Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134199) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Sikerült szereznem ismerőstől olcsón egy VEGA 56-ot referencia /ez a fő probléma../.

Jelenleg nekem Fury-X-em van aminek nagy előnye, hogy Full terhelésen is max 50 fokos 35% ventivel a Vízhűtésen és 2560*1080-as felbontáson tolom leginkább de nyilván erősebb kártya miatt most elcsábultam.. bár imádom a FURY-X-et :DD

OK hogy a VEGA 56 erősebb meg dupla annyi VRAM de tesztelve 70 fokos plafonban most automata ventivel, és hát nyilván hangosabb mint a Fury-X.

Leginkább BF szériával tolom, azon gondolkodtam mivel piaci árak alatt jutottam jóval hozzá VEGA-hoz hogy lehetne arra is vízhűtést tenni cca 15K ami megoldást néztem.

Ahogy néztem olcsóbb Kompakt vízhűtés ami komaptibils egy NZXT Kraken G12 -vel /ami cca. 7K/ + 8K lenne a használt víz hozzá cca de max 10K + VRM hűtéshez alu bordák kellenének ahogy néztem filléres már..

Hatásos lehetne így szerintetek megérné mókolni vagy.. valakinek van tapasztalata :F :R

Megérné VEGA-t ilyen módon megoldani és hőfokban lenne jelentős csökkenés nem egy 30K -s vízzel vagy enegedjem el egészet.

Jah nem garis tehát nyugodtan mókolható ezen a téren.

Köszi.

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.