Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89527) manya777


manya777
tag

Sziasztok.
Segítsetek ki légyszi egy kicsit. :) Úgyfest beruházok egy újabb VGAra mint ami most van, és hosszas nézelődés után a gtx 1060 as kártyákhoz kezdek "vonzódni" nem olcsó de még megfizethető. De kicsit eltévedtem a sűrűjében. Van egy csomó fajta, sokszor a specifikációban alig látok különbséget de árban meg annál inkább van.
Ez a kártya nagyon tetszik
MSI GeForce GTX 1060 6GB GDDR5 192bit PCI-E (GTX 1060 ARMOR 6G OCV1),

de ez meg olcsóbb :
Gigabyte GTX1060 6GB GDDR5 GV-N1060WF2OC-6GD.

Vagy ez, de ez meg drágább mint az előző kettő.
MSI GEFORCE GTX 1060 6GB GDDR5 192BIT Gaming X et is,

Van ezek között lényegi különbség, teljesítményben, minőségben, zajban esetleg? Ahogy keresgettem úgy látom mintha az ASUS , MSI mind drágább lenne mint a Gigabyte ok. Ez pusztán marketing, vagy ha tudok mást akkor nem éri meg Gigabyteot venni? Mert végül is ez amit itt fentebb említek GB ezzel is ellennék, nem nagyon szoktam tuningolni, és ez is jónak néz ki, aztán nem tudom ez miért mondjuk 88- 90k mikor az MSI gaming X meg 105. A házam Zalman Z11 +. Egyébként főként autós szimulátorokkal játszok, igazából ahhoz kell hogy erős legyen a kártya, legyen fps elég, na meg a látvány sem mindegy már. Jólenne mindent ultrára tolni, vagy ahhoz közel. És lehetőleg ne legyen olyan hangja mint egy szélturbinának :)

i5 12600k - Asus Maximus VI Hero , 2x16 Gb ddr4 3200 Ram.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.