekkel együtt érkeznek (egy fizetős, egy ingyenes)

A fizetősök hoznak magukkal egy-egy pályát is:
- Smoke: The Pit
- Havik: Subway
- Spawn: Hell
- másik vendég: saját pályája

Nem kell mondanom, hogy mindjárt le is támadták a srácot a kamuzás miatt. :) Túl hihetetlen. A tegnapi sziluettes Boon tweet után meg pláne kamuszagú, bár még nem tudjuk, kiket rejtenek az alakok.

Mindenesetre csak azt akartam kihozni ebből, hogy lehet, hogy lesz fizetős és nem fizetős karakter is.

(#3225) smaul válasza Xerxész (#3224) üzenetére


smaul
csendes tag

Ez jól hangzik, persze álmodni lehet...
Nem baj, hogy vannak fizetős DLC-k, ma már minden játékban vannak, de annál nincs nagyobb öröm, mint amikor az ember hosszú erőfeszítések árán unlockol egy karaktert. Shinnok kevés volt nekem, kéne 2-3 legalább, meg mellé ~8 fizetős, az már baráti lenne.

(#3226) HussarF válasza Xerxész (#3224) üzenetére


HussarF
addikt

BASZKI!!!!! Ne írj ilyeneket, ha nem biztos, mert egy agyvérzéssel játszol nálam! Spawn jön??? Mert akkor több száz órám lesz az MKX-ben záros időn belül!

Mondjuk jó, tényleg kamu lehet, a 8 karakter az nagyon soknak tűnik....

(#3227) Xerxész válasza HussarF (#3226) üzenetére


Xerxész
őstag

Hát nézd, nekem nem szokásom kapásból meggyanúsítani senkit kamuzással, mert még akár igaz is lehet, amit ír...nem feltétlen hazudik mindenki.
És egészen addig, amíg ez a sziluettes kép meg nem jelent, addig még úgy is voltam vele, hogy megadom a srácnak a bizalmat.
De ha a képen lévő sziluettek valósak, akkor a 4 alakból kéne legyen Smoke, Havik, Spawn és még egy vendég...de valljuk meg, egyik alak sem hasonlít erre a háromra. Én a fizetős karaktereket reklámoznám a cég helyében, nem az ingyeneseket, viszont úgy tűnik, hogy pont azok bújnak meg a képen (többé-kevésbé), akiket a fórumos srác ingyenesnek mondott.
Szóval ezért nem kell komolyan venni azt az írást. :)
Inkább ne éld bele magad Spawn karakterébe.

(#3228) HussarF válasza Xerxész (#3227) üzenetére


HussarF
addikt

Mondjuk a bal hátsó akár gyanús is lehet.
[link]

(#3229) Xerxész válasza HussarF (#3228) üzenetére


Xerxész
őstag

És még csak hülyeséget sem írtál... :)
A fej terebélyesedése lehet akár Spawn palástjának teteje...és én pont azon tűnődtem ennél a fekete alaknál, hogy tök olyan, mintha palástja lenne.

Még a végén igaza lesz a kommentes srácnak... :))

(#3230) Xerxész


Xerxész
őstag

Csak 2016-ban jönnek az újak.
[link]

Valaki írja le, hogy miről szól a cikk, itt a munkahelyemen nem nyitható meg. :(

[ Szerkesztve ]

(#3231) HussarF válasza Xerxész (#3230) üzenetére


HussarF
addikt

Hogy 2016 első felére várhatóak az új játszható karakterek, skinek és pályák. Gyakorlatilag ennyi az érdemi információ benne.

[ Szerkesztve ]

(#3232) Xerxész válasza HussarF (#3231) üzenetére


Xerxész
őstag

Köszi!
Akkor nincsenek még leleplezve az új harcosok. :)
Remélem nem csak ennyi lesz a NAGY hír, hogy "igen, jönnek, de csak 2016-ban". Hanem legalább felfedik őket.

(#3233) Laraxior


Laraxior
titán

Mobilon miert nincsen Faction Wars? Tegnap óta eltűnt :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3234) AS válasza HussarF (#3231) üzenetére


AS
félisten

Csak 2016. akkor remélem több lesz mint egy DLC.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3235) HussarF


HussarF
addikt

De hogy így húzzák az embereket agyát... Hogy majd egy bő fél év múlva lesz valami....

(#3236) Xerxész válasza HussarF (#3235) üzenetére


Xerxész
őstag

Ez volt az a nagy hír... :(
Legalább a neveket leírhatták volna, ha már képet/videót nem mutattak. Ez így tényleg nem sok.

(#3237) rexsimus


rexsimus
aktív tag

Jax-el tolja itt valaki komolyabban?

[ Szerkesztve ]

(#3238) melega


melega
őstag

Ilyen jót még nem játszottam Mortal Kombattal 2000 óta, mint az X-el a szori mód után, a classic towert minden karakterrel végigjátszottam, általában aranyérmet kaptam. Most az endless, survivor, és test your luck tornyokat játszom. Kemény kihívás. "Complete the tower with every character" már mint a classic tower. elért teljesítmény 18/60.

(#3239) melega válasza rexsimus (#3237) üzenetére


melega
őstag

Jaxel én már a classic towert, endless towert, és survivor towert többször nyomtam. Most a test your luck tower következik. Egyik kedvenc karakterem

(#3240) rexsimus válasza melega (#3239) üzenetére


rexsimus
aktív tag

Megy az 50%+ os wall combó?

[ Szerkesztve ]

(#3241) melega válasza rexsimus (#3240) üzenetére


melega
őstag

Nem mindig

(#3242) HussarF


HussarF
addikt

Na úgy néz ki, hogy Wolverine nem lesz a KP2-ben. És egy hamis felállást is megcáfolt Boon, persze attól még egyes karakterek simán benne lehetnek sztem.

(#3243) Xerxész válasza HussarF (#3242) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem tudom, én továbbra is kétségek között vagyok.

Minek adnának ki hivatalosan, nagy felbontásban egy képet azután, hogy már twitteren 1 nappal korábban nyilvánosságra került, ha nem valós alakokat ábrázol? Szerintem ez oltári átverés lenne, én marketing managerként nem tennék ilyet. Ha kamu lenne, szerintem a hivatalos bejelentőhöz nem csatolták volna.
Ha meg valós, akkor az bizony ott Wolverine. A nagy felbontású képen már lehet látni a szőrszálakat a fej aljánál, a nyak tájékán, tehát nem valószínű, hogy Spawn gallérja lenne...

A másik Boon tweethez pedig... Több dologra értheti, hogy nem igaz. Én pl. már arra rá tudom fogni, hogy a képen 4 férfi karakter van, holott tudjuk, hogy ha egy négyes fogatot adnak ki, abból egy nő lesz. 1/4 nő és 3/4 férfi arány.
Értheti Boon arra is a valótlanságot, hogy 1, 2, 3 vagy akár mind a 4 karakter hamis.
Ha nagyon idióta kedvében van (és mikor nincs?), akkor akár a "Kombat Pack 2" szövegre is érthette, hogy kamu...merthogy Story Packnak fogják hívni...vagy mittudomén.

Szóval igen bizonytalan minden...mint mindig. :)

(#3244) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És ha ezek csak skinek és itt szívatnak minket?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3245) AS


AS
félisten

Wolverine sehogy sem lehet, mert az Marvel. MK kiadó meg DC univerzum jogait birtokalja.
Nem szívatnak, csak 2016 még odébb van. És igen ez egy story DLC lesz szinte biztos. 4 Kari nem indokolna ennyi időt.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3246) Adam_Shepard válasza AS (#3245) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hat a story mode vegen van egy nagy idorendi ugras ahol nem tudjuk mi is tortent.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3247) AS válasza Adam_Shepard (#3246) üzenetére


AS
félisten

Nagyából tudjuk, Raiden magába szívta shinok gonosz erejét, és ö is részben az lett. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3248) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

És mi van ha az nem a Wolverine, hanem a Corrupted Shinnok pl?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#3249) Xerxész válasza AS (#3245) üzenetére


Xerxész
őstag

A Predator jogait meg Fox birtokolja, mégis belekerült a játékba.
Nem ettől függ, mert ez csak megállapodás kérdése. Simán lehet Wolverine is (főleg, ha a sziluettek valósak), a kérdés csak az, hogy indokolt-e a jelenléte? Spawnt sokkal többen akarják, ráadásul az ő esetében már megvolt a tárgyalás a jogokról.

Pont, hogy a 4 teljesen új karakter az, ami időt igényelne. Az alapoktól kellene őket létrehozni.
A Story Pack, azaz Baraka, Rain és Sindel rendelkezik mozdulatsorral, még ha az az MK9-es is, de mégis előrébb járnak a fejlesztésben, tehát ha ez a 3 benne lenne a KP2-ben, pont hogy kevesebb idő kéne rájuk.

Tehát ha abból indulunk ki, hogy teljesen új karakterekről van szó, akkor lehet Fujin, Bo' Rai Cho, Sareena vagy Li Mei és esetleg még egy vendég (Spawn vagy Wolverine).

(#3250) AS válasza Xerxész (#3249) üzenetére


AS
félisten

Igen, de predator nem Marvel.
WB nek a Marvel univerzum ellenség, szinte 100% hogy nem lelehet benne marvel kari. Ara ott van 1000 -1 DC kari ami a WB tulajdona.
Ez olyan mintha Batman VS Supermanba hirtelen feltűnne a pokember, vagy pont Rozsomák.

Azt se felejtsük el hogy ugyan ennek a cégnek ugyanettől a kiadottól van 1 DC verekedős játéka . (Ami remélem azért majd folytatnak . :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.