Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20071) AXisBOLD válasza Inc.corp. (#20070) üzenetére


AXisBOLD
addikt

Szia,

köszi a tippeket.

Focusrite Scarlett Solo --> felesleges a tudása

M-Audio M-Track 2x2 --> szintés felesleges amiket tud és túl nagy, nem tudnám hova tenni

FIIO E10K --> én is néztem ezeket a portable DAC/AMP-okat, lehet a végén ez lesz, de akkor már Fiio Q1, arról vélemény?

Creative Sound Blaster X-Fi HD --> ez teljesen rendben van, letisztult, azt tudja ami nekem kell, kisebb is, viszont ellene szól, hogy vagy portable külső vagy belső hangkártyát keresek inkább

Sound Blaster Z --> adott a minőség, talán az optikai kimenetek feleslegesek és ahogy látom ez játékra és filmekre van kihegyezve

ASUS STRIX SOAR --> az összes közül eddig ez a leginkább szimpatikus, nem értek hozzá, de hogy +energiaforrás kell neki még megbízhatóbbá és minőségibbé teszi, de komolyabban, a speci között említik a fejhallgató erősítőt és a DAC hifi minőséget, de itt is a játékok támogatását érzem az első helyen.

Utóbbi kettőnél működne az egyszerre rádugott fejhallgató / 2.1-es hangfal kombó valamint az ezek közötti váltogatás a kontroll panelből?

Amit szintén nem írtam eddig, zenehallgatásra és filmezésre kellene, játék másodlagos. Ezek függvényében és ha maradunk a PCIe csatolónál Sound Blaster Z vagy STRIX SOAR a megfelelőbb?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.