Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-08-17 20:43:18

LOGOUT.hu

Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19626) kammler


kammler
senior tag

Van valakinek hap AC3? Érdekes, hogy a számítógépek mind 2ghz-en, mind 5ghz-en stabilan rajt vannak. A telefon is ok 2ghz-el, de 5-ről időnként ledobálja. Rögtön vissza is megy aztán. Nézegettem a hivatalos mikrotik fórumot is, panaszkodnak, de van akinél csak újraindítás segít, vagy enabled/disabled interface. Nálam ilyen nincs, azonnal visszamegy. De csak a telefon csinálja. Oneplus 10 pro. De a oneplus 7T-m is csinálja. Logban annyi van, hogy disconnecting, signal lost. Hát signal tuti nem lost, az ágyon hevert. Az sem igen lehet, hogy elalszik a telefon szerintem, mert a TPLINK WDR nem tudom mi 6 éves routerrel bizony ok. Ami érdekes, hogy a jelerősségre sokkal kevesebbet állít az AC3, mint a telefon maga. De amúgy lefedettség ok, sebesség is. Az AX3 az viszont jelerősségnek például kb. azt mond, mint amit a telefon. Szóval, így általánosságban, van valami hasonló tapasztalat? AX3-ra is panaszkodtak, de az nálam jó, ugyanúgy wifiwave2, beállítások is ugyanazok. Legalábbis ott még nem vettem észre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.