Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66651) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Miskolcon tudtok megbízható telefonos boltot, ahol fel is rakják a fóliát? S8 pluszra kellene.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#66652) Diokhan válasza icemad (#66651) üzenetére


Diokhan
addikt

MEGAPHONE a pláza oldalában. 5S-re rakattam ott üvegfóliát, azóta sincs semmi gond vele.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66653) Pitu


Pitu
aktív tag

Eladó Microsoft Lumia 640 LTE fekete, Vodafone függő mobil. Végig tokban tartott, megkímélt. Win10 mobile van rajta.

(#66654) Vangelis válasza Pitu (#66653) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mennyiért akarod adni?

én hónapok óta hirdetem a zsír új telekomosat.... nem nagyon csapnak rá..

Mondjuk nem véletlen.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66655) Pitu válasza Vangelis (#66654) üzenetére


Pitu
aktív tag

Rokoné, csak közvetítek. ~15K-ba "mennek" ha jól látom..
Érdekes egy platform, de pl. asszony már lassan 2 éve használ ilyet és még nem panaszkodott. :)

(#66656) icemad válasza Diokhan (#66652) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Megnézem majd, köszönöm. Üveget biztos nem rakatok rá, most dobtam ki az ötödiket. Kicsit sokba van már...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#66657) Diokhan válasza icemad (#66656) üzenetére


Diokhan
addikt

De mi a problémád vele? Eltörik? Nekem amióta rajta van az üvegfólia, nem volt rajta cserélve.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66658) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! RJ45 ös krimpelőfogója van valakinek? Kölcsönbe vagy eladóba? Esetleg hol kaphatok ilyet Miskolcon? Köszi

(#66659) Diokhan válasza Bull Boss (#66658) üzenetére


Diokhan
addikt

itt kaphatsz.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66660) Gus válasza Diokhan (#66659) üzenetére


Gus
aktív tag

Több a szállítás mint az áru. A Mentavill-ben szok lenni a Baros Gábor utca mögött.
Üteg utca és Szekerész utca saroknál.

[ Szerkesztve ]

(#66661) Feriboy2 válasza Gus (#66660) üzenetére


Feriboy2
aktív tag

ez egy miskolci bolt, a cím alapján a klick computer. [link]

(#66662) Lefty


Lefty
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#66663) Gus válasza Feriboy2 (#66661) üzenetére


Gus
aktív tag

Jahogyja...aszmás...akkorazisjó. :B

(#66664) Diokhan válasza Gus (#66660) üzenetére


Diokhan
addikt

nabumm látom megtárgyaltátok... vegye megfele akinek kő :D

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66665) benvolio


benvolio
őstag

Sziasztok!
Vannak olyan mini hifi-k ahol a hangfalnak /egy darabnak/ négy vezetéke van, mert a hifin is négy csatlakozó van, külön magas és mély. Az lenne a kérdésem, hogy az ilyen négy vezetékes hangfal ráköthető egy sztereo erősítőre? Egymás mellé téve a mély magas szálat vagy sorba kötve vagy az ilyen csak a saját hifijével használható?
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#66666) --ka válasza benvolio (#66665) üzenetére


--ka
senior tag

Vélemény, nem szakértői hozzászólás.
Saját vagy bi-amp erősítővel.
Ha a hangfalon tudnád "rövidre zárni", akkor lehetne normál erősítőre is kötni.
Az erősítőnél nem kötném össze.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#66667) szmolcsi válasza benvolio (#66665) üzenetére

Szia magasakról a mélyhangokat a mini hifi szűri,így ha rákötöd egy sztereó erőlködőre kicsapod a magasakat,célszerű együtt használni a hifivel.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#66668) bnorci71 válasza Diokhan (#66657) üzenetére


bnorci71
addikt

Nekem az SE-n pl most pattant ki az oldaláról egy darab pedig tok van rajta és lejtve se volt mondjuk inkább ez mint egy sima folia

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#66669) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Üdv mindenkinek, eladó egy Thermaltakr BigWater 745 szett? 2x120mm-es radiátorral, blokkal, szivattyú tartállyal együtt csövek stb i.ára : 17000FT

ASUS MAXIMUS FORMULA, hibátlan, csak hátlap van hozzá, északihídból valaki már leszedett pár bordát, okát nem látom de működést nem befojásolja i.ára 12000Ft

(#66670) icemad válasza Diokhan (#66657) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

2 nem maradt rajta, mert csak a két szélén tapadt egy vékony csík. 2 alá bement a por, a szélén ahol hajlik az üveg. 3 nap után ne tudd meg, hogy hogy nézett ki. Az utolsó 1 hónapig bírta, de azon meg minden meglátszott, hiába törölgettem. Gondoltam majd jól megmosom, mert csak vízálló a telefon valamennyire, erre ez is elengedett. Pedig s6 edge után megfogadtam hogy hajlított kijelzős telefont soha többet nem veszek, erre az s8-ból nem csináltak normálisat. Annyira nem is izgatott a dolog, de így "csupaszon" baromira karcolódik a kijelző,és ez már zavar.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#66671) Diokhan válasza icemad (#66670) üzenetére


Diokhan
addikt

Na igen, a hajlított kijelző ebből a szempontból nagyon előnytelen. Sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, nekem sosem volt hajlított kijelzős telefonom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66672) Rendo84


Rendo84
senior tag

Szeretném eladni a VGA-m, a hirdetés megtekinthető itt: [link]

(#66673) Gyíkac


Gyíkac
aktív tag

keresek, hétvégi átvételel, 1-2 darab 115x hűtést, gyári is megfelel.
De ha van akcióban nem gyári az is érdekelhet.
(csere szóba jöhet, pl 12 cm-es venti).
Vagy régeiféle p1-es kerámia proci. 133mhz körüliek, ddr1, sd-ram, régi agp vga kari. Usb kari, háló kari, akár hangkari.

(#66674) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#66652) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nyugodtan vigyétek a mobilokat Katihoz. Én amióta megismertem (kb 8-10 éve) azóta hozzá hordom a telóimat. :)

Smoke some weed nigga!

(#66675) Vangelis válasza Gyíkac (#66673) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nah felcsaptál aranymívesnek :)?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66676) Gyíkac válasza Vangelis (#66675) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

Sziasztok,

felhívták a figyelmem, hogy este már elég hagyangul szerkesztem a mondtatokat. :)

szóval:

Keresek: hétvégi átvételel, 1-2 darab 115x hűtést, gyári is megfelel, nem gyári is érdekelhet. Vízhűtő blokk is szóbajöhet.

Tudok érte adni:
1. Pénzt
2. Számtech eszközöket: pl: 12 cm-es venti, vagy régeiféle p1-es kerámia proci. 133mhz körüliek, ddr1, sd-ram, régi agp vga kártyát. Usb kártyát, háló kártyát, akár hangkártyát.

Elnézést, és aki nek van hűtője keressen. :)

(#66677) derrik


derrik
őstag

Kínai gyártású fotó állványhoz keresnék 2db csavart nekem 10x1.25-nek tűnt de a csavarbolt szerint "-os méret és miskolcon nem kapható

(#66678) Diokhan válasza derrik (#66677) üzenetére


Diokhan
addikt

Az 1,25 a menetemelkedés?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66679) elistvan


elistvan
senior tag

Mással is előfordult már, hogy cicegő hangot adott a videokártyája terheletlenül? Állítólag valami feszültségszabályozási baja van. Lehet ezen segíteni? (kezdettől fogva gyári feszeken ment, és 3d ben eleve keveset a szüleim gépében.)

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#66680) Diokhan válasza elistvan (#66679) üzenetére


Diokhan
addikt

Süsd meg.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66681) derrik válasza Diokhan (#66678) üzenetére


derrik
őstag

Sajnos sem nikkelezett szemmértékem, sem menetfésüm sincsen a metrikusnál meredekebb-ritkább

(#66682) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#66680) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha azt akarod hogy a kukába végezze a VGA-ja akkor csak nyugodtan add ezt a tippet. :DDD

elistvan:
Egy kondi vagy egy mini tekercs lehet. Szerintem a tekercs amúgy a reálisabb. Mert azon ha a lakkozás megsérült akkor cicereghet. Mint a tápoknál.

Smoke some weed nigga!

(#66683) Diokhan válasza derrik (#66681) üzenetére


Diokhan
addikt

Más nem lehet, ha csavarról van szó, a 10-es az átmérő, az 1.25 pedig az egy fordulat alatti menetemelkedés milliméterben. Vasangyalt vagy steelvent-et kérdezd meg.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66684) Gus válasza benvolio (#66665) üzenetére


Gus
aktív tag

Párhuzamosan kell kötni, de a magas sugárzóval köss sorba egy nem polarizált 30-50V 1uF-os kondenzátort, és akkor nem fogja kiütni a magasat a zerősítő!

[ Szerkesztve ]

(#66685) benvolio válasza Gus (#66684) üzenetére


benvolio
őstag

Aha, jajaja! Köszi a tippet. :DDD (Nekem ez magas :) ) Mindenkinek köszi, aki írt! Külön-külön kipróbálom szerintem mit mutat, mármint a magas és mély egy sztereo-val, aztán meglátjuk. De ha tudtok megbízható "mini hifi" szerelőt szóljatok, egy Pana SA AK47-es adta meg magát.

(#66686) Diokhan válasza benvolio (#66685) üzenetére


Diokhan
addikt

Én vágom ezeket az elektronikai dolgokat de nagyon nem értettem miről beszélsz, mert sosem láttam még olyan hangfalat, amin 4 bemenet van.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66687) --ka válasza Diokhan (#66686) üzenetére


--ka
senior tag

Úgy keress rá a témára, hogy Bi-Amp, Bi-Wired, kettős erősítés, kettős kábelezés. A lényege az, hogy külön hajtja meg az erősítő a magas és a mély hangsugárzót, azaz 2×2 kábel megy a hangfalba (2×2 banándugó van rajta).
Kevés ilyen erősítő van, hangfalból többet fogsz találni.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#66688) benvolio válasza Diokhan (#66686) üzenetére


benvolio
őstag

Itt egy pdf manual 6.oldalán látszik. [link]. De nem a hangfallal van a baj, hanem a hifi-vel. Bekapcsolás után csak a CD lejátszót kapcsolja be ami nem működik rajta, és nem lehet másra (rádió, aux) kapcsolni. Gondoltam a hangfalat megmentem belőle, de ezek szerint másik sztereo erősítőre nem lehet kötni.

(#66689) Ivanh válasza nézzbe (#66669) üzenetére


Ivanh
tag

miket iszol Te össze...az a kannásbor durva a soplica mellett... ;]

Az új autóm és az új házam költségeinek felét a jelen kormány fedezte...De neked mit adtak a szocik..?

(#66690) Sunsetjoy válasza benvolio (#66688) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Nekem is van elfekvőben egy ilyen multikészülék. Ez is azt csinálja, hogy bekapcsolom, kitolja a cd-részleget (3cd-s váltós), megforgatja, aztán vissza. Csak az a gond, hogy ezt akkor csinálja, amikor rádióra vagy auxra kapcsolnám. Nem lehet rajta így akkor semmit használni.

Annak idején (vagy 5-7 éve) látatlanban rákérdeztem egy szervízesnél, akkor 5 ezer körül mondta a javítást.
Azóta is viszem...

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#66691) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Samsung S4 minihez nincs véletlenül valakinek egy jó akkuja? :U

(#66692) elistvan válasza Wiz Khalifa (#66682) üzenetére


elistvan
senior tag

Köszi. Haver is hasonlót mondott. Ezen lehet segíteni? Pedig szilárdelektrolit kondis teljesen a kártya.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#66693) benvolio válasza Sunsetjoy (#66690) üzenetére


benvolio
őstag

Lehet elteszem én is, aztán egyszer megnézetem valakivel.

(#66694) Diokhan válasza --ka (#66687) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. De miért jó ez? Van ennek valami előnye a hagyományos módszerrel szemben?

(#66688) benvolio : Szerintem meg lehet menteni, csak le kell venni a hátulját, amennyiben ez lehetséges és a kroábbi hozzászólásban leírtak szerint egy kvázi "hangvágó"-val megvédeni a magasakat, és párhuzamosan összekötni.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66695) --ka válasza Diokhan (#66694) üzenetére


--ka
senior tag

"Jobban szól."
Nem tudom, hogy ez mennyire marketing bullshit, de a saját tapasztalatomat le tudom írni.
Nekem is van egy Panasonic Bi-Amp/Bi-Wired mikro tornyom - ebben a CD romlott el, hogy csatlakozzak a klubhoz - és kis méretükhöz képest nagyon jól szólnak a hangszórók.
Ami nagyon feltűnő - nekem - egy hagyományos hangfalhoz képest, hogy nagyon alacsony hangerőn is van basszus és magas is, és "egyensúlyban" marad nagyobb hangerőn is (hangszín nincs állítva, magas/mély 0/0).
Csatlakozók a hátlapon.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#66696) a2d2


a2d2
addikt

Sziasztok!

Tudtok ajánlani pár jó kocsmát az egyetemváros környékén?
Főleg ahol lehet játszani is (biliárd,darts,csocsó).

Köszönöm!

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#66697) Diokhan válasza --ka (#66695) üzenetére


Diokhan
addikt

Wow, ez jól hangzik, ki kell próbálnpm egy ilyet. Remélem lesz majd alkalmam hallani működés közben egy ilyen rendszert.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#66698) jFox válasza a2d2 (#66696) üzenetére


jFox
őstag

A Rocki nem jó? Vagy már az nem üzemel?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#66699) a2d2 válasza jFox (#66698) üzenetére


a2d2
addikt

Ja én pécsi vagyok. Cimboráim ma mentek fel Miskolcra és ők mondták hogy érdeklődjek nekik valamit PH-n.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#66700) jFox válasza a2d2 (#66699) üzenetére


jFox
őstag

Áh értem. :K
A Rocki ott van az egyetem közepén (Rockwell a becsületes neve), ha megkérdeznek egy egyetemistát, meg tudja mutatni.
De a Murphy's is a közelben van. A Tapolcára vezető fő út másik oldalán, a Lidl-el átellenben.

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.