Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99604) Cs1csó válasza Radomer (#99601) üzenetére


Cs1csó
félisten

Támogatja továbbra is: tedd fel a riva tuner statistic server 7.0-át [link] legeslagalul van és azt telepítsd fel.

Vagy keress rá az afterburner legfrissebb beta verziójára MSI Afterburner 4.4.0 Beta 12 ezt is innen tudod letölteni, nem tudom, hogy ha ezt telepíted akkor ehhez már a frissebb riva tunert teszi mivel én a régebbi stabil verzióra telepítettem a 7.0-as riva tunert.
[link]

Az MSI afterburner önmagában - riva tuner nélkül - egy kártya tuningoló cucc de a telepítése közben felajánlja hog a riva tunert is telepítheted ha azt is telepíted akkor lesz lehetőséged felvételt készíteni és on screen-ben látni a hardver adatokat. A probléma ott van - legfrissebb win 10 64 bit - tiszta telepítésnél kezdtem feltenni a 4.3-as STABIL msi afterburnert és a telepítés felénél kiírta hogy ez a régi - 6.5-ös rivatuner - már nem támogatott ezért látogassak el az adott honlapra és onnan tudom letölteni a 7-est és feltelepítve már megy. EZért írtam hogy ha az MSI afterburnerből is a legfrissebb verziót teszed fel nem a stabilt akkor lehet ez a gond nem jön elé mivel abba már integrálták a 7-es rivatunert, de ezt még nem teszteltem én csak a régi MSI AB-re telepítettem manuálisan a friss 7-es rivatunert.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.