Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67051) fila


fila
senior tag

Hűtővel foglalkozik valaki?

Van egy 2008-as évjáratú Electrolux kombinált hűtőm, ami nem működik tökéletesen.
(ENB32000W8) itt a 13 oldalon: [link]

Maximumra tekerve hozta csak a kívánt belső hőmérsékleteket, amúgy 4-5 fokkal melegebb volt belül, mint kívánatos lett volna.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#67052) misu válasza misu (#67029) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!

Kösz Mindenkinek! :R :R :R

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#67053) Solad válasza Feriboy2 (#67048) üzenetére


Solad
őstag

Kb neked kell fizetni hogy elvigyek, hisz lenyegeben elektromos hulladekrol beszelunk.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#67054) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Fejlemény a tárolós témával: Bejutottam :C a cuccai ugyan ott vannak de a kulcsot bedobta a postaládába. Most egy újabb probléma, akivel közös a tároló borzalmasan rendetlenül szétpakolt. Ilyenkor mit lehet tenni? Kb nincs olyan hely ahová a cuccaimat tehetném (pedig csak egy kisebb öltözőszekrényt akarok betenni+ hozzáférni) :U

(#67055) bnorci71 válasza jFox (#67046) üzenetére


bnorci71
addikt

nem akarnék még 1 eszközt

ezzel a szarral is csak az a baj először W7 64bit driver nem volt most W10 64bit kellene

Ronyman + üszök

köszi

fila

most van csereakció hát ah valakinek kel leadni,

Bull Boss

megkéred szépen/csúnyán a bérlőtársat hogy annyit foglaljon ami neki jár

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67056) Gus válasza bnorci71 (#67042) üzenetére


Gus
aktív tag

A Win 8 és 10 BIOS-ba beírt kóddal aktiválódik. Nincs szükség szériaszámra. Viszont a telepítő médiát a Lenovo tudtommal pénzért adja. Verzió sem mindegy. A HP ennyiből normálisabb, mert ingyen küldenek telepítő kittet.

[ Szerkesztve ]

(#67057) mycso válasza bnorci71 (#67044) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, nekem van egy ILYENEM

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#67058) bnorci71 válasza Gus (#67056) üzenetére


bnorci71
addikt

Ok
köszi

akkor lehet lementem képfájlnak miután belakta a nejem aztán onnan egyszerűbb visszatenni

Verzió sem mindegy
mármint, hogy pro home stb? a telepítő az MS oldaláról letölthető

Mycso

ment privi

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67059) laika1200 válasza bnorci71 (#67042) üzenetére


laika1200
csendes tag

Windows termékkulcs lekérése parancssori ablakban (cmd):

wmic path softwarelicensingservice get OA3xOriginalProductKey - ez csak a biosban tárolt termékkulcsot adja vissza

vagy programmal: produkey

[ Szerkesztve ]

(#67060) Gyíkac válasza fila (#67002) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Már egyideje szemezek a lámpáddal.. :D

(#67061) bnorci71 válasza laika1200 (#67059) üzenetére


bnorci71
addikt

:R

USB aljzatot tudtok cserélni?
A Lenovó notimba kezd kontaktos lenni mozgatásra eldobálja a kapcsolatot

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67062) laika1200 válasza bnorci71 (#67061) üzenetére


laika1200
csendes tag

Persze, ha van egyező csati a műhelyben akkor másnapra kész. Ha szerencséd van akkor hamarabb :)

[ Szerkesztve ]

(#67063) szmolcsi

Noti sata hdd-t keresek.Thx!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67064) anorche1


anorche1
őstag

Valakinek nincs véletlenül dell latitude dokkolója? Egy e6440 -ből szeretnék valahogy 3640x2160@60hz -et kipréselni. HDMI -n nem tudja, de dokkolón keresztül, display porton hátha.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#67065) szmolcsi

Valaki tud nekem tenni fóliát egy 771-es xeonra és kipróbálni?Thx!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67066) fila válasza Gyíkac (#67060) üzenetére


fila
senior tag

A lámpa még megvan! A telefont már elvitték!

Mennyit adsz a lámpáért? :DD

(szódagép, telenoros Nokia C5 is megvan még!)

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#67067) derrik


derrik
őstag

Festési hiba miatt egy Suzuki Alto tetejét kellene fehér színű fóliával behúzni......Miskolc és környéken hova vigyem ???

(#67068) Diokhan válasza derrik (#67067) üzenetére


Diokhan
addikt

Wondex...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67069) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Lakas felujitasba kezdtünk,es ugy gyarapodik a bontott holmi,mint a gomba. :)

Mit lehet es mit nem lerakni a szemeteshez vagy pedig bele?

Amikre pl konkretan kivancsi lennek:
- felszedett padloszönyeg
- törmelek fa
- butorlap darabok
- müanyag kabelcsatornak

A csempe es hasonlok azt külön elvisszük majd leadni.

(#67070) Gus válasza gaben1117 (#67069) üzenetére


Gus
aktív tag

Fát, fémet a gyűjtögetők elviszik. Azt lehet mellé nyugodtan. Mást nem nagyon. Építési hulladékot hivatalosan nem szabad beletenni a a szemetesbe, de kis adagokban el lehet intézni apránként. Ha több, akkor hulladékudvarban le lehet adni, ha van szemétszállításra szerződésed.

(#67071) misu


misu
aktív tag

Hy!

Mireho-ki átvesz negyed évente 250 kg-ot háztartásonként.
Szemét- /vagy közös költség befizetését igazoló csekk, vagy átutalási bizonylat + személyi.
250kg csak szemre...lehet több is, de ha kérdezik, akkor is annyi! ;] :B

szgk gumit viszont csak 4/db alkalom.

Szép napot!

Bye!

Bűn az élet.

(#67072) szmolcsi

Hy,valaki konyít alaplap javításhoz esetleg ismer egy jó szakit??Thx!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67073) gaben1117 válasza Gus (#67070) üzenetére


gaben1117
senior tag

Nagyon köszi a valaszt. :) es a padloszönyeg az epitesi hulladeknak szamit vajon? A mereten kivül masabb valamiben mint pl.egy fürdöszobaszönyeg?

(#67074) üszök válasza Diokhan (#67068) üzenetére


üszök
őstag

Hát a Wondex pont nem foglalkozik autó fóliázással. Kicsit más a profiljuk.


derrik
(őstag)
Mit jelent a festési hiba? A fólia sem viszel semmit ugyanúgy alá kell dolgozni mint a festék alá.

Én Klinik Robihoz vinném a Soltészon minőségi profi munka,általában várólista is van.
Vagy Zebi dekor

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67075) derrik válasza üszök (#67074) üzenetére


derrik
őstag

..... nem jól fogalmaztam. Nem festési. Hanem egy szakszerűtlen polírozás olyan szinten elvékonyította a lakk réteget hogy a maradék teljesen be mattult és hámlott. Így vettem most ..zöldes kék a színe. S az asszony szerint jól állna neki ha tetje fehér lenne "mint a minik-nek" ....igy most ez a fő csapás irány. Fehér tető:)

[ Szerkesztve ]

(#67076) bnorci71 válasza szmolcsi (#67072) üzenetére


bnorci71
addikt

Laika1200-t keresd nyugodtan

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67077) Penndragon válasza szmolcsi (#67072) üzenetére


Penndragon
tag

Mi a pontos baja az alaplapnak. Kondérokat cseréltem már párszor, nem volt vele gond. :D

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#67078) elistvan


elistvan
senior tag

Miskolcon a búza vonzáskörzetében és környékén tud-e valaki olyat aki személyautóba ülésfűtés/tolatókamera beszereléssel foglalkozik? A locziwill-t már néztem csak decemberre vállalják.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67079) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Sziasztok!

Újra van okos akkumulátor töltő a Lidlben! Kép
Teljesen másért mentem be, még jó, hogy körbe néztem. (érdekes, hogy a mától érvényes akciós újságban nincs benne)
Sokáig kerestem eddig mindenhol, most azonnal vettem egyet. :B

(#67080) elistvan válasza Spancer RE (#67079) üzenetére


elistvan
senior tag

És ez hasznos? Jó? Mire használod? Ha a kocsi generátora nem tölti az akkut rendese? Bocs a sok fura kérdésért, de érdekel.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67081) Spancer RE válasza elistvan (#67080) üzenetére


Spancer RE
aktív tag

Nyugalom, semmi baja a generátornak. Több kocsi van a családban, változó használttal, néha jól jön/jött volna télen. Mindennek megvan az oka, én se kérdezem mástól, hogy ki-mit-miért vesz. Én pl a dohányosokat nem értem, kipróbáltam, de nem látom értelmét. Mégis sokan veszik azt a szemetet. 5 boboz cigi árával máris megspóroltam ennek az árát! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#67082) --ka válasza Spancer RE (#67081) üzenetére


--ka
senior tag

Nem vagy Te passzív-agresszív? :D
Kaptál egy teljesen releváns kérdést, arra ezt rittyenteni!? :Y

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#67083) bnorci71 válasza elistvan (#67080) üzenetére


bnorci71
addikt

rajtahagyod a lámpát és lemeríted az aksit pl. máris jól jön.
após pl keveset megy van hogy elfelejti levenni a sarut és lemeríti az aksit akkor is hasznos, tett már tönkre így 2-3éves aksit mert mélymerült

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67084) üszök válasza derrik (#67075) üzenetére


üszök
őstag

Ha lehámlott a lakk és nem mindenhol,tehát nem sík teljesen a felület, át fog látszani a fólia alatt nagy valószínűséggel.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67085) Wiz Khalifa válasza üszök (#67084) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem az első kocsim teteje karbonfóliás volt. Annyira vastag volt a fólia hogy a jégkárt csak akkor vettem észre a tetején mikor már 2 hete az enyém volt a gép és a napfény úgy esett rá.

Szóval attól függ milyen vastag a fólia amit tervez venni.

Smoke some weed nigga!

(#67086) derrik válasza üszök (#67084) üzenetére


derrik
őstag

....csak egybe húzzak előtte, már remélem. A fólia alatt csak a bádog ne legyen látható. Már ugyan mindegy nem?

Chromecast 2 eladó. Edigital vásárlás még némi garancia is van talán rá.... számla, doboz, tartozékok

[ Szerkesztve ]

(#67087) elistvan válasza bnorci71 (#67083) üzenetére


elistvan
senior tag

Így már érthető. Köszi.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67088) üszök válasza derrik (#67086) üzenetére


üszök
őstag

Hát várj. A fóliás nem fog csinálni semmit, max lemossa felületet és húzza rá a fóliát. Ha alatta nem homogén a felület akkor az át fog látszani a fólián. Az is hullámos lesz,vagy kráteres.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67089) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv. Bulgárföld környékén van olyan virágbolt, ami estig nyitva van? Legalább oylan 6 óráig? Köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67090) derrik válasza üszök (#67088) üzenetére


derrik
őstag

Akkor vizes papírral kicsit megdolgozom én

(#67091) gaben1117


gaben1117
senior tag

Valaki csináltatott már panel falvágáshoz statikussal szakvéleményt? Tudnátok ajánlani valakit? Mennyibe fáj egy ilyen papíros?

(#67092) Argos válasza derrik (#67090) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

"vizes papírral kicsit megdolgozom" :N
Attól függően, hogy mennyire sérült/rossz a felület, azért az nem kicsi meló.

Ha, a lakkréteg sérült, azt bizony komolyan fel kell csiszolni, mert ha az egyszer megindult, alámegy a nedvesség akkor tovább fog peregni.
A fólia remekül rátapad a felületre, amivel közvetlenül érintkezik, viszont, ha az a lakkréteg már nem vagy csak kis mértékben ragaszkodik a kasztnihoz, akkor az bizony vele együtt fog távozni.
Anno jártam úgy, hogy behúztuk a tetőt, a végén kellett igazítani rajta és úgy ahogy van, lakkréteggel együtt lejött az egész...
A legutálatosabb része a dolognak az aládolgozás. Sérült lakk esetén, egy vékony spaklival kezded - szélén alányúlsz és tolod ameddig jön (kisebb erőfeszítéssel, kalapáccsal azért nem kell rásegíteni). Ha, ez megvan jöhet a teljes felület felcsiszolása, plusz a még esetleg rajta maradt lakk peremének simára, szintre dolgozása. Bár, legtöbb esetben, hacsak nem egy-két helyen jégkár/kavics okán megpattant a lakk, jobban jársz, ha levakarod az egészet. És mindenképp javallott ezt a műveletet csiszológéppel végezni, mert megőszülsz a végére. Először egy durvább 100-120-as, majd egy finomabb 300-320-as vászonnal, igény esetén persze lehet még egy vizes is a legvégén.
Ha, horpadások, rozsda (ha puklis, csavarhúzóval rámenni bátran, majd fémig csiszolni), látható szintkülönbségek stb. vannak, akkor ezután jöhet a glettelés. Felviszed a két komponensű glettet a sérült részekre - gyorsan és lehetőség szerint pontosan, megfelelő mennyiségben (minél többet kensz pluszba a szinthez képest, annál többet kell visszacsiszolnod, ha keveset, akkor meg még egy kör), mert pláne ebben a melegben hamar szárad és nem lehet eldolgozni. Ha, meg túl hígra kutyulod, akkor azzal szívod meg.
Ha, megszáradt, felcsiszolod, simogatod, megnézed jó-e, lemosod, portalanítod, ha nem oké, újabb réteg glett.
Ezt a műveletsort addig ismételgeted - kend fel, csiszold le a Karaterkölyök után szabadon :P -, amíg elégedett nem leszel a végeredménnyel, vagy befejezettnek nem nyilvánítod a melót az "Ott b*ssza meg a jó édes anyját az a &#!$#@!" felkiáltással.
Végül újabb lemosás, tökéletesen por-, zsírmentes felület. Aztán jöhet rá a fólia.

Sima szín fólia - pláne fehér- alá ugyanúgy alá kell dolgozni, mint a fényezés alá. Karbonnal más a helyzet, az sokkal vastagabb anyag, plusz a mintázata el is viszi a szemet, nem tűnnek fel a kisebb hibák. Sérült felületre ezért is javallottabb. De, abból is csak a fekete/sötét, mert a szennyeződés megül a mintázatban és állhatsz neki sűrű káromkodások közepette körömkefével kivakarni. Majd hagyni a pi*csába az egészet és leszedni a fóliát, mert randa.
(Na, a leszedés egy másik kellemes móka, ha a fólia ottfelejti a ragasztót a felületen, avagy épp ekkor kezdi el felhozni a sérült lakkot.. De, ez egy másik történet.)

Kicsit bő lére engedtem, de hátha hasznos lesz másnak is. Nagyon jó dolog a fóliázás, de néhány dolgot mérlegelni és szem előtt kell tartani.

...elmúlik...

(#67093) üszök válasza Argos (#67092) üzenetére


üszök
őstag

Ez egy nagyon jó leírás. :K Ezt nem volt kedvem begépelni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67094) nyuszó válasza gaben1117 (#67091) üzenetére


nyuszó
tag

Igen, én 2 éve csináltattam Kazincbarcikán. 15 ezer Ft volt a statikai szakvélemény. Kazincbarcikai az illető. Ha kéred, privátba megírom az elérhetőségét. Nem tudom hol laksz, hogy érdekel-e.

(#67095) gaben1117 válasza nyuszó (#67094) üzenetére


gaben1117
senior tag

Irtam privatot. :)

(#67096) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

A környéken ismer valaki kismotorokkal/robogókkal foglalkozó személyt? Fiatal, esztétikai hibás darabra lenne szükség.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#67097) Bull Boss válasza Tothgera30 (#67096) üzenetére


Bull Boss
senior tag

robogót szeretnél venni? :U

(#67098) Tothgera30 válasza Bull Boss (#67097) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egy ismerősömnek lenne szüksége motorra.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#67099) Bull Boss válasza Tothgera30 (#67098) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Nekem van egy Piaggio Zip, csak picit szét van szedve, kb fél napos meló, aki ért hozzá. Minden meg van hozzá. Motorja nincs bontva

(#67100) jFox válasza Tothgera30 (#67096) üzenetére


jFox
őstag

Így szezon vége felé már nehéz ügy. A kereskedők már rakják el a gépeket a következő szezonra.
Jófogáson vagy egyéb apróhirdetéses oldalon még lehet találni.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.