Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7063) Szpilu__25


Szpilu__25
tag

Ha valakit érdekel:) csináltam a Wireless ACL-nél egy olyan opciót, ami zavart engem, hogy addig fogja a kliens<--> router egymást,ameddig van valamicske jel.

Ezt megelőzendően,"hamarabb dobja el a klienst" csináltam két szabály az Access Listben(csak ezek a szabályok vannak nincsenek kilensek felvéve az ACLben).
Egyet ami bizonyos jelszinten belül engedi a csatlakozást a kliensnek és egyet ami megszakítja.

0 ;;; Accept WIFI Client
mac-address=00:00:00:00:00:00 interface=any signal-range=-78..120 allow-signal-out-of-range=3s authentication=yes forwarding=yes ap-tx-limit=0
client-tx-limit=0 private-algo=none private-key="" private-pre-shared-key="" management-protection-key="" vlan-mode=no-tag vlan-id=1

1 ;;; Drop Wifi Client/Out of Range
mac-address=00:00:00:00:00:00 interface=any signal-range=-120..-79 allow-signal-out-of-range=3s authentication=no forwarding=no ap-tx-limit=0 client-tx-limit=0
private-algo=none private-key="" private-pre-shared-key="" management-protection-key="" vlan-mode=no-tag vlan-id=1

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.