Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) applause


applause
aktív tag

Érdeklődőmé, hogy Surface Pro-ra van-e GPS navigáció amit külső GPS egységgel lehet használni.

samsung A54 5G, Mercedes A150 2005, Dell Latitude 7300

(#2102) ArsenalF válasza pzstm (#2099) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Akkor kicsit megnyugodtam köszi.
Igen ebben a szögben keveset használom, de pont emiatt zárt állapotban is picit lötyög, ez már kicsit zavar.

(#2103) pzstm válasza ArsenalF (#2102) üzenetére


pzstm
titán

nah zárva nekem max fél millimétert

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2104) Berzso válasza ricsip (#2091) üzenetére


Berzso
tag

szia valamit elnéztél, ez a konfig nem Atom-os, annál azért jelentősen erősebb vas :) Microsoft Surface Pro 3, 12" FHD, Intel i5 (EU, 8GB RAM, 256GB SSD

(#2105) Berzso válasza pzstm (#2100) üzenetére


Berzso
tag

Mikor várható, hogy felteszed? röviden átküldenéd, hogy pontosan mit tartalmaz a hardver?
köszi szépen!

(#2106) ricsip válasza Berzso (#2104) üzenetére


ricsip
addikt

http://www.expansys.hu/microsoft-surface-3-10-8-fhd-intel-atom-x7-z8700-2gb-ram-64gb-ssd-win-81-276020/
189 275 Ft (157 729 nettó)

-

(#2107) MrPetya19 válasza ArsenalF (#2098) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem is csinálja, főleg a jobb zsanér és néha kattan, mikor derékszögnél nagyobbra nyitom.
Neten olvastam, hogy ez nem egyedi eset, és hogy akiknél ez előfordul azoknál a jobb felső sarokban a műanyag fém találkozás nem tökéletes.
Majd egyszer lehet, hogy visszaküldöm gariba a sajátomat.
Egyébként imádom a gépet.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2108) pzstm válasza Berzso (#2105) üzenetére


pzstm
titán

meglátjuk.....

SP3 Pro, Type Cover3 fekete, 256-os SSD, 8GB RAM és Core i5

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2109) MrPetya19 válasza pzstm (#2108) üzenetére


MrPetya19
addikt

De a négyet azért megvárod ugye?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2110) garambe


garambe
tag

Sziasztok!

Tudtok valami reklámblokkolót az edge-hez? Asztali chrome/adblocker után kezd idegesítő lenni a sok hírdetés.

(#2111) pzstm válasza MrPetya19 (#2109) üzenetére


pzstm
titán

persze.

No meg hivatalosan azt sem tudni, hogy jön-e, nem jön-e, mi lesz benne... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2112) Ganz-[HUN] válasza garambe (#2110) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Edge nem támogat még addonokat tudtommal.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2113) kr:sz


kr:sz
tag

Újabb rumor, ha még nem lett volna: Surface pro 4 rumor Érdekes lenne, egy ilyen vékony kávával, ami ha tabletként használjuk, olyan méretűre "nőne" mint mondjuk a surface pro 3-nál.

(#2114) pzstm válasza kr:sz (#2113) üzenetére


pzstm
titán

ha minden jól megy és hihetünk a pletykáknak, akkor kedd este okosabbak leszünk ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2115) pzstm


pzstm
titán

Úgy néz ki, készülnek valamivel a fiúk ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2116) Berzso


Berzso
tag

http://www.microsoft.com/october2015event/en-us/live-event

(#2117) pzstm


pzstm
titán

nah? most már végre Veletek is beszélhetek róla...héten kiderül, de egy eladó Surface Pro3 biztos lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2118) Radványi válasza pzstm (#2117) üzenetére


Radványi
aktív tag

ÁÁÁÁÁÁ.... Nem kell... Surface 4 Pro-t akarok, meg Book ot is azonnal!!!! :D

(#2119) MrPetya19 válasza pzstm (#2117) üzenetére


MrPetya19
addikt

Engem annyira nem hoz lázba a pro4, de az új type cover tetszik, és a dock is. Az új toll vajon működik a pro 3-al?
Egyébként mitől olyan nagy dolog ez a pen storage dolog?
Mióta tudsz ezekről a dolgokról?

Egyébként meg holo lens szerintem nagyon menő.

Ja és ez a lumia 950 se rossz.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2120) ArsenalF válasza MrPetya19 (#2119) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

engem az erdekelne hogy az uj type cover megye SP3-al.
Illetve jol hallottam hogy az uj dokkolo mukodik SP3-al is?

egyaltalan nem hozott lazba az SP4, ellenben a Book mar igen, viszont a 2500 dollaros ar tobb mint riaszto

(#2121) Berzso válasza ArsenalF (#2120) üzenetére


Berzso
tag

1500-ról indul a Book, ha jól emlékszem.....

(#2122) MrPetya19 válasza ArsenalF (#2120) üzenetére


MrPetya19
addikt

A dokkoló és az új type cover biztosan működik SP3-al.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2123) ArsenalF válasza Berzso (#2121) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

jah de ha mar ki is hasznalnad azt amit demoztak, az 1900, az az alattiban nincs dGPU.

[link]

Akkor mar inkabb megtartom az 512es I7es SP3am, nem erne meg 1000 dollárt az a laptop funkcio es még teljesitmény csokkenést is.

Egyéb kérdés: belehet valahogy állítani a képernyő billentyűzetet úgy, hogy ha a tollal hívom elő akkor is mindig a billentyűzet jöjjön fel, de a kézírás bevitel?

(#2124) MrPetya19 válasza ArsenalF (#2123) üzenetére


MrPetya19
addikt

Viszont sp4 estén már a legolcsóbb is 128gb-os, ami szerintem jó dolog, és ha jól látom, akkor core m proci van benne.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2125) pzstm válasza MrPetya19 (#2124) üzenetére


pzstm
titán

igen, de Core i5-el is rendelhető. AMúgy a 256-os SSD-s, 16GB RAM-al és Core i5-el már Out of Stock lett....8GB RAM-os van....sejtettem hogy 16GB RAM-ra rácuppannak az emberek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2126) pzstm válasza MrPetya19 (#2119) üzenetére


pzstm
titán

Type Cover és Dock is kompatibilis. Pennek nem kell ilyen kis bújtató :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2127) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Megnéztem ezt az új type covert, és kétféle fekete van. Egy sima és egy ujjlenyomat olvasóval 30 dollárral drágábban. Azt nem írják, hogy adnak-e hozzá ilyen loopot a tollnak.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2128) MrPetya19 válasza pzstm (#2126) üzenetére


MrPetya19
addikt

Tudom, tudom.
A nagy kérdés, hogy a tollat mi a tartja a tableten?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2129) pzstm válasza MrPetya19 (#2128) üzenetére


pzstm
titán

mágnes ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2130) MrPetya19 válasza pzstm (#2129) üzenetére


MrPetya19
addikt

De azt már az SP3 is tudja.
Remélem, hogy adnak hozzá, ha nem, akkor az interneten biztosan lehet venni.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2131) pzstm válasza MrPetya19 (#2130) üzenetére


pzstm
titán

kicsit más tán, de majd meglesem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2132) ArsenalF válasza pzstm (#2126) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Azt tudni esetleg hogy az ujjlenyomat olvasós typecover is megy-e SP3-al?
Illetve hogy a 3 és a 4 mérete végül is megegyezik-e csak a káva lett kisebb? Tehát az új cover nem fog túl lógni?

Amit még szintén nem tudok hogy az új dokkoló miben jobb mint a régi, a kialakításon kívül persze.

(Nem rég vettem egy SP3-at, de a dokkolót és a billentyűzetet már 3 hete nem tudták elküldeni mert out of stock és akkor már lehet megvárnám ezeket az újakat inkább)

[ Szerkesztve ]

(#2133) pzstm válasza ArsenalF (#2132) üzenetére


pzstm
titán

megy és igen, megegyezik, nem lóg túl.

Nem próbáltam még új dokkolót, meglesem majd.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2134) ArsenalF válasza pzstm (#2133) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Szuper, akkor le is mondom a rendelést, kibírok még 1 hónapot.
Köszi!
Ha sikerült meglesned várom a beszámolót :)

(#2135) ricsip válasza pzstm (#2133) üzenetére


ricsip
addikt

Na vajon az SP4-et lehet-e majd magyar MS store-ban kapni, vagy még mindig várni kell 4-5 évet mire eljuttok oda? (amúgy lehet már kérdeztem de te MSFT Mo. alkalmazott vagy?)

-

(#2136) ricsip válasza ricsip (#2135) üzenetére


ricsip
addikt

Ja, és még mindig nem bírták beletenni a 600 ezer Ft-os tablet-be azt a +100 Ft-os belső GPS vevőt... a fösvény profitmaximalizáló kapzsiság csúcsa komolyan mondom.

[ Szerkesztve ]

-

(#2137) pzstm válasza ricsip (#2135) üzenetére


pzstm
titán

eljutunk? :DDD Közöm nincs a Surface értékesítési országaihoz meg egyebekhez...(jegyzem meg oskkal nagyobb baj, hogy Band2 is csak US/Uk only)

Nagykereknél és kereskedőknél most is megveheted, nagyjából annyiért mint sógoréknál.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2138) ricsip válasza pzstm (#2137) üzenetére


ricsip
addikt

Ezért kérdeztem h. milyen közöd van a MSFT-hez. Mert ha alkalmazottjuk vagy, akkor a királyi többes használatos publikus kommunikációban az összes divízió összes termékére és szolgáltatására, még ha neked Gipsz Jakabnak személy szerint semmi közöd nem volt a termék / siker / kudarc megvalósulásában.

-

(#2139) MrPetya19 válasza ArsenalF (#2132) üzenetére


MrPetya19
addikt

De ujjlenyomat olvasós csak feketében van.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2140) pzstm válasza ricsip (#2138) üzenetére


pzstm
titán

Teljesen irrelevans, hogy partnercegnel vagyok, OEM-nel vagy maganal MS-nel szerintem. Maganemberkent kommentelek itt mint bárki más. Ha MS-es lennek amugy akkorsem hivatalos az amit itt mondok....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2141) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Csak szerintem lenne nagyon jó, ha lenne majd jövőre a prohoz is ilyen surface book szerü billentyűzetes dokkoló?
A kitámasztó ugyanúgy megmaradna, és lenne az aljában plussz tárhely, akksi portok, és esetleg hűtés és dedikált vga.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2142) Ganz-[HUN] válasza MrPetya19 (#2141) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Addig van egy év. Az is lehet hogy addigra az intel leüti az nvidiát grafikában :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2143) MrPetya19 válasza Ganz-[HUN] (#2142) üzenetére


MrPetya19
addikt

Megeshet.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2144) ricsip válasza pzstm (#2117) üzenetére


ricsip
addikt

Csak pl. emiatt gondolom h. MS-nél dolgozol és nem a CBA-ban :U
Nincs ebben semmi szégyellnivaló.

-

(#2145) pzstm válasza ricsip (#2144) üzenetére


pzstm
titán

Nem is szégyellik én semmit. Régebb óta vagyok szorosabb kapcsolatban velük, és friss employee vagyok :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2146) MrPetya19 válasza pzstm (#2145) üzenetére


MrPetya19
addikt

Gratulálok.
Egyébként szerintem az sp4 egyik nagy fejlődése a hűtésben lesz.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2147) Berzso válasza MrPetya19 (#2146) üzenetére


Berzso
tag

Mire gondolsz, kifejtenéd bővebben is, köszi

(#2148) MrPetya19 válasza Berzso (#2147) üzenetére


MrPetya19
addikt

SP3: van két hőcső a procitól a mellette lévő ventilátor lamellákig, illetve az alaplapon van egy rézlap, ennek a szélén van a proci.
SP4: egy hőcső meg csak a ventilátorhoz, a másik egy alul középen (a kitámasztó mögött) található rézlaphoz megy, és annak majdnem teljes hosszában végig fut.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2149) Berzso válasza MrPetya19 (#2148) üzenetére


Berzso
tag

Köszi szépen, van valami link ahol rá lehet nézni, amiket leirtál?

(#2150) pzstm válasza Berzso (#2149) üzenetére


pzstm
titán

Here is how the new liquid cooling system works in the Surface Pro 4

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.