Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53701) Graphics válasza dances (#53700) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Leírtam pár opciót, ha ebből nem tudsz választani, akkor túl van reagálva a dolog.

Mi is azért vagyunk itt, hogy tápok ajánljunk, Neked is.

Ha nincs tuning, akkor nincs sok jelentősége, hogy milyen ágleosztás van...

Seasonic G360 5 év garival a piac egyik leghalkabb megoldása :)

Azt hiszem ha ez nem elég , akkor nem gyártanak és forgalmaznak megfelelő tápot :)

Ennyiért pedig megéri ,vagy akkor Thermaltake TP550

Több ötletem nincs, válassz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53702) Potzee válasza JanR (#53687) üzenetére


Potzee
addikt

Corsair V700
(Seasonic elektronika, egybe hagyott 12V-os ág, full moduláris, 80Plus Gold, Haswell..)
Seasonic P660
[link] Hybrid Silent Fan Control...nem olcsó, de a legtutibb!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53703) Graphics válasza Potzee (#53702) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már én is ezt írtam neki :D / V700 /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53704) xtevo


xtevo
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősömnek kellene tápegységet ajánlanom, ebben kérném a segítségeteket. Régi tápja: CHIEFTEC CFT-1200G-DF, egy elég komoly repülőszimulátoros gépben van/volt.
Gépe:
alaplap: Gigabyte GA-X48T-DQ6
videókártya: 2 db Sapphire Vapor-X HD4890 2GB GDDR5 PCI-E
Cross-fire X-be kötve,
külső tápellátás a tápegységről külön!, egyenként 500-600 W felvétel,
HDD: 2 db WD 1.0 TB 1001FALS SATA 32MB Cache
memória: 4 x 2 GB Kingston DDR3 1600MHz = 8GB
CPU: Intel Core 2 Quad Q9660 3.0 GHz
Matrox T2G videó elosztó + 3 db Samsung P2470HD LCD monitor

Árban nem szabott határt. Előre is köszi a segítséget. :R

(#53705) Graphics válasza xtevo (#53704) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Miért akarja ezt a tápot lecserélni?

Elég jó az még szerintem, meg mondjuk picit túlzás is...

Javaslatként pl a Cooler Master V850 is szóba jöhet, a kártyák teljes fogyasztása együttesen 400W plusz proci és egyebek ,szerintem ez megáll 600körül

[link]

Ár/értékben egy nagyon jó tápról van szó, amely szerintem ideális lenne oda, Seasonic belső

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53706) JanR válasza Potzee (#53702) üzenetére


JanR
addikt

Corsair V700 nincs, az inkább CoolerMaster (de ilyet nem veszek, mert nem szeretem a márkát).

A Seasonic P660-n meg igen jó táp, de ennyi pénzért..

(#53707) Graphics válasza JanR (#53706) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Ilyet nem veszek, mert nem szeretem a márkát"

Tápot akarsz venni vagy márkát???

:U

Rég hallottam ilyen hülyeséget,,, mikor márkás GOLD Seasonic belső van, amit ha Seasonic csomagolásban kéne megvenni laza 50-55 ropi lenne...

Ha racionális érvek helyett máshogy akarsz tápot venni, akkor tedd azt, de akkor ne kérdezd mit ajánlunk ;)

Seasonic X-650: 46 ezer

Vagy vegyél elcseszett Corsair-t , mert az márka... csak egyre fosabb belsőkkel.. GS-t ajánlom, ott a leghangosabb a ventikattogás... Művészi szinten tud kattogni :D ;]

Nem értem akkor mi az elképzelés? mit akarsz, egy problémás márkát, vagy jó tápegységet...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53708) xtevo válasza Graphics (#53705) üzenetére


xtevo
őstag

Jah, elfelejtettem, hogy meghalt neki, azért szeretné lecserélni. :DDD Ez lesz a nehéz megmagyarázni neki, hogy nem eszik 1200W-ot a gép..
Kicsit combosabb táp, mint 850W? Mondjuk 1000W körül, azt már jobban bevenné a "mája" :D

(#53709) gbors


gbors
nagyúr

sziasztok!

lehetőségem lenne nagyon jó áron venni egy Seasonic X400 Platinum Fanless tápot (SS-400FL2), viszont egy egészen ostoba problémába futnék vele. a tápon a csavarok elhelyezése szabványos, ha a "ventillátorrács" lefelé néz, viszont fanless mivolta miatt fordítva (fejjel lefelé) javasolt a beszerelése, így az erre fel nem készített házamba (CoolerMaster Centurion 534) nem lehet becsavarozni. elméletileg létezik olyan fordítókeret, ami ezt a problémát megoldja - viszont az interneten nem akadtam a nyomára. ha valaki tudja, hogy mi a pontos neve ennek, vagy hol lehet kapni, kérem segítsen!

köszi,
g

ui: a táp Gold fokozatú elődjénél még a tápon meg volt oldva, hogy fordítva is be lehessen csavarozni - ezt valamiért a Platinumnál lehagyta a Seasonic :W

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#53710) JanR válasza Graphics (#53707) üzenetére


JanR
addikt

Nézd, az, hogy neked mi nem tetszik és mi a hülyeség, az a te dolgod. De az ilyen megnyilvánulásokat tartsd magadba légyszíves. Volt gondom már CoolerMaster táppal, de nem fogok neked magyarázkodni. Utána szoktam járni a dolgoknak, de azon kívül, hogy a CM V700-t írogatod, sokat nem segítettél.

Amúgy meg igen, tápot akarok venni, ami márkás. Részemről off.

Nem törlöm a hozzászólásom, de szeretnék elnézést kérni, csak nagyon feszült vagyok! :R

A Seasonic X-650 elég jónak tűnik, de ha teker az a 12cm-s venti, annak nincs nagy hangja? Bár az a lényeg, hogy ha éjszaka megy a gép akkor kussban legyen.

[ Szerkesztve ]

(#53711) Graphics válasza xtevo (#53708) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cooler Master V1000, kicsit karcosabb az ára, de a hasonló teljesítményű és belsős tápokhoz viszonyítva is a legjobb ár-érték arány van itt is.
Csak hát kicsit overkill :D
itthon több helyen is 3 év gari ,de lehet szerintem gyártón keresztül regisztrálni további éveket :)

Cooler Master Silent Pro II - 5 év garival, és Enhance belsővel , GOLD minősítés, hasonlóan jó táp, ennek a ventije viszont nem golyóscsapágyas, hanem sima csúszócsapágyas, emiatt jár a pontlevonás neki :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53712) xtevo válasza Graphics (#53711) üzenetére


xtevo
őstag

Köszönöm szépen, továbbítom. :R

(#53713) Graphics válasza xtevo (#53712) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

V1000- Gold, de néhol Platinum minősítésűnek írják..., egyértelművé vált szerintem :D

Ventije Protechnic, ami meglepő, hisz a Seasonic-nál általában ADDA szokott lenni, de ezek a ventik a leghalkabbak közé tartoznak :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53714) Potzee válasza JanR (#53706) üzenetére


Potzee
addikt

Igen, valóban...figyelmetlen voltam... :D A V700-as CoolerMaster szitázás...
A Cooler Master brand nekem sem a szívem csücske, de ami jó, az jó!

És egyébként melyik márkát szereted?

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53715) JanR válasza Potzee (#53714) üzenetére


JanR
addikt

Corsairt preferáltam, de most már hallottam róla rosszakat, így mellőzném. Az AX szériára mondják, hogy jó, de az nekem már túl nagy (700W teljességgel felesleges számomra).

Seasonic, Enermax marad így. Nem 2-3 évre veszek tápot, így szeretnék olyat ami hosszútávon kiszolgál. De lehet bepályázok egy ilyen P660-st, csak nézek valami olcsóbb forrást :) Vagy 2 hét múlva megyek ki Ausztriába és megveszem ott.

[ Szerkesztve ]

(#53716) Graphics válasza JanR (#53710) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De akkor valami teljesítményt is lőjj be, ami tényleg kell :)

Nem tartom magamban, mert van brand, meg van tápgyártó....

Tőlem aztán hívhatnák, csipkerózsikának is, ha jó a belseje... tápot veszek, nem brandet erősítek, azt meghagyom a marketingnek

@gbors: Ilyen házam van ,de azt a tápot úgy nem lehet betenni, biztonsági okok miatt.

Mivel a meleg felfelé száll, akkor megfőzné a tápot mivel nem tud hova távozni a meleg levegő...ú
Másik állásban pedig felül nem tudna szellőzni, és szintén beszorulna a meleg levegő...

Ez leginkább olyan felsőtáposba való, ahol felül van légszűrő kialakítva / nem sok ilyet tudok /

Vagy alsótáposba, ahol felfelé tud szállni a levegő, viszont venti által keltett légmozgás javasolt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53717) Potzee válasza JanR (#53715) üzenetére


Potzee
addikt

Ahogy Duliee is írta korábban a Corsair nagyon leadta a korábban magasra helyezett szintet...Régebben még Seasonic elektronikára építette a tápjait, ma CWT, Chicony, GreatWall a preferált OEM beszállító...egyedül az AXi sorozata maradt minőséginek (Flextronics)
Az Enermax sajnos ugyanilyen irányba halad...az alsó és középkategóriás tápjaiban már nem Enermax belső hanem CWT dolgozik...illetve az MX szériában Sirtec, az NAXN+87-ben FSP...szóval, már náluk is nagyon oda kell figyelni.
A Seasonic még mindig Seasonic, azzal nem igazán lehet melléfogni...tény, hogy nem olcsó, de nem fog csalódást okozni!
Nem véletlen, hogy a CoolerMaster is hosszú időszak után kezdi hanyagolni néhány hulladék OEM gyártó elektronikáját (pl. ATNG, Chicony..) és Seasonic ill. Enhance belsőre építi az új sorozatú tápjait. (Bár a GX II. sorozatnál láttunk huncutságokat JonnyGuru jóvoltából.

Nézd meg a BeQuiet! Dark Power és Straight Power E9 sorozatát is! FSP és Seasonic belsőre épülő tápok BeQuiet! ventivel, ami, köztudottan az egyik leghalkabb (vagy A leghalkabb)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53718) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Milyen tápegységet vegyel a következő gép alá :Gigabyte 1150 GA-H87-HD3, Intel Core i5 4570 BOX Kingston 4GB 1600Mhz DDR3 HyperX Genesis CL9 XMP KIT 2x2GB meg majd egy geeforce 650gtx 1 gigás videókártya alá.Olyan 12 ezres kategoriát gondoltam.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#53719) Graphics válasza Jégkokó (#53718) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Chieftec CTG-500 : PCX és iPon: 12300-700 FT

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53720) gtamate2 válasza gtamate2 (#53680) üzenetére


gtamate2
veterán

Valaki?

*Sn0w

(#53721) Potzee válasza gtamate2 (#53720) üzenetére


Potzee
addikt

Fullra terhelve a konfig (Q8200 + HD 6870) max. 300W körül eszik, szvsz elég neki a CTG 450-es.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53722) Barcageri


Barcageri
tag

Sziasztok!
Vennék egy új gépet
AMD FX-6300 processzor
Asus 7790 1GB DDR5 HD7790-DC2OC-1GD5 videokártya vagy Nvidia GTX 660
Gigabyte 970A-UD3 alaplap .
Kingmax 8GB DDR3 1600Mhz memória
Sharkoon Vaya 4044951011728 fekete számítógép ház
Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez

Az lenne a kérdésem, hogy a régi gépből a tápom---> FPS SAGA II 500, elég lenne-e ide vagy kellene egy új. a táp 3 éves :R

(#53723) Graphics válasza Barcageri (#53722) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég lesz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53724) gbors válasza Graphics (#53716) üzenetére


gbors
nagyúr

hmmmm, mondasz valamit...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#53725) #35434496


#35434496
törölt tag

Erről a tápról vélemény? Enermax EPM1200EWT Platimax

(#53726) Relo


Relo
tag

Tápegység vásárlásban szeretnék segítséget kérni!
Kinéztem egy "FSP350-60HLN ADDA ventiel" tápegységet, az eladó 80+ hatásfokúnak hírdeti, viszont semmi érdemi infót nem találok erről a tápról.
Ez valóban megkapta a 80+ minősítést?
4500 Ft korrekt ár érte egyébként, vagy érdemes más tápot nézni ebben az árkategóriában?

(#53727) Logic83 válasza Graphics (#53694) üzenetére


Logic83
csendes tag

Eloszor is koszonom a valaszokat.

Uk-ban elek es itt nem talaltam azt a Thermaltake-et.
Amugy toltogettem ilyen fogyasztos kalkulatorokat es 300-350W-nal tobbet nem nagyon kaptam, ugyhogy szerintem 550W-osra nem lesz szuksegem. Ugy tudom, hogy a tapoknak manapsag 20-50% kozott legjobb a hatasfoka. Fogyaszthat a gepem 110W-ot(ez az 550W 20%-a) idleben(24/7-ben idle tobbnyire)?
Ti mekkorat vennetek a helyemben? Eleg lehet 500W, esetleg 450W is? Es ha igen, akkor melyik Gold legyen 30k-ig?

(#53728) Graphics válasza Relo (#53726) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen az, igaz szerintem ez 230V-on teljesítette :)

Vélemény róla, mivel ismerem a típust.

- FSP minőség
- ADDA venti / ebben az ársávban meglepő is , mivel Seasonic tápokban szokott lenni
- Halk

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53729) Potzee válasza #35434496 (#53725) üzenetére


Potzee
addikt

Vajon hová kell 1200W teljesítmény?
...hamarosan jön az 1700W-os EPM 1700 EGT is...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53730) pipo112


pipo112
senior tag

Sziasztok van egy problémám a tápom elkezdet morgo hangot adni terhelésnél ez csere érett vagy normális eddig ilyet nem adott néztem kézzel nem forró de melegnek meleg nem a ventije dja aztis meg néztem és ha csere érett akor mit ajálotok konfigom az adat lapon kis tuning is van amit a lapom enged proci 4,1 de lehet fel visze majd 4,3ig vga is szeretném majd húzn ha kell max amit birok költeni rá 15k válasokat előre is köszi

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53731) Graphics válasza pipo112 (#53730) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen tápod van most?

Amit javasolhatok ezért az összegért

Chieftec CTG-500: 12500 körül
FSP Raider 550
Cooler Master GX450/550
XFX Pro 550 : LeC-nél 15500 Ft, én ezt ajánlom

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53732) pipo112 válasza Graphics (#53731) üzenetére


pipo112
senior tag

Jelenlegi az g7 880w power 2 éve vettem

[ Szerkesztve ]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53733) Graphics válasza pipo112 (#53732) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

HEC.... oké az egy szar táp...

Ki ajánlotta?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53734) pipo112 válasza Graphics (#53733) üzenetére


pipo112
senior tag

Senki csak jónak látszott ,
akkor ez csere érett ? és ezek amiket ajánlottál elviszik a konfigomat majd késöbbi tunigal is mert pl jövőre nem szeretnék újjat venni

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#53735) Potzee válasza Graphics (#53733) üzenetére


Potzee
addikt

HEC...880 watt... :))

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53736) Logic83


Logic83
csendes tag

Az új Corsair RM tápokról mi a véleményetek?
Tudom, hogy új még és tapasztalat nincs, de már van pár teszt és jónak tűnik.
CWT belső, ami úgy olvastam, hogy jó és 5 év gari, ami megintcsak jó.
És még a keretbe is befér. Vélemény?

(#53737) Potzee válasza Logic83 (#53736) üzenetére


Potzee
addikt

Az RM 450-es 31k, az 550-es 34k! ...tehát, picit drágább, mint a Seasonic G 450 ill. 550...(amikor kapni lehet)
Egy árban van a CoolerMaster V700-al, ami szintén Seasonic elektronikára épül...
Szerintem felejtős! :(
...talán, ha fele ennyibe kerülne...bár, annyiért meg inkább XFX 450 /550-est vennék...

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53738) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Azt esetleg tudja valaki, hogy miért lehet az, hogy zörög a tápom (gondolom venti), ha fejre állítom a gépet óvatosan (ssd-ről megy a win) akkor meg elhallgat:S...

(#53739) Graphics válasza Logic83 (#53736) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cooler Master V700-ast vegyél inkább annyi pénzen....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53740) KAMELOT válasza Logic83 (#53736) üzenetére


KAMELOT
titán

V700-at vegyed ami minőségi Seasonic belső totálisan halk ventivel. Nekem is az van.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#53741) Graphics válasza Vesztor87 (#53738) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Talán mert csapágyas....

Mivel sikló/csúszócsapágy van benne, ami konkrétan egy forgó tengely, körben vékony kenőanyaggal, így ez kiszárad, főképp, ha alacsony hatásfokú a táp, vagy nagyon sok meleg levegőt kap...

Ezért jobbak a golyóscsapágyas tápok :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53742) Logic83 válasza Potzee (#53737) üzenetére


Logic83
csendes tag

@Potzee ,Duliee, KAMELOT: A V700 azért elég nagy overkill lenne az én gépemhez(adatlapomon) szerintem. Meg hát az ára is kereten kívül esik.
Én inkább 450-500-550W környékén gondolkodom.

(#53743) LógaGéza


LógaGéza
addikt

FSP Raider S 550W ajánlott még? 15-ért lehet kapni, ennél többet most nem tudok rászánni, de kell most egy táp (mielőtt jön az XFX ajánlat - kell a 2 PCI-E tápcsati).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53744) Graphics válasza Logic83 (#53742) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

@LógaGéza: XFX-et LeC-nél? ugyanannyi 15,5 :)

@Logic83
Akkor ezt ne az RM szériával tedd....

Bronze, fix kábelezésűek

XFX Pro Series 550
Cooler Master GX 550
FSP Raider 550

Gold, fix kábelezésűek

Thermaltake TP-550, ez egy nagyon ajánlott táp!

Moduláris tápok közül

OCZ PC&Power Cooling MKIII 400 és 500

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53745) Potzee válasza Logic83 (#53742) üzenetére


Potzee
addikt

Egy Corsair RM 550-es 34ezerért...na, az overkill...a pénztárcának...
Ár/értékben 34k-ért a V700-as a jelenlegi bestbuy, a Te konfigodhoz pedig 15-16k-ért egy XFX 550-es.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#53746) Graphics válasza Potzee (#53745) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Úgy van :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53747) LógaGéza válasza Graphics (#53744) üzenetére


LógaGéza
addikt

Az miért is jobb?
XFX Core 550W Bronze, és ahogy nézem annyi a diff a 450-eshez képest, hogy 1-el több SATA csati kábele van, ergo nincs 2 PCI-E tápcsati, ami nekem fontos lenne. ADDA ventik.
FSP Raider S-en van 2db tápcsati, Silver, a SATA kábelek elrendezése nekem nagyon jól jönne úgy ahogy ezen van (50mm-re egymástól 4), és a Protechnic ventik halkabbak az ADDA-nál.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#53748) Graphics válasza LógaGéza (#53747) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csakhogy nem biztos a Protechnic venti... erős a gyanú, hogy lokális eltérések vannak ,és maradt YL...

550-es XFX meg azért jobb, mert a 450-es V2-esben más típusú kondik vannak, picivel gyengébb minőségűek.

Az ADDA meg elhiheted a leghalkabb... Nekem a gépben van egy Seasonic SS400-ET, ami az XFX-nek is az alapja, és a gépben a vinyó a leghangosabb, pedig egy WD Green....ű

De természetesen azt veszed, amelyiket jónak látod :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#53749) atua


atua
aktív tag

Sziasztok,

Az alábbi konfighoz keresnék új tápot:

ASUS P8H77-V
INTEL Core i5-3570 3.40GHz 1155 BOX
MSI N660 TF 2GD5/OC GTX660 2GB GDDR5 PCIE
2x4 + 2x2 gb ddr3 ram
1 ssd, 1 hdd, 1 bd író
zalman z9 ház

Mit ajánlanátok? Jó legyen az ár-érték aránya, és könnyen szerelhető legyen a házban (elég hosszúak legyenek a kábelek).

Köszi!

(#53750) pipo112 válasza Graphics (#53731) üzenetére


pipo112
senior tag

Köszi az ajánlatokat akkor megnézem őket azt választok egyet remélem 3- 4 évre megoldom ezt a problémát is

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.