Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3755) Carasc0


Carasc0
őstag

Olvasgatva az MKX mobile verzió népszerűségét, én is kicsit elkezdtem püfölni az érintőkijelzőt. Jason-ről lekéstem (de sztem ahol random kártyát ad, ott már kidobhatja), illetve a Ronin Kenshi-ről is. A többi megvan. A mostani Kung Laó is megvan, de csak 1 db sikerült így gyorsan megszerezni, Hard-on csak elkezdtem.

Egyébként nem tudom mennyi equipment van, de én keveslem. Szinte nincs új amit beadna. A régiek meg lassan X. szintűek. Mrá csak azért is furcsa, mert még májusban láttam egy hackelt mobile MKX-et YT-n ahol tucatnyi új, általam nem látott cucc volt. :Y Ezek hogy jönnek elő? A reggeli Test your luck-ba sosincs új, mindig ugyanabból a kupacból generál. Nem értem hogyan hozhatóak elő a többiek, pedig azóta eltelt pár hónap.

Én Kitana fan vok, szóval én arra gyúrok hogy minden meglegyen belőlük fullra fejlesztve, majd 1 csapatban lehessenek.

Apropó, valakinek nincs kedve csak 1 meccs erejéig Tower Battle-t tolni, hogy Klassic Kitana-t is tudjak venni mobilon? Mert ugyan ő egy véletlen folytán lett meg (telcsi generálta), megvenni nem tudom, mert nincs unlockolva... :R

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.