Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67351) Tothgera30 válasza szmolcsi (#67347) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Emiatt egyszer már negatívra értékeltek a vaterán, azóta nem is foglalkozom az ottani piactérrel és felhasználókkal. Bár én a másik oldalon voltam, tudni illik, aukción hirdettem egy terméket, de ismerős eljött érte, és megvásárolta. Még aznap lejárt a licit, vevővel közöltem hogy sajnos ismerős elvitte, erre rittyentett egy negatív értékelést hogy kedvesen közöltem vele hogy drágábban adtam el másnak. Szóval kész röhej az egész.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#67352) F.B.I. válasza --ka (#67350) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én nem hivogattam senkit, nem mentem be sehova, nem módosítottam semmit, egyszerűen a DIGI oldalán, az írj nekünk részben megfogalmaztam, hogy több éve imádom őket, jöttek új csajok, leraztam mindet, remélem ezek után is szeretnének egy ilyen hűséges, kitartó ügyfelet, ezért ha lehet, akkor a régi áron, 2 év hűséggel, folytatnám tovább. Egy hét után hívtak, megkaptam, régi áron.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#67353) Bull Boss válasza elistvan (#67349) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Még létezik a vatera? :D

(#67354) Makifeju válasza szmolcsi (#67347) üzenetére


Makifeju
tag

Hagyd a francba az egész vaterát! Én több száz eladással,0 negatív visszajelzéssel vagyok ott,mégis mikor a múltkor beolvastam egy fórumos csókának,bosszúból törölte a vatera az összes hirdetésem,mindenféle nemlétező szabálytalanságra hivatkozva. Vannak ott is ugyanolyan csókos eladók,illetve kivételezések bőven. A szabályzatuk pedig egyedül rád vonatkozik,nekik,illetve a vip tagoknak mentesség jár minden alól. A csákónak meg verj oda egy nagy budos negatívat,ha már gerinctelen tanuljon kicsit. Amúgy sztem nem törölte a hirdetéseit,csak tiltóra tett téged,azért nem látod a többi cuccát.

Lehetsz te sikeres-okos-gazdag és szép,de soha nem érhetsz fel hozzám,mert nem lehetsz ÉN!

(#67355) szmolcsi válasza Makifeju (#67354) üzenetére

Beléptem az asszonyéval törölt mindenét,nem reagál semmire,úgy szeretném valahogy megrángatni ilyen eladó nem való a vaterára menyen a jófogásra bazzeg.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67357) Gyíkac válasza szmolcsi (#67347) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Erre sajnos tényleg annyi van, hogy engedd el, csak bosszankodsz.

Engem leteremtett vatera 1X mert visszaírtam,hogy az értékeléstől számított 1 napon belül a terméket visszavettem. Nem fizetném be a közvetítői díjat mert az adásvétel nem jött létre.

Én voltam az utolsó mocskos,hogy képzelem meglopni őket? Azóta rendszeresen felajánlom az eladóknak, hogy akkor vatera felé nyilatkozzunk úgy, hogy nem jött létre.. Ha ők így, akkor én is..

(mellesleg volt másik történet: telefont vettem használtan, nem olcsón, a kijelzőn nagy elszíneződés, vatera nem foglalt állást. Az eladó szerint meg örüljek mert ez olyan mint a használt kocsi, nem azt kell nézni.)

(#67358) Gyíkac válasza szmolcsi (#67355) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

A Jófogást is Vateráék kertészkedik... :)

(#67359) szmolcsi

Hmm az az érdekes már megtaláltam itt is a hirdetést,ha a vatera szabályzattal nem foglakozik itt lehet tőle biztonságban vásárolni?Mert szerintem nem.És nem a 27k érdekel hanem az elvek meg ahogy fogalmazott és mocskos sunyi módon járt el,40 felé nagyon ugrok az ilyenekre nálam az adott szó az fontos,megtanultam mi a parasztbecsület!!Ezért szeretem a vaterát licitálsz megnyered megkapod erre már ott is vannak ilyen senkiházik!!

[ Szerkesztve ]

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67360) wwenigma válasza szmolcsi (#67359) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha az elvek érdekelnek akkor pereld be, sajnos kb. azt csinál minden egyéb esetben amit akar.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67361) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Valaki finom kaját?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#67363) Vangelis válasza Bandika788 (#67362) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ismerős rendelte...

Krigli kazincbarcika

A cetli azért kemény!!!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#67364) laika1200 válasza Vangelis (#67361) üzenetére


laika1200
csendes tag

Bemész, hátba vered hogy leszakadjon a veséje, majd a kezébe adod a Te cetlidet hogy "nem bántalmaztalak, csak láttam hogy csuklottál (a cigánypecsenye miatt) ezért megpaskoltam a hátad."

(#67365) mezis válasza szmolcsi (#67359) üzenetére


mezis
nagyúr

Voltak korábban is haramiák. Eladóként összefutottam egy ilyennel. Leütötte villámáron, aztán már e-mail-ben elkezdett alkudozni. Neki ez a vásárlási technikája. Nincs licit, nincs konkurencia, szabad a pálya.
Nálam nem nyert, az meg, hogy adott rólam egy negatív értékelést, nem érdekelt, mint ahogy a vaterát sem érdekelte a dolog.

mezis

(#67366) mezis válasza benvolio (#67344) üzenetére


mezis
nagyúr

A UPC-nek nagyon jó a honlapja. IRSZ, utca, HSZ alapján pontosan mutatja, hogy mit, mennyiért kaphatsz.
Az alábbi két képen az egyik HSZ-nek már van hűségidős előfizetése, a szomszédjának meg bizonyára nincs UPC előfizetése.
Kitaláljátok, hogy melyik hova szól ? :U

[ Szerkesztve ]

mezis

(#67367) Spancer RE


Spancer RE
aktív tag

Ha már ilyen szolgáltatós témában vagyunk, akkor szintén egy UPC "érdekesség": [link]
Ez a sajt UPC profilunkban van, ma vettem észre.
Még csak Pécs környékén sem jártam soha, nem hogy az legyen az állandó lakcímem... ez mégis hogy fordulhat elő?
Az ügyfélszolgálat csak hétköznap tud ezzel foglalkozni, kíváncsi leszek, hogy mit mondanak erre.

[ Szerkesztve ]

(#67368) elistvan


elistvan
senior tag

Vegyetek mindenféle lomot. Csere érdekel. Ugyanitt: Radeon 4670 pci-e 512Mb vga eladó illetve 9%-os wd green 500-as 3,5-ös sata vinyó is alkatrésznek.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67369) wwenigma válasza wwenigma (#67337) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Senki nem tervez akkor korlátlan LTE mobilnetet olcsón amihez eszközre lenne szüksége? :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67370) Ivanh


Ivanh
tag

asztali gépbe keresek ddr4 memóriát, 4 gb( esetleg 2x2 gb is lehet) keret 4-5 ezer. bármilyen megoldás érdekel. :R

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#67371) Caldera válasza Ivanh (#67370) üzenetére


Caldera
aktív tag

:DDD :Y

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#67372) WildBoarTeam válasza Ivanh (#67370) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Nem lesz könnyű. :N [link]

blabla

(#67373) jFox


jFox
őstag

Én meg 2Gb DDR2/800 RAM-ot keresnék meg valami combosabb 775-ös procit, E7xxx től fölfelé. Jöhet Q széria is, ha jó árban van. :K
Ajánlatokat pü-ben! :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#67374) jFox


jFox
őstag

És ezek még mindig eladóak/cserélhetőek:
Type C csatlakozós QI töltő film - 1500Ft
(Rá szereled a tellóra, hátlap alá is berakható, és már tölthető is drót nélkül.)
Kormányra szerelhető mobiltartó - 500Ft
(A kormányon belül helyezi el a telefont, vezetésben nem zavar. Max 5"-ig)
MP3 lejátszó modul SD,USB,FM RÁDIÓ - 1300Ft
Bluetooth 4.0 USB stick. Hang átvitel is megy. :K - 3000Ft
Mágneses microUSB kábel tokban hordott mobilokhoz - 1500Ft
5200mAh Powerbank - 2500Ft
APC BackUPS 700 friss akksival - 10000Ft

Ez csak eladó:
Xiaomi Redmi 2 - 1/8
Edzett üveg az előlapon, piros fém keretes edzett üveg hátlap, gyári hátlap, szilikon tok, töltő, doboz.
Ár 19k

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#67375) Ivanh válasza WildBoarTeam (#67372) üzenetére


Ivanh
tag

ne hidd, hogy lehetetlen: ezzel már felvettem a kapcsolatot ;)
de ssd is érdekel, és 1151 hűtés is, 2-2 db :K

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#67376) Teng


Teng
aktív tag

Igényfelmérés
Akit érdekel eredeti, bontatlan:
Win 7 Pro 64bit : 6500 Ft
Win 10 Pro 64bit : 10500 Ft

Ha igen Pü-ben jelezd.

[ Szerkesztve ]

(#67377) --ka válasza Ivanh (#67375) üzenetére


--ka
senior tag

Vele már én is vagy 10 napja. Oszt' semmi. Minden eladva. :O

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#67378) mycso válasza jFox (#67373) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Van egy E7200-am, ha érdekel.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#67379) --ka


--ka
senior tag

Szervusztok!
Keresek 1×2GB DDRII 800 MHz notebook RAM-ot, esetleg 2×1 GB-t szigorúan egyformát, legvégső esetben 1×1GB is érdekelhet. ASUS notiba egy 1GB-os Nanya mellé/helyett.
Pü-be, kérlek!

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#67380) Pitu


Pitu
aktív tag

Esetleg ha valakinek van felesleges shell matrica (bmw), szívesen átvenném. (-;

(#67381) Wiz Khalifa válasza Pitu (#67380) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem egy füzetre való jó lenne. :DDD

Sajnos nem tudok annyit tankolni ott hogy kapjak pontot pedig egy kisautó jól jönne bátyám fiának. :)

Smoke some weed nigga!

(#67382) Pitu válasza Wiz Khalifa (#67381) üzenetére


Pitu
aktív tag

Gyereknek gyűjtöm én is, eléggé rá van kattanva. :)

Más: tudja valaki tegnap mi történt az Újgyőrinél délután fél 5 körül? A villamos megállt kb. a körforgalom közepén, utasok le...stb.

(#67383) Gus válasza --ka (#67379) üzenetére


Gus
aktív tag

Asszem 2x1G van.

Pitu:Pitu: Valami baleset volt, a zasszony mondta.

[ Szerkesztve ]

(#67384) elistvan


elistvan
senior tag

Esetleg van a topicban olyan aki fél állásban pedagógus/a másik felében rendszergazda mint én? Megírhatná a heti óraszámait, hogy oszlanak meg a fél-fél státusz esetén.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67385) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó egy Genius SW-HF2.1 1700 hangfal.
Jó állapotú ,nagyon szépen szól.
Az ára 6000 ft.

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#67386) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Eladó 2db 1éves xbox live előfizetés

(#67387) Rendo84 válasza LaciMc82 (#67385) üzenetére


Rendo84
senior tag

Ennyiért ez ajándék!

(#67388) LaciMc82 válasza Rendo84 (#67387) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Ok akkor legyen 40000 Ft:D
Érdekel a dolog? Na nem 40-ért persze :)

[ Szerkesztve ]

Tiszta hülye aki nem normális

(#67389) Rendo84 válasza LaciMc82 (#67388) üzenetére


Rendo84
senior tag

Engem nem, köszi.

(#67390) touché


touché
újonc

ASUS RT-N12+ router eladó: [link]

Közép-Afrikában a tusz…, a huti-tuszu…ööö, a huti-tuszi…Nem! A tuszi-hutu ellentét kapcsán…

(#67391) elistvan válasza touché (#67390) üzenetére


elistvan
senior tag

Gari van még rá? A hugom épp routert keres.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67392) benvolio


benvolio
őstag

Eladó AMD FX6100 proci, hűtő nélkül, 10e-ért!
Üdv!

(#67393) gaben1117


gaben1117
senior tag

Sziasztok!

Szellőző nyílásra szeretnek sima kör alaku racsokat venni,vagy mondjuk a szunyoghalos is szuper lenne. Tudnatok ajanlani valami jo helyet ahol vannak ilyenek es nem horror aron van? Obi,Praktikerben 1500-2000 Ft darabja,ami szerintem rablas. Neten 3-400 forintok,de jo lenne helyben megvenni.

(#67394) Wiz Khalifa válasza gaben1117 (#67393) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szia!

Gyere be hozzánk a Thermo 93' Kft-be. (3527 Miskolc, Zsigmondy V. u. 4.)

Nálunk 400-600ft attól függően mekkora kell (100, 125, 150).

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#67395) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, Miskolcon hol találok olyan boltot, ahol hőálló szalagot, bandázst, vagy valami hasonlót tudnék venni???

Egy kb. 40cm hosszú, 15mm átmérőjű csövet kellene betekernem.

Az alugőzölt teszkós cuccok nem jók (ezek 110fok körül bírják), mert valami iparibb 5-6-700fokot is megtűrő cucc kellene.
Guglizgatok már pár órája, Pesten vagy 1000 boltot találtam, ahová besétálhatnék és van, de itt nálunk sehol semmi.....ma estére kellene.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#67396) gaben1117 válasza Wiz Khalifa (#67394) üzenetére


gaben1117
senior tag

Pont a Ti weboldalatokat nézem. :))

Az a gond, hogy hétköznap nem nagyon tudok kijutni a 7-16:00 nyitvatartási időben. :(

(#67397) Caldera válasza Wiz Khalifa (#67394) üzenetére


Caldera
aktív tag

Milyen kicsi a világ. :D Csak nem tudok rájönni, hogy a Termo-ba ki jár Polo III-mal.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#67398) Wiz Khalifa válasza Caldera (#67397) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor még kisebb a világ ugyanis én járok azzal. :)

Smoke some weed nigga!

(#67399) Caldera válasza Wiz Khalifa (#67398) üzenetére


Caldera
aktív tag

Azt tudom, láttam az adatlapon :D , csak nem tudom ki az az én. De lehet, hogy új dolgozó vagy.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#67400) Jarod1 válasza mycso (#67395) üzenetére


Jarod1
addikt

Capton szalag néven is kereshetnek, Emo T pròbáltad?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.