Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50501) Nerazim válasza cigam (#50500) üzenetére


Nerazim
őstag

Van fent egy masik progi amivel a ventiket vezerlem: Argusmonitor. Abban szepen latszanak a fordulatszamok, forog az osszes venti, kicsit megemeltem a proci centi fordulatszamat, hatha...de nem ua ugy 0 at mutat. Az Aida is ki tudja rakni a hofokot, rpm a talcara?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#50502) mezis válasza Nerazim (#50501) üzenetére


mezis
nagyúr

Ha kilövöd a konkurenciát (Argusmonitor), akkor is 0-t mutat a HWinfo?

mezis

(#50503) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Olyan Android Phone Manager érdekelne, ami csoportosan tud módosítan 1-1 mezőt a címjegyzékben.
Pl. kijelölök 20 versenyzőt a telókönyvből, de ennek a 20 tagnak csak a cím mezőjét akarom módosítani, mert mindegyik pl. Budapesti, ne egyesével kelljen a 20 tagot adatait szerkeszteni és 20x beírni a cím mezőbe, hogy Budapest...)
PC-n futó alkalmazás érdekel, nem olyan, ami önállóan az Android telón fut kizárólag.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50504) BigBadPlaYeR válasza Fire/SOUL/CD (#50503) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Én a contacts.google.com -on szoktam szerkeszteni. A csoportos szerkesztést ugyan nem tudja, de elég gyors még így is. Feltéve, hogy be van szinkronizálva a névjegyzék a Google fiókkal.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#50505) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! A lányomnak vettünk egy fali képkeretet,olyan sok kockásat...Képeket szeretnék nyomtatni bele,amin ő ,és a barátnői vannak.Több képet egybe. Azelőtt a Magic photo editor-t használtam,most a legfrissebb verziót töltöttem le,de sajnos az a problémám,hogy azokat a képeket nem tudom hozzá adni,amit a csajok messengeren keresztül küldtek.Nem értem,hogy miért. A formátum .jpeg,a felbontása természetesen nem 1920x1080,hanem 400x843,illetve 480x960. De nem hinném,hogy ez lenne a probléma.Valami ötlet,vagy másik progit ajánlani tudtok?

Üdv: Attila

(#50506) sfdrakex válasza tillatrilla (#50505) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Kérd meg őket dobják át a képeket mailben, eredeti méretben. Messenger nagyon lerontja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50507) looser


looser
addikt

Hahó!

Létezik olyan alkalmazás, amely egy lista alapján, de akár meglévő fájlnevek alapján átnevez egy másik, ugyanannyi tagból álló fájlt? Letöltöttem egy sorozatot, amely rosszabb minőségben már megvolt és a régi fájlnevek alapján szeretném elnevezni az újakat.

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#50508) tillatrilla válasza sfdrakex (#50506) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Rendben,megpróbáljuk úgy. Köszi!

Üdv: Attila

(#50509) sisi22


sisi22
tag

Tudna valaki segiteni, hogy MSN weboldalrol hogyan lehet letolteni egy videot?
videodownloadhelper nem boldogul vele.
Vagy esetleg valaki letoltene nekem?
Egyetlen dokumentumfilmrol van szo, kozvetlen link megvan hozza.

[ Szerkesztve ]

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50510) liszi70 válasza sisi22 (#50509) üzenetére


liszi70
nagyúr

Hogyha lehet publikus, akkor oszd meg a linket, meglátjuk, ki-mit tud kezdeni vele.

(#50511) sisi22 válasza liszi70 (#50510) üzenetére


sisi22
tag

Nagyon is az, arrol szol, hogy botokkal hogyan manipulaljak az arfolyamokat, tavalyi dokumentumfilm, Money Bots a cime, itt az imdb-s leirasa:
[link]

Azt feltetelezem, az a problema, hogy a vdh csak rengeteg rovid jelenetet lat, azokat kellene egyesevel lementeni es osszefuzni, mintha a 48 perces video par masodperces jelenetekre lenne szetdarabolva.
(Az eredeti 53 perces volt, valoszinuleg az elejen es vegen levo feliratokat levagtak, vagy kivagtak belole valamit)
Itt a msn elerhetosege:
[link]

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50512) liszi70 válasza sisi22 (#50511) üzenetére


liszi70
nagyúr

Én még egyelőre arra sem jöttem rá, hogy közvetlenül a videó linkjét hogy lehet kimenteni. :D

(#50513) sfdrakex válasza liszi70 (#50512) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Legalább egy képernyőképet dobhatnál róla.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50514) liszi70 válasza sfdrakex (#50513) üzenetére


liszi70
nagyúr

Miről?

(#50515) sfdrakex válasza liszi70 (#50514) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Hogy mit akarsz letölteni. Megpróbálnánk esetleg mi is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50516) liszi70 válasza sfdrakex (#50515) üzenetére


liszi70
nagyúr

sisi22 akar letölteni. :) Nekem egyelőre nem sikerül. Itt megtalálod, hogy mit szeretne: #50511

(#50517) sfdrakex válasza liszi70 (#50516) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem azt írja nem elérhető a tartózkodási helyemen.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50518) sisi22 válasza sfdrakex (#50515) üzenetére


sisi22
tag

OK, koszonom, talan a GDPR haboru miatt, mert amerikai - kanadai oldal lehet a webcim szerint.

Ket kepet csatolok,
az elson a nyitokep,

a masikon a VDH altal mutatott 80 es 800kb-os fajlok tomkelege van:

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50519) sisi22 válasza liszi70 (#50512) üzenetére


sisi22
tag

Ugy tunik, azt nem lehet, ezert kell a vdh, az is csak a lejatszaskor talalja meg a linkeket.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50520) sisi22 válasza sfdrakex (#50513) üzenetére


sisi22
tag

Vagy ha rakeresel a bongeszoben a videok kozott, es 20 percnel hosszabbat allitasz be, kiadja az msn cimet, mint egyetlen forrast.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50521) Krystal_s válasza sisi22 (#50509) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, pl https://9xbuddy.com is letudja tölteni....
Video link

(#50522) sisi22 válasza Krystal_s (#50521) üzenetére


sisi22
tag

Koszonom, valoban leszedi, de sajnos nema, semmi hang nincsen.

A hangot hogyan lehet letolteni hozza?

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50523) Krystal_s válasza sisi22 (#50522) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia, nem tudom mi miatt nem szedi le ott a hangot, de itt biztos, hogy van hang....
jobb klikk a videón és Videó mentése......

(#50524) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, van egy mp4 video és egy mp3 audio fájlom, mivel tudom összefűzni? (lehetőleg ingyenes, pár kattintásos megoldá érdekelne)

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50525) sfdrakex válasza Wolfskin (#50524) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Movie maker tudta régen, most a fényképek alkalmazás van helyette.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50526) Edorn


Edorn
aktív tag

Asztali gépek távoli elérésére, programok telepítésére, segítségnyújtásra, stb (tipikusan amit pl TeamViewerrel meg lehet csinálni) az UltraVNC ajánlott, vagy van más/jobb ingyenes megoldás? (minden gépre előre telpíteném, tehát a TeamViewer felhasználóbarát beüzemelése nem szempont)

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#50527) w.miki


w.miki
veterán

Olyan program, amivel videóra rá tudnám feliratozni annak a nevét, és aztán összefűzni őket 1 fájlba automatikusan, ilyen létezik? Mi a neve?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50528) cigam válasza Wolfskin (#50524) üzenetére


cigam
félisten

Avidemux
Betöltöd a videót, az "Audio" menüben pedig betöltöd hozzá az mp3-at.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#50529) sisi22 válasza Wolfskin (#50524) üzenetére


sisi22
tag

Minden ingyenes videoszerkeszto, ahol van kepsav es hangsav.

Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

(#50530) Wolfskin válasza cigam (#50528) üzenetére


Wolfskin
őstag

Avidemux-al próbálkoztam, de nekem teljesen érthetetlen a kezelői felülete. Csak audio output van rajta, ez nem csak szétválasztani tudja a képet és hangot?
Aztán valahol a video beálltások legelrejtetettebb zugában találtam egy audio sáv kiválasztó felületet, ott kijelöltem a hang fájlt, újrakódolta az egészet, de nem csinálta meg.

Végül az AiseesoftVideoEnhancer-el hozzá tudtam adni, de mp3-t nem tud beolvasni, csak akkor tudta, ha a hang is mp4-ben volt, akkor egyesítette a 2 videót: egyikből a hangot, másikból a képet. Szóval ez sem igazán erre való, de végül sikerült.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#50531) littleNorbi


littleNorbi
aktív tag

Sziasztok! Lehet, hogy nem jó helyre írok.
Be lehet azt valahogy állítani Windowson, hogy egy adott program egy bizonyos nyomtatón nyomtasson alapértelmezetten, az összes többi program viszont mindig egy másikon?

[ Szerkesztve ]

(#50532) mezis válasza littleNorbi (#50531) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.! Programfüggő.

[ Szerkesztve ]

mezis

(#50533) littleNorbi válasza mezis (#50532) üzenetére


littleNorbi
aktív tag

Köszi. Amúgy ez a program kell hozzá: Automatic Printer Switcher .

(#50534) w.miki


w.miki
veterán

CCleaner létezik 32 bites portable változata?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50535) sfdrakex válasza w.miki (#50534) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#50536) Fire/SOUL/CD válasza w.miki (#50534) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Gyári oldalon fent van a portable változat, x86 és x64 egyben (kicsomagolás után azt indítod, amelyiket "szeretnéd", mert asszem x64-es OS alatt mindenképp az x64-es verzió fog indulni, 32 bites OS alatt meg értelem szerűen csak a x86-os változata futtatható)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50537) w.miki válasza Fire/SOUL/CD (#50536) üzenetére


w.miki
veterán

:R köszönöm
én ilyen módosított verziót szerettem volna, ami a neszetools oldalán is van, de registry takarításra jó lesz akkor az egyszerű is.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50538) Fire/SOUL/CD válasza w.miki (#50537) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha kifejezetten Registry takarításhoz kell, akkor a Wise Registry Cleaner-t javaslom, szintén van portable változat x86 és x64 alatt is fut.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50539) w.miki válasza Fire/SOUL/CD (#50538) üzenetére


w.miki
veterán

Olyan Reg Cleaner is létezik, amibe beírok egy kifejezést (Avast), és akkor azt végigkeresi a regedit-ben, és ki tudom választani, és törölni ezeket, akár anyjukkal együtt?
Ebben nem találtam ilyen opciót.

Vagy valamilyen Avast törlése után reg takarító eszköz?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50540) Fire/SOUL/CD válasza w.miki (#50539) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Avast-nak van saját eltávolítója, ettől függetlenül maradhatnak a registry-ben nyomai.
Akkor erre lesz szükséged: RegCool (portable x86 és x64 változata is van és -többek közt- keresni is tudsz benne normálisan)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50541) w.miki válasza Fire/SOUL/CD (#50540) üzenetére


w.miki
veterán

Köszi. Itt ha jobbra fent beírom a keresőbe, hogy avast, utána az alsó mezőben lévő találatokat mindet törölhetem, vagy inkább ne?
Van néhány csak kulcsból álló találat.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#50542) Fire/SOUL/CD válasza w.miki (#50541) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Automatikusan ne törölj minden találatot, hisz lehet, hogy nem mind az Avast-hoz tartozik.
Ha az alapértelmezett módon keresel (tehát kis betűvel írtad be az avast szót a keresőbe, kis- és nagybetű és csak teljes szó kikapcsolva, akkor előfordulhat, hogy olyan találatok is lesznek, amik ténylegesen nem az Avast-hoz tartozik(pl. padavanavast, ami biztos nem az Avast bejegyzése).
Én elsőre így szoktam keresni, azaz keresőbe Avast (tehát nagy kezdőbetű) és a kis- és nagybetű és csak teljes szó opció be van kapcsolva. Így kevés/kevesebb találat lesz, de az biztos, hogy az Avast-hoz tartozik. Utána természetesen a fentebb linkelt alapértelmezett módon keresek és átnézem, csak így kevesebbet kell átnézni, hisz a "biztos" Avast bejegyzések már törölve lettek.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50543) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni.. :B
IDM töltök le online videókat és egyre többszőr futok bele, hogy nem tudom lejátszani sem VLC media player sem más programmal.
A fájlok kiterjesztése .ts eddig ez nem volt gond mert a vlc mindent vitt.
DE most már nem igaz. Én nem állitok be valamit jól, vagy ehhez egy újfajta lejátszó kell?

(#50544) dqdb válasza qwertly (#50543) üzenetére


dqdb
nagyúr

Van rá esély, hogy DRM-mel védett a stream, és ezért nem boldogul vele a VLC.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50545) qwertly válasza dqdb (#50544) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszönöm a válaszodat, nem tudom hogy "mindenféle" online oldalak DRM látnál el a videókat amiket meglehet nézni a böngészőben. De letöltöttem ez a hiba üzenetet kapom.

(#50546) dqdb válasza qwertly (#50545) üzenetére


dqdb
nagyúr

Pár kivétellel a böngészőkben benne van a DRM-mel védett videók támogatása. Ennél többet már csak a konkrét fájlokba belenézve lehetne mondani találgatás helyett.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#50547) bobalazs válasza qwertly (#50545) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Powerdvd helyett MPC HC vagy VLC legyen.

(#50548) qwertly válasza bobalazs (#50547) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Mind a kettővel próbáltam és semmi..
Egy időszak a powerdvd lejátszotta a fájlokat.
DE már az sem csinál semmit.
Itt egy kép.

(#50549) Fire/SOUL/CD válasza qwertly (#50548) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Dobnál egy linket, hogy mely oldalról töltenél le videókat (vagy konkrétan azon video linkjét, amivel gond van) és akkor ránézek/ránézünk...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#50550) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Milyen programmal tudnék nagyobb fájlokat, (összesen 100GB) átmásolni interneten keresztül egy másik gépre? Teamviwerre gondoltam, de lehet van jobb program is erre.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.