Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66751) detroitrw válasza alufelni (#66745) üzenetére


detroitrw
addikt

Sose értettem ezt a hogy GB-ig kezeli dolgot :F
még nem volt olyan készülékem (visszamenőleg se) ami ne kezelte volna a gyárilag leírtaknál nagyobb kártyaméretet, ez szerintem csak formázás kérdése
A 10 éves pda-m (ez volt az első bővíthető telóm) is simán kezeli a 128-asomat

(#66752) Gus válasza elistvan (#66750) üzenetére


Gus
aktív tag

nem ide akartam.... :B

[ Szerkesztve ]

(#66753) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Ma este van valami diszkó? 30as korosztálynak. Sakáltanya vagy ilyesmi. Évek óta nem voltam Miskolcon.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#66754) Gus


Gus
aktív tag

Nokia 520 telón ki tudná valaki venni a szolgáltató lockot? Céges kártyához kéne ez a régi teló, de Telenoros, a céges kártya meg T-mobilos. Mennyi egy ilyen akció?

(#66755) Gyíkac válasza icemad (#66753) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

A Rocky is bezárt a nyárra.. :D De ha mulatni akarsz és szereted a veszélyt a TiszaiPu körül van 1-2 kocsma.

(#66756) anorche1 válasza Gus (#66754) üzenetére


anorche1
őstag

A telenor 7500 ért csinálja. Szerintem ennél olcsóbban sarki gsm -ben sem csinálják, meg hát az illegális is.

Szerk.: Igaz, a 7500 -at egy 520 -ra rákölteni szerintem picit túlzás :(

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#66757) Gus válasza anorche1 (#66756) üzenetére


Gus
aktív tag

Köszi. A hivatalos árat sajnos tudom. Az valóban szemérmetlenül drága ezért. Valami egyéb megoldásra gondoltam, hogy ne kelljen kidobni az egyébként teljesen hibátlan, megvigyázott készüléket, ami már semmilyen garanciával nem rendelkezik, és a hűségidő is régen lejárt. Szerintem ez pofátlan lehúzás.

(#66758) anorche1 válasza Gus (#66757) üzenetére


anorche1
őstag

Átérzem.
Nekem egy 640esem van, ami vésztelefonnak kivalo, de ez is telenoros, a fuggetlenitesbol meg majdnem veszek egy masikat.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#66759) Pttypang válasza Gyíkac (#66755) üzenetére


Pttypang
veterán

Grizzly egesz sokaig nyitva van, de az is inkabb beulos hely

Everybody lies.

(#66760) jFox válasza icemad (#66753) üzenetére


jFox
őstag

Helynekem. Bent van a belvárosban. Mindíg van valami fellépő zenekar, utána meg dizsi hajnalig.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66761) expander


expander
senior tag

valoszinuleg lesz egy felesleges corsair hx620 modularis tapom, esetleg erdekel valakit ? :B

(#66762) tux74


tux74
csendes tag

Eladó:
Nullkilométeres ASRock H81M-DGS R2.0 S1150-es alaplap, gépben még nem járt.
Dobozában bontatlan tartozékaival.
8000Ft

[ Szerkesztve ]

(#66763) WildBoarTeam válasza icemad (#66753) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Remélem a mát azt péntekre értetted, mert elméletileg csütörtökön még kevés az esély normális programra... :B
Van a Helynekem, a belvárosban a színházzal szemközt, picit lentebb.
Ott a Corner stage a Papszer utcában.
Fesztivál időszakban viszont kevés a fellépő, bárhova is akarsz menni, bár amúgy is discozni akartok, akkor ez mindegy is. :)

blabla

(#66764) jFox válasza WildBoarTeam (#66763) üzenetére


jFox
őstag

A Helynekem-ben szokott hétköznap is lenni valami. Legalább is télen volt. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66765) Gus válasza jFox (#66764) üzenetére


Gus
aktív tag

Máma Bíborszellő koncert lesz, ha jóllátom...

(#66766) Gyíkac válasza Pttypang (#66759) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

egyszer egy 20 fős társasággal mentem a Grizzly-be, minden haverom vett valamit, nekem is hoztak. Megittam arrébb tettem, a pultos /vagy aktuális főnök/ kiküldött mert én nem rendelek és a fogyasztó vendégeknek nincs hely... és nem tudnak bejönni. (akik kint voltak azok is velünk voltak). utána beültünk a kinti részbe ha már ilyen tuskó. Oda is kijött s onnan is kitessékelt ( bár ott már csak mi ültünk vagy 3-an..) Azóta nem járok oda....

[ Szerkesztve ]

(#66767) jFox válasza Gyíkac (#66766) üzenetére


jFox
őstag

Ez azért elég bunkóság... :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66768) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Szisztok. Eladó

Eladó Corsair 240 air ház + 2db Corsair Air Series AF120-LED 120mm venti

Ára: 22k

Beelink GT1 Ultimate médialejátszó:

Amlogic S912 Octa Core CPU Android 6.0 Bluetooth 3gb ram/32rom
Decoder Format: H.263,H.264,H.265,HD MPEG4
Video format: 3D,4K,AVI,DAT,H.265,ISO,MKV,MP4,MPEG,MPEG-1,MPEG2,MPEG4,RM,WMV
Audio format: AAC,DTS,FLAC,MP3,OGG,RM,WMA
Photo Format: GIF,JPEG,JPG,PNG
Support 5.1 Surround Sound Output: Yes
dobozában minden tartozéka megvan.
Ára: 20k

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#66769) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Úgy tűnik kiment a tápegység szüleim gépében :( kb 7 éves 400W FSP volt. Nem igazán kell erőmű
mert C2D konfigot kell vigyen 250GTS vga-val 4gb ram SSD + HDD. Milyet érdemes venni? Akyga felejtős? :U

SzerK: Valaki tudna esetleg kölcsönadni egy tápot 1 napra, hogy megnézzem nem vitt-e esetleg magával valamit a régi táp? :U

[ Szerkesztve ]

(#66770) Gus válasza Bull Boss (#66769) üzenetére


Gus
aktív tag

Adok szívesen, ha eljössz érte a Bulgárföldre.

(#66771) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Kellene a gyereknek egy játék és találtam egy "supergamer.hu" oldalt ahol meg is lehetne venni jó áron. Itt van lehetőség, hogy CD kulcsot küldenek email-be 10 percen belül ha kifizetem. Valaki vett már innen ilyet így, megbízható? Vagy vegyem meg inkább CD-n és várjak a kiszállításra?

(#66772) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Egy barátom eladná számára fölöslegessé vált asztali gépét egyben.

Ára: 25.000.- HUF

A konfig:
lap: Gigabyte GA-M61PME-S2P
proci: Phenom II X2 545
RAM: 2GB Kingmax DDR2 800mhz KLDE88F-B8KU5
RAM: 2GB Kingmax DDR2 800mhz KLDE88F-B8KW6
HDD: WD Blue 500GB WD5000AAKS
VGA: Sapphire HD 5570 1GB
HÁZ: Cooler Master Elite 335
ODD: Sony Optiarc AD-5240S
TÁP: Logic 400ATX

Gyártói garancia már nincs az alkatrészekre

benvolio

Mi lenne az a játék, mert a supergamert nem ismerem, viszont van jó pár legit kulcsbolt, hátha még árban is hasonló vagy jobb ajánlatuk lehet rá

read-only mode on the forum

(#66773) benvolio válasza AtHoS (#66772) üzenetére


benvolio
őstag

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

(#66774) benvolio válasza benvolio (#66773) üzenetére


benvolio
őstag

Egy kicsit olvasgattam a CD kulcsos dologról, hát szerintem inkább CD-n a biztos megrendelni. (és a "Konzolvilág.hu" a szimpatikusabb bolt.)

[ Szerkesztve ]

(#66775) AtHoS válasza benvolio (#66773) üzenetére


AtHoS
nagyúr

A supergamer.hu-n most nagyon jó árnak tűnik, mivel kb. ennyi volt a legalacsonyabb akciós ára eddig a játéknak, viszont most nem láttam sehol akcióban.

Supergamer-re viszont legit, megbízható bolt hozzászólásokat találtam ;) szóval hajrá (bár én nem vásároltam tőlük eddig, tehát nincs tapasztalatom velük)

read-only mode on the forum

(#66776) Wiz Khalifa válasza AtHoS (#66775) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Supergamers jó hely. Én csomó mindent onnan veszek.

Azért vannak jó áraik mert szlovák cég. Szlovákiából jön a portéka is. De mind olyan hogy magyar régiós is tehát nincs gond. És pikk pakk itt van. Gyorsabban itt vannak vele mint némely pesti cég...

Smoke some weed nigga!

(#66777) Solad válasza benvolio (#66774) üzenetére


Solad
őstag

Folosleges tulparazni, 40+ játékom van lemez nélkül. Ha paranoid vagy akkor meg vedd meg a dolgokat valami nagynevű felületen, pl steam

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#66778) detroitrw válasza benvolio (#66774) üzenetére


detroitrw
addikt

Az apron levo steam, orig, ubi-s hirdetoket is erdemes megkerdezni hogy a kivant jatekot mennyiert tudjak beszerezni.

(#66779) benvolio


benvolio
őstag

Köszi mindenkinek, végül is a konzolvilágtól megrendeltem, az a biztos. :) Még így is jó árban van.

(#66780) Ivanh


Ivanh
tag

Vásároljatok valamit! ph-soknak külön megegyezés szerint! :C

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#66781) Wiz Khalifa válasza Solad (#66777) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én mindent amit tudok lemezen veszek meg. És nem azért mert fosok a kódos dologtól stb... hanem azért mert ha már ki adok valamiért 5-10-15k-t akkor legalább legyen fogható tartalma is. Meg én azokat a vitrines szekrénybe beteszem hogy lássam is mire adtam ki a pénzt.

Sokan tudom nem így gondolják vagy nincs annyi helyük hogy ezt megtegyék. :)

Smoke some weed nigga!

(#66782) Wiz Khalifa válasza Ivanh (#66780) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az a fényszóró az Opel Astra F jobb oldali fényszóró. Csak mondom segítek hogy tudd melyik az. :C

Smoke some weed nigga!

(#66783) Solad válasza Wiz Khalifa (#66781) üzenetére


Solad
őstag

Nem hely kérdése, fölösleges porfogó vacak, és környezettudatossági szempontból is számít minden apróság.

Tesóm is hisztizett amikor száműztem a dvd-írót, hogy hogyan fogja kiírni a filmeket, sorozatokat.

Mondtam hogy sehogy, gyorsabban lejon mint ahogy a cd-t elokaparja.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#66784) diablo1984 válasza Wiz Khalifa (#66782) üzenetére


diablo1984
veterán

meg az opel díszrác is f astra rácsa!

(#66785) Ivanh válasza Wiz Khalifa (#66782) üzenetére


Ivanh
tag

Köszi, korrekt ,hogy jeleztél! Javítom is! :R
Diablonak is köszi+ :C

[ Szerkesztve ]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#66786) Wiz Khalifa válasza diablo1984 (#66784) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azt észre se vettem. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#66787) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ha az ember bérelne egy olyan platós verdát amivel kocsit lehet vinni ahoz elég a B vagy akkor is kell a B+E vajon?

Vagy Ti sem tudjátok ezeket? :)

Mert van olyan ami nem haladja meg a 3500kg-ot és akkor elvileg elég lehet a B-s jogsi is.

Smoke some weed nigga!

(#66788) Gus válasza Wiz Khalifa (#66787) üzenetére


Gus
aktív tag

Az a probléma, hogy szerintem nem húzhatsz nagyobb tömeget mint a vontató jármű saját tömege és a tréler is 6-700 kg meg a felrakott kocsi is legalább 1 tonna, ezért általában valami testesebb jószág kell a vontatáshoz. Nem egyszerű legálisan benne maradni a B kategóriában egy ilyen szerelvénnyel.
Idézet innen:
Milyen jármű, járműszerelvény vezethető B kategóriás jogosítvánnyal?

- a 3500 kg-ot meg nem haladó megengedett legnagyobb össztömegű gépkocsi, amelyben a vezető ülésén kívül legfeljebb 8 állandó ülőhely van
- az ilyen gépkocsiból és a 750 kg megengedett legnagyobb össztömeget meg nem haladó pótkocsiból álló járműszerelvény
- az ilyen gépkocsiból és nehéz pótkocsiból álló járműszerelvény, feltéve, hogy a nehéz pótkocsi megengedett legnagyobb össztömege nem haladja meg a vonó gépkocsi saját tömegét, és az összekapcsolt járművek megengedett legnagyobb együttes össztömege sem haladja meg a 3500 kg-ot

Platós teherautónál beleférhet.

[ Szerkesztve ]

(#66789) bnorci71


bnorci71
addikt

vegyétek vigyétek

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66790) Gus válasza Gus (#66788) üzenetére


Gus
aktív tag

(#66791) bnorci71 válasza Gus (#66788) üzenetére


bnorci71
addikt

platóst kérdezett
az 3,5T alatti ~1t a verda +amit feldobsz a hátára ergo B elég

trélerezéshez már kell az E is

na meg húzni is rosszabb igaz olcsóbb ha van egy vonóhorgos verda a tréler bérlése

az ilyen gépkocsiból és nehéz pótkocsiból álló járműszerelvény, feltéve, hogy a nehéz pótkocsi megengedett legnagyobb össztömege nem haladja meg a vonó gépkocsi saját tömegét, és az összekapcsolt járművek megengedett legnagyobb együttes össztömege sem haladja meg a 3500 kg-ot

na ez érdekes szóval ha egy Matizt rakok a télerre az max 1,5T a trélerrel és mondjuk annyira is van a forgalmija, ha egy 1,6T terepjáróval húzom akkor benne vagyok a 3,5t-ba

de ezt kétlem mert a trélereket szerintem 2t ösztömegre vizsgáztatják hogy egy 1,5t autót fel lehessen rá tenni

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66792) Wiz Khalifa válasza Gus (#66790) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ilyesmire gondoltam én is. :)

Akkor oké, ha netán szükség lesz rá tudok keresni ilyeneket. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#66793) Bull Boss válasza Wiz Khalifa (#66792) üzenetére


Bull Boss
senior tag

kéttengelyeshez E jogsi kell. Nagyon ritka az olyan egytengelyes ami elbir egy verdát, jellemzően 750kg/1T a max terhelhetősége azoknak.

(#66794) üszök válasza Bull Boss (#66793) üzenetére


üszök
őstag

Nem a tengelyek száma határozza meg,hogy kell e E kategória,vagy nem. Sosem volt így. mindig is a terhelhetőség számított.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#66795) szmolcsi

Hy aki szereti a műszeres erősítőket van egy eladó Technics mini hifi-m,hangfal nélkül,nem karcmentes de elfogatható állapotú 2*40w de azt kitolja magából,gyári táv van/ritka/!![link]-30K!!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#66796) Wiz Khalifa válasza Bull Boss (#66793) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem olyan elég amin egy 1T-s kocsi vihető mert a kocsim csak 950kg.

Smoke some weed nigga!

(#66797) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok, ingyen vihető egy 7hónapos kutyus,papír - oltás - chip , a kutyus mindent megkapott . Sajnos a bérházban többen panaszkodtak az ugatásra ( pedig naponta többször levittem ) a gond akkor van ha párom is délelőtti műszakba van....

Ha valakit érdekel vagy kérdés van privibe írjon.
Hátha tudnátok valakit ahol jó helyen lenne.

(#66798) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Üdv.
Gyerek megunta, eladóvá vált játékok cbox 360-ra.
Grand Theft Auto 4 Episodes from Liberty City két lemezes 3500huf
Bulletstorm 1500huf
Mindkét lemez karcmentes, jó állapotú.
Barcikán.
A privit hamarabb észreveszem.

(#66799) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Tudnátok mondani egy megbizható tápegységet 10-15 ezer körül? Egy 7 éves 350es fsp ment ki C2d szintű konfigot hajt nem kell nagy powa, csak megbizható legyen. Mit ajánlotok? :U

(#66800) Teng válasza Bull Boss (#66799) üzenetére


Teng
aktív tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.