Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) pzstm válasza bPatrik0521 (#2750) üzenetére


pzstm
titán

és ott volt vadiúj 20 ezerért? valahogy totál hihetetlennek hangzik, de nagyon nagy szerencséd volt vagy elírták és odaadták ennyiért Neked :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2752) Ganz-[HUN] válasza bPatrik0521 (#2750) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Az US angol vagy ANSI. ;)

És igen altgrj for president XD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#2753) bPatrik0521 válasza pzstm (#2751) üzenetére


bPatrik0521
csendes tag

Előtúrtam a számlát. Bocsánat de én voltam a hülye 38000 volt... nem tudom miért rémlett nekem 20-nak de nagyon úgy rémlett xd. Rég volt. Annyi biztos hogy Surface Pro-t akartam és bill. az kellett hozzá. :) ...nem véletlenül tűnt neked hihetetlennek xd

[ Szerkesztve ]

(#2754) Gusztáv válasza bPatrik0521 (#2738) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nem, semmit nem változott a mérete, és nem lett több belőle.

Laci

(#2755) pzstm válasza bPatrik0521 (#2753) üzenetére


pzstm
titán

az úgy már okésabb ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2756) smc


smc
addikt

Új Surface holnap

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2757) pzstm válasza smc (#2756) üzenetére


pzstm
titán

Surface Go, extrát nem kell várni. Olcsóbb, alacsony teljesítményű

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2758) MasterMark válasza pzstm (#2757) üzenetére


MasterMark
titán

INTEL® PENTIUM® GOLD PROCESSOR 4415Y

Nem néz ki rossznak ennyiért. MSRP: $399

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2759) smc


smc
addikt

A 64 gigás csak emmc-t kap, erre nem árt figyelni, míg a nagyobbak ssd-t.
Valóban nem egy erőgép, de az atomos gépeket leváltani jó lehet, ráadásul megkapta a Pro 2017 ceruzáját, bár gondolom az se jár hozzá.
Tehát 400-ért adnak egy 64 gigás gépet, bill és ceruza nélkül.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2760) pzstm válasza smc (#2759) üzenetére


pzstm
titán

persze, de ez nem is meglepő :B

Hivatalos bejelentés:
Meet Surface Go, starting at $399 MSRP, it’s the smallest and most affordable Surface yet

SURFACE GO IS MICROSOFT’S BIG BET ON A TINY-COMPUTER FUTURE

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2761) smc válasza pzstm (#2760) üzenetére


smc
addikt

Nem lepődtem meg, csak összefoglaltam. :P

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2762) smc


smc
addikt

550 USD a 128-as 8 gb memóriával a sztórban.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2763) pzstm válasza smc (#2762) üzenetére


pzstm
titán

az teljesen okés. már csak bill kell hozzá ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2764) MasterMark válasza smc (#2762) üzenetére


MasterMark
titán

450 / 600 euro.

Switch Tax

(#2765) gabor85


gabor85
őstag

Sziasztok.

Surface RT-hez lehet csatlakoztatni a Pro 4 billentyűzetét? Tippre igen...

(#2766) MasterMark válasza gabor85 (#2765) üzenetére


MasterMark
titán

A mérete nem fog passzolni, de azt hiszem a mágneses csatlakozó ugyanaz maradt.

Switch Tax

(#2767) joebacsi


joebacsi
csendes tag

Sziasztok,

Van már valakinek tapasztalata toll garanciális cseréjével? Mennyi idő kb, és működik itthonra is? Vajon menni fog az SP4 pen csere úgy is, hogy surface pro 2017-el használom? (tollat külön ugye nem lehetett regisztrálni)
Végigkattintgattam az oldalon az ilyenkor teendőket, azt mondja, hogy adjam le a Vecsési Fedex-ben a tollat kinyomtatott címkével és küldenek helyette jót, de vannak fenntartásaim :)

A toll radír oldala nem működik, nem is jeleníti meg a kurzort kontakthiba miatt. A toll oldala teljesen jó és a bluetooth gomb is működik.
Teljesen ugyanez a hiba:
https://www.reddit.com/r/Surface/comments/3tvfyn/sp_4_pen_eraser_not_working/

Van ugye három pöcök a toll radír részén, ami valószínűleg kontakthibás és nem zárja már jól az áramkört.
Kicsit mozgatva, "benyálazva" :) néha helyrejön, de aztán random megint elmegy, ez így azért nem a legjobb.
"The pen top has 4 contacts, 1 big long one and 3 "dots". Inside the pen where the battery goes, there is 2 stickers opposite each other where the circuit meets the top of the pen. When I put it together incorrectly i had peeled one of the sticker off and folded it onto itself thus one of the "dots" was not making contact. I pulled it back with a tooth pick and viola, issue solved!"

Sajnos erre azt írják, hogy csak a csere oldja meg.

(#2768) Gusztáv válasza joebacsi (#2767) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem Fedex-et címre is lehet rendelni. Ha megvan a kinyomtatandó papír, akkor hívd fel őket vagy a weboldalon rendelj fuvart. Nekem anno a MS Band-el így működött (kb 4x cserélték :D ).

Laci

(#2769) ricsip válasza Gusztáv (#2768) üzenetére


ricsip
addikt

oh, MS Band.. sztem már a kutya se emlékszik rá h. volt olyan befuccsolt vacka is a MSFT-nak :))

-

(#2770) Gusztáv válasza ricsip (#2769) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én szerettem, jól működött a WP-s telefonnal. Meg elég fejlett cucc is volt, tele szenzorokkal, csak ugye a szokásos MS bénázás ennek is betett. Meg az Band 1-nek a minősége az valami pocsék volt, kb 2-3 havonta döglött meg. Gondoltam lecserélem Band 2-re, ha kijön a hármas modell és leakciózzák, erre nem megszűntették az egészet :( . Na mindegy, azóta Amazfit Pace van, és imádom.

UI: a Band is megvan, szépen el van rakva az eredeti csomagolásba :D

[ Szerkesztve ]

Laci

(#2771) ricsip válasza Gusztáv (#2770) üzenetére


ricsip
addikt

Vársz még pár évet, és csilliókért el tudod adni ebay-en vmi fanatikus gyűjtő hülyének :)

-

(#2772) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok,

Surface PRO 4-en jelentkezett ghost/phantom touch jelenség, pont gariidőn túl van 1-2 hónappal.

Itthon, van vmi hivatalos ms szervÍz, ahova ellehet vinni/küldeni ilyen hibával?

Make things work

(#2773) ariesangel


ariesangel
újonc

Üdv! Nem tudom megfelelő helyen teszem-e fel a kérdésemet,ha nem akkor elnézést kérek. Vásároltam egy surface 2 tabletta amin egy Windows -on futó vállalat irányítási szoftvare-t használok. Minden flottul működik csak elég picik az Excel cellái így újjal nehéz kezelni. Kérdésem az lenne,hogy lehet -e ehhez a típushoz aktív tollat használni? Neten nem nagyon van infó róla. A válaszokat előre is köszönöm. Tamás

(#2774) MasterMark válasza ariesangel (#2773) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan melyik verzió?

Switch Tax

(#2775) Gusztáv válasza ricsip (#2771) üzenetére


Gusztáv
addikt

Van Surface 2-m is, annak is megvan a doboza :DD . Sajnos az akksi halott benne (eddig azt hittem, hogy a töltő, de sajnos nem). Persze van Lumia 950 is, tele vagyok MS kacatokkal :C .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#2776) ricsip válasza X Factor (#2772) üzenetére


ricsip
addikt

áldassék a mocskos keze a microsoftos mérnököknek, akik ilyen profin kicentizték! :R

-

(#2777) gabor85 válasza MasterMark (#2766) üzenetére


gabor85
őstag

Jó lett, működött tökéletesen. :)

(#2778) konyi79


konyi79
addikt

Sziasztok,
beléptem a klubba egy LTE verzióval.
Nem mondanám gond nélkül kezdődik a közös élet. Az update a 1803 telepítését állandóan hibával dobja el. Csináltam teljes törlős visszaállítást rajta, ugyanez. Közben azért sikerült a C meghajtót úgy felhizlalnia a szemetével 80Gb fölé, én csak egy o365-öt raktam hozzá.
Mennyire szeretik ezek a Surface-ek a tiszta telepítést usb-ről? Vajon magára találnak a driverek utána?

(#2779) MasterMark válasza konyi79 (#2778) üzenetére


MasterMark
titán

Letölthető a driver pakk az MS oldaláról, újra lehet tenni tiszta telepítéssel.

Switch Tax

(#2780) konyi79 válasza MasterMark (#2779) üzenetére


konyi79
addikt

Köszi!

(#2781) konyi79


konyi79
addikt

Na gyűjtöttem használati tapasztalatot a Surface-szel, lenne is pár kérdés.

Akkuidő: kicsit ebben csalódtam. kb 6 óra kijelzőidőt ad ki, OneNote-tal jegyzetelve, kis fényerőn. Nem tudom, az OneDrive-e a hibás, visszanézve az akkuhasználatot, kb 36%-ot mutatott neki, 40% OneNote mellett, amit sokallok. Pedig nem szinkronizált, csupán oda tárolom a jegyzeteket. Egyébként látom létezik a sima áruházbeli, meg az office-OneNote. Nem látok nagy különbséget, sőt, kezelőfelületre szimpatikusabb az ingyenes, egyedül a képlet felismerést hiányolom belőle.
Arra van valami tippetek, kényszeríteni a saját hülye folyamataival ne bíbelődjön a Win a háttérben akkuról? Néha észreveszem, eléggé felmelegszik a cucc, feladatkezelő mutatja is a random folyamatait, aztán kis idő múlva lenyugszik. Csak így feleslegesen szívja az is az akkut.

Toll: durván jó. Nagyon-nagyon gyorsan írva érezni, lehetne kisebb a késleltetése.

Hálózat: wifin hozza a kötelezőt, amit egy felső kategóriás telefon. 5G ac hálózaton szobán belül 150/150 az 1000/500-as netből. Mobil már gyengébb, ahol egy Sony XZ2 60/30-at tud, ott ez hasonló adatcsomaggal 30/10Mbps. Azért még ez is élhető.

Kitámasztó: lötyög. tuti új a cucc, fóliás dobozból bontva, de bizony elég gáz lötyög ennyiért, mint egy kiszopósodott laptop zsanér. Tietek is ilyen?

Köszi

(#2782) MasterMark válasza konyi79 (#2781) üzenetére


MasterMark
titán

Tedd be takarékos módba a windows-t, illetve a wifit vagy kapcsold ki, vagy állítsd fizetősre. Így nem fog frissítéseket letölteni, meg indexelgetni, meg mindenféle hülyeséget csinálni a háttérben.

A kitámasztónak nem szabadna lötyögnie.

Switch Tax

(#2783) konyi79 válasza MasterMark (#2782) üzenetére


konyi79
addikt

A net kellene néha közben háttérben, azért vettem LTE-t.
Takarékos módot használtam eddig is, abba már nem avatkoznék bele még lentebb vegyem, így is megdöccen olykor már. Ezek szerint ennyit bír. Meglepő, mert 15,6-os laptopom 96Wh-s akkuval 4720HQ-val simán elment új korában 8 órát.

Kitámasztó zsanér. Szóval a tietek nem ilyen? Mert egy kicsit ezt így elég gagyi...

(#2784) MasterMark válasza konyi79 (#2783) üzenetére


MasterMark
titán

Kapcsold be hogy forgalmi díjas a hálózat, akkor nem fog feleslegesen csinálni dolgokat azon se.

A zsanérra majd akinek ilyen van mond valamit.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2785) bPatrik0521 válasza konyi79 (#2783) üzenetére


bPatrik0521
csendes tag

Olyan a zsanér de egyáltalán nem zavar. Nem lett rosszabb idővel, úgy maradt és tökéletesen tartja a gépet. Lecsukva a mágnes fogja, kinyitva meg a gép súlyától nem mozog. Csak képernyővel lefele lehet így pöckölgetni, úgy meg én személy szerint nem szoktam használni :) (SP4)

[ Szerkesztve ]

(#2786) konyi79 válasza bPatrik0521 (#2785) üzenetére


konyi79
addikt

:P Én meg így tervezem használni.

Engem zavar, de mindegy, ha ilyen a tietek is. Majd megszokom.

(#2787) MrPetya19 válasza konyi79 (#2781) üzenetére


MrPetya19
addikt

A zsanér nekem is ilyen Pro 3-on.
Windows Pro van rajta?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2788) konyi79 válasza MrPetya19 (#2787) üzenetére


konyi79
addikt

Persze, ezeket 10pro-val adják.

(#2789) MrPetya19 válasza konyi79 (#2788) üzenetére


MrPetya19
addikt

Csak mert akkor lehet group policy-ban is tiltani dolgokat. Nekem mondjuk a kereső indexelésének letiltása segített.
De így se tökéletes sajnos, és nagyon felb... hogy minden értelmetlen hülyeséget akksin kell csinálnia.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2790) konyi79 válasza MrPetya19 (#2789) üzenetére


konyi79
addikt

Igen, lehetne már rég egy kapcsoló a winben is, ne b@..gasd az akkut!. Droid alapból így működik. Rendszerfolyamatokat csinálja kábelen.
Ettől függetlenül marha jó gép, de tuti van itt optimalizálatlanság, ha a 15,6-os i7 haswell laptop rá bír verni üzemidőben. Biztos javul ez a cucc októberi frissítésével, a tavaszi új modell pedig a pletykák alapján erre gyúr rá. Sajnos nem tudtam addig várni a beszerzéssel, szívom is magam, azelőtt meg kellett vegyem, legalább kicsit kifutó árba kerülne.

(#2791) bPatrik0521 válasza MrPetya19 (#2789) üzenetére


bPatrik0521
csendes tag

Ez a kereső indexelés kikapcsolása miben nyilvánul meg az aksi időn kívül?

(#2792) MrPetya19 válasza konyi79 (#2790) üzenetére


MrPetya19
addikt

Nekem 8.1-en sose volt ilyen problémám vele.
Bár nekem egy régi SP3 van, de valamelyik utóbbi frissítés sokat javított a készenléti üzemidőn.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2793) MrPetya19 válasza bPatrik0521 (#2791) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én nem vettem észre hátrányt, mióta kikapcsoltam.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2794) MasterMark válasza MrPetya19 (#2792) üzenetére


MasterMark
titán

Miért nem frissítesz 10-re?

Switch Tax

(#2795) MrPetya19 válasza MasterMark (#2794) üzenetére


MrPetya19
addikt

Már az van rajta már egy jó ideje.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2796) konyi79


konyi79
addikt

Lehet olyan szabályt beállítani, ha van csatlakoztatva hardveres billentyűzet (nem type cover), érintésre egy Wordnél pl ne adja be a képernyőbillentyűzetet? Nem találok ilyet.

Köszi.

(#2797) MasterMark válasza konyi79 (#2796) üzenetére


MasterMark
titán

Ha tablet módban van akkor beadja. Ha type covert rárakod, akkor automatikusan visszarakja asztali módba. Kapcsold vissza kézzel, úgy nem dobja fel szerintem.

Switch Tax

(#2798) konyi79 válasza MasterMark (#2797) üzenetére


konyi79
addikt

Asztali módban használom, sajnos ha pl egy Word-be bele akarok rajzolni a pennel, ráteszem a kezem a képernyőre egyből felugrik a képernyő billentyűzet. Pedig egy wedge csatlakozik bt-n, tudnia kellene, nem kell a szoftveres bill.

(#2799) MasterMark válasza konyi79 (#2798) üzenetére


MasterMark
titán

Először a tollat rakd közel, akkor letiltja az érintést a csuklódra.

Én ilyesmivel nem találkoztam egyébként. Nálam inkább az szokott lenni, hogy nem ugrik fel akkor sem amikor kéne.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#2800) konyi79 válasza MasterMark (#2799) üzenetére


konyi79
addikt

Ami érdekes, OneNote-nál nem, csak Word-ben okoz ez gondot.
Az a baj, elég körülményes a csukló megtámasztása nélkül közelrakni úgy, ne érjen oda..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.