Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67035) Diokhan válasza #81556480 (#67034) üzenetére


Diokhan
addikt

Vatera nem játszik, nem tudok utalni, kőkorszaki emberke vagyok, nem élek olyasmivel, hogy bankszámla.

Facebookon nem szoktam postolgatni, irogatni hozzászólásban senkinek, és egyik ilyen csoportban sem vagyok benne. Ha nem lenne egy-két olyan ember az életemben, akivel csak FB-on tudom tartani a kapcsolatot, FB-om sem lenne.
A dolgot továbbá az is nehezíti, hogy céges autóról van szó, maga a tükör nincs törve, a burkolat csak leesett télen amikor a középszeren tele volt az út jéggel és olyan volt, mintha keresztbe lefektetett farönkökön közlekedtem volna, lerázódott, észre sem vettem, csak másnap a főnököm...
Nekem nem a komplett tükör kell, csak a burkolat róla, hisz a tükörnek semmi baja. Ezért mertem feltételezni, hogy valakinek esetleg otthon porosodik egy valahol már a második világháború óta és szivesen megválna tőle egy messziről is jól felismerhető összegért EUR-ban...

(#67033) WildBoarTeam : Persze, fél éve keresem a bontókban, általában mindenki elhajt, az előbb leírt indok miatt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.