Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) nbukta77


nbukta77
addikt

Gyors kerdes. Tervezek venni egy pro 6- ot. Kerdes melyik lehet a jobb valasztas. Pro 6 vagy ipad pro 11. Elore is koszonom.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2852) pzstm válasza nbukta77 (#2851) üzenetére


pzstm
titán

iOS-t akarsz asztali Windows-al osszehasonlitani? :Y

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2853) nbukta77 válasza pzstm (#2852) üzenetére


nbukta77
addikt

Akkor inkabb egy macbook air- hez kepest? Van az is. Ezt inkabb tabletnek hasznalnam. Csak nem tudom a wint tabletkent elkepzelni.

Nekem a tablet mod a fontosabb. Es az idotallosag. Win- es gepem nincs mar vagy 5 eve. Azota nem is foglalkoztam vele. Sok minden ki esett.

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2854) konyi79 válasza nbukta77 (#2853) üzenetére


konyi79
addikt

A Surface két legnagyobb erőssége a Pen és a sokoldalúság.
A Pennel jegyzetelni, dolgozni legalább olyan jó, mint az almáson, de üzemidőben azt messze nem tudja hozni (A 8. gen. procikkal lehet már jobban közelít) .
Cserébe bármilyen asztali alkalmazást elindíthatsz rajta.
Kezelhető tabletként is, de nem az erőssége, inkább szükségmegoldás. Nálam egy eszközként már a teljesítménye miatt sem tud kiváltani egy rendes gépet, de kiegészítő mobil eszközként egy fiókon szinkronizálva kiváló. Viszont az Ipad pronál mondják páran, hiába a teljesítmény, főleg az újnál, valójában nemigen lehet jól kihasználni, egyszerűen hiányoznak róla az asztali alkalmazások.
Bár hozzá tartozik kerek legyen a dolog harmadiknak ott egy 8'-os táblaép is ha helyszíni adatbevitel miatt kell valami, mert a Surface tömege is marha nagy egész nap lóbálni.

Mire használnád? Egy Excelbe pötyögni számokat már egy androidos tábla is több, mint elég pl. Hosszú szöveget gépelni meg úgyis kell egy rendes billentyűzet, bármelyikhez. Egy 3D CAD-et pörgetni meg harmat gyenge bármelyik procival.

[ Szerkesztve ]

(#2855) nbukta77 válasza konyi79 (#2854) üzenetére


nbukta77
addikt

Koszonom az infokat. Facebook messenger videohivas fut rajta?
Uzemido kb milyen?

[ Szerkesztve ]

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2856) konyi79 válasza nbukta77 (#2855) üzenetére


konyi79
addikt

Skype videót szoktam használni, az problémamentes, Messengert sose próbáltam. Ha bármilyen W10 eszközön megy, ezen is fog.
Üzemidőnek én rossz példa vagyok, nekem LTE-s változat van. Órákat szoktam néha OneDrive-ra szinkronizálva Pennel jegyzetelni, ez eszi rendesen. Amennyire én látom, a Pen grafikus feldolgozása elég CPU igényes, kb 4-5 óra alatt lemerül 25% fényerőn.
A 6. generációs az új procival már takarékosabb lehet, meg azokban nincs LTE-s.

(#2857) nbukta77 válasza konyi79 (#2856) üzenetére


nbukta77
addikt

Az az igazsag, hogy nekem tablet kivaltasra lenne. Most egy galaxy tab s3- at hasznalok, de a munkam miatt kell hordozhato eszkoz. A macbook- ot pedig nem szeretem cipelni. Viszont szuksegem van tablazat, szoveg es pdf kezelokre. Ezert gondoltam a surface pro 6- ra. Vagy az ipad pro 11- re.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2858) MrPetya19 válasza konyi79 (#2854) üzenetére


MrPetya19
addikt

Attól függ, hogy mekkora CAD és hogy melyik program.
Nekem már volt szerencsém használni Pro 3-on.
Igazából multimédiás gépnek nagyon jó a hangszórók és a kitámasztó miatt.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2859) konyi79 válasza nbukta77 (#2857) üzenetére


konyi79
addikt

Ezek miatt nem kell Surface, de még csak Ipad pro sem. Amint írtam én ezek miatt tartok egy 8'-os droidos táblát. Tökéletes a MS iOS/Android Word/Excel appja, ha nincsenek makrók benne.
A Tab S3-ban mi neked a hiányérzet, ami miatt a Surface felé nézelődsz?

(#2860) konyi79 válasza MrPetya19 (#2858) üzenetére


konyi79
addikt

Multimédiázni én kicsit drágának érzem.

Persze biztos van sok ember, akinél ez más tétel, mint nálam.

[ Szerkesztve ]

(#2861) nbukta77 válasza konyi79 (#2859) üzenetére


nbukta77
addikt

Semmi. Csak kutyu buzi vagyok.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2862) konyi79 válasza nbukta77 (#2861) üzenetére


konyi79
addikt

:)
Akkor kell, ezzel nem lehet vitázni. ;)

(#2863) nbukta77 válasza konyi79 (#2862) üzenetére


nbukta77
addikt

Csak azt nem tudom eldonteji, hogy uj ipad pro 11 vagy surface pro 6. Hatha van aki mind a kettot hasznalja vagy hasznalta.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2864) konyi79 válasza nbukta77 (#2863) üzenetére


konyi79
addikt

Nekem párszor volt a kezemben csak Ipad pro, az biztos, mérete és tömege miatt az mobilabb. Ha egyébként sincs W10 eszközöd más és nincs szükséged az asztali programokkal való kompatibilitásra, ne szívasd magad külön ökoszisztémával.
Bár a Surface pro-t táblagépnek mondjuk, de csupán azért, mert nincs billentyűzete. Mind a tömege, mint a mérete miatt én nem tartom olyan rettentő ultramobil dolognak egy laptophoz mérten. Sőt, ha nincs szükség a Penre, egy totál öntökönrúgás.

(#2865) MrPetya19 válasza konyi79 (#2860) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mármint hogy annak is elég jó amikor épp nem dolgozik vele az ember.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2868) nbukta77 válasza konyi79 (#2864) üzenetére


nbukta77
addikt

Koszonom szepen az infokat. Maradt az ipad pro 11. Tovabbi jo forumozast mindenkinek.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#2869) zsepii


zsepii
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy Surface Pro 6-hoz létezik magyar kiosztású Type Cover vagy valami alternatív megoldás?
Továbbá az is érdekelne, hogy a Windows az eszközön többnyelvű, azaz állítható magyarra (display language)?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2870) ricsip válasza Radványi (#2844) üzenetére


ricsip
addikt

Arra figyeljen oda, hogy ne látszódjon újnak (gyk. ne ordítson róla h. ott vette meg, pl. bedobozolva van, ott virít mellette a számla, bekapcsolva jó nagy betűkkel írja h. welcome az 1. használathoz stb.) mert akkor simán ráb@sszák a vámot meg áfát, oszt ott ette meg a fene az árelőnyt.
Csak mert GONDOLOM csempésztetni szeretnéd az asszonnyal...

-

(#2871) Radványi válasza ricsip (#2870) üzenetére


Radványi
aktív tag

Igen valóban :) Köszönöm a figyelmeztetést, természetesen használatba is veszi majd a hazaúton.

Időközben kérdésessé vált a vásárlás, mert új konyhára is szükség van otthon :)
Illetve közben lett egy új ismeretség aki rendszeresen ingázik így van lehetőségem várni.

[ Szerkesztve ]

(#2872) ricsip válasza Radványi (#2871) üzenetére


ricsip
addikt

Amúgy pont ma van cikk indexen surface book 2-ről:
https://index.hu/techtud/2019/01/08/microsoft_surface_book_2/

Amit nem értek: ma 2019 január 9.-én ugyanúgy nem árul a Microsoft Mo. kft surface-t, a szürkeimportos alzás, emagos, médiamarktos angol billentyűzetes cuccot meg eddig is tudtam volna venni, ha hajlandó lennék a MS-nak pénzt adni. Szóval mi változott a héten?

-

(#2873) bPatrik0521 válasza ricsip (#2872) üzenetére


bPatrik0521
csendes tag

Én is kerestem hogy hol ad MO-n az MS Surfacet... nem tudom honnét vette az index. Minden esetre jól lehúzta a cikkben...bár vhol igaza van hogy árhoz képest azért mégsem annyira kiemelkedő a minőség.

(#2874) Gusztáv válasza bPatrik0521 (#2873) üzenetére


Gusztáv
addikt

Indexes fiúk még nem látták pl a HP Elite x2 1012 árát, ahhoz képest tök olcsó :DD .

Laci

(#2875) boost


boost
addikt

Sziasztok, Surface Book 2 mennyire hordozható eszköz? Lehet, érdemes simán csak a fej részét cipelni pl 2-3 napos utakra? Van hozzá ilyenkor tok? Azt nézem, hogy árban nincs nagy különbség egy Surface Book 2 és egy Surface Pro 6 között, és az előbbi mégiscsak tartalmaz már USB-C-t. Leginkább jegyzetelésre lenne, de lehet, hogy akkor kiváltaná a macbook + iPad pro kettős megoldást is, ha bevállik.

[ Szerkesztve ]

(#2876) nebancsa


nebancsa
senior tag

Sziasztok!
Megelégedett használója vagyok egy Microsoft Surface Pro-nak, vettem hozzá egy Surface Pro Type Cover Platinum billentyűzetet. A billentyűzetnek német kiosztása van, szeretném magyarosítani. Nézegettem billentyűzet matricákat, de nem szeretném elcsúnyítani. Előbb érdeklődnék itt a fórumon, valaki talált már valami esztétikus megoldást a magyarosításra?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#2877) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Helló srácok, lenne egy hatalmas gond. :U

Betegeskedő Pro 3-masom fogta magát, és feldobta a papucsot: nem bootolt eddig sem néha (esetek 0,001%-a), viszont az esetek jelentős részében "késleltetve", fél-5p elteltével kezdte az SSD-ről az operációs rendszert betölteni. Ezt követően a rendszer sebessége normális volt, semmit sem lehett rajta észre venni.

Tegnap előtt este alvóból felkeltve a gépet unexpected store exception bsodt kaptam, mondom biztos csak az SD kártya miatt, lehet kontaktos volt.

Ma reggel viszont arra ébredtem, Surface Pro UEFI setup. Remek mondom. Windows telepítő be, és az első dolog ami szemet szúrt, az hogy csak a pendrive GPT-s. Utána jött a szívroham: 58GB (vagy ilyesmi érték) az SSD mérete, amit ír a DISKPART.

Fene egye meg hogy nem telepítettem fel HDSentinelt. :W

Srácok mi lehet a baj? Segítsetek kérlek!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2878) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#2877) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Edit: Az a 64GB az nem az SSD volt hanem az SD kártya. :U

szóval az SSD-t nem észlelte. Most viszont, kérte a BlitLocker helyreállítási kódot. jól van. Megmagyarázná valaki hogy miért nem tűnt fel a gépnek hogy van benne egy SSD? :U

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2879) nebancsa válasza Ganz-[HUN] (#2878) üzenetére


nebancsa
senior tag

Sajnos mint minden, egy ssd -is el tud romlani :( Esetleg az SD kártya is bekavarhat. Amikor Boot probléma van, nálam az az első hogy a pendriveokat eltávolítom a gépből. Surface val nem volt még boot problémám.

(#2880) Ganz-[HUN] válasza nebancsa (#2879) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

az SSD ha működik akkor működik. Ez a furca!

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2881) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Üdv!
Van egy Surface Go-m. Tudja-e vki, hogy Win10-ben hogy tudnám azt beállítani, hogy ha csatlakoztatom a billentyűzetet, akkor angol kiosztást használjon (elvégre angol a billentyűzet), de a virtuális billentyűzet meg legyen magyar?

(#2882) HUmenetke


HUmenetke
tag

Sziasztok!
Adott lenne egy használt surface pro4, ami elvileg usb driveon keresztül lett újratelepítve, win10 prora természetesen. Az usb port azonban egyáltalán nem működik, se töltést, se adatot nem szállít, ahogy én látom. Alaphelyzetbe állítottam a gépet, drivereket letöltöttem, mégis semmi. Eszközkezelőben nem jelez semmilyen problémát. Tudnátok segíteni?

Köszönöm!

(#2883) bPatrik0521 válasza Teasüti (#2881) üzenetére


bPatrik0521
csendes tag

Annyit tudok hogy bal shift+ bal alt -al tudsz gyorsan váltani angol és magyar közt.

(#2884) ObieWan


ObieWan
csendes tag

Üdvözletem.

Szeretnék a közel jövőben vásárolni egy Microsoft Surface Pro tabletet, viszont nem tudom melyik szériával járnék jobban (nyilván a legújabbal) mármint, én úgy néztem hogy a 4-es szériától lefelé elég sok probléma volt 1 év használat után. az 5. generációnál már jobb a helyzet. Tanácsokat, véleményeket, tapasztalatokat szívesen olvasnék róla, teljesítményről stb...

Előre is köszönöm..

PSN ID: Atticus_ID

(#2885) nebancsa válasza ObieWan (#2884) üzenetére


nebancsa
senior tag

Szia!
Nekem van 1,5 éve egy pro-m i5-ös 8GB Ram 256 SSD
Külsős munkámhoz vettem, a lényeg az volt hogy érintő kijelző legyen, az ügyfél tudjon aláírni rajta.
Pozitívum minőségi az egész gép, nagyon nagy a készenléti ideje, semmi problémám nem volt vele.
Negatívum: Elég drágák hozzá a kiegészítők, toll, egér, billentyűzet, tok, táska. A bill,-be nincs magyar kiosztás.
Eleinte ritkán használtam, féltettem mindentől. Aztán egy meggondolatlan pillanatban odaadtam a lányomnak használhatja ő is. Na ez hiba volt :) Most a két gyerekem napi szinten használják és időnként vita is van közöttük ez miatt. Ők youtube és film nézésre használják. Az üzemidő még mindig meg van 8 óra.
Raktam rá üvegfóliát is, viszont le kellett szednem, mert bizonytalan volt vele az érintés.
Szóval játékra, komoly munkára nincs használva, ez irányba nincs vele tapasztalatom.

(#2886) HUmenetke válasza ObieWan (#2884) üzenetére


HUmenetke
tag

Szia!
Én egy ideig 4-est használtam (i5 8gb), alap szintű java fejlesztésre, ez Viusal Studiot jelent, mellette jó pár chrome ablak, elengedhetetlen spotify, miközben meghajtott egy külső monitort is. :D A teljesítményre egyáltalán nem volt panaszom (használt 4. genes gép, ezt ne feledjük), egyedül talán kicsit hangos volt a ventillátora nagy igénybevételnél. Szerintem az új széria a 4 magos i5-tel, passzív hűtéssel több, mint megfelelő lehet bármilyen feladathoz, ami nem játék.

(#2887) MrPetya19 válasza ObieWan (#2884) üzenetére


MrPetya19
addikt

Szia!

Nekem Pro 3 van (i5, 4gb RAM, 128gb SSD) és eredetileg azért vettem, hogy majd jegyzetelek rá egyetemen, de erre alig van használva, mert olyankor nagyon gyorsan merül.
De sok másra viszont használtam. Beleértve CAD modellezést, számolásokat, szimulációk futtatását és egész jól megbírkozik velük.
Nekem a 4gb RAM kevés tud lenni, meg mint másik is írták elég hangos tud lenni.
Néha sajnos a windowsnak vannak megmagyarázhatatlan furcsaságai, meg nek m kb másfél év után lett egy sárgás csík a kijelző bal oldalán.

Viszont multimédiás gépnek is nagyon jó, a horozhatóság szempontjából pedig verhetetlen kb. Illetve nekem előny volt még a DisplayPort kimenet is.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2888) ObieWan


ObieWan
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Valószínű hogy a legújabb modell lenne a legjobb... mind akkumulátor mind teljesítmény terén.
Még várok egyenlőre nem akarom elkapkodni. :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Atticus_ID

(#2889) pzstm válasza ObieWan (#2888) üzenetére


pzstm
titán

ha őszig tudsz esetleg várni lehet érdemes lenne, bár most a Pro6-ok elég jó áron, jó akciókkal mennek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2890) MrPetya19 válasza pzstm (#2889) üzenetére


MrPetya19
addikt

Egyébként most melyik külföldi oldalról lehet hozzájutni?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2891) konyi79


konyi79
addikt

Elhagytam a tollam.
Elvileg van a W10-ben funkció rá, hogy a toll megkeresése. Korábban bekapcsoltam, kipróbáltam, mutatta a toll helyét..
Most a sz@#kupac közli, hogy először használjam az eszközön :W
Van valakinek ötlete, a toll utolsó használati helyét hogy találhatnám meg?
Köszi

(#2892) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

Kapható magyar kiosztású + magyar feliratozású surface billentyűzet? Sima asztali géphez szeretném használni.

Köszönöm szépen :R

(#2893) cerb


cerb
tag

Van valakinek tippe, hogy ha ki szeretném cserélni a pro 4em aksiját, hol tudnám ezt megcsináltatni itthon, és k b mennyiért?

(#2894) katka84 válasza boost (#2875) üzenetére


katka84
csendes tag

Szia!

Jegyzetelésre keresnék én is eszközt. Végül mi mellett döntöttél, ha szabad érdeklődnöm.

Előre is köszönöm!
Kata

(#2895) boost válasza katka84 (#2894) üzenetére


boost
addikt

Meghagytam a laptopom, és az alap ( jegyzetelős) ipadet. (10")

(#2896) punterhun


punterhun
csendes tag

Sziasztok,

Előző tabletem elhalálozása miatt tabletvásárlás előtt elött állok. Egy régi 4 éves Androidos masina volt szóval mindenképp lesz előrelépés. Két versenyző maradt ami belefér a budget-be sajnos használt/refurnished játszik. A versenyzők a következők:

Surface Pro 4 (i5/8GB/256GB)

iPad Pro 10.5 (4GB/64GB)

iPad-em még nem volt és semmilyen Apple eszközöm nincs. A Surface tökéletesen illeszkedne az Ecosystémámba. Windows + Samsung kooperáció. A következő dolgokra használnám:

Rajzolgatás
One note
PDF file-ok olvasása és rá való jegyzetelés
Youtube
Outlook
Scribed
Edge-el böngészés
Állásinterview-n munka bemutatás (Excel sheet-ek)
Szótárak futtatása
Social Media
Jegyzetelés IFRS képzésen
Anki szavak és fogalmak gyűjtése
Udemy
Skill share
Python
Android-os alkalmazások (Bluestacks)

Igazából vonz nagyon a gondolat, hogy normálisan tudnék onenote-ba elmenteni minden info-t és mindig nálam lenne az összes file-m, szakmai, hobbi és így tovább a surface és onedirve-on keresztűl.

A tablet mód tényleg használhatatlan ?

Bluestacks mennyire jól működik ?

Refurnished gépeket meg szabad venni ?

E-book funkció otthoni körülmények között mennyire életképes, nem nehéz a masina nagyon? Freda alkalmazást szeretem :) vagy készüljek fel, hogy egy kisebb gépet vennem kellen az ágyban olvasásához.

Vannak széria hibái amire figyelni kell használt kütyü vásárlása esetén ?

Érdemes tokban taratani ?

Ti mit vennétek, nem tudok dönteni az iPad és a Pro 4 között ?

70% Otthon, 30% Munka/Suli/Business travel úton lenne használva.

Van mellette egy 12' laptopom, egy Dell 7240-es. (i7,8GB,256GB,Touch FHD)

Köszönöm segítségetek előre is! :DDD

Üdv.:

punterhun

"Weniger, aber besser." - Dieter Rams

(#2897) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
A Minap vettem használtan egy surface pro 3 gépet.
2 nagy problémám van (adásvétel rendben volt,Nem ilyesmiről szól a poszt)
A kijelző majdnem egy harmada nem érzékel érintést. A neten keresgéltem,többén jelezték ,hogy hiba náluk is. Valamint egy sony kalibráló programot ajánlottak,ami többeknek megoldotta.
Nekem ezt a kalibrálót nem engedi feltelepíteni xb007 valami ilyesmi hibakóddal-ami vagy .NET vagy hasonló probléma,de mindenből a legfrissebb van...
A Type Cover is hektikus vagy érzékel vagy nem.

Egy SURFACE ugyanúgy újra telepíthető ,mint bármely asztali gép?
Vajon az segít?
Vannak tapasztalatok itt a fórumban?
Köszi minden konstruktív hozzászólást.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#2898) pzstm


pzstm
titán

This October 2nd we're showing the world what's next for Surface & Microsoft...and we're doing it live. Tune in at http://surface.com/microsoftevent at 10am EDT.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2899) konyi79


konyi79
addikt

Van valakinek tapasztalata az eszközhöz csatlakoztatható powerbankról?
Egyszerűen egész napi jegyzetelésre használhatatlan, alig látható fényerőn is akár 3 óra altt megeszi a toll procihasználata az akkut. Ilyesmire gondoltam Pro 5 LTE mellé. Működhet? Esetleg valakinek vált be valamilyen?
A kijelzőmön van 3, vagyis most már inkább 5 fényes folt, ami már így 1 éves korára nagyon zavaró lett. Hova érdemes vinni/leadni gariba javíttatni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2900) b,gabor991


b,gabor991
csendes tag

Sziasztok.
Olvasgattam egy darabig a hozzászólásokat de nem találtam megfelelő választ a kérdésemre ezért írok most.Jelenleg egy régi Toshiba lapim van 8 éve kb megvan semmi baja,csak utazok is és valami kisebb modernebb gépre szeretnék cserélni notebook vagy tablett pc.A microsoft surface pro 6 ot néztem először a sima go verziót de a nagyobb kijelző miatt és erősebb belső miatt inkább a pro-n gondolkodom. Tetszik kis helyen elfér lehet könnyebben hordozni mint egy nagy laptopot.Az ok amiért sokat gondolkodom az az hogy nem tudom mennyit bír ki egy ilyen taplet pc 4-5 év? ÉS ha pl az akkumulátora megadja magát vagy bármilyen más alkatrésze egyáltalán lehet cserélni benne vagy komplett tablet csere? :D ÉS ha az aksija megadja magát megy akkumulátor nélkül tehát ha az áramra dugom úgy is üzemel vagy csak aksival? Minen válasz köszönök előre is ! ÜDv nektek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.