Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3500) Boborján


Boborján
tag

Sziasztok!

Ma akadozott a net és be akartam lépni, a routerbe megnézni mi a porbléma. Egy vacak TP-link 340G osztja netet. Mikor be akartam lépni a konfig felületre véletlen a 192.168.0.1-en akartam nem a 192.168.1.1-en. Na most azt tapasztaltam, hogy a 0.1-es végződésű felületen egy MicroTik belépés fogadott. Egész pontosan a RouterOS v6.29.1 verziója. Gyári adatokkal ami ha minden igaz Admin és üresen hagyott jelszó mező, nem tudtam belépni.
Arra gondoltam, hogy valamelyik infos szobatársam a tudtom nélkül megváltoztatta. Ám mikor az 1.1-es felületen akartam belépni ott a TP -link rendes kezelő felülete jött be és minden úgy nézett ki mint régen.
Az lenne a kérdésem, hogy ez a két felület meg fér egymás mellett vagy mi ez? :D Full nem vágom mi van.
És ha rajta van a Microtik Os akkor, hogy tudom eltávolítani? Mivel az Én routerem így nagyon cseszi a csőröm, hogy belenyúlkálnak.

Válaszokat előre is köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.