Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67551) Wiz Khalifa válasza jagada (#67548) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Pár száz forint. Max 500 körül lehet. Én úgy emlékszem legutóbb mikor vettem akkor 200ft volt.

Viszont Én sokallom hogy 3-4k-ért javítsák meg egy két helyen. Mivel nem nagy meló a kondicsere.

A kondicserét szeretem a legjobban amúgy. Ha gondolod írj privit és megbeszéljük hogy mennyiért csinálnám meg. :R

(#67550) anorche1:
Gondolom fénycsöves még. Az attól függ tud-e az ember venni még olyan fénycsövet. Meg ha tud is akkor mennyiért. Maga a javítás nem szokott sok lenni, csak az alkatrész a lényeg itt.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#67552) anorche1 válasza Wiz Khalifa (#67551) üzenetére


anorche1
őstag

Nem, lcd monitor, bocs, kimaradt.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#67553) Wiz Khalifa válasza anorche1 (#67552) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ment PM!

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#67554) wwenigma válasza anorche1 (#67550) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagy valoszinuseggel abba is a kondik pupujkásodtak meg, 5-10db a tápjában és telibe kell cserélni azokat is amin nem latszik. Még a nagyfesz trafók szoktak cseszekedni ha CCFL csöves. 1-2ezresből meg lehet oldani az alkatrészeket de ha tekercs akkor azért többet szoktak elkérni, igy amikor én javitottam inkabb kulfoldrol rendeltem bele.....1db itthoni ár helyett kulfoldrol felaron 5öt kaptam. :D De monitora és hibája válogatja, ezt meg kell nezni sajna, mi a típusa?

jagada: ebbe is telibe kell cserélni a tobbi pár darabot is! Olcsóbb megrendelni futárral HQelektronikabol mint Miskolcon venni boltban....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#67555) Lajkó


Lajkó
őstag

Üdv!
Szobai termosztátot keresek:
-Fontos az érzékenység!
-Ha 3kW-ot kapcsolna jó lenne, de nem kizáró ok ha nem bírja el. Most is besegít egy mágneskapcsoló, csak kicsit hangos...

(#67556) storm4 válasza Lajkó (#67555) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!
[Ez] még meg van nekem, de nem tudom milyen lehet.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#67557) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Eaton Ellipse 600 szünetmentes , jó akkuval 7000FT

TURTLE BEACH Ear Force Stealth 400 füles XBOX\PS4\PC kb 2x használt, mikrofon sajna nincsen de ügyes kezü ember megoldja amugy hibátlan dobozába cuccaival . 5000Ft

(#67558) #81556480 válasza anorche1 (#67550) üzenetére


#81556480
törölt tag

tegyél mögé egy lámpát

(#67559) Lajkó válasza storm4 (#67556) üzenetére


Lajkó
őstag

Küldtem egy privit.

(#67560) Trollolo válasza vepe (#67549) üzenetére


Trollolo
csendes tag

na azt én is keresnék pár db-ot :D
meg bármilyen működő iPhone alaplapot :)

(#67561) elistvan válasza nézzbe (#67557) üzenetére


elistvan
senior tag

Jó cucc az a szünetmentes, nekem is ilyen az egyik! Ha már árulod. Te tudod a kábelével monitorozni az akku állapotát? Mert én az Istenért sem tudom rávenni, hogy win7 64 bit alatt megtalálja a szoftver (UPS Companion) a szünetmentest.

Más: molex-4pin kábelt cserélnék 2 molex-6pinre ha van valakinek. (2db-om is van)

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67562) jFox válasza elistvan (#67561) üzenetére


jFox
őstag

Van nekem is egy APC Back UPS 700, friss akku akkumulátorral. Ha kell valakinek pü-ben jelezze!
Ahhoz van gyári szoftver, ami működik mindenféle windows-on. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#67563) nézzbe válasza elistvan (#67561) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Hali, ennyire nem néztem meg majd összedugom és megnézem

(#67564) vepe válasza Trollolo (#67560) üzenetére


vepe
senior tag

Van egy törött Iphone 6S plusz ( a kijelző törött) 128Gb függetlenem.
Lányomnak újonnan vettem, persze összetörte, miskolcon cserélték a kijelzőt, azt megint összetörte. Innentől kezdve minit kap..:)..esetleg csere-bere is érdekelne, 6, 6s, 7

(#67565) bnorci71


bnorci71
addikt

Lomtalanítás
akinek kel viheti legkésöbb 10.7-ig akkor megy a hulladékudvarba
185/60-14 Eurotec gumi 2db egy mintába hasonló Bridgestone

14" Crt monitor amikor lekerült a pincébe működött

neon armatúrák, sokba a cső tartója törött vagy viszed mindet vagy semmit :)

egy alaplap talán működik

alaplap CPU VGA dobozok ha valaki erre gerjed :)

van egy szétbontott mosógép belsőm talán indesit volt motor stb

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67566) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel lenne egy-két eladó dolog: [link].
A lista nem teljes, mert vannak még bontatlan microsd kártyák is (16-32GB Kingston Class4 és Class10)

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#67567) detroitrw


detroitrw
addikt

Nekem is van polcon hevero tunetmentes (ups)

Centralion Blazer 400 (feher)
APC 12V/4.5Ah Zárt gondozás mentes AGM akkumulátor T2 (BB)

Akkuja 1.5 eves, de 8 honapja csak a polcon hever a kicsike.

Kinek mennyit er? :U

Erd pu :R

(#67568) #81556480


#81556480
törölt tag

Eladó a gépem!

[link]

irányár, a héten nagyon rugalmas vagyok, mondjon árat akit érdekel.

Alaplap: Asus Crosshair V Formula
Processzor: FX-8320 (gyári hűtő nincs)
Procihűtő: Deepcool Gammax 300
RAM: Corsair Vengeance DDR3 2x4GB 1600mhz
RAM: Corsair Vengeance DDR3 2x4GB 1866mhz
VGA: ASUS GTX660-DC2O-2GD5
SSD: Kingston V300 128GB

Ház: Cooler Master HAF 912
előlapi panel: Deepcool Rock Master
TÁP: Thermaltake Smart SE 730W - moduláris !
ODD író / olvasó - ajándék

130.000 ft irányár !

[ Szerkesztve ]

(#67569) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Eladó még 1 db 12 hónapos Xbox live feltöltés.

(#67570) mezis válasza anorche1 (#67552) üzenetére


mezis
nagyúr

A LED háttér világítású monitor is LCD-vel csinálja a "műsort".
Lehet a CCFL cső tápegységével is probléma. Van megoldás LED-esítésre. (Én egy 17"-os Xerox monitorban cseréltem LED-re. Fényeré szabályozás nem működik, de így jól használható. Igényes grafikához nem való.)

mezis

(#67571) Diokhan válasza storm4 (#67566) üzenetére


Diokhan
addikt

Oszt a memóriakártyák hogyé vannak? :)

(#67564) vepe : Én a kislányomnak egyszer vettem telefont, most harmadikos. Megmondtam neki, hogy: "Na figyuzzál boszi! Ezt a telefont azért kapod, hogy elérhető legyél, (meg amikor anyád bent hagyja a telefont én meg kétmilliószorhívomésnemveszifelakkoridegesleszek) és innentől kezdve a Te felelősséged, hogy ez a telefon meddig tart. Ha eltöröd, elhagyod, elrontod, nincs másik és még mérges is leszek. Ha elrontod (pl vírus kerül rá, egy-két gombja elromlik) azt tudom javítani, azzal nem lehet nagy baj, a többi esetben viszont nem kapsz másikat. Nos a telefon már egy éves és rgy karc sincs rajta. Vodafon VDF 600 tipusú.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67572) Diokhan


Diokhan
addikt

Srácok!

Van esélyem valahol Miskolcon megjavíttatni egy nagyon régi rakéta porszívót?
Eccerüen' nemmegy' :DDD

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67573) Jarod1 válasza Diokhan (#67572) üzenetére


Jarod1
addikt

rakéta porszívót? az van vagy 30-50 éves, az paksot is levágja,,
xerintem esélytelen, ha lenne hozzá alkatrész akkor 10K ért cserélnék. megdupláznád az árárt.

(#67574) laika1200 válasza Diokhan (#67572) üzenetére


laika1200
csendes tag

Ne vidd szervizbe, valami műszaki beállítottságú emberkével nézesd meg a szénkefét. Ha 30 éve apám otthon szétkapta és ki tudta cserélni akkor másnak is sikerülhet :K Ha ettől komolyabb baja van akkor nem érdemes javíttatni. Kivéve ha a 220-as vezetéke szakadt...

[ Szerkesztve ]

(#67575) WildBoarTeam válasza storm4 (#67566) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ment PÜ.

blabla

(#67576) storm4 válasza WildBoarTeam (#67575) üzenetére


storm4
aktív tag

Vissza is

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#67577) Diokhan


Diokhan
addikt

Köszi a választ srácok, bár ennél kicsit bonyolultabb a helyzet! De köszi, majd kitalálok valamit!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67578) mezis válasza Diokhan (#67577) üzenetére


mezis
nagyúr

Nem találsz porszívót, aminél a csövet a kifújó oldalra is lehet csatlakoztatni ? :F
(Van egy használaton kívüli, Rakéta porszívóm, de ezek alig tudtak szívni (és fújni). Utoljára még működött -évtizedekkel ezelőtt...)

[ Szerkesztve ]

mezis

(#67579) gaben1117


gaben1117
senior tag

Az alábbiak kivételével szerintetek hol lenne érdemes fém karnist venni? (OBI, Praktiker, Diego,TTL) Van Miskolcon valami függönybolt, ahol lehet választék és nem horror áron?

[ Szerkesztve ]

(#67580) jagada válasza gaben1117 (#67579) üzenetére


jagada
őstag

Möebelix, JYSK

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#67581) WildBoarTeam válasza gaben1117 (#67579) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Még ott a Homoki lent a szinva parton, szerintem ott is találsz karnist és mindenféle kiegészítőt.

blabla

(#67582) Bull Boss válasza Diokhan (#67572) üzenetére


Bull Boss
senior tag

A kapcsoló szokott elromlani, egyszerűen a kis sárgaréz elkoszolódik benne. Két kiscsavart kiszeded, megcsiszolod picit a rezet visszarakod és megy. Ez minden :)

(#67583) Diokhan válasza Bull Boss (#67582) üzenetére


Diokhan
addikt

Ezt kipróbálom, köszi!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67584) Teng


Teng
aktív tag

Még van egy eladó eredeti Win10 Pro 64bit bontatlanul COA matricával, ha valakit érdekel esetleg Pü-ben keressen..

[ Szerkesztve ]

(#67585) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Hátha érdekel valakit .

Eladó KLR 600 1984

Amit tudni kell róla:

Rendezett magyar papírok , szinte friss műszakival.
Motorkódos ! Berugós és önindítós blokk van benne.

Amik nálam cserélve lettek:

Henger,dugó\gyűrű,hengerfej,komplett vezérlés,szelepfedél.
Generátor állórész cserélve,fesszab cserélve, ezekhez új kábelköteg megcsinálva. Karbiba mind a két membrán új. Kapott új műszerfalat (nem gyárit, gyári sajna szétment), új akkut, előre 2db 18W-os LED refit iszonyat fénnyel , jön megy megáll , törődni kell még vele előző gondos gazda balansz tengely vezérlését szarul rakta össze szóval ráz a motor, ezzel még lehet foglalkozom még meglátom időm hogy engedi . Karbi is állítást igényel még .

Van hozzá még egy majdnem komplett motor alkatrésznek .

Ára 330.000Ft

Több infó privátba.

(#67586) üszök válasza nézzbe (#67585) üzenetére


üszök
őstag

Mit nem adtam volna egy ilyenért a 90s évek elején.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67587) szmolcsi

Hy,Pestről Miskolcra fuvarban nem tud valaki segíteni 3gép+pár lom???

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#67588) Diokhan


Diokhan
addikt

Hali!

Nincs valakinek egy olcsón eladó duplázója?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67589) Gus válasza Diokhan (#67588) üzenetére


Gus
aktív tag

Attól függ mit kell duplázni. ;)

(#67590) Diokhan válasza Gus (#67589) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocsánat, dobfelszereléshez való kardántengelyes dupla lábgép.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67591) #81556480


#81556480
törölt tag

Sofőrt keresünk erdészeti URAL-ra.
Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.Munkavégzés Encs környékén. Bérezés és egyéb részletek kizárólag telefonon , amit privátban megadok ha kell.

(#67590) Diokhan van egy 40-50e forint körüli (volt újonnan) gibraltarom, érdekelne ? azt hiszem 5611DB

[ Szerkesztve ]

(#67592) Diokhan válasza #81556480 (#67591) üzenetére


Diokhan
addikt

Na bakker, érdekel, de lehet tudni, hogy mennyi idős, milyen állapotban van, csavarok mennyire kopottak, rugók milyen állapotban vannak sötöbö sötöbö, minden.

Az árára is kiváncsi lennék, mert igazából azért van szükségem rá, hogy havonta 2x lemenjek a próbaterembe Miskolcon (mumusfészek) és 1-1 órát gyakoroljak. Ha többe kerül, mint amennyit család mellett rá tudok szánni, amit egyelőre nem tudom, hogy mennyi, akkor hiába minden. Nemtom' vágod-e...! ;)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#67593) elistvan válasza nézzbe (#67563) üzenetére


elistvan
senior tag

Érdekelne igen.

Jfox: Köszi, ha ezt el tudnám passzolni akkor érdekelne a dolog.

Más: Van-e valakinek/vagy ismertek-e valakit akinek Opcom vagy Tech2-es műszere van Opelhez amivel lehetne ezt-azt okosítani a kocsiban? (2007-es Meriva A-ról lenne szó konkrétan.)

eladó motyók:

Western Digital Green 500Gb sata hdd 100/8%-os állapotban kb 280 nap futási idővel (alkatrésznek)
2x320-as sata hdd (keveset futottak 100/100-asok)
500-as sata hdd (100/100)
(Külső 1 Tb-os érdekelhet értékegyeztetéssel vagy ddr3 ecc ram 2 vagy 2x2Gb.)

Philips sztereo asztali hangszóró

procihűtő:
Cooler Master Hyper T4 hűtő mindenestől dobozában
Zalman CNPS7000B-AlCu lefogató nélkül

vga:
Gigabyte Geforce 6200 256Mb passzív vga

usb 2.0 hub 4 port, külső tápos

alaplap:
2db teszteletlen alaplap (478-as és egy socket 370-es ebben proci is van)
Gigabyte GA-8I865GME-775-RH (rev 2.0) (core2 támogatás, agp, pci. sata ddr ramos! micro atx, vga, lan hang van, hátlap is van)

cpu: 3Ghz-es 478-as p4, P4 1,4, 1,9, celeron d 2,4, athlon 2000+

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67594) elistvan válasza elistvan (#67593) üzenetére


elistvan
senior tag

Találtam egy 80-as WD satás vinyót is most teszteltem, 100/100-as 132nap üzemidővel.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#67595) bnorci71 válasza #81556480 (#67591) üzenetére


bnorci71
addikt

fakitermeléssel foglalkozol? Értékesítéssel is?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#67596) üszök


üszök
őstag

Keresek noti töltőt 12-18 Volt közötti működési tartománnyal minél nagyobb teljesítménnyel 50,60,80,100, Watt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67597) jFox válasza üszök (#67596) üzenetére


jFox
őstag

Milyen notihoz? Vagy univerzális kell?
Dell töltöim vannak 60 és 90w ha jól emlékszem.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#67598) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ha valakinek van rossz telefonja vagy PC-s alaplapja, HDD-je, vagy VGA-ja és útban van tehát csoki/sörért vihető az jelezze már nekem légyszives!

A vitrint fel szeretném végre tölteni. :)

Smoke some weed nigga!

(#67599) üszök válasza jFox (#67597) üzenetére


üszök
őstag

RC töltőhöz kéne lehetőleg minél nagyobb mert 10A tud a töltő.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#67600) elistvan


elistvan
senior tag

A Lidl-ben most akciós keréknyomás ellenőrzős kézi kompresszor illetve autós akkutöltő mennyire jó? Van valakinek? Érdemes megvenni?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.