Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132401) Freddy S válasza Pécsi gyerek (#132389) üzenetére


Freddy S
tag

Tök mindegy mért használok 7-et, volt egy kérdésem, arra szerettem volna választ.

LGB - Lets go Brandon ugyanazt jelenti mint FJB csak takartabban. FJB pedig F - Csúnya szó, J - Joe, B - kitalálhatod!

(#132402) Pkc83 válasza flikenflaken (#132400) üzenetére


Pkc83
őstag

Az Msi Ventus hütése olyan 70 fok körül tartja a gpu-t ami
szerintem nem olyan rossz eredmény , hogy a nem ajánlott
kategóriába essen de ezt neked kell eldöntened. Konkrét tipusról
majd a szakik nyilatkoznak nekem nincs sok személyes tapasztalatom
a különbözö tipusok terén. :N

(#132403) Pkc83 válasza ggyury (#132397) üzenetére


Pkc83
őstag

Használtan esetleg egy 750ti vagy újból egy gtx 1030 vagy rx 460 talán.
De egy platform csere lenne a leginkább ajánlott. A 750 ti amúgy erősebb mint
az 1030 bár nem tudom , hogy ez számit e azzal a procival. :)

(#132404) KAMELOT válasza Freddy S (#132401) üzenetére


KAMELOT
titán

A válasz egyértelműen WIN 10!!!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#132405) jokeph válasza KAMELOT (#132404) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nekem is fut még W7x64, a garázsgépen és a 10+ éves Acer notin.. IGP-t ezeknél a W10 már rendes driverrel nem támogat. :U

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#132406) forguet válasza forguet (#131884) üzenetére


forguet
senior tag

Sziasztok!
[Ezt] szeretném feléleszteni - dióhéjban: ryzen 5 3600 lesz mellette, FHD játék, Freesync range 50-144, terhelés alatt is halk működés lenne a cél, és RX480 8GB-ról váltok.

Az első tesztek alapján, amiben dícsérik a nagy ventik hatékonyságát és halkságát, a Sapphire RX 5600 XT Pulse-t néztem ki.

Most kicsit elbizonytalanodtam, mert bár sokba kerülne a váltás, jópár játéknál csak 10-20% növekményt hoz, illetve több címnél csak átlag 50 FPS-t produkál FHD-n már most, tehát ha évekig akarom tartani a kártyát, az újabb játékok jó eséllyel megfektethetik. (nem beszélve h 50-től indul a monitorom freesync range-e)

Így most egy kategóriával feljebb gondolkodom.
RX 5700 XT-ből mi a legcsendesebb kártya?
Érdemes NV-ben is gondolkodnom? (olvastam h az én monitoromnál NV/Freesync használatnál alkalmanként villogás jelentkezhet, amit monitor ki/bekapcsolás megold)

Köszönöm a válaszokat! :R

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#132407) Erinb válasza Freddy S (#132382) üzenetére


Erinb
csendes tag

Igen, egy nagy előny az AMD-nek :R .

(#132408) gbors válasza Freddy S (#132401) üzenetére


gbors
nagyúr

Az AMD-nél fellelhető információk szerint kell mennie a FreeSync-nek Win7-en - viszont az NVIDIA-nál fellelhető információk szerint a G-Sync-nek is kell mennie. Mi jelez vissza neked, hogy nem működik, a driver, vagy vmi egyéb?

szerk. esetleg nem arról van szó, hogy FreeSync-es monitort akarsz NVIDIA kártyával használni?

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132409) Pécsi gyerek válasza Freddy S (#132401) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Nekem tök mindegy mit használsz,csak azért kérdem mert az szerintem egyszerűbb út. :U Ha nincs semmi komoly felhasználási indok a win 7 re és csak szimplán érzelmi alapon használod azt,akkor azt reálisan nem lehet megmagyarázni. :N

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#132410) TheNewDawn válasza Pécsi gyerek (#132383) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem is értem, egy gamernél hogyan jöhet szóba az utóbbi 1.5 évben nem windows 10, mióta van ez a Microsoft Game Pass. Havi 300 FT ért kb MINDEN IS fentvan ott, kb 100.000 FT ot spóroltam legalább már azon, hogy nem kellett minden játékot megvennem.

(#132411) swixx


swixx
tag

Sziasztok!

Lehetőségem lenne használtan venni egy msi gtx 1080-at kb. 80k ft-ért vagy rtx 2060-at 95k ft-ért.

Ti melyiket ajánlanátok? 1080p 144hz-en játszom, és kb 2-3 évre kellene a kártya.

(#132412) Zicokuka válasza kolopele (#132372) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Lehet egyszerűbb eladni,bár a 4 mag még sok esetben nem vészes.Persze ha az ember utálja a kompromisszumot,gondok akadnak.

Annyi biztos bár a hasi I7-ek még mindig elég erősek,de nem biztos ér annyit egy régi platformba ölni.

(#132413) Zicokuka válasza swixx (#132411) üzenetére


Zicokuka
senior tag

A két kari kb ugyanazt hozza,de 2060 mert újabb és talán gari időben is jó.Ez a 2-3 év meg örök dolog,hogy nem tudni mi lesz.Bár nem hiszem most jön majd a PC forradalom,na meg elsőnek a fejlesztőknek kéne beérni a hw-kat.

(#132414) gbors válasza TheNewDawn (#132410) üzenetére


gbors
nagyúr

Úgy, hogy nem vagyunk egyformák. Nekem a szuperkedvezményes 3 hónapos Game Pass 1.5 hónapig volt használatban, és annak is kb. a fele tesztelés volt, nem játék. Ha a CPU meg a VGA nem b***akodna miatta, már ma tenném vissza Win 8.1-et.

A fentieket csak azért írom le, mert ha valakinek Win7-es kérdése van, akkor nem feltétlen a térítés a helyes megoldás :)

(#132411) swixx: a pontos típusokat érdemes leírni - nem mindegy pl., hogy az MSI az Armor vagy Gaming X. Meg az sem, hogy melyikre mennyi garancia van.
2-3 év múlva amúgy vszleg a 2060 lesz a gyorsabb kártya - viszont azt nem lehet megjósolni, hogy az 1080 +2GB memóriája nem fog-e hiányozni.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132415) TheNewDawn válasza gbors (#132414) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Nem csak 3 hónapig van, utána is mindig meg lehet újitani csak várni kell kicsit. Nekem előző 1 évből 9-10 hónapig van meg a 300 as game pass, és alig 2 hónap volt, amikor nem engedte.

A windows 8.1 et inkább ne emlegessük, 7 em nekem is volt évekig, és szerettem, de a 8.1 az kb 1 órát bírt ki otthon, és repült a kukába, így is szívtam vele persze, mert 2 évet közgazdász létemre közgazdász tanárként dolgoztam anno, azokon a gépeken meg win 8.1 volt, hát finoman fogalmazva behánytam tőle, szerintem kb 100X annyit anyáztam miatta, mint minden máson összesen ( diákok+meló+kollégák stb ))

Tényleg win 95 óta használok Windowst, szóval nem ma kezdtem, volt olyan verzió amit szerettem, volt amit kevésbé, de csak 1 volt amit tiszta szívből és 100% ban gyűlöltem az első perctől az utolsóig, az a 8.1

[ Szerkesztve ]

(#132416) kolopele válasza fauv (#132384) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem vagyok Ryzen párti, de ha játszol akkor inkább a 3600.

[ Szerkesztve ]

(#132417) Atom_Anti válasza gbors (#132408) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Nekem sem működik gsync win 7 alatt, 10 kell neki. Már az Nvidia vezérlőpultjában hiányzik a gsync opció. Mondjuk erre én eddig nem is gondoltam hogy AMDnél működhet. Jó lenne valami bizonyíték!

Pécsi gyerek,
Én is win7 et használok elsősorban, ugyan külön meghajtón fönn van már 10 is hogy néha belenézhessek, szokjam. A win 7 szebb, spontánabb, nincsenek idegesítő felugró dolgai, jobban tudom mi merre van, nem kell száz féle tweakot megcsinálni, melyek egy frissítést követően elszállnak. Win 7 ráadásul már nem is frissít :R . Szóval meg vannak az előnyei :K .

(#132418) gbors válasza TheNewDawn (#132415) üzenetére


gbors
nagyúr

Game Pass: nem a meghosszabbítás a lényeg, hanem az, hogy 1.5 hónap után nem tudtam vele mit kezdeni, ingyen sem kell.

De, emlegessük a 8.1-et, mert nekem évekig ment minimális problémával - nagyságrendileg kevesebbel, mint a 10. Ezért írtam, hogy nem vagyunk egyformák.

(#132417) Atom_Anti: nagyon fura ez, már csak azért is, mert a G-Sync 2 évvel korábban jelent meg, mint a Windows 10. Elvileg mennie kellene.
Egyébként nekem 8.1 alatt ment a FreeSync, a 7-es drivert használtam hozzá. Ez kb. 1.5 éve volt, hogy azóta változott-e valami, a fene tudja.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132419) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Igazából nagyon el is gondolkodtat ez az Amd -s dolog, mert Geforcom akartam cserélni egy kicsit nagyobb 2060Superre. Nvidiánál előny hogy lehet alul feszelni és még sokkal hatékonyabb lesz. Egy AMD Radeon 5700XT nél lenne ilyenre lehetőség? Van tartalék bennük, vagy ki vannak hajtva maximum mint a CPU jaik is?

(#132420) swixx válasza gbors (#132414) üzenetére


swixx
tag

+ Zicokuka:

De a kérdésemre nem kaptam választ :))
MSI Gaming X vagy ASUS Strix gtx 1080, az rtx 2060ból pedig asus turbo közt kellene választani. Garancia a 1080ra valszeg nincs, a 2060ra meg ha van is, nem ez miatt fogom mellette dönteni.

(#132421) Zicokuka válasza swixx (#132420) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Gaming X a 1080-ból, a 2060 turbo nem a legjobb variáció.De a két kari között választani kva nehéz :D A 2060 vannak játékok ahol elveri a 1080-at,van ahol fordítva,és van egál.2060-at mondanám mert végülis kevésbé van még nyüstölve remélhetőleg,talán kevesebbet is eszik,ezt most így fejből meg nem mondom :D (guuglizni lusta vok)

(#132422) Zicokuka válasza Atom_Anti (#132419) üzenetére


Zicokuka
senior tag

5700XT is alulfeszelhető,teszik is sokan,nekem megjelenése óta 5700 van custom biossal,mert ingyen minden jó :D ha rám hallgatsz nvidiát veszel,mert néha ketté akartam törni a driver anomáliák miatt.Hála az égnek egy ideje az már nincs,de vannak játékok ahol szimplán nem hozz annyi fps-t amennyit tudnia kéne.Cod MW-ben viszont csak gyorsulás megfigyelhető.Szóval ezek a kva 5700-ak kva jó karik,viszont nem árt orvosi felügyelet melléjük.Hűtésükkel nincs gond,nekem a blower is bírja a kiképzést,igaz plusz hűtve van a cucc.

(#132423) gbors válasza swixx (#132420) üzenetére


gbors
nagyúr

Azért nem, mert ezek az információk hiányoztak. Ezek nélkül azt mondtam volna, hogy minimálisan jobb választás lehet a 2060, így meg egyértelműen az 1080 Gaming X-et javaslom - főleg, ha a garancia nem érdekel.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132424) Atom_Anti válasza Zicokuka (#132422) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Hát igen, régen AMD kártyám volt, azt hiszem valami ilyesmi miatt lettem zöld. illetve hogy maxwell, pascal, touring mind kevesebbet fogyaszt.

(#132425) swixx válasza gbors (#132423) üzenetére


swixx
tag

Miért, miben jobb a gaming x? Jobb a hűtése vagy strapabíróbb?

(#132426) gbors válasza swixx (#132425) üzenetére


gbors
nagyúr

A Gaming X NVIDIA kártyákon talán a legjobb hűtés, már évek óta.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132427) KAMELOT válasza Atom_Anti (#132417) üzenetére


KAMELOT
titán

Win10 használok. Semmiféle felugró ablakok nincsenek és a frissítés is probléma mentes. Csak néha állítani is kell a vezérlőpultban dolgokat. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#132428) pengwin válasza gbors (#132399) üzenetére


pengwin
addikt

Az Inno3D-ről érdemes lenne valami tesztet látni, mert hajlamosak arra, hogy fixfordulatos ventillátorokat rakjanak a kártyáikra

Na ezzel pl. nem voltam tisztában... elég ótvar megoldás, úgy emlékeztem korábbról, hogy a Twin X2 egész normális (alap)szintet képvisel.

Üdv, pengwin

(#132429) Zicokuka válasza swixx (#132425) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Hűtésük jobb a gaming X-eknek,2060-ból valami más verzió tutibb mint a Turbo.

(#132430) pengwin válasza forguet (#132406) üzenetére


pengwin
addikt

Azért vedd figyelembe, hogy a legtöbb tesztben az 5600XT Ultra/maximum beállítások mellett hoz 50fps-t. Vagyis kicsit ésszerűbb beállításokkal most és még évek múlva is jó játékélményt fog nyújtani.
5700XT-ből Sapphire Nitro+, vagy a hasonló Powercolor modell a legcsendesebb megoldás, de ezeknél már nagyon komoly felárat fizetsz a csendért. Sapphire Pulse és Gigabyte Windforce itt is megfontolandó.

AMD és NV kártyák kb. hasonló ár-teljesítmény aránnyal mennek, pár modell van, ami kiemelkedik, pl az 5600XT Pulse. Én ha ennyi pénzt költenék VGA-ra, akkor nem akarnék semmiféle villódzással foglalkozni, de te tudod.

(#132408) gbors
A G-Sync biztos megy Win7 alatt is, de a G-Sync comaptible (alias FreeSync) monitorokkal szerintem csak GTX 1000 széria fölött, Win10 alatt foglalkoztak.

(#132415) TheNewDawn
Előző laptopom (Dell Inspiron 7347 kettő az egyben gép) Win8-cal érkezett, és szinte végig 8.1-gyel használtam. Jelenleg párom gépe, immár 5 éve teszi a dolgát hibátlanul, hardveres és szoftveres téren is.
A M$ azt tolta el, hogy mindenkinek le akarta tolni a torkán erőszakkal az új rendszert, ami elsősorban nem asztali gépekre volt tervezve.
Asztali gépen is használtam 8.1-et a laptoppal párhuzamosan, és betonstabil volt, majd egy WIn10-er frissítés+tiszta telepjtés után jöttek a összeomlások.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#132431) mcs válasza flikenflaken (#132400) üzenetére


mcs
veterán

A sima Ventus kártyák hűtése teljesen átlagos minden tekintetben, csak az XS kivitelűek azok, amik határozottan gyengébbek. Nekem a 2060 Ventus 74 fokig melegszik max 1800as fordulattal, és még így sem vészes a hangja.

[ Szerkesztve ]

(#132432) pengwin válasza swixx (#132420) üzenetére


pengwin
addikt

Strixek szinte mind túlárazottak átlagfelhasználói szemszögből, a Gaming X jobb választás.

Strixeken sok olyan extra van, amit az emberek 80-90%-a nem fog soha használni, de a név és a márka eladja.

Üdv, pengwin

(#132433) kolopele válasza mcs (#132431) üzenetére


kolopele
nagyúr

1800 - as fordulattól én a plafonon lennék, főleg egy 2060 - as esetében. Van nálam épp egy Strix 2060, 900 rpm mellett max. 65 fokos, 1100 rpm mellett már engem zavarna a hangja :)
pengwin: Akkor olvasd el amit pont írtam a Strix - ről. Igazság szerint az RTX - ek esetében jobb hűtéssel bírnak mint a Gaming X, és nagyon alacsony fordulat mellett tartják hűvösen a GPU - t. Gaming X esetében is szinte csak a 3 ventisek lettek igazán jók most, a két ventisek hangosan felpörögnek, és kicsit hangosak is.

[ Szerkesztve ]

(#132434) mcs válasza kolopele (#132433) üzenetére


mcs
veterán

Kimondottan csendes gépbe nem is jó választás a Ventus, ezt aláírom, de a teljes mezőnyhöz viszonyítva pont átlagos zajszintje van. 1500tól felfele kezd kicsikét turbina szerű lenni, de nem olyan mértékben, hogy meg lehet őrülni mellette. :)

(#132435) gbors válasza pengwin (#132428) üzenetére


gbors
nagyúr

És lehet, hogy így is van - csak én már semmit nem hiszek el nekik teszt nélkül. 3 Inno3D kártyámból kettő fixfordulatos volt...

(#132430) pengwin: én is erre gyanakodtam, csak ugye G-Syncet írtak mindketten.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#132436) kolopele válasza mcs (#132434) üzenetére


kolopele
nagyúr

Érdekes egyébként, hogy az RTX széria esetében a legtöbb kártya megemelt rpm - el dolgozik a Pascal - hoz képest. A Gaming X hűtése fenomenális volt, ilyenről, hogy hirtelen felpörög egy venti hírből sem lehetett hallani, majd beáll egy elég magas tartományra hőmérséklettől függetlenül, most meg ez a jellemző szinte mindre. Én egyébként játékhoz egyedi venti profilt hoztam létre, így állandóan forognak leállás nélkül, pont annyin amennyin kell, netezésnél meg visszakapcs. gyárira :) Így lehet kímélni a leginkább, hiszen ha nem játszik az ember nem forognak, játéknál meg állandóan, közel azonos sebességgel mindig, nagyon csapágy barát megoldás. A legrosszabb az, amikor ki-be kapcsolnak folyton, annál gyilkosabb megoldás nem létezik.

[ Szerkesztve ]

(#132437) Atom_Anti válasza pengwin (#132430) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Na igen, ez jó, az én monitorom akkor csak gsync compatible ASUS VG279Q 144hz IPS. Akkor ezt adom el inkább és veszek egy teljes értékű gsync monitort :R . Meg egy Geforce 2060 supert is azért :D .

[ Szerkesztve ]

(#132438) pengwin válasza Atom_Anti (#132437) üzenetére


pengwin
addikt

Ennyi pénzt légyszi ne verjél el emiatt, mert még én érzem rosszul magam... ;)

Nézz rá, mennyit buknál 1660Ti-2060 és FreeSync-Gsync váltáson, és vegyél helyette egy 5600XT-t, amivel jól megy a mostani monitorod is.
Legalábbis szerintem mérlegeld, hogy melyik opció éri meg jobban mert ebben az árkategóriában szemlélve ez a váltás írtózatosan sok pénzbe kerül.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#132439) kolopele válasza Atom_Anti (#132437) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nyilván a teljes értékű g-sync a legjobb, bárki bármit is mondjon. Amennyiben megteheted, nVidiát g-sync-kel párosíts, AMD - t meg freesync - kel (mondjuk ez utóbbi nem túl költséges).

[ Szerkesztve ]

(#132440) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Egyre közeledik az időpontja annak, hogy új VGA-t gondolok venni. Ebben szeretnék tisztelettel segítséget kérni:

1. Pontos konfigurációd leírása - adatlapomra hivatkoznék annyi kiegészítéssel, hogy lesz egy új, minőségi tápegység is 550-650W méretben
2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni? - 1920x1080
3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát? - játék, munka
4. Mennyi pénzt szánsz rá? - 85.000Ft lenne a plafon
5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz? - Új kártyát szeretnék.
+1. Kizárólag ASUS márkában gondolkodok, sajnos nekem többször is volt gondom más márkákkal.

Minden szíves segítséget megköszönök és örömmel veszek, kívánva Boldog Húsvétot minden kedves fórumozónak!

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#132441) kolopele válasza Hegyirabló (#132440) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy 1660 super legalább, Asus esetén csak a Strix - et szabad megvenni, de azt nem kapsz ennyiért, az árukeresőt nézve rendesen elszabadultak az árak. Van még az Asus Dual, az 90 körül van, de az 1660 - as széria esetében eléggé elrontották a hűtésüket, a Tuf meg szóra sem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#132442) Hegyirabló válasza kolopele (#132441) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Köszönöm! Jöhet nekem mondjuk AMD is. :)

Aquila non captat muscas.

(#132443) forguet válasza pengwin (#132430) üzenetére


forguet
senior tag

Köszönöm!

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#132444) Paxker315 válasza Hegyirabló (#132442) üzenetére


Paxker315
addikt

Nekik meg száz alatt nincs értelmes kartyajuk. :K 1660supereket nezegesd, azokhoz 400-450wattos normális táp is bőven elég

https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

(#132445) Hegyirabló válasza Paxker315 (#132444) üzenetére


Hegyirabló
veterán

:R

Egy tizenötöt azért még rá tudok dobni, ha kell. :) Áresésre jelen helyzetben 1-2 hónap múlva (annyit még tudok várni) nem nagyon van esély?

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#132446) kolopele válasza Hegyirabló (#132445) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem valószínű. A jelenlegi helyzet inkább drágulásokat hozhat.

(#132447) Hegyirabló válasza kolopele (#132446) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Köszönöm!

Ráadásul látom, hogy az a tizenöt, amit rá kellene dobnom, az inkább harminc. Átgondolom az életemet, és valamit kiokoskodom. :)

Igazából mivel évente kábé két játékkal játszom, azok is zömével 3-4 éves játékok, ezért nem gondolkozom drágább/erősebb kártyában, mert azt pénzkidobásnak tartanám. :)

De azért ha már veszek majd, akkor legyen jobb, mint a mostani. Amit még nem írtam, 256 bit memória interfész a minimum, amiben gondolkozom, de ha jól sejtem erre azt fogjátok írni, hogy az alatt nem is nagyon szabad, ha játszom is.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#132448) Atom_Anti válasza pengwin (#132438) üzenetére


Atom_Anti
senior tag

Hát igen, erre jó hogy figyelmeztetsz, mert képes vagyok rá. A VG279Q nem tudom hogy 90 ért el tudom e adni és akkor egy ASUS PG279Q akarok helyette. Az igazság hogy AMD kártyáktól kicsit tartok, szoftverileg elsődlegesen, de nagyobb melegedést, ventilátor zajt sem szeretnék.

(#132449) Pécsi gyerek válasza Hegyirabló (#132447) üzenetére


Pécsi gyerek
addikt

Amit még nem írtam, 256 bit memória interfész a minimum, amiben gondolkozom, de ha jól sejtem erre azt fogjátok írni, hogy az alatt nem is nagyon szabad, ha játszom is.

Tök mindegy hogy hány bit lehet egy 128 bit es kártya erősebb egy 256 osnál is.Csak a teljesítményt nézd. ;)

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#132450) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Nagyon okos vagyok, mert most jövök rá, csak AMD kártya lesz jó, mert a kijelző FreeSynces. :K

Aquila non captat muscas.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.