Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) Ganz-[HUN] válasza pzstm (#2450) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

másfél gb szabad hellyel... :DDD ne is csodálkozzak

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2452) Gusztáv válasza MrPetya19 (#2447) üzenetére


Gusztáv
addikt

A német oldal még céges ügyfeleknek szállít, magánembernek nem. Ne kérdezd ennek mi az értelme.

Laci

(#2453) maci25 válasza pzstm (#2450) üzenetére


maci25
aktív tag

Gondolom nem véletlenül nem frissült még. Lehet nem optimális még a surface gépekhez?

(#2454) pzstm válasza maci25 (#2453) üzenetére


pzstm
titán

de, teljesen az, bár nekem csak 4-5 napig volt fent :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2455) maci25 válasza pzstm (#2454) üzenetére


maci25
aktív tag

Ha oksa volt vele, miért szedted le?

(#2456) pzstm válasza maci25 (#2455) üzenetére


pzstm
titán

RS2-re tértem át;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2457) joebacsi


joebacsi
csendes tag

Sziasztok,

Két dolog:
- SP3 toll mostanában véletlenszerűen elveszti a jelet, általában radír/jelölő gomb megnyomásakor (BT gomb működik, csak a toll hegye nem ír.) Toll "hardreset" (kupak lecsavar, majd vissza) megoldja, de eléggé zavaró. Találkozott valami hasonló problémával? Új elemeket kb. 4 hónapja kapott, így az elvileg nem lehet gond. Sajnos win10 update sem oldotta meg. Kiszakadt a belső papír az elemnél, de nem gondolnám, hogy ennek bármi köze lenne hozzá...

- Van esetleg valakinek felesleges SP1 töltője (eredeti és utángyártott is érdekel)?

(#2458) Ganz-[HUN] válasza joebacsi (#2457) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

egy kicsit szétesett de még működő töltőt tudok adni. Miért nem használom? Nincs régi Surface pro-m.
Az elem a tollban hsaználattól függően azt hallottam hogy 2-3 hónap.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2459) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv lett egy Surface Pro-m, ha majd kijátszottam magam lenne pár kérdésem.

Az első, hogy teljesen tiszta újratelepítést szabad csinálni rajta?

Switch Tax

(#2460) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2459) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Szia. Itt is találkozuk :C
Szabad, de felesleges. Tartalmaz optimizciót AFAIK, de nem biztos.
Viszont ezt tudom ajánlani: a microsoftos Intel Graphics drivert manuálisan frissíteni gyári intelesre.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2461) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2460) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem nem felesleges, kicsit szetesettnek erzem a rendszert, a driverek is hianyoznak. Particioknal is kicsit kaosz van ahogy nezem.

Egyebkent ez a Type Cover jobb mint ahogy kinez. :) Jol tudom, hogy csak a Type Cover 2-nek van hattervilagitasa?

szerk.: Az intel driver nem ment fel. Egyebkent nincs valami hivatalos support oldal? Egyet talaltam, de csak par zipet szed le.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2462) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2461) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Mindjárt leírom neked, de devmanaggerben kell.
Gyári visszaállító lemezzel telepítsd. Megkeresem neked.
Igen, a 2.gen civereknél van backlight.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2463) Ganz-[HUN] válasza Ganz-[HUN] (#2462) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

nem-MS-intel VGA driver telepítése
Gyári recovery image-ek

Szerk:
Gyári driver és firmware csomag

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2464) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2463) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi az intel drivert így feltettem, bár nem tudom az installerer miért nem megy fel.

Szóval akkor újraraknám, mehet rá az annyversary angol win10 pro?

Switch Tax

(#2465) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2464) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

miért ne? :)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2466) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2465) üzenetére


MasterMark
titán

Hát azért, hogy nem lesz-e gond a driverekkel, ilyesmi? :)

Ocó wines tabbal volt ilyen szempontból rossz tapasztalat, nekem is van egy Allview Wi7 ott nem ilyen egyszerű a helyzet. :)

Switch Tax

(#2467) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2466) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ott a gyári recovery image, először azt próbáld meg. Nem tudom, hogy az milyen (Installer, vagy konkrét recovery).
Mi a particiókkal a probléma? tudsz egy particiókezelőről képet lőni?
Én nekem furcsa hogy "szétesett"
nekem semmibajom sem volt az első generációssal amikor az volt nekem.
Minden veszett gyors volt (komolyan, amikor először bekapcsoltam a hajamat leégette...
.
.
.
.
.
az Ivy által termelt hőmennyiség... :DDD
nem, csak viccelek, tényleg elég jó volt nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2468) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2467) üzenetére


MasterMark
titán

Csinaltam egy kepet, nekem kicsit sokminden van itt.

Amugy volt egy particio amit megjelenitett az intezo, de belelepni nem lehetett. Lemezkezeloben nem latszott, viszont most az Annyversary frissites utan eltunt.

A recovery image az nem 8-ra tenne vissza?

Egyebkent nekem sincs semmi bajom vele, nagyon elegedett vagyok. OK, tenyleg meleg, de sztem belefer ezert a teljesitmenyert.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2469) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2468) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nincs szétesve. normális EFI/Win10 elrendezésnek tűnik.
nekem is 5db partició van.érdemes kiporolni a hűtését neki, nekem gyakran leporosodott, sokat játszottam rajta (Zelda, Alice: Madness Returns. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2470) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2469) üzenetére


MasterMark
titán

Gépen, csak 3 partició van, de még az Allviewen is csak 4 volt. Azért tűnt furcsának.

Meg hát jobban szeretem a tisztán telepítettet, mint amit háromszor frissítettek mire ez lett. Azokkal sose oké valami.

Portalanítani hogy?

Switch Tax

(#2471) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2470) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

gép ki
hagyod lehülni
Evvel és hatékonyan, gyorsan, ne hűtsd agyon a gépet.Két oldalon kettő borda azt hiszem.

Tehát a tetejéről fújsz bele, és az oldalán jön ki a cicakaka :DDD

SZERK: Hagyd a gépet műveletet követően legalább negyed órát állni, hogy visszavegye a gáz tágolása végett elvett hőmennyiséget és a pára eltűnjön.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2472) MasterMark válasza Ganz-[HUN] (#2471) üzenetére


MasterMark
titán

Van itthon sűrített levegőm, majd megnézem akkor, csak pont az említett lecsapódás miatt nem szeretem használni. Köszi. :R

Egyébként az ifixit-es képeket végignézte hogy hogy néz ki belül, elég jól látszik minden.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2473) Ganz-[HUN] válasza MasterMark (#2472) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Használd egészséggel! Üdv a klubban! :R

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2474) maci25


maci25
aktív tag

Szia!
Nekem úgyan sp3 van de mikor nekem is a kezembe került használtam, én is full istalt csináltam. Értsd úgy, hogy repőltek a kötetek meg minden. Nekem nem kért egy db drivert sem. Mindet leszedte magának.
Van a youtube-on videó is.
Így elsőre, forumtárssal értek egyet a kötetekről.

(#2475) MasterMark válasza maci25 (#2474) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi. :R

más: Frissítettem Anniversary-ra, de az alaplapi hőmérséklet szenzorok eltűntek minden programból. Erre van valami driver, vagy hova lettek?

Switch Tax

(#2476) MasterMark


MasterMark
titán

+1: Ez a töltőkábel csere akkor hogy van most? Itt is működik?

Switch Tax

(#2477) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

A Surface generációk között mi a lényeges különbség, melyiket érdemes keresni, melyiket érdemes kerülni?

Egy 8GB-os modellre szeretnék szert tenni minél hosszabb akkumulátor üzemidővel (felmérésekhez)

Hol célszerű nézelődni, hol lehet kedvező áron hozzájutni ilyen gépekhez? Tegnap volt egy 1. generációs hwaprón, de addig vaciláltam, míg lecsúsztam róla (mikor nézegettem, még 65 volt az ára).

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2478) MrPetya19 válasza A_ScHuLcZ (#2477) üzenetére


MrPetya19
addikt

Ha nagy üzemidő kell, akkor a 3-4 generációt ajánlom.
Illetve kérdés, hogy ez a hosszú idő mit jelent, és hogy mekkora teljesítményt igényel a felmérés.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2479) parandroid válasza A_ScHuLcZ (#2477) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az első két generáció 10"-os volt, a harmadiktól 12, illetve a negyedik 13", azért az elég nagy difi, szóval először azt döntsd el, hogy neked melyik méret a megfelelő.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2480) Ganz-[HUN] válasza parandroid (#2479) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Pro 2-nek mennyi volt az akkuideje?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2481) parandroid válasza Ganz-[HUN] (#2480) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hú, passz, sosem hajtottuk ki teljesen, de érzésre 4-5(-6?) órát még mindig biztosan elmegy.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2482) A_ScHuLcZ válasza parandroid (#2479) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Nekem egy 10"-os gépre lenne szükségem hosszú, 7-8 munkaóra üzemidővel (3-4. gen, ahogy a kolléga is említette), ezek szerint ilyen nem létezik :(

Manapság nagyjából mit ér használtan egy első generációs masina kiegészítőkkel (bill, töltő), illetve egy második generációs szintén kiegészítőkkel? (hogy tudjam, a hirdetéseket böngészve melyik számíthat jó vételnek)
Van-e valami extra dolog, amire feltétlenül figyelni kell, rá kell kérdezni vásárlás előtt?

ui: az akkumulátor problémára számomra az is megoldás, ha powerbank szerű hordozható töltővel tudok mászkálni, ami folyamatosan energizálja a gépet. :)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2483) ricsip válasza A_ScHuLcZ (#2482) üzenetére


ricsip
addikt

A powerrbankok standard USB csatlakozón és 5V fesz-t adnak ki. A surface-nek sem az USB-n való töltés, sem az 5V töltőfesz nem barátja (gy.k. nem fogod tudni rádugni a proprietary csatlakozó miatt).

A surface pro 1-ben még jó hangos beépített ventillátor volt (a 2-estől kezdve már halkult, de még mindig van benne ventillátor, amit lehet hallani), erre is érdemes felkészülni mielőtt vakon bevásárol az ember.

Ja, meg h. a Pro1 már 3,5 de inkább lassan 4 éves termék. Support terén sem rózsás a helyzet mivel hivatalosan Mo-n 4 év után sem változott a helyzet és hivatalosan még mindig nem lehet megvenni SEMELYIK surface-t csak kereskedők hozzák be pl. Németo.-ból és így nem gyártói csak bolti garancia van rá (ez talán változott az elmúlt 1-2 évben, nem követtem az eseményeket, nézz utána, én annó USA-ban vett RT 1-et gariztattam német szervízbe küldve, de az még 2 év gyári garin belül volt). Pro1 esetén az 1 év garancia már biztosan lejárt, garancia időn túl (gondolom én) horror áron javítják, töltőt nem tudsz venni hozzá bármelyik boltban ha elcsesződik stb.

https://www.microsoft.com/surface/en-gb/support/warranty-service-and-recovery/microsoft-surface-warranty-faq

[ Szerkesztve ]

-

(#2484) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

pro 2 töltője u.a., akkor avval is ugyan az a helyzet.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2485) Evome


Evome
aktív tag

Tud valaki segíteni ?

Van itt nálam egy Microsoft Surface Pro - 128GB
(Legalábbis gondolom hogy az nem nagyon találtam belül semmi következtetést hogy melyik lenne)

Win10 van rajta, nem működik a tuchscreen és nincsen semmilyen wifi beállítás sem benne. Hol találok ehhez drivereket vagy valami megoldást ? Vagy esetleg a Win10 lenne a baj ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#2486) MasterMark válasza Evome (#2485) üzenetére


MasterMark
titán

Hátul kinyitod a kitámasztót és ott van alatta.

Driverek meg az MS oldalán.

Switch Tax

(#2487) Ganz-[HUN] válasza Evome (#2485) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

nem akarlak megijeszteni, de azt hiszem friss installnál nekem jó volt az érintőképernyőm.
evvel telepísd újra, azt hiszem ha ez meg van nem kell vesződnöd driverekkel. integrálva van a telepítőbe.

Ha a hátulján Windows logó van, Pro 1.
Ha Surface felírat, Pro 2.
CPU-z-nél megnézed a procit, Haswell: Pro 2, Ivy: Pro.

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2488) joebacsi


joebacsi
csendes tag

Sziasztok,

Paint 3d lejött már valakinek?
Build 14931-es insider preview-m van, de store-ban még mindig not-available.

Országot is át kéne hackelni?

(#2489) Gusztáv válasza joebacsi (#2488) üzenetére


Gusztáv
addikt

Tudtommal csak pár országban érhető el, magyar id-vel még nem.

Laci

(#2490) pzstm válasza joebacsi (#2488) üzenetére


pzstm
titán

gond nélkül települ :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2491) joebacsi válasza pzstm (#2490) üzenetére


joebacsi
csendes tag

Régiót át kellett lökni USA-ra, így már nekem is megy:
https://support.microsoft.com/en-us/instantanswers/ebe37ba9-de47-4ba2-8349-84e176ecaa8c/change-your-region-for-windows-store

(#2492) MasterMark válasza joebacsi (#2491) üzenetére


MasterMark
titán

Ehhez previewban is kell lenni?

Switch Tax

(#2493) pzstm válasza MasterMark (#2492) üzenetére


pzstm
titán

Windows 10-ből megfelelően nagy buildszámú verziót kell használnod, Insidernek kell lenned. RS2 kell majd neki ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2494) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Szereztem egy HP Elite X2 1012-t, lehet írok egy összehasonlító tesztet a Pro 4-el :) .

Laci

(#2495) Ganz-[HUN] válasza Gusztáv (#2494) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hajrá, látni akarom! :C

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2496) maci25


maci25
aktív tag

Sziasztok!
Kicsit úgy érzem hullámvasútra ültetett az ms az battery vezérlő frissítésekkel.
Előző frissítéstől lement az elhasználódás 0% ra tartósan. Most az utolsótól meg megy felfelé meredeken. 0-2-5-10% léptekben :W Következő töltésnél 20% ra fog ugrani? Nem értem :W

(#2497) Ganz-[HUN] válasza maci25 (#2496) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

hajjajj ha ez így van akkor nagy a cumi, érdemes felvenni a kontaktor a Microsoftal, és egy nagyobb fórumokon (pl.: Reddit), ahol sok az ember, és a tapasztalat.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2498) maci25 válasza Ganz-[HUN] (#2497) üzenetére


maci25
aktív tag

Nálad/nálatok rendben minden?
Maga az akkumulátor kibír 3-9 órát használattól függően, de eléggé aggasztó ez a bizonytalanság. Jó volna tudni, hogy most vágja szét az akkumulátort vagy az előzővel csapta szét.
Surface pro 3 van simplo akkumulátorral. Egyenlőre nincs teljesítménybeli problémám, de azért nem bánnám ha nem ingadozna össze vissza a %.

Vélemény?

(#2499) MrPetya19 válasza maci25 (#2498) üzenetére


MrPetya19
addikt

Majd én is figyelni fogom mostmár.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2500) Ganz-[HUN] válasza maci25 (#2498) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

LGChem van nekem...

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.