Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2351) psg5 válasza szabonagyur (#2350) üzenetére


psg5
veterán

Igen ez az! Pont ez volt a régin is! Köszi
De
Most már csak kellene tudni, hogy továbbított levélnél egyáltalán érdemes váltogatni a karaktereket vagy annál úgysem állítja át?
Most próbálgatom, de egyenlőre egyik sem hozta vissza.

Már a tizediknél tartok és semmi...

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#2352) szabonagyur válasza psg5 (#2351) üzenetére


szabonagyur
félisten

Elvben vissza tudja hozni, de jó kérdés.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2353) psg5 válasza szabonagyur (#2352) üzenetére


psg5
veterán

Sajna végigmentem és nem hozta vissza a normál karaktereket...
Máshogy nem lehet megoldani?
Word-be másolni és ott vagy valamilyen programmal?

F.K.T.

(#2354) szabonagyur válasza psg5 (#2353) üzenetére


szabonagyur
félisten

Word is ugyanezt tudja, mivel ugyanazok a kódolások vannak benne. Notepad van még aminél állítható, több ötletem nincs.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2355) psg5 válasza szabonagyur (#2354) üzenetére


psg5
veterán

Notepadban hol tudom állítani?

F.K.T.

(#2356) psg5 válasza szabonagyur (#2354) üzenetére


psg5
veterán

Notepad már majdnem jó, de ott is maradnak lüke karakterek.

F.K.T.

(#2357) szabonagyur válasza psg5 (#2356) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor passzolom. Nem igazán szoktam ilyenekkel foglalkozni, ilyen levelet kapok akkor megy a szemétbe.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2358) psg5 válasza szabonagyur (#2357) üzenetére


psg5
veterán

Köszi.
Alapból nálam is menne, de ez hivatalos.
De hogy miért így jött át eleve nem tudom.

F.K.T.

(#2359) szabonagyur válasza psg5 (#2358) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja értem, esetleg az email szolgáltatódnak nincs online felülete? Ott ránézni erre?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2360) psg5 válasza szabonagyur (#2359) üzenetére


psg5
veterán

Novell Groupwise a webes felület, egy puritán, letisztult forma. Ott esélytelen bármit is állítani.

F.K.T.

(#2361) szabonagyur válasza psg5 (#2360) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akkor passzolom, ennyit tudtam max segíteni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2362) psg5 válasza szabonagyur (#2361) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

Valamennyire a Notepad javított rajta a többit meg kollega kézzel kijavította :)

F.K.T.

(#2363) Hunter2


Hunter2
addikt

kellene egy kis segítség, office 2007-ben hogy tudok egy A4-es oldalra 4db különböző A6-os oldalt nyomtatni?
Konkrétan boltba akarok infó táblákat gyártani a termékekhez A6 méretben de csak A4-es nyomtatónk van.

(#2364) Jarod1 válasza Hunter2 (#2363) üzenetére


Jarod1
addikt

1 lapra tedd rá a 4 db A6 os ábrát ,szöveget és nyomtatás után szétvágod

(#2365) -=RelakS=- válasza Hunter2 (#2363) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A nyomtatási tulajdonságoknál kéne olyat találnod, hogy több oldal egy lapra.

Ha meg nagyon nem megy, kiexportálod pdf-be, és kinyomtatod acrobat readerrel, azzal nagyon egyszerű több akármekkora oldalt egy oldalra kinyomtatni

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2366) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Az office 2016-nak van egy fura mentés másként oldala a file oldalon. Ha a Quck Access Toolbarra kirakom a mentés máskéntet, az viszont a régi Save As Dialoge-ot indítja.

Van arra mód, hogy a quick access a párbeszéd ablak helyett a mentés másként oldalt hozza elő?
Tudom, csak egy kattintást spórolnék, de a nyomtatás is ki van rakva, az meg működik rendesen :))

A Backstage view-ról van szó, aminek a kikapcsolását megtaláltam, de én inkább tovább eréltetném a gyorsindtóra, meg az F12-re :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2367) core i7


core i7
addikt

Sziasztok megéri Office 2007-ről erre a 2016-osra váltani csak mer nekem nagyon nem jön be 2007-eshez képest
Van valami hatalmas extrája a 2016osnak?

(#2369) zsoltzsolt válasza #20749568 (#2368) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Mik ezek a plusz dolgok? Vagy van egy oldal, ahol ej lehet olvasni ezekről az új, több funkciókról?

(#2371) zsoltzsolt válasza #20749568 (#2370) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi! Megnézem!

(#2372) somasz


somasz
addikt

Üdv!

Ha megveszek egy Microsoft Office 365 Personal HUN előfizetést, azzal be tudok regisztrálni más nyelvű csomagot is? Jelen esetben angolra volna szükségem.

Előre is köszi!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#2373) -=RelakS=- válasza somasz (#2372) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Most nézem.
Az angol helyesírásellenőrző alapból fel volt telepítve :Y Most még hozzá próbálom adni az angol-német-japán ellenőrző és megjelenítő eszközöket, mert a felület meg csak magyar. Mindjárt mondom, mire jutottam.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2374) -=RelakS=- válasza somasz (#2372) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Meg is volnék.
Ha bemész a File szalag Beállítások párbeszédablakba, ott lesz egy Nyelv kategória. Egy linket is találsz, ami ide vezet, bár ez nem tudom, mennyire személyre szabott link.
Ott kiválasztod, ami kell, egy telepítő alkalmazás letöltődik, elindítod, települ, indíthatod is az office-t, és beállíthatod a felületet, alapértelmezett nyelvet, stb.

Nekem nem szólt, hogy fizetni is kéne.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2375) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Valaki esetleg tud valami módot, amivel a "Conversation" módot (Beszélgetés a magyarban?) vissza lehet olyan hasznosra állítani, mint a 2010-es outlookban?

A 365-ben a pirossal jelzettt rész hiányzik, és emiatt csak egy kupac összerendezett levelet lát az ember, nem pedig egy szervezett beszélgetést.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2376) szabonagyur válasza -=RelakS=- (#2375) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez nem? [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2377) -=RelakS=- válasza szabonagyur (#2376) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

A funkció az az, ott van a helyén, és be is tudom kapcsolni. Csak a piros keretben lévő rész hiányzik az Outlook 2016 (365)-ből.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2378) zsoltzsolt válasza szabonagyur (#2376) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam sincs :) Szintán O365, tanári, Office 2016

[ Szerkesztve ]

(#2379) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Üdv mindenkinek! :)
Informatika házi feladathoz kellene nekem kimutatást készítenem. Ehhez hol tudok adatforrást találni (valami KSH-sat emlegettek, de nem találok ilyet).
Előre is köszönöm a segítséget!

(#2380) somasz válasza somasz (#2372) üzenetére


somasz
addikt

Még egy kérdés: Microsoft fiók nélkül is be lehet regisztrálni ezt a 365-t?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#2381) szabonagyur válasza somasz (#2380) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem, az kell hozzá mindenképpen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2382) szabonagyur válasza AkosAkos (#2379) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Válogass kedvedre: [link]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2383) animatrix11


animatrix11
őstag

Üdv

Tudja esetleg valaki hogy az Office 2016 outlook, hol tárolja el a naptár adatait, nem működött jól uninstalláltam, és felraktam a bevált 2010-et, utána szólt hogy volt naptára.... és nem találom a file-t hogy visszaállítsam neki, pedig tuti tárolja valahol, appdata/ mappákban már kerestem sehol semmi
Windows 7 alatt

Köszönöm!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2384) Jarod1 válasza animatrix11 (#2383) üzenetére


Jarod1
addikt

Pst ben tárolja, abból ki tudod exportálni ha megvan még a régi.

(#2385) butch3r


butch3r
senior tag

Sziaztok

Megtudja valaki mondani, hogy hogy tudnék ilyen számokat reprodukálni? Nem font az biztos mert ugyan azt írja rá mint a sima szövegre...

Köszi :R

(#2386) animatrix11 válasza Jarod1 (#2384) üzenetére


animatrix11
őstag

unistalláltam nem talál ilyet, max az újonnan létrehozottat

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2387) Jarod1 válasza animatrix11 (#2386) üzenetére


Jarod1
addikt

nem volt biztosnsági mentéseda régiről?

(#2388) animatrix11 válasza Jarod1 (#2387) üzenetére


animatrix11
őstag

Megvan hol tárolja dokumentumok/outlook csak ezt nem tudta a 2010-es megnyitni, szóval felraktam csak a outlook 2016-ot a többi marad 2010 és voálá

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#2389) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Üdv!

Felteszem egyelőre itt a kérdésemet. ECDL-t érdemes lehet megtanulni az ELO-n keresztül? Ahogy látom 2010-es verziót használ mindenből, de pl az op rendszer ismereténél meg az XP-t tanítja meg, amit elég wtf. Valaki megcsinálta ezt a bizonyítványt úgy, hogy az ELO-ból tanult?

(#2390) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok! nem tudom jó helyre írok-e, de majd elirányítotok ha nem.

Kollégámnak küldenie kellene nekem nagyon fontos doksit most hétvégén amit nekem meg kell szerkesszek és beküldeni egyik főnöknek. Lényegtelen. A helyzet az, hogy egy word doksit küldött nekem E-mailben, amit a gépem nem nyit meg, azt írja hiba a fájl megnyitásakor. Nála tökéletesen megnyitja. Mondtam konvertálja át régi (DOC) formátumba, de ekkor is hibás a fájl. Mi lehet ilyenkor a baj???

Nagyon fontos lenne hogy eljuttassa! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2391) kovacs65 válasza wolfman (#2390) üzenetére


kovacs65
senior tag

Emlékeim szerint az RTF univerzálisabb.
Esetleg Open Office-szal?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#2392) wolfman válasza kovacs65 (#2391) üzenetére


wolfman
veterán

Na majd ránézek otthon, most el kellett szaladjak. De ilyet se láttam még hogy valami ott jó átküldve nem. Ha sérült a fájl, az ok, de már vagy 4x elküldte kül. formátumban

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2393) zsoltzsolt válasza wolfman (#2392) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

S ha felrakná OneDrive-ra, megosztaná és ott szerkesztenéd?

(#2394) wolfman válasza zsoltzsolt (#2393) üzenetére


wolfman
veterán

ezt mondtam neki, de nem ért hozzá. Már az E-mail küldése is valamiféle csoda. :) na nem tudom.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2395) wolfman


wolfman
veterán

Na érdekes, mert feltöltöttem oneDrive-ra magamhoz és a böngésző megnyitotta rendesen, utána letöltöttem magamnak és azt se nyitja meg. Valami baja lesz az office-omnak. Nem baj, közben megkaptam PDF-ben, így jó.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#2396) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok. Bepróbálkoznék itt a kérdésemmel. Nem tervezetten hanem egy váratlan hiba miatt újra kell telepítenem a win10 + Office 2010 gépemet.
Honnan, lehetőleg megbízható hivatalos helyről lehetne letölteni az ősrégi Office Proffessional Plus X64 HU ISO-t, amelyik tartalmazza az SP1 és SP2 csomagokat (na meg lehetőleg a máig megjelent frissítést :U )
Természetesen az Office-hoz van vásárolt kulcsom, meg valahol meg is van a 2010-ben kapott lemez, de ne kelljen már telepítés után az SP1+SP2+stb. frissítésekkel szórakozni...
Tudtok segíteni?

Másik kérdés:
Van nálam egy Office 2016.iso a munkahelyemről. Ha azt felteszem kulcs, aktiválás nélkül, telepíthetem-e, illetve ha igen, meddig használhatom aktiváltalanul? Ha hétfőn elindítom a vásárlását, a kulcs jó esetben péntekre, vagy később van itt...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2397) szabonagyur válasza VGYke (#2396) üzenetére


szabonagyur
félisten

1. kérdés: tudtommal MS soha nem adott ki integrált telepítős kiadást a 2010-ből, de talán azóta sem egyikből sem.

2. kérdés. felrakhatod és ha minden igaz arra is 30 nap próba van. Arra figyelj azért, hogy olyan verziót tegyél fel amit te is megtudsz venni majd mint otthoni felhasználó.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2398) VGYke válasza szabonagyur (#2397) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! :C Most jön az asztali PC-n a feketeleves, az újra telepítés! Szar ügy ha nem az ember akarja, hanem a gép :O

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#2399) Soja


Soja
aktív tag

Hátha ért valaki itt annyira az office csodához, hogy tudna tanácsot adni.

Office 2016 home&businessből telepítettünk 40db-ot. Ez az a kártyás fajta, amin a telepítőkulcs található. Ezt fel kell regisztrálni egy microsoft fiókba, és oda beaktiválni. Az aktiválások végére azonban az utolsó 3-at nem engedte a rendszer. A fiókokba be van rögzítve ugyan a 40db kulcs, csakhogy a fiókokban ugye nem látszik, nem lekérdezhető a hozzá tartozó, valódi kártyán lévő kulcs. Ide valami sajátot generál az MS.

A helyzet most az, hogy valószínűleg nem a regisztráció sorrendjében történtek a telepítések, és így nem visszakövethető, melyik kulcs lett, és melyik nem lett felhasználva/aktiválva. Habár a fiók tartalmazza az összeset, köztük a fel nem használt 3db-ot, nem egyértelmű, hogy ezek melyikek.

A fiók alatt csak egyforma nevű telepítők vannak MS által generált kódokkal. Minden más fajta beazonosítás lehetetlen, sem egy szűrés, sem egy dátum, sem semmi nincs, ami nyomra vezetne. De még ha tudnám is, melyik kulcs nincs aktiválva, akkor sem tudnám a listából, hogy melyik a hozzá tartozó telepítő.

Hogyan lehetne kinyerni a fiókból a maradék fel nem használt telepítőket, és azokat felhasználni?

Sajnos az MS support is sajnálatát fejezte ki eme remek rendszerrel kapcsolatban, így segíteni nem sokat tudott. Vagy marad a sokkal egyszerűbb "okos" aktiválás.

Hátha valakinek van ötlete, vagy akár csak annyi, hogy elindítson bennem egy új megközelítést a probléma megoldásához :)

[ Szerkesztve ]

(#2400) szabonagyur válasza Soja (#2399) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lehet félreértem, de a rendszerből nem tudod kinyerni a kulcsokat és összenézni a kulcsokkal ami van neked? Pl. egy Aida64 is kiírja milyen kulcs van használatban.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.