Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-05-05 21:24:51

LOGOUT.hu

Minden ami Mortal Kombat X.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1465) Carasc0


Carasc0
őstag

Én bazira élvezem hogy mindenem megvan. Tudom persze így hol van a küzdelem meg stb... De sajnos nem nagyon van időm (meg másnak se) napi szinten játszani vele, így pl. a Skinekre amikre én spec igényt tartottam, most legalább megvannak...Online menü kivételével működik minden és teljesen jó.

Megjegyzem nekem így van Arany Scorpionom, Blue-Steel Sub Zero-m, Samurai Pack-em, Mileena Klassic skinem ami hivatalosan még elérhetetlen. Nem kell senkinek így a mobilon nyomkodnia az MKX-et hogy megkapja a szükséges dolgokat.

Így nekem hatalmas élmény, hogy szépen beállíthatom a karakterek kinézetét, minden képességet megtanulhatok. Nagy kár hogy Online nem működnek a skinek (valószínű a steam kívülről kéri le az infókat)

Egyébként belenéztem a fájlba és teljesen korrekt. Gyakorlatilag egy paraméteres konfigfájlhalmaz.. Semmi extra...

Szóval megéri a dolog és nem bugos mint a play NPC Baraka meg Rain és társai... Ha kell képekkel igazolok mindent!

Persze aki online szakosodik a játékban, neki ez nem nagy élmény... Nekem nagyon nagyon az! Skinek gyönyörűek, kaptam 4 alternativ mapot, és megtanulhatok minden kivégzést... Egyedül a krypta szellemének űzése válik így értelmetlenné... Bár nem egészen mert Multiba azt veszi figyelembe amit ténylegesen elértél eddig... Ja és a Kombat Kard-ot nem bántja....

Bocs a reklámért....én nagyon örülök ennek a Tool-nak... :)) :R

Akinek segítség kell tőlem bátran kérhet...Kedvet kaptam a moddinghoz...MKX közösséget szolgálom vele ;)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mortal Kombat X
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.