Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2151) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Office 2016 Otthoni és kisvállalati verzió telepítés...
Van több kulcsom hozzá, amit telepíteni kellene (jogtiszta!). Le lehet tölteni egy olyan képfájlt amit többször is használhatok utána, hogy ne kelljen külön szórakoznom ezzel? És nem szeretnék ezért MS fiókokat se létrehozni.
A dobozon ez van megadva: [link]

Köszönöm!

(#2152) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Újraraktam a Windowst.
Felraktam a Tisztaszoftveres Office 2013-at,de a kódot nem fogadja el.
Most lehet telefonálgatni,újítást kérni.
Esetleg létezik a 2013-hoz valami 1 éves hivatalos kód?

(#2153) Krogoth válasza GEPESZ66 (#2152) üzenetére


Krogoth
senior tag

írj a tsz1@euroone.hu címre és elküldik az érvényes kulcsot.

(#2154) GEPESZ66 válasza Krogoth (#2153) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Írtam nekik, de sajnos az igénylőlapot ismét ki kell tölteni, s elküldeni postai úton.
Azt hittem, hogy mivel a WIN10 telepítése előtt is ott volt a gépen, újratelepítéskor elfogadja a kódot.
Remélem, hogy a kódot is küldik, nem csak a linket, ahonnan lelehet tölteni azt a verziót, amiben benne van már a kód.
Nem szeretném letörölni, majd újrarakni.

(#2155) Krogoth válasza GEPESZ66 (#2154) üzenetére


Krogoth
senior tag

Akkor megint lehet nem releváns, de nekem mailban külték a kódokat és egy másik mailban a letöltési adatokat. Igaz én mindkettőt kértem (programot és kulcsot).

(#2156) GEPESZ66 válasza Krogoth (#2155) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Korábban nekem is küldték a kódot, ill. a letöltési linket.
Amikor felraktam a programot, nem kérte a kódot, mindjárt be is aktiválta magát.
Akkor remélem, most is küldik majd a kódot.
0804-ig igy is tudom használni.

(#2157) tylerddd


tylerddd
veterán

Egyik: Az 1TB OneDrive tárhelyet mi alapján adja a Microsoft? Ha pl. lemondja az ember a 365 előfizetést, akkor meddig marad meg az 1TB? Én elvileg már vagy 2 hónapja kikapcsoltam az automatikus megújítást, de még megvan az 1TB.

Másik: tisztaszoftveres Office 365-höz is kap az ember 1TB tárhelyet? Igen.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2158) szabonagyur válasza tylerddd (#2157) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez mindent elmond, én mentenék a helyedben.

ui.: ez a business modellje, ha neked home van megfelelő helyen cseréld ki arra.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2159) tylerddd válasza szabonagyur (#2158) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszönöm! Szerencsére közel sincs tele és egyébként is volt/van 45GB-om az előfizetés nélkül is.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2160) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Mi lehet a gond office 2007 és win7 van fent a gépen.Ha a nettről bemásolok egy képet wordbe és utána akarok másik képet is csak az elsőt illeszti be mindig,hiába jelölöm ki az új képet a böngészőben csak az elsőnek kijelölt képet másolja újra.

(#2161) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Eljött az idő a Windows Live Mail 2012-ről, az Outlook 2016-ra való átállásra.

Van arra mód, hogy a névjegykártyákat ne egyesével kelljen beimportálni? Mert az így nagyon hosszú és körülményes.

A vesszővel elválasztott értékekből, pedig csak egy nagy krix-krax lesz!

Köszönöm!

(#2162) King Unique


King Unique
titán

Üdv!

Az Office 2010/2013 eddig a WU ablakában mutatta a (havi) frissítéseket és ott kellett telepíteni őket. Utóbbi havonta ~ 1 GB+ frissítést töltött le, ami nagyon "ette" a tárhelyet, ezért váltottam O365-re. Az kevesebb helyet foglal és automatikusan frissít, illetve a program felületén lehet manuálisan elindítani. Most egyik ismerős gépére Office 2016-ot kellett telepíteni és ott meglepődve láttam, hogy annál is az O365-höz hasonlóan működik a frissítés.

Tehát a 2016-os verziónál már átálltak az új frissítési megoldásra és így havonta nem tölt le annyit, nem eszi annyira a tárhelyet, mint pl. a 2013-as verzió :F

[ Szerkesztve ]

(#2163) szabonagyur válasza King Unique (#2162) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia,

Elvben igen csak a programon belül fogja feldobni, hogy van e frissítés.

Amúgy a programon belüli frissítés gomb asszem a 2007-ben is benne volt már. :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2164) Scobbyka


Scobbyka
tag

Sziasztok,

Adottak a következő feltételek:
Office 365 E3 csomag
Outlook 2016 up-to-date állapotban
2 felhasználó, 2 normál postafiókkal
1 megosztott mailbox (mérete kb. 47MB)

És nincs szinkronban a megosztott mailbox a 2 usernél, 1 hálózaton vannak, sávszélesség van bőven.

Esetleg az lehet befolyásoló tényező, hogy auto mapping van a megosztott mailboxra.
Mi lenne ha elvenném az auto mappingot, és ugye beírnám a letöltendő postafiók címet a megfelelő helyre?

Scobby

(#2165) King Unique válasza szabonagyur (#2163) üzenetére


King Unique
titán

Akkor ok. Mondjuk most friss telepítésnél letöltött egy nagyobb adagot, amit a tárhely fogyásán figyeltem, de nem vészes. Majd rákérdek a jövőben az adott illetőnél, de ha havonta sem lesz az, legalábbis nem olyan mértékben, mint a 2013-asnál, akkor az már pozitívum. :)

Igen, a korábbiakban is van valami, de úgy emlékeztem, hogy ott nem lehet frissíteni. Nekem az a lehetőség a 365-nél tűnt fel igazán, mert az ugye alapból nem a WU ablakában mutatja a frissítéseket, mint a normál verziók.

Köszönöm az infót! :R

(#2166) szabonagyur válasza King Unique (#2165) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mondjuk O2016 elég új ahhoz, hogy ne legyen sok frissítése még :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2167) SamSem58


SamSem58
aktív tag

Sziasztok,

MS.Office FrontPage 2003 programot (is) használok, vagyis használnék Windows 10 op. rendszerrel. Ám a tegnapi napon meglepve tapasztaltam, hogy a FrontPage a szombaton használt beállításokkal egyszerűen nem csatlakozik a a távoli webhelyhez. A megadott útvonal biztos, hogy jó, egyrészt nem változtattam, rajta, másrészt a Microsoft Expression Web 4 ugyanazokkal a beállításokkal csatlakozik a távoli webhelyhez. Az
FTP 2003 kéri, hogy állítsam be az elérési utat, de hiába teszem, nem találja a távoli webhelyet (FTP2003_hiba.JPG). Ez valószínűleg Windows 10 sajátosság lesz, mert Windows 7 alatt, illetve a hétvégén még a Windows 10-el is működött a FTP 2003. Az FTP 2003-programra szükségem van, mert régebbi rendszerű a webhelyem. Mit tegyek vele, hogy használni tudjam, illetve a Win 7 rendszer visszaállításán kívül van e más mód ennek a javítására?

Nagyon nem szeretném visszaállítani Win 7 rendszert, ugyanis volt egy fura hibája amit a Windows 10 kijavított.

[ Szerkesztve ]

Samsem

(#2168) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eddig az Office 2013-at használtam a Tisztaszoftver keretében.
Most viszont kaptam kulcsot a 2016-hoz is.
Érdemesebb ezt az újabb verziót felraknom?
WIN10 64 bit-et használok.

(#2169) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Igen

(#2170) SamSem58 válasza SamSem58 (#2167) üzenetére


SamSem58
aktív tag

A probléma megoldva, a megoldás, új router és a hálózat újra beállítása.

Samsem

(#2171) szabonagyur válasza GEPESZ66 (#2168) üzenetére


szabonagyur
félisten

Többet pár olyan dologgal amit kevesen használnak, rajtad áll, hogy felrakod vagy sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2172) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem hátha tudtok segíteni.
Office 2016-os verzióról lenne szó annak is az Excel részéről.

Adva van több ezer db e-mail cím egy oszlopban, amiben pirossal bejelölték azokat a címeket amit ki kellene törölni a listából. Viszont a piros hátteres címek nagy része mellett kitöltetlen háttérrel, de ugyan olyan néven vannak még e-mail címek, tehát sok a dupla köztük. Így a piros háttereseket és a mellettük lévő ugyan olyan nevű cellákat is ki kellene törölnöm.

Kérdésem az lenne, hogy ezt valahogy meg tudom e úgy oldani, hogy ne egyesével kettesével töröljem ki, hanem valahogy az adatokat, a duplákat egyszerre tudjam kezelni és törölni?

Köszi

(#2173) netpeti98


netpeti98
addikt

A Windows 10 AU után az Office automatikusan átlépett a rendszernek megadott MS fiókomba, eddig a diákoffice címmel voltam belépve. A kérdés az, hogy így is tudja ellenőrizni a jogosultságomat vagy mindenképp a megadott címmel kell használni?

(#2174) szabonagyur


szabonagyur
félisten

O365 5 személyes otthoniban másnál is van már OneDriver vállalati verzió? Most tűnt fel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2175) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok!

Minap újratelepítettem a gépet win10 1607 és office pro plus 2016.
Ha rákeresek mondjuk world-ben a frissítésekre kiírja, hogy naprakész nincs frissítés.
Elötte a régebbi win10 nél szintén ez az office 2016 pro plus volt telepítve és ott emlékszem, hogy voltak frissítések.

Miért nem talál semmit?

[ Szerkesztve ]

(#2176) szabonagyur válasza vigyori78 (#2175) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mert már lehet nincs több frissítés?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2177) vigyori78 válasza szabonagyur (#2176) üzenetére


vigyori78
őstag

Még 1db sem volt :F

(#2178) szabonagyur válasza vigyori78 (#2177) üzenetére


szabonagyur
félisten

Felrakja a háttérben is sokszor anélkül, hogy feltűnne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2179) bon válasza vigyori78 (#2175) üzenetére


bon
őstag

Engedélyezted a Windows update-ben, hogy más Microsoft termékekhez is keressen frissítést?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#2180) vigyori78 válasza szabonagyur (#2178) üzenetére


vigyori78
őstag

Eddíg mindíg bejött ez az abal mikor frissített :

Ma rányomtam megint a frissítés mostra és most frissített :DDD 2 nap kellett, hogy észheztérjen.

(#2181) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Ez azért vicces, friss Office 2016 telepítése után a Visio 2016 telepítője ezzel fogad:

Természetesen a platform egyezésekre figyeltem (x86, x64), nem megfelelő telepítő indítása esetén sikítozik is miatta. Reboot volt, frissítések is fent vannak már azóta, nincs változás.. Imádom, hogy az MS programjai időnként még önmagukkal sem kompatibilisek.. :O

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2182) A_ScHuLcZ válasza A_ScHuLcZ (#2181) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

A licencelése volt más a két programnak, ha erről rögtön tájékoztat, akkor nem is kellett volna ide írnom.. :F

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#2183) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Hogyan tudom beállítani a 2 lépcsős azonosítást?
Az MS oldalon leírtak szerint nem ment. Nem is úgy néz ki a beállítópanelem, mint ahogy ott van megjelenítve. Nem közvetlenül az MS-től vettem az office 365-öt, hanem a Godaddy-n keresztül.
Nem tudtok esetleg ebben segíteni, hogy hogy tudnám beállítani azt, hogy maguk az Office 365 szolgáltatások a 2 lépcsős azonosítással védettek legyenek? Tehát nem magát a godaddy accountomat akarom ezzel védeni, az be van állítva. Arra lenne szükségem, hogy ha egy gépen be akarnak lépni pl a levelezésembe, akkor csak a 2 lépcsős azonosítás birtokában lehessen megtenni. Nos ezt sajnos nem találom sehol sem, hogy hol lehetne beállítani.

(#2184) tylerddd


tylerddd
veterán

Miért húzza alá a Word a felszólító alakban lévő szavakat, pl. állapítsd, fordítsd stb. :U

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2185) Sprq


Sprq
aktív tag

Üdv!

Technikai jellegű hozzászólásom lenne. PowerPoint 2013-ban csináltam egy pár képből álló automatikus .pptx-t ami közben folyamatosan megy egy, az erről számítógépről származó .wav fájl, beszúrva. Ugyanezt a .pptx-t két másik gépen, egyiken '07 másikon '03 PowerPoint van, a zene nem akar alatta menni. A hangfájl mindenképpen benne kéne, hogy legyen, hiszen megnőtt a fájlméret miután hozzáadtam a zenét. A két másik gépen, ismét hozzáadva se sikerült sehogy sem hangot varázsolni a diavetítés alá.
Ötletek?

Do you hear the voices, too?

(#2186) lugosi válasza tylerddd (#2184) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mostanában volt valami frissítés, és nálam most olyan szavakkal is baja van, amikkel korábban nem volt.

(#2187) tylerddd


tylerddd
veterán

Munkahelyi laptopokon valamiért a Wordben gépelés helyett csipog gombnyomásra. Valami kiegészítőre gyanakszom, mert ilyen smartfa**ság van telepítve lebegő eszköztárral.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2188) tylerddd


tylerddd
veterán

Más probléma: Excelben, amikor a nyomtatásra megyek, a nyomtatási kép miért nem azt mutatja, amit én a szerkesztési módban beállítottam. Ez sem rég óta lehet így, mert korábban megegyezett a kettő. Tehát ahogy elrendeztem cellán belül a dolgokat, úgy nézett ki a nyomtatási képen is, erre most külön át kell néznem a nyomtatási képet, mert máshogy töri pl. a sorokat, mint a szerkesztéskor :(((

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2189) lacy86


lacy86
addikt

Hello!

Van arra lehetoseg, hogy valami klasszikus/hagyomanyos nezetet allitsak be?
Legyen az excel vagy word.

Elore is koszonom a segitseget!

(#2190) szabonagyur válasza lacy86 (#2189) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Ribbont akarod eltüntetni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2191) lacy86 válasza szabonagyur (#2190) üzenetére


lacy86
addikt

Akar
Minel egyszerubb legyen a felulet

(#2192) szabonagyur válasza lacy86 (#2191) üzenetére


szabonagyur
félisten

Van ilyen Classic menu vagyis a 2007-es volt régen, nem tudom van e most.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2193) lacy86 válasza szabonagyur (#2192) üzenetére


lacy86
addikt

Megtudod mondani merre talalom?
Koszi

(#2194) szabonagyur válasza lacy86 (#2193) üzenetére


szabonagyur
félisten

Talán ez volt az: [link] Meg vannak fizetős kiadások is, igazából beírod guglibe, hogy Classic menu for Office 20XX akkor kidobja milyenek vanak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2195) lacy86 válasza szabonagyur (#2194) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi 👍

(#2196) madle


madle
őstag

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy kaptam Office csomagot 1TB-os OneDrive előfizetéssel mivel hallgató vagyok. Pontosabban BSc-n már végeztem, viszont az Officom továbbra is érvényes. Jelenleg MSc-n vagyok, viszont semmit nem kellett újraaktiválnom, pedig a rendszer nem tudta, hogy maradok hallgató. Gyakorlatilag az lenne a kérdésem, hogy meddig tudom így használni a szoftvert?
Illetve merhetek személyes dokumentumokat tárolni a OneDrive-on attól hogy ilyen sorozatszámos egyéni regisztrációm van?

Üdv!

(#2197) szabonagyur válasza madle (#2196) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Majd kapsz értesítést, hogy igazold magad és akkor tudod meghosszabbítani.

Szerintem nincs semmi probléma vele, főleg ha nem vagy paranoiás :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2198) madle válasza szabonagyur (#2197) üzenetére


madle
őstag

Okés, köszi az infót! :)

(#2199) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

egy olyan problémám van, hogy az outlook-ot nem tudom használni.
mikor megnyitom, kéri hogy jelentkezzek be, de hiába lépek ki belőle, vagy jelentkeznék be egyszerűen mindig felugrik és használhatatlan az egész program. 1-2 hónapja már volt ilyen problémám de egy idő után ismét megjavult(gondolom valami win frissítés)
mondanom sem kell hogy nem csináltam semmilyen módosítást egyszer csak rossz lett, majd ismét jó.
most ott tartok hogy ismét rossz, csak eltet egy hónap.

ez mitől lehet?

Szépnapot!

(#2200) Jarod1 válasza Dexter-2000 (#2199) üzenetére


Jarod1
addikt

Hanyas oulook? nem volt frissítés letöltve?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.