Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#91) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Próbálgatom én is, bár egyelőre szerintem maradok 2010-nél, ha időm engedi majd kísérletezgetek vele. A windows-al ellentétben az office-ban nekem magyar nyelv kell, az angolt nem látom át, lassabban tudok vele dolgozni.
Viszont nem akarom leszedni, jó lenne, ha fent maradhatna a 2010 mellett, mert időnként használnám, csak nem defaultként. (Pl outlook marad alapértelmezett levelezőprogram, az tetszik, exchange-el használjuk)

Viszont itt jön az érdekesség, nem tudom visszaállítani, hogy a 2010 nyissa alapértelmezetten a fájlokat. Gondoltam a legegyszerűbb, ha gyorsan összetársítom azt a 4 fájltípust (xls, xlsx, doc, docx) és kész, többet nemigen szoktam használni, de nem működik. Hiába adom meg társításnál, hogy ezzel az elérési úttal nyissa (c:\Program Files\Microsoft Office\Office14\Excel.exe), továbbra is 2013-ban nyílik meg, pedig ez a 2010 indítófájlja, ki is próbáltam. Ötlet? :)

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.