Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2101) Scobbyka


Scobbyka
tag

Sziasztok!

Hogyan lehetne menteni az Office 365 fiókokat?
Jó lenne egy powershell script is akár.

A cél hogy mondjuk havonta legyen egy ost, vagy pst fájl elmentve az online felületről.

Az userek gépeiről a kimásolás nem játszik, mert szerteszét vannak az országban és így nem lehet összeszedni azokat.

Admin centeren belül nem leltem erre megoldást, vagy ha igen akkor az csak a Plan 2.-ben megoldható :(

Scobby

(#2102) RAZERXX


RAZERXX
tag

Szép estét!
Adott egy office 2007 ha szeretném frissíteni 2016 ra lehetséges úgy hogy az outlook adataim beállításaim megmaradjanak a 2016 outlookban ?

[ Szerkesztve ]

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#2103) #54715584 válasza RAZERXX (#2102) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem a 2010-ről 2016-ra upgrade működött rendesen. Minden beállításom megmaradt, még a fiókbeállítások is, pedig a 2016 külön mappába települt.

(#2104) RAZERXX


RAZERXX
tag

és csak outlookot lehet 2016 ra ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#2105) #54715584 válasza RAZERXX (#2104) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem hiszem. A vásárláskor 4 megás telepítőt kaptam, az automatikusan leszedte a teljes programcsomagot és feltelepítette, még kiválasztani sem tudtam az összetevőket. Viszont megvolt 5 perc alatt. Bár ezt a HUP keretében vettem. Nem tudom lehet-e bármi eltérés más vásárlásnál.

[ Szerkesztve ]

(#2106) RAZERXX


RAZERXX
tag

Lehet valahogyan levelezőben a szabályokat alaphelyzetbe állítani ?
Vagy van valahol egy menü pont ahol át lehet tekinteni beállításokat?
Tehát ha egy feldohoz szabályt hozok létre erre gondolom mert van amikor egy feladottól 5x kapom meg ugyanaz az emailt és gondolom hogy a szabály létrehozásnál lehet a hiba .

[ Szerkesztve ]

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#2107) #54715584 válasza RAZERXX (#2106) üzenetére


#54715584
törölt tag

Főoldalon vannak a szabályok, katt oda és ott meg tudod nézni mi van beállítva.

Más, kérdés: a gmail fiókom nem szinkronizálódik, a levelek késve érkeznek 1-2 hete.
Van erre valami megoldás? Az segít, ha eltávolítom és újra hozzáadom a fiókot? A subscribed folderek szinkronizálásánál akad el folyton. Ez mit jelent pontosan?

(#2108) RAZERXX válasza #54715584 (#2107) üzenetére


RAZERXX
tag

Szia! hol nem találom 2007 outlook van !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#2109) #54715584 válasza RAZERXX (#2108) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, akkor az nem ott van.
Tools - Rules and alerts
Magyarra nem tudom hogy fordították, gondolom Eszközök - Szabályok és értesítések?

(#2110) RAZERXX válasza #54715584 (#2109) üzenetére


RAZERXX
tag

:C :R

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#2111) Statikus


Statikus
senior tag

Sziasztok,

keresek olyan Office 365 Business szakértőt, aki távsegítséggel (teamviewer, telefon, email) meg tud oldani nekem egy problémát. Volt már próbálkozás, de sajnos az a "szakértő" nem volt eléggé felkészült. Természetesen nem ingyen kérem.

Probléma:
Évek óta Online Exchange-t használtam. Tökéletesen működött.
Néhány hónapja előfizettem, azaz felbővítettem Office 365 Business csomagra.
Online-offline Office, Exchange, 1TB OneDrive business stb...

OneDrive business-t nem tudom elérni. Az ikonja megjelenik az online office felületen, de ráklikkelve a Delve jön csak be. Egyáltalán nem látom, hogyan, hol tudnék felölteni fileokat, ill. azokat hogyan tudnám elérni.

Másik probléma ugyanebből fakad, online Excel, Word, Pp esetében új file létrehozásakor hibaüzenetet dob, nem elérhető a OneDrive Business.

Biztos vagyok benne, hogy valami beállítási probléma lehet csak, minden más tökéletesen működik.

Szerencsére MS a Business csomagra kizárólag angol telefonos supportot nyújt...
Sajnos az angol olyan szinten nem megy a szóbeli angol, hogy elmondjam a problémámat, megértsék és orvosolják. Írásban meg tudnám oldani, de badarságokat válaszoltak csak - látatlanban.

Tehát keresek egy olyan szakértőt, aki megérti a problémát, megpróbálja megoldani, illetve, ha ez nem sikerül, akkor beszél angolul a MS supporttal és közösen oldják meg a problémámat.

Eddig még elvoltam a OneDrive Business hiányával, de tovább nem tudok várni, használnom kell.

Ha tud valaki megoldást, ötletet, itt is megírhatja közösben, elérhetőséget privátban kérek, hogy meg tudjuk beszélni a részleteket.

Köszönöm

(#2112) Real_Gabe válasza Statikus (#2111) üzenetére


Real_Gabe
tag

Szia!

SharePoint-ot használsz?
Ha igen, akkor itt egy leírás, hogy mit csinálj:
https://community.office365.com/en-us/f/172/t/356466

A panaszosnak ugyan az volt a gondja mint neked.
A lényeg, hogy a jogosultságok nem voltak megfelelően beállítva.

sáríála

(#2113) Statikus válasza Real_Gabe (#2112) üzenetére


Statikus
senior tag

Szia,

Köszi a segítséget, sajnos nem jó.
Beállítottam az Everyone-t és a pipákat, helyzet változatlan.

(#2114) Real_Gabe válasza Statikus (#2113) üzenetére


Real_Gabe
tag

Szia!

Úgy csináltad, hogy először törölted az összes csoportot, majd hozzáadtad az Everyone csoportot?

sáríála

(#2115) Statikus válasza Real_Gabe (#2114) üzenetére


Statikus
senior tag

Igen

(#2116) sztikac


sztikac
őstag

Arra van valakinek ötlete, hogy Outlook 2016-ban a naptár panel mutassa az eseményeket?
A naptáram tele van minden napra, de szerinte a következő hét napban nincs esemény....
Eddig két naptárat használtam (outlook.com és google calendar) az Outlook-ból, próbaképpen kitöröltem a google calendart, de így se mutat semmit.

(#2117) drzozo


drzozo
senior tag

Van valahol most kihagyhatatlan 1 éves előfizetés akció Office-hoz? Mac-hez kellene (1 gépre csak), mivel a mostani lassan lejár.

(#2118) sztikac válasza sztikac (#2116) üzenetére


sztikac
őstag

Az alapértelmezett adatfájl átállítása megoldotta a problémát.

(#2119) Statikus válasza sztikac (#2118) üzenetére


Statikus
senior tag

Miről, mire állítottad át?

(#2120) gaborer válasza Real_Gabe (#2097) üzenetére


gaborer
csendes tag

Szia!
Ha még aktuális...
Abban az esetben, ha a számítógéped - amin használnád - elszámoltad a vállalkozásban, akkor csak az üzleti változatokból tudsz választani. Egyébként nyugodtan telepítheted valamelyik otthoni használatra szánt változatot és elő is állíthatsz olyan dokumentumot (pl. szerződés), amit aztán az egyéni vállalkozásodban használsz fel.
Üdv,
Gábor

(#2121) Real_Gabe válasza gaborer (#2120) üzenetére


Real_Gabe
tag

Szia!

Már megvettem a Personal-t, sajnos pénzügyileg ez érte meg és az idő is sürgetett és mivel nem kaptam választ így megvettem.
A gépem el van számolva a vállalkozásra, tehát egy ideje "vállalati" gép.

Egyébként ki ellenőrizheti azt, hogy én megfelelő verziót használok-e, és mi van, ha kiderül, hogy nem jó változatra fizettem elő?

Köszi!

sáríála

(#2122) access_denied


access_denied
senior tag

Üdv!

Windows 10 Pro és Office 2013 Home & Business párossal a következő gond akadt:

- nem nyitható meg (kb. 1mp homokóra után semmi) a Mail (Microsoft Outlook 2013) (32 bites).

Ez ugye új Outlook profil létrehozásának elengedhetetlen feltétele.

- Outlook-ban második, jelszóval felvett postafióknál (a delegálás Exchange-ből nem opció) az Outlook indításakor mindig jelszót kér a rendszer. Ezt elég lenne egyszer beírni, majd megjegyeznie a jelszót, de nem teszi.

Találkoztatok ilyennel (vállalati környezet)?

ui: Windows 7 és Office 2013 H&B ill. Windows 10 Office 2016 H&B-nál ilyen probléma nincs.

(#2123) access_denied válasza access_denied (#2122) üzenetére


access_denied
senior tag

Megoldódott. A frissített Office-ban javították a hibát, sajnos elég régi médiával települt a problémás Office.

(#2124) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok

Olyan embert keresek aki OS X-en használja az office-t. Konkrétan Outlook-ban kérném a segítségét. Ha esetleg van olyan felhasználói itt kérem írjon a üzit.

Köszönöm.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2125) Pyrandus


Pyrandus
tag

Üdv. Office 2003 tlepítő lemezt kiínálnak. Nem tudom, az már fut Win7-en? (Volt 2003-ban már Win7? Kösz.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#2126) access_denied válasza Pyrandus (#2125) üzenetére


access_denied
senior tag

(#2127) Pyrandus válasza access_denied (#2126) üzenetére


Pyrandus
tag

Köszönöm.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#2128) netpeti98 válasza Pyrandus (#2125) üzenetére


netpeti98
addikt

2003-ban még Vista se volt, nemhogy Win 7. :N
Ettől függetlenül mennie kellene rajta a 2003-as Office-nak.

(#2129) iceQ! válasza netpeti98 (#2128) üzenetére


iceQ!
addikt

+1! :D 2001-ben jelent meg az XP

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2130) access_denied válasza netpeti98 (#2128) üzenetére


access_denied
senior tag

Elolvastad a kérdést?

"Nem tudom, az már fut Win7-en?"

(#2131) netpeti98 válasza access_denied (#2130) üzenetére


netpeti98
addikt

Közvetlenül utána: (Volt 2003-ban már Win7?)
Utána a főkérdést is megválaszoltam.

(#2132) Pyrandus


Pyrandus
tag

Utólag is köszönöm mindenkinek a válaszokat. (Sajnos mégsem kaptam meg az Office 2003 vagy 2010-et)
Szép júniust.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#2133) Bargab


Bargab
tag

Üdv,

kérdésem lenne remélem tudtok segíteni. Az Office365 vállalati verzió, ugye 5 gépre (PC vagy Mac) telepíthető felhasználónként. De sehol nem írják hogy ez az 5 gép párhuzamosan is futathatja a szoftvereket vagy midig csak adott gépen lehet elindítani?
[link]
Azért érdekel mert 5 gépre telepíteném amit 5 kolléga használna, de nem tudom hogy ehhez milyen előfizetést kellene vennem/rendelnem.
Nem tiszta a leírások alapján, hogy előfizetésenként 5 gép, vagy gépenként kell előfizetni és a kolléga 5 saját gépen futathatja (irodai,otthoni,mobil stb)?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2134) iceQ! válasza Bargab (#2133) üzenetére


iceQ!
addikt

5 külön gépen azonos időben futtatható.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2135) Statikus válasza Bargab (#2133) üzenetére


Statikus
senior tag

kollégánként kell előfizetni, mindenki használhatja 5-5 gépen-eszközön. Ezek azt feltételezik, hogy minden embernek több gépe van (pld. asztali irodai, asztali otthoni, notebook iroda, mini notebook utazó, mac-ek, stb...). De azért örülüjönk neki, hogy nem kell minden gépre külön megvenni :)

(#2136) szabonagyur válasza Statikus (#2135) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ugyan nekem az otthoni 5 személyes van, de ezt is meg lehet osztani másokkal, szerintem üzleti esetében is ez van.

Én ha belépek a dashboard részbe ott hozzá tudok adni másokat is email alapján, onnantól ők is telepíthetik a példányt, megkapták az 1TB OneDrive-ot, Skype perceket, stb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#2137) Bargab válasza szabonagyur (#2136) üzenetére


Bargab
tag

@szabonagyur, @Statikus @iceq9999 köszönöm a válaszokat.

(#2138) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!

Miért lehet az a probléma felhős Office365-nél, hogy az Outlook 2013-ban az alapértelmezett fióknak nem a saját email címem jelenik meg hanem az onmicrosoft.com-os. Pedig a legelső indításnál a rendes céges emailt adtam meg. A "felhőben" pedig nem enged állítani mert azt írja hogy az Active directory kezeli a fiókot. (Windows Server 2003 AD)

[ Szerkesztve ]

(#2139) soldi3r


soldi3r
veterán

Hello! Letezik olyan office365 szolgaltatas, ami melle adnak letoltheto offline officet is?
Jelenleg egy Office 365 Small Business elofizetesem van.

E30 (oo=[][]=oo)

(#2140) Pyrandus


Pyrandus
tag

Üdv. Nem tudom, jó helyen kérdezem?
Bármilyen szövegszerkesztőn, sőt Index- vagy Prohardver hsz írásakor, vagy levelezőprogramban is levélírásakor előfordul, hogy a kurzor hirtelen visszaugrik pár sorral vissza, a már teleírt sor közepére, és ha nemfigyelek, az írás ott folytatódik. Fogalmam sincs, mi az oka? Valaki azt momdja, a tapipad.
Köszönöm a tapasztalatokat.

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#2141) soldi3r válasza Pyrandus (#2140) üzenetére


soldi3r
veterán

Hozzaersz a touchpadhoz. Vagy vedd lejjebb az erzekenyseget, vagy allitsd be, hogy kapcsoljon ki gepeles kozben.

E30 (oo=[][]=oo)

(#2142) Pyrandus válasza soldi3r (#2141) üzenetére


Pyrandus
tag

Kösz!

A DOS-korszak óta bosszantom magam. - Sakk elemzéshez, analizáláshoz (idő, gyorsaság!) keresem a legalkalmasabb tudású gépet.

(#2143) Primary92


Primary92
senior tag

Van ötletetek, hogy miért nem tudok használni a Publiserben akármilyen betűtípust?

(#2144) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Ha létrehozok egy custom pivot tábla formátumot, azt csak az adott fileba menti el.
Nem lehet ezt felvenni default formátumok közé? Vagy felőlem lehet custom is, csak maradjon benne az alap excelben.
Excel 2010

(#2145) ludnik


ludnik
tag

Meg lehet azt csinálni, hogy a földi Windows Server 2012 R2 AD userek felszinkronizálása az Office 365 felhőbe? Valami használható leírása van valakinek?

(#2146) Cutoff


Cutoff
tag

Sziasztok!
Office 2010-ben eltűntek az oldalszámozás parancsnál a lehetőségek, amiből lehetne választani. Csak annyi van ott, hogy további oldalszámok az office.com webhelyen, és így használhatatlan. Céges gép, így nem szeretném az OS-t is újra telepíteni, de a Word-öt már újratelepítettem, de semmi változás. Van egy MS support oldal ez, ahol leírják, hogy kell visszaállítani a beállításokat, menüket. Mindet végig csináltam, de így se sikerült előhozni.
Valaki találkozott már ilyennel?

(#2147) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Adott egy excel tábla, ami más excel táblákból vesz át adatokat, illetve, ha az alap excelben módosítok valamit, akkor megnyitás után az összegzőben is felfrissül.
Ugyan ezt kellene megtennem, de az alap amiből átveszi word lenne. Sajna ez nem akar összejönni.
Irányított beillesztés, meg is jelenik, mutatja honnét nyílik, de nem frissül, illetve dupla kattal megnyitja a doksit.
Jelenleg 2013as officet nyúzok.

(#2148) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Visio pro for office 365 szoftver alap office365 csomag vásárlása nélkül is előfizethető? (csak a visio kéne) Illetve, csak havidíjas konstrukció létezik, egybe fizetésre nincs lehetőség?
Köszi!

(#2149) Krogoth válasza Krogoth (#2147) üzenetére


Krogoth
senior tag

Úgy néz ki megoldottam, csak nem jobb klikkes beillesztéssel kell, hanem beszúrás menüből.

(#2150) #41635072 válasza #41635072 (#2148) üzenetére


#41635072
törölt tag

Megválaszolom magamnak:
Igen, működik egyéb o365 előfizetés nélkül is, de dobozos office 2013 keresztbe tehet neki.
Van olyan cég, akinél lehet egy összegben fizetni.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.