Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Rowon #78833 üzenetére

    Nem nyúltál mellé, nekem is Sensira van, meg összes rokonomnak havernak azt raktunk fel
    Mind FTXF :)
    Szimplán csak írtam hogy friss ropogós telepítésről jöttem haza, Mitsu HR35 került fel a falra és bizony van amiben jobb mint a Sensira persze a drága wifimodul kicsit lelomboz illetve a fapad funkciók. Nincs turbo gomb, nincs éjszakai mód, nincs ECO gomb, nincs comfort gomb. 4 ventilátor fokozat van, abból az 1 csík a leghalkabb kb. a 3. a legerősebb mellé van még AUTO és slussz. Beltéri szétszedésben a Daikin szerintem jobb, szűrő méretben a Daikin nagyobbat használ, Mitsu ellenben tud VANE-t vagyis 5 állásban fixen tudod a legyezőt pozícionálni míg a Daikin esetében Swing van amit megállítasz ott ahol neked szimpatikus.

    Kültéri Daikin esetében nehezebb, hangerőre picit halkabb is nagy fokozaton, leszabályozva kb. azonos halk szinte hangtalan mindkettő. Mitsu elől fém rácsos, hátul van plusz műanyag rács neki, Daikint hátul semmi sem védi.

    Bármelyikkel jól jársz csak a 34-35ezres Mitsu wifi modul ár tényleg lelombozó :Y

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés