Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66901) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#66897) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Épp ezért kell szólni a régi tulajnak, hogy már van hozzáférése a helyiséghez és jöjjön pakoljon ki mondjuk 1-2 héten belül, különben a cuccokat kirakja a helyiségből. Ez persze akkor jogos, ha a saját adás-vételijében szerepel, mint tulajdon. Bár valószínűbbnek tartom, hogy abban ez nem szerepel, inkább a társasházas szerződésben.

(#66898) Bull Boss
Igen.

blabla

(#66902) expander


expander
senior tag

egyszer kiprobalt, hdmi-vga adapter erdekel valakit esetleg ? :B

(#66903) gaben1117 válasza WildBoarTeam (#66901) üzenetére


gaben1117
senior tag

Még véletlenül sem kötekedni akarok, de sajnos nem így van. Nem fogalmaztam szerintem elég pontosan, és nyilván én sem saját tapasztalatot írok le.

Az általam leírt esetben a kollégám a saját garázsában tárolta szívességből az abroncsokat és több év után dobta ki, mivel sokszori kérésre sem vitte el a tulaj. Ezek után ment a feljelentés és őt marasztalták el. Ő is teljesen ledöbbent, de a nyomozó is aki eljárt az ügyben azt mondta, hogy nem dobhatta volna ki más tulajdonát bármennyire is morbid az egész sztori.

(#66904) Diokhan válasza gaben1117 (#66903) üzenetére


Diokhan
addikt

Erről a hanta boy egyik jelenete jutott eszembe...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66905) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#66903) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Lehet igazad van, de ez akkor sem fair viselkedés.
Akkor meg keresni kell egy ügyvédet, az elmondja a lehetőségeket. Ha elég rafinált még az is lehet, hogy a tárolásért simán lehet rajta behajtani valami összeget. ;]
Hétvégén pont jön az asszonyhoz az egyik barátnője látogatóba, aki jogász, ha eszemben lesz rákérdezek, hogy ilyen helyzetben milyen megoldási lehetőségek vannak.

blabla

(#66906) --ka válasza WildBoarTeam (#66905) üzenetére


--ka
senior tag

Nem fair play díjas megoldás, de mi van akkor, ha feltörik a pincét és ellopják! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#66907) Jarod1


Jarod1
addikt

Weller páka trafóegység sérülten de működőképesen eladó. wd 80. Érd priviben.

[ Szerkesztve ]

(#66908) Ereshkigal válasza jFox (#66880) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Köszi!

(#66909) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Tudna valaki ajánlani egy TV fali konzolt? 46'os tv hez kellene, a lényeg a jó teherbirás és persze az ár sem utolsó. 10K környékén létezik ilyesmi, :U

Szerk: Jah és 4cm-s betonfalra lenne téve. Sztem max 6os tiplikkel tudom rögziteni. ELég az vajon? :F

[ Szerkesztve ]

(#66910) diablo1984 válasza Bull Boss (#66909) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem a 112cm-es tv-m egy négyezerakárhányszázas edigitalos cuccon van, masszív, bár a csavarjához alig lehet hozzáférni(ami rögzíti a tv-t a fix részhez, 30cm-es csavarhúzóval), de olcsó és jó!

(#66911) Jarod1 válasza Jarod1 (#66907) üzenetére


Jarod1
addikt

Helyesbítenem kell: az eladó ws 81 a weller páka típusa,

(#66912) Pitu


Pitu
aktív tag

Miskolc, Testvériség utca mennyire biztonságos/jó környék? Van ott pár eladó ház most.
Kicsit fentebb a Fazolán lakunk, az csendes, nyugodt környék.

(#66913) üszök válasza Pitu (#66912) üzenetére


üszök
őstag

Az összes Lyukói bantu ott jár át. Busszal,gyalog,kocsival. Meg a forgalom is elég nagy napközben, Varbó,Parasznya,Péter, Barcika, erre járnak az emberek. Szűk az utca nem tudsz megállni a kapu előtt normálisan kocsival,a busz is elég sűrűn jár az is zajos.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66914) Diokhan válasza üszök (#66913) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem eszik azt olyan forrón...
Nem mindenki bantu csak azért, mert arra jár, busszal, kocsival, gyalog. Én is sokat járok arra, mégsem vagyok bantu...
Mivel a lyukói útról beszélünk, eleve nem meglepő, hogy nappal van rajta forgalom. Gyalog inkább elmennek a Bertalan út felé, mert közelebb van, mintha végig mennének a volt gumiszervízig.

Gyalogos forgalom ott alig van, inkább autós.

Valóban szűk az utca, rendszeresen anyázok, hogy nem lehet elférni, én végig büntetnék mindenkit, aki nem képes beállni az udvarra. Pedig nem is kamionnal járok arra, csak személyautóval.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66915) expander


expander
senior tag

elado, esetleg csere: i5-7600

(#66916) üszök válasza Diokhan (#66914) üzenetére


üszök
őstag

Bocs.... Nem azt írtam,hogy mindenki bantu aki ott megy át,hanem azt,hogy az összes bantu ott jár át Lyukóba. A kettő azért nem ugyan az. Én is szoktam arra járni robogóval, sőt lehet mindjárt fogok is,mert nem tudom még merre induljak ma. Ja a 30-as tábla helyett megállni tilos kéne.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66917) Pitu válasza üszök (#66913) üzenetére


Pitu
aktív tag

Köszönöm!
Igen, valóban szűk az utca, ill. reggel katasztrófa a város felé átjutni a síneken. Mi délután fél6kor is alig tudtunk kikanyarodni Diósgyőr felé.
A forgalom nem tűnt annyira vészesnek ott délután 5 körül.

(#66918) Diokhan válasza Pitu (#66917) üzenetére


Diokhan
addikt

Mert nyári szünet van. Iskolaidőben akkor zajlik ott az élet igazából...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66919) satomee


satomee
senior tag

Üdv,
Tud valaki Miskolcon Hejőcsaba-Görömböly környékén (vagy ezekhez minél közelebb) fémhulladék átvevőtl?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#66920) bnorci71 válasza üszök (#66916) üzenetére


bnorci71
addikt

ja és a vendég stb. az hol állna meg????
ne csak a tulajokra gondoljatok azon túl is van élet nincs ott azért akkora forgalom, hogy ne lehetne az álló autót kikerülni

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66921) WildBoarTeam válasza bnorci71 (#66920) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Feltéve, hogy milyen "profin" parkolja le a merdzsót 1m-re a szegélytől az újgazdag apuka szőke kislánya...

blabla

(#66922) Diokhan válasza Diokhan (#66873) üzenetére


Diokhan
addikt

nos...? Esetleg...?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66923) Diokhan válasza Diokhan (#66922) üzenetére


Diokhan
addikt

Nos, akkor B terv.
Honnan tudnék esetleg autót kölcsönözni nem horror áron?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66924) WildBoarTeam válasza Diokhan (#66923) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Oszkáron nincs fuvar hozzá?

blabla

(#66925) üszök válasza Diokhan (#66923) üzenetére


üszök
őstag

Egyre nagyobb divat a régi szemét autók fillérekért való bérbeadása. A Lorántffy tetején is mintha láttam volna kiírva a kereskedésre. Ez az csak most jobban ki van glancolva.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66926) Diokhan válasza WildBoarTeam (#66924) üzenetére


Diokhan
addikt

A dolgot nehezíti, hogy a két lányommal együtt mennék, gyerekülés stb. Tegnapig volt autó, azt vissza mondták, most kapkodás van.

(#66925) üszök: Ismerem ezt a helyet, ott van Hadikék felett. Tudsz esetleg valami kontaktot vagy honlapot hozzájuk? Én kerestem, de nem találtam semmit.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66927) üszök válasza Diokhan (#66926) üzenetére


üszök
őstag

Nem sajnos. Néha járok arra és láttam kiírva.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66928) Diokhan válasza üszök (#66927) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi! Majd akkor megpróbálom kideríteni.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66929) jFox válasza Diokhan (#66928) üzenetére


jFox
őstag

Ma én megyek arra, majd megnézem. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66930) Diokhan válasza jFox (#66929) üzenetére


Diokhan
addikt

Szuper, akkor majd várom ;)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66931) pc-user


pc-user
aktív tag

Vennék Intel Core 2 Duo E8400 procit (max. 2500 Ft)...

(#66932) jFox


jFox
őstag

Az alábbi processzorok eladóak/cserélhetőek:

Intel Celeron 430 - csoki/sör
Intel Pentium 4 630 - 0,5k
Intel Pentium Dual-Core E2160 - 0,8k
Intel Pentium Dual-Core E5200 - 1k
Intel Core2Duo 6600 - 2k
Intel Mobile C2D T5500 - 2k

AMD Sempron SDX140HBK13GQ - csoki/sör

2x256Mb RAMBUS RAM 1066MHz - csoki/sör

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66933) jFox válasza Diokhan (#66930) üzenetére


jFox
őstag

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66934) Diokhan válasza jFox (#66933) üzenetére


Diokhan
addikt

Istenkirály vagy, köszi! :C :C :R :R :DDD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66935) roti86


roti86
őstag

ZTE V5 Redbull eladó. Képeket kérésre küldök.

(#66936) jFox válasza Diokhan (#66934) üzenetére


jFox
őstag

Nincs mit. Útba esett. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66937) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#66926) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az Astraval mi van?

Smoke some weed nigga!

(#66938) #81556480


#81556480
törölt tag

valakinek nincs wifirouter eladó ? Gusmaster ?

(#66939) Jarod1


Jarod1
addikt

eladó cumók:

eladó AMD Athlon 2200 processzor 500 Ft
eladó egy Canon FEjbeszélő headset 500 ft

Intel Hűtő 500 FT

Amd Athlon 2200 proci ,hűtő 500 Ft

Eladó 300 W os hibás codegen táp 500 Ft

Nikon coolpix 4600 2000 Ft

Eladó Tp-link Wr-642G wifi Router 2000 Ft

(#66940) WildBoarTeam válasza Bull Boss (#66895) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Rákérdeztem az asszony jogász ismerősénél. Mivel a konkrét körülményeket nem ismeri, így csak általánosságban tudta elmondani a dolgot.

Nos, első lépésként a közös képviseletet keresd meg, elméletileg a társasház alapító okiratában szerepelnie kell annak, hogy melyik lakáshoz mennyi terület tartozik a közös helyiségekből (talán az is, hogy melyik tárolóban). Mivel a terület közös tulajdon része, így akár a közös képviselő is intézkedhet zárcsere ügyében.

A cuccokkal kapcsolatban is kérdeztem és említettem neki a gaben1117 által írt esetet. Ott már macerásabb a dolog. Ha tudsz e-mail (bár jobb lenne egy tértivevényes postai levél) címet, akkor arra kellene írnod neki, amiben szabsz egy határidőt a cuccok elvitelére, különben az ő költségén elszállíttatod. Viszont ez azt is jelenti, hogy a költségbehajtást már jogi úton tudnád megtenni, szóval fel kellene jelentened és pont ezért kellene a tértivevényes levél (amiről feladás előtt készítesz másolatot).

Tehát nem egyszerű az eset, de a lényeg, hogy a közös képviseletnél kell kezdened.

blabla

(#66941) Pttypang válasza WildBoarTeam (#66940) üzenetére


Pttypang
veterán

Ilyenkor hogyha saját költségén elszállíttatod módot úgy értelmezem, hogy feladom postai utánvéttel, a postaköltséget az utánvéten megadva átvételi értékként és elküldöm, az megfelel?

Ha nem veszi át és visszajön a csomag, akkor pedig nem veszem fel? Ez működhet?

Everybody lies.

(#66942) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#66937) üzenetére


Diokhan
addikt

Írtam privit

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66943) #81556480 válasza Jarod1 (#66939) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nah. Csak 1-el feletted írtam hogy kellene egy wifirouter :D miskolci vagy ?

(#66944) Jarod1 válasza #81556480 (#66943) üzenetére


Jarod1
addikt

az... hétfőig itt vagyok..

(#66945) WildBoarTeam válasza Pttypang (#66941) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Hát ez szerintem nem elszállíttatás.
Meg Bull Boss esetén egy szekrény meg egy szobabicikli nem igazán postai csomag kategória...

blabla

(#66946) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok,nincs valakinek elfekvőben használt és olcsó LGA775-ös hűtése?

(#66947) Jarod1 válasza alufelni (#66946) üzenetére


Jarod1
addikt

van egy, ami azt hiszem az, de nem biztos

[link]

(#66948) alufelni válasza Jarod1 (#66947) üzenetére


alufelni
tag

Ment üzenet :))

(#66949) anorche1


anorche1
őstag

A rókák mennyire félnek az embertől? 1 órája fel akartam tekerni bükkszentre, és lászló után el kezdett futni utánam egy. Gyorsítottam, ő rákapcsolt. Jött szembe 2 autó, gondoltam elijesztik, de nem, csak futott és közeledett. Végül leráztam, de jól sejtem, hogy veszett lehetett? Mert nem értem, hogy egy épp eszű róka miért üldözne egy nála jóval nagyobb kerékpárost.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#66950) bnorci71 válasza anorche1 (#66949) üzenetére


bnorci71
addikt

jól sejted akkor közeledik ha veszett

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.