Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2501) zsoltzsolt válasza föccer (#2500) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Azt visszautalják, csak ellenőrzik, hogy valós-e a kártya.

(#2502) szabonagyur válasza föccer (#2500) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Ez kell neked: [link]

Ide MS acc kell csak.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2503) _ ĐanieL™


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok,
ilyennel találkozott már valaki?

Új céges gép, friss telepítés.. és a Fájlon kívül eltűnt az Outlookból a teljes menüsor... :W
Ha megnyitok egy mailt, ott megvan.. Word-ben és Excel-ben is.

Outlook 2013... mi a bánatos sz@r ez?! :DDD

Előre is köszönöm a segítséget!
:R

(#2504) _ ĐanieL™ válasza _ ĐanieL™ (#2503) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Ott rohadjon meg..
Az alapértelmezett menük hiába voltak alapból bepipálva, nem jelenítette meg őket.
Át kellett pakolni 'Egyéni'ként őket... ez miez?! Még sose volt ilyen...

(#2505) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Nem tudom, jó helyen járok-e. Nem tudtam ide, vagy a Word topicba írjak-e.

Nemrég váltottam 2016-os Office-ra. A gondom az, hogy szakdolgozatot írok (ez már önmagában is) és rengeteg olyan szót hibásként jelöl, melyek ugyan valóban nem a leggyakoribbak, de azért csak helyes, magyar szavak. Ellenben a javításra teljesen abnormális javaslatai vannak. Pl.

- "esetenként" helyett "Esetenként".

- "mindettől" (függetlenül) helyett "mindétől", "minéttől", "mindeztől", "mendétől", "mindedtől"

- "esztendeje" helyett "esztendöje", "esztendeije", "esztendeié", "esztendöjéé", "esztendeijéé"

- "olvasatomban" helyett "olvasatimban", "olvasatsomban", "olvasgatómban", "olvashatómban", "olvastatómban".

Akad több is, ezek csak a szórakoztatóbbak :-)

A kérdésem az, létezik valami normális(abb) magyar szótár a Word-höz, vagy tanuljak meg ezzel együtt élni és keressek rá a neten minden, a Word által hibásnak jelölt szóra, valóban rosszul írtam-e?

Nem rémlik, hogy a korábbi verziókkal kapcsolatosan hasonló problémáim lettek volna...

Előre is köszönök minden segítséget.
Péter

(#2506) TigerCat válasza Peterhappy (#2505) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Mac-en a LibreOffice helyesírás-ellenőrző épül be a rendszerbe (fizetős, külső app), az sem sokkal jobb, pedig tavaly év végén frissült.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2507) föccer válasza zsoltzsolt (#2501) üzenetére


föccer
nagyúr

Hozzá teszem, nem utalták vissza. Szóval tehetnek egy szívességet.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2508) zsoltzsolt válasza föccer (#2507) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Az szívás, pedig vissza szokták olyan egy dollár értéket vonnak le, kb. Neked mennyit?

(#2509) föccer válasza zsoltzsolt (#2508) üzenetére


föccer
nagyúr

~230 Ft. Nem az összeg számít, hanem, hogy mi a picsának hirdetik ingyenes demonak, 2 minek kell valid kártyaadatot megadni. Ja, azért, mert az userek döntő többsége nem kapcsolja ki az automatikus megújítást, így kvázi az ingyenesnek gondolt próbaverzióból automatikusan fizetős verzió lesz? És persze a senki álltal nem olvasott term of use ezt is tartalmazza.

Ez a gusztustalan.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2511) föccer válasza #20749568 (#2510) üzenetére


föccer
nagyúr

Ez oké ez elfogadható, csak akkor ne hirdessék nagybetűvel azt, hogy ingyenes próbaverzió, amikor nem az.

Ha ki akarok próbálni egy próbaverziót, akkor az esetek döntő többségében azért van, mert ki akarom próbálni, hogy meg felel-e a céljaimnak. (az én esetem pont nem ez a kategória, de egyébként van hozzáférésem egy legális, fizetett verzióhoz, csak sajnálatos módon az alatta lévő hardver). Ha kipróbáltam és megfelel, akkor megveszem (jóhiszeműséget feltételezek mindenki mástól), ha nem tetszik, akkor uninstalálom a gépről és köszönöm szépen ennyi. De ezek után automatikusan pénzt von le tőlem, miután abban a hitben éltem, hogy ingyenes és próbaverziót használtam?

Szóval érted ezt az oldalt. Unfair.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2512) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok4
officet es visiot egyszerre hogyan tudok telepiteni egy gepre? allandoan pofazik, hogy nem fernek ossze!?
elore iskoszoinom a segisteget!

(#2513) szabonagyur válasza bazsimano (#2512) üzenetére


szabonagyur
félisten

Melyik verziót akarod? Egyik gépemen mindkettőből a 2016 van és nincs gond.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2514) bazsimano válasza szabonagyur (#2513) üzenetére


bazsimano
őstag

szia irtam privatot...ha az nem jo akkor majd itt folyt :D koszonom

(#2515) cigam


cigam
félisten

Hogyan tudom megoldani, azt, hogy egy excell fájlban van rengetel fájlokra mutató link.
Hogyan tudom az egészet módosítani keresés csere-hez hasonlóan?
Pl. a link file://eddig/ide/mutaott/kép837458345.jpg és azt szeretném, hogy a file://mostpedig/már/ittvannak/kép837458345.jpg-re módosuljon a hivatkozás. Méghozzá az "képek" oszlop minden egyes linkjének elérési útvonala módosuljon.

Mivel elmagyarázni se nagyon tudom, fogalmam sincs milyen kulcsszavakra keresve kapnék megoldást.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2516) föccer válasza cigam (#2515) üzenetére


föccer
nagyúr

Gyere át az excel topikba.

Egyébként

A hossz után az eredeti elérési útból levágni kívánt hosszat kell megadni. D1-be, mint konstans raktam be az új elérési útvonalat.

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2517) cigam válasza föccer (#2516) üzenetére


cigam
félisten

Köszi a tippet!
Isten bizony kerestem hogy excell, de nem jött elő. Ah... megvan :B

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2518) föccer válasza cigam (#2517) üzenetére


föccer
nagyúr

Ott van téma tudnivalókban

----------------------------------------------------------------------------------------------------------->

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2519) bencze


bencze
senior tag

Már jó ideje keresem a mail szolgáltatóm saját domainhez, reklám nélkül, 2 mailboxhoz minimum naptár és contacts supporttal.
Jelenleg a régi, rövid ideig ingyenes, outlook.com-ot használom a custom domain opcióval de így, hogy semmit nem lehet módosítani talán nem vagyok teljesen boldog vele meg folyton aggódom mi lesz ah egyszer bezárják a lehetőséget.
Megnéztem mik a jelenlegi opciók.

1. Exchange online alapcsomag. Elvileg cégeknek szól. Tegnap beállítottam egy domaint és egy fiókot, működni működik egyelőre nem tudom feltétel-e a cég vagy lehet-e bármi gondom belőle, hogy privát userként használom.
4.2 euro + áfa havonta (nem is tudom mennyire jön ki, jött valami számlaértesítő de hozzáférési hibát ad ha meg akarom nézni :D)
50gb storage per acc

2. Van az outlook premium 5 accra.
50 dollár évente (nem világos ezt meg lehet-e jelenleg vásárolni Magyarországról, és hó végéig 20 dolláros akció van)
Ha minden igaz ugyanaz mint a standard 5gb per acc és arról nő. Ez végül is elég, jelenleg a teljes email életem elfér feleennyin.

Egy tavalyi cikkben olvastam, hogy az o365 home-ba beletennék ingyen ez utóbbit, habár ez már elég sok pénz de izgalmas lenne, ha az ember kapna saját domaines mailt, naptár, contact, onedrive minden ÉS office alkalmazásokat is 5 userre, de erről egyelőre hivatalos infót nem találtam... :(

Van valakinek ötlete esetleg tapasztalata ezekkel ill. alternatívákkal?

-= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

(#2520) Olga80


Olga80
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy Office 2010 alatt a OneNote program ugye képes OCR funkcióra ... azonban arra nem tudom rávenni, hogy a magyar ékezetes betűket is felismerje. Erre van lehetőség valahogyan? Képes rá a OneNote 2010?

(#2521) WayneGace


WayneGace
őstag

Sziasztok!

MS Publisher 2010-ben, ha beillesztek egy képet a lapszélére, akkor azt hol tudnám beállítani, hogy nyomtatásnál ne legyen fehér sáv a lapszélén? Tehát a kép nyomtatásban is teljesen a szélén legyen a lapnak.

Köszönöm a választ.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#2522) szami777


szami777
addikt

Sziasztok, lehet, hogy én vagyok a vak, de hogyan tudnék egy táblázatot 90 fokkal elfordítani, hogy ne torzuljon?
Sajnos csak oldalra fetetve fér el. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2523) föccer válasza szami777 (#2522) üzenetére


föccer
nagyúr

? :F

Szövegirányt cella formázás, igazításnál lehet állítani, ha erre gondolsz.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2524) szabonagyur válasza szami777 (#2522) üzenetére


szabonagyur
félisten

Page layout résznél fekvőre állítani a nézetet? És akkor úgy lesz kinyomtatva a papíron is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2525) Jarod1 válasza szami777 (#2522) üzenetére


Jarod1
addikt

vagy nyomtatáshoz használ fekvő papír beállítást.

(#2526) bon válasza WayneGace (#2521) üzenetére


bon
őstag

Olyan nyomtató kell ami támogatja a szegély nélküli nyomtatást.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#2527) géeles


géeles
aktív tag

Sziasztok!
Jelszó elfelejtése esetén mi a bevett eljárás? (úgylátom van ilyen baj másnak is)
Gyerek diákigazolványával történt a regisztráció, felhasználó nevet újraküldték, de jelszó nincs a levélben. Elfelejtett jelszóra ; nem tudtuk ellenőrizni a fiókot a válasz.....

Telefonos segítség lesz?

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#2528) szami777


szami777
addikt

Kedves mindenki!
Köszönöm a válaszokat, kicsit átfogalmazom, nem írtam túl világosan.

Van egy rohadt nagy táblázat, ami faltól falig ér, ezt kéne a doksi aljára átvigyem (ez még ment) és ott elfordítsam, hogy kiférjen az oldalra és a margó ne zavarjon be.

Két dolgot próbáltam ki eddig:
Szövegirány- ez az egészet szétbarmolja :(

-sztövegdoboz: ez sem volt az igazi, akárhányszor belekattintanék, hogy elhúzzam, egyből visszaugri, ,hogy vízszintesen szerkesszem.

Azért kérdeztem, hátha van valami olyan opció, ami egyszerű, mint egy faék.
Sajnos csak egybe tudnám az egész doksit kinyomtatni, így nem biztos, hogy szóba jöhet az, jöhet szóba az, hogy a végét máshogyan csináljam.
Lehet printcreen lesz és a képet forgatom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2529) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

Sziasztok!

Jelenleg van a cégnek Office365 Vállalati Prémium előfizetése, azonban az Exchange levelezési szolgáltatását nem használjuk. A jelenlegi levelezés a maxernél van, két domain névvel. Át akarjuk migrálni a cég levelezését Office365-be, viszont kulcsfontosságú lenne, hogy a levelezés az eddigi két domain címen történjen. Mi lenne ennek a menete, hogy lehetne ennek nekikezdeni?
Remélem jó topikba írok.

sweetlou6.wordpress.com

(#2530) bon válasza Sweet Lou 6 (#2529) üzenetére


bon
őstag

Inkább a Rendszergazda topic-ba próbálkozzál, ott vannak akik csináltak már ilyet. vagy hasonlót.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#2531) Sweet Lou 6 válasza bon (#2530) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Köszi, átmegyek oda.

sweetlou6.wordpress.com

(#2532) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

Win7-ről Win10re frissítettem. A frissítést megelőzően tökéletesen működött az Office 16 Pro, a frissítés óta azonban több fájlt (egy doc-ot, egy xlsx-et és pptx-et) nem tudtam megnyitni, azokat hibásnak jelöli meg.

A fájlok újbóli letöltése sem segített, ahogy az Office újratelepítése sem. A fájlokat a munkahelyemen minden további nélkül meg tudom nyitni.

Van esetleg ötletetek, ez mitől lehet, mi a teendő ilyen esetben?
Értetlenül állok az egész előtt...

Köszönettel:
Péter

(#2533) géeles válasza Peterhappy (#2532) üzenetére


géeles
aktív tag

Jártam hasonlóképp, zip-be csomagolva-küldve jó lett.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#2534) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Ide is felteszem a kérdést, hiszen ide is való, mert egy O365-ön belüli Word alkalmazás az érintett.

Valaki tudna segíteni?
Eltűnt a Word2016-ból a helyesírás ellenőrzés. Ha egy már korábban létrehozott dokumentumot megnyitok, akkor abban működik, pl. megváltoztatok benne egy szót, akkor jelzi, hogy hibás. Azonban újonnan létrehozott dokumentumban semmit. :F
Az az érdekes, ha egy korábbi worsd-ből kiméásolok egy mondatot, és azzal kezdem az új wordot, hogy beillesztem ezt a random mondatot, akkor már megy :W
Pár hete angolul használom a gépet, de az Office-t az magyar nyelvű.
Valakinek van ötlete, mit tudnék ezzel kezdeni?
Előre is köszönöm!

(#2535) Peterhappy válasza géeles (#2533) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kiprobalom, koszonom a tippet! Peter

(#2536) skroy


skroy
senior tag

Üdv!

Januárban vásároltam egy Office Professional Plus 2010 Retail kulcsot. Még aznap sikeresen aktiváltam. Most újra húztam a Windows-t ugyanazon a gépen, újratelepítettem az Office-t is, de a kódot már nem hajlandó elfogadni. A gép, a rendszer, a Windows profil, a telepítő, minden ugyanaz. Mi lehet a bibi ilyenkor? :F

(#2538) freestailo


freestailo
őstag

sziasztok! Valaki mondja meg legyen kedves, hogy ezt az új (áprilisi) office2016 és 2010 frissítést le lehet -e tölteni egyben valahonnét? köszönöm

(#2539) TigerCat válasza freestailo (#2538) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Az Office 365 fiókodból le tudod tölteni. Nekem legutóbb a legfrissebb jött le...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2540) szabonagyur válasza TigerCat (#2539) üzenetére


szabonagyur
félisten

Neki csak az update kéne gondolom egyben, hogy ne legyen sok kis apró frissítés.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2541) TigerCat válasza szabonagyur (#2540) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jaaa, nem figyeltem eléggé. Bár Mac-en az is egyben jött le. Mondjuk sokat nem segített...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#2542) GmailOutlook


GmailOutlook
tag

Sziasztok!
Office 365 ProPlus (diák verzió) ha megszűnik a hallgatói jogviszonyom (idén októberben), tehát lejár a jogosultságom rá, azt követően használható marad?

Mi történik ilyenkor, ellenőrzi egyáltalán ezt a Microsoft?

Vagy ha ez esetben utána ha nem fizetek elő, akkor használhatatlanná válik a Word és az Excel, illetve esetleg törlődnek is a gépemről?

Ha jól tudom ez az O365 magától frissít rendszeresen. Ez hány GB-ot jelent havi szinten. Kikapcsolható az automatikus frissítés letöltés?

Még nem telepítettem fel, mert 8 GB havi Internet adatom van amit nagyon be kell osszak és ha csak 5 hónapig tudom diákként előfizetés nélkül használni, akkor sok értelmét nem látom.

A gép tényleg belassul tőle?

(#2544) GmailOutlook válasza #20749568 (#2543) üzenetére


GmailOutlook
tag

Akkor egy Word és Excel dokumentumot sem fogok tudni vele szerkeszteni? Vagy lehet, hogy nem foglalkoznak vele mivel ez EDU?

Közben kaptam egy választ az MS-től, hogy:
"az Office 365 EDU egy teljesen más fiókokon keresztül történik a használata, mennyiségi licencelés kereteiben, amit a Tisztaszoftver felügyel. Jogosultság időtartalmával kapcsolatosan is a Tisztaszoftvert kell felkeresni.

Lehet, hogy van remény és nem foglalkoznak vele? Ha mennyiségi licences?

Valaki írta itt, hogy i7-es gépe talán 16 GB Rammal teljesen belassult miután feltelepítette az O365-t. Azért kérdeztem a lassulást.

Ha kikapcsolható az automata frissítés, az jó hír. :)

(#2545) szabonagyur válasza GmailOutlook (#2544) üzenetére


szabonagyur
félisten

Foglalkozik vele a Tisztaszoftver, bizonyos időnként megnézik, hogy jogosult vagy e mivel meg kell adni a hallgatói azonosítót (nem diákigazolvány) és az pedig rendszer által mindig up-to-date, tehát ha nem vagy hallgató akkor azt is jelzi.

Utána pedig lelövik az egészet neked. És igen nem saját címet használsz hanem egy a rendszer által generált címet kapsz.

Semmit sem lassul a gép O365-től sem, ez mind legenda.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2546) cappa72


cappa72
nagyúr

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne office 2013 professional plus ENG verzióval kapcsolatban.
Az alábbi leírt jelenség bug, vagy fícsör ?

Megnyitom az xls-t, legyen mondjuk Bikkmakk.xlsx
- két excel ablak nyílik meg
- az egyik ablakban csak üresség tátong, a másikban pedig a tényleges fájl, amit meg akartam nyitni.
- be akarom zárni a felesleges üres munkafüzetet
- megkérdezi, hogy el akarom-e menteni a Bikkmakk.xlsx-t.
- mondom neki, cancel
- ismét be akarom zárni a felesleges üres munkafüzetet: most engedi.

Második verzió:
Megnyitom az xls-t, legyen mondjuk Bikkmakk.xlsx
- két excel ablak nyílik meg
- az egyik ablakban csak üresség tátong, a másikban pedig a tényleges fájl, amit meg akartam nyitni.
- átlépek az ürességesbe: ugyanazon a cellán áll, mint a Bikkmakk.xlsx-ben. Szerkesztem it az adott cellát, majd enter. Nem történik semmi.
- bezárom az ürességet, ilyenkor engedi.
- innentől a tényleges Bikkmakk.xls nem szerkeszthető tőbbé.

Találkoztatok eme két “apró” kellemetlenséggel?
Nekem kellemetlen, mert logikátlan. De ha fícsör, akkor majd ennek megfelelően kezelem. Elmondom a reggeli szitkot, és így használom. De ha másnál nem ilyen, akkor meg a bugreport (bár az eddigiek egyikére sem böffentettek semmit…)

A 2010 esetén más volt, de legalább logikus, és korrekt. (Bár azért pont nem úgy működött ez a része, mintz offisz csomag egyéb tagjainak).

Így egy nappal a váltás után elég lehangoló az összkép… és akkor még a word-öt meg sem nyitottam. Már előre félek mi lesz (amúgy sem vagyunk túl nagy haverok).

Köszönöm.

szerk.: lehet, hogy ide való lett volna?

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2547) GmailOutlook válasza szabonagyur (#2545) üzenetére


GmailOutlook
tag

Köszönöm! :)

Tegnap este letöltöttem és nem lassult be a gépem semennyit sem! :)

A Tisztaszoftver is válaszolt nekem, de nem egyértelmű. Fél évente ellenőriznek, emailt küldenek és regisztrációmat kell megerősítenem, amennyiben adott pillanatban a jogosultságom fennáll.

- De mi alapján? A hallgatói azonosítóm az nem változik elvileg sosem. És azt most is tudják. Minek kell újra megadnom? Ha 3 év múlva valahol újra tanulok, akkor is ez lesz. Vagy visszaküldöm, h. persze-persze h., jogosult vagyok és onnantól minden rendben? Vagy kell az iskolából valami kódot kérni akkor majd?

Aztán először taglalja, hogy az 1TB tárhely csak a jogosultságom fennállásáig használható.
Aztán ha a jogosultság felülvizsgálata a tanuló/hallgató részéről a fent említett e-mail megérkezését követő 30. napig nem történik meg, a felhasználói fiók szintén felfüggesztésre kerül. Ezt követően további 30 nap áll rendelkezésre, hogy a felhasználó gondoskodjon a felhőben tárolt dokumentumainak lementéséről, mielőtt regisztrációja véglegesen törlésre kerül.

- Szóval. Mi történik a hallgatói fiókom megszüntetésével (30 nap) és a felhasználói fiókom törlése (+30 nap) után?

Mert a felhő az pont nem érdekel, hogy nem lesz.

- De azt még mindig nem tudom, hogy a gépemen lévő Word - Excel pl. fog működni utána, vagy kuka és vehetek egy Office-t? És ha nem fog működni utána, akkor 30 nap vagy 60 nap után nem fog?

(#2548) Jarod1 válasza cappa72 (#2546) üzenetére


Jarod1
addikt

frissítések fent vannak?

(#2549) cappa72 válasza Jarod1 (#2548) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sajna nem tudom, egyszer csak úgy jött a frissítés. (céges környezet).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#2550) szabonagyur válasza GmailOutlook (#2547) üzenetére


szabonagyur
félisten

Elolvastad amit írok?

Leírtam: ellenőrzi igen és utána lekéri az oktatási adatbázisból, hogy jogosult vagy e vagy sem.

Ha nem tudod igazolni, hogy jogosult vagy akkor 30 napod van kiüríteni a tárhelyet utána törlik.

Ezt is leírtam, ha nem leszel jogosult tiltanak a rendszerből és meg kell venned saját pénzből.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.