Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107651) Johnny198612 válasza _Atesz (#107627) üzenetére


Johnny198612
tag

Koszi szepen a linkeket. Rendeltem egy olcso multit.. ramerek a hetvegeig.. oszinten szolva inkabb a tap legyen a gond :/

[ Szerkesztve ]

(#107652) Wiz Khalifa válasza DR|FTK|NG (#107649) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

M12II Evo rosszabb sokkal vagy valami? Mert ha az is jó akkor lehet azt venném. -10k-val olcsóbb így az is szempont mondjuk. :)

De a Corsair RM650x az csábító. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#107653) zs198 válasza Wiz Khalifa (#107652) üzenetére


zs198
aktív tag

A 650x-el szemezek én is :)
Bár az EVGA 550W G3 is csábító darab.
Szerintem majdnem mindegy melyiket választom. Mindkettő klassz vétel!

Üdv. -Zsolt-

(#107654) DR|FTK|NG válasza Wiz Khalifa (#107652) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Más kategória a kettő, az M12II konkurenciája a CX450/CX550/CX750, míg az RMx-é Seasonic oldalról a Seasonic G(belsőre épülő tápok, pl EVGA GS).

(#107655) Wiz Khalifa válasza zs198 (#107653) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem a több Sata miatt a Corsair a befutó.

(#107654) DR|FTK|NG:
A Seasonic azért fogott meg akkor jobban mit a Corsair társai mert ez full moduláris.

Amúgy ha ajánlott ez a Seasonic táp akkor elgondolkodok rajta hogy ez legyen vagy a Corsair. Hosszabb távon tudom hogy a Corsair-al járnék jobban, jobb hatásfok, stb... De majd kiderülne akkor hogy az a plusz 10k mennyire vágna földhöz ha aktuális lesz.

Persze ez csak akkor kérdés bennem ha az a Seasonic ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#107656) sazabi


sazabi
aktív tag

Sziasztok

DC tápegységet keresek ehhez az alaplaphoz:
H110TM-ITX R2.0
Honlapján csak annyit írtak róla, hogy 19v DC tápegység kell hozzá.
Egy ilyet már vettem, de ez 5.5x2.5 mm. Szóval nem passzol hozzá.

Manual ezt mondja:
Please use a 19V power adapter for the DC jack. This jack accepts dual barrel plugs with an inner diameter of 5.1
mm and an outer diameter of 7.4 mm, where the inner contact is +19 (±10%) DC and the shell is (centre positive).

DELTA DELTA-ADP-150TB-150W/19V
HP HP-TBC-BA52-150W/19V
FSP FSP-FSP150-ABAN1-150W/19V
DELL FA130PE1-00-130W/19.5V
DELL LA90PE0-01-90W/19.5V

Ez az 5.1mm lehet elírás? Létezik ilyen? Mindenhol 5.0mmeket látok.

A felsorolt tápokat sehol sem találtam meg értelmes áron, az utángyártottak meg nem egyértelműek. Nem szeretnék még egyszer nem kompatibiliset rendelni.
Találtam egy ilyet, de ez csak 90W..nekem legalább 120 kéne. Vagyis lehet hogy elég lenne a 90w?
A gépben a következő alkatrészek lesznek:
processzor: G4560,
1db ssd,
1db 2.5" hdd
1-2db külső winchester

Szóval jó lenne az a 90w táp, vagy esetleg létezik valahol egy adapter ami 5.5x2.5 mm csatlakozóból csinál 7.4x5.1 mm-et..?

[ Szerkesztve ]

(#107657) _Atesz válasza sazabi (#107656) üzenetére


_Atesz
addikt

Szia, 19 vagy 19,1 nem számít, a feszültségnek viszont stimmelnie kell, azaz a 19,5V-os nem jó.
Ha külső táposak a külső vinyók, akkor elég kell legyen a 90W-os.

(#107658) _Atesz válasza _Atesz (#107657) üzenetére


_Atesz
addikt

Az elejét elírtam, 5 vagy 5,1 akart lenni.

(#107659) gyerecske


gyerecske
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy Seasonic prime tápegységet.Az útmutatóban azt írják, hogy hybrid módban ventillátorral felfelé ajánlott beépíteni alsó elrendezésű házban, segítve a természetes hőeltávozást.Idáig úgy tudtam, hogy alulra mindig úgy érdemes, hogy a táp külön levegőáramlást hozzon létre, a venti alulról a szűrőn keresztül szív,ezáltal nem a ház belső melegebb levegőjét használva.Most akkor ez hogy van?Vagy érdemesebb normál módban használni, hagyományosan, állandó ventiműködéssel?
Ti hogyan használjátok az ilyen tápegységeket?

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107660) zs198 válasza Wiz Khalifa (#107655) üzenetére


zs198
aktív tag

Van mindkettőből full moduláris.

Üdv. -Zsolt-

(#107661) zs198 válasza gyerecske (#107659) üzenetére


zs198
aktív tag

Ha felfelé van akkor a meleg levegőt szívja a tápra nem?? Én is úgy tudom, hogy alsó tápos házba mindig ventivel lefelé szereljük be a tápot!

Üdv. -Zsolt-

(#107662) gyerecske válasza zs198 (#107661) üzenetére


gyerecske
senior tag

Így van, csak ugye hybrid módban nem mindig működik a ventilátor és valami ilyesmit írnak, hogy ilyenkor a természetes hőleadás felfelé könnyebb a tápról, mert a másik fele ugye teljesen zárt a tápnak.Nem igazán tudom most akkor hogyan lenne jobb.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107663) gyerecske válasza gyerecske (#107662) üzenetére


gyerecske
senior tag

How to position your power supply

Erről lenne szó , itt felül van a venti:
2.1.1. Fan Control: Hybrid mode

Itt pedig hagyományosan alul:
2.1.2. Fan Control: Normal mode

Nem tudom melyik lenne a jobb.Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107664) MasterMark válasza gyerecske (#107663) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy rakd ahogy írja... Ha lefordítod kapcsold ki a hibrid módot.

Switch Tax

(#107665) WP14 válasza MasterMark (#107664) üzenetére


WP14
őstag

A hibrid mód nem attól hibrid mód, hogy csak akkor kapcsol be a venti, ha elért egy bizonyos hőfokot? Mert, ha így van, akkor bátran lehet alulra néző ventivel tenni hibrid módban is, nem fog túlmelegedni, mert bekapcsolja a ventit, ha kell. Szerintem :)

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107666) MasterMark válasza WP14 (#107665) üzenetére


MasterMark
titán

De. De gondolhatod, hogy a Seasonicnál sem hülyék találják ki ezeket.

Hibrid módban szellőzik a táp alapállapotban nem melegszik fel.

Ha lefordítod akkor ügyesen felmelegedhet, amitől bekapcsol a venti lehűti, aztán megint felmelegszik. És ez ismétlődik, a hőingás meg nem jó semminek, meg az se ha a venti kapcsolgat.

De mindenki úgy rontja el a tápját ahogy akarja.

Switch Tax

(#107667) WP14 válasza MasterMark (#107666) üzenetére


WP14
őstag

Mert ventivel fölfelé nem lesz olyan meleg a gépházban, hogy a venti bekapcsoljon? Persze, ritkábban kapcsol úgy be, tudom. De akkor javítani kell a venti és kapcsolója minőségén, élettartamán, nem pedig a felhasználóra hárítani a megoldást. :D
Eszembe sem jutott hülyézni a Seasonic mérnökeit, csak az adott konstrukciót. :)

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107668) gyerecske válasza WP14 (#107667) üzenetére


gyerecske
senior tag

12 év garancia van rá, elvileg azért nincs baj az élettartammal.Alap terhelésnél pedig olyan sok hőt talán nem fog termelni amit a felette lévő venti kifúj a házból.Bár mondjuk közte van még a videókártya, úgyhogy közvetlenül arra áramlik először a meleg levegő a tápból.De jelentősen talán akkor sem melegíti a ház levegőjét.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107669) MasterMark válasza WP14 (#107667) üzenetére


MasterMark
titán

Ez mindegyik tápnál így van.

A gépházban meg idle nincs egyáltalán meleg. Terhelés alatt meg úgyis megy (mehet) a venti.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#107670) WP14 válasza MasterMark (#107669) üzenetére


WP14
őstag

"A gépházban meg idle nincs egyáltalán meleg."

Pontosan ezért lehet ventivel lefelé hibrid módban is, nem fog túlmelegedni. :D

"Terhelés alatt meg úgyis megy (mehet) a venti."

Érveltél is helyettem-mellettem. :D

(#107671) MasterMark De hát előbb írtad, nincs melege, csak terhelésen, amikor is pedig, a venti úgyis megy, azaz kifújja a meleget hátra és a kintről szívott (alulra fordított venti) levegő pedig jóval hűvösebb.
Nem igaz, hogy nem érted, egyszerű logika pedig. :D

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107671) MasterMark válasza WP14 (#107670) üzenetére


MasterMark
titán

Ha lefordítod, akkor egyrészt szeparálod a gépháztól, másrészt nem tud szellőzni felfelé, amerre a meleg távozna alapból... Nem igaz hogy nem érted.

Túlmelegedni sosem fog, nem erről van szó.

szerk.: Én csak azt írtam le, hogy miért az a Seasonic ajánlás ami. De látom nem tiszta, hogy miről is van szó.

szerk.2: Akkor mégegyszer: az alap probléma az, hogy ha lefordítod akkor nincs hova szellőznie, mivel természetes jelenség hogy a meleg felfele száll, ott viszont lefordított állapotban a táp PCB-je, aztán meg háza van, ami nem engedi ki a meleget.

Nincs hozzá köze hogy hol van hidegebb, vagy hol nem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#107672) zs198 válasza DR|FTK|NG (#107650) üzenetére


zs198
aktív tag

Én annyit mondanék, hogy a Corsair ,Seasonic,EVGA,BQ,FSP ötösből választanék csak ha tápról van szó.
Személyesen Corsairből volt:hx 850i, ax750 (jelenleg cserélem rm 650x-re) és azFSP-t ismerem. De ismerőseimnek van a többi márkából. Dicsérik őket! A lényeg, hogy nem szabad a tápon spórolni túl sokat.....szerintem! Fontos eleme a konfignak....nagyon is!

Üdv. -Zsolt-

(#107673) Wiz Khalifa válasza gyerecske (#107662) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért kell felfele fordítva betenni mert ahogy a képen is látni a meleg ugye felfelé száll. Ezért ha nem is megy a venti akkor is a meleg egy része kijön a tápból.

Smoke some weed nigga!

(#107674) WP14 válasza Wiz Khalifa (#107673) üzenetére


WP14
őstag

Tudnál linkelni az adott tápról "idle", terhelés alatti és venti bekapcsolásakor hőfokokat?
Egyre jobban izgatja a fantáziámat, hogy ez a hibrid mód csak egy pénzkicsaló "plusz", vagy valóban értékes szolgáltatás. :D

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107675) Wiz Khalifa válasza WP14 (#107674) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én nem igen mivel nem is Hybrid tápot használok. :)

De a következő az lesz elvileg.

Amúgy ahogy láttam stb... elvileg annyi előnye van a Hybrid-nek hogy ha nem használod nagyrészt a géped olyanokra (pl épp netezel, filmezel, vagy hasonlók) akkor nem megy ugye a venti így halkabb a gép.

De nekem pl nem is lényeges ha nem megy a venti mivel a többi venti hangjától sose hallom a tápot. :DD

Smoke some weed nigga!

(#107676) WP14 válasza Wiz Khalifa (#107675) üzenetére


WP14
őstag

:D

5. éve van a gépemben a CM GX 450W táp (DS végű, mert 450-esből nincs más GX-nél) és még sosem hallottam a hangját és sosem éreztem még szintetikus tesztek közben sem langyosnál melegebb levegőt kifújni a ventivel lefordított tápból, bár nem hibrid. :D
Ezért érzem parasztvakításnak ezt a hibrid módit. ;]

Ja, ADDA venti, nem YL. :P Szóval szerintem egy profi venti a fontos tápnál, a hibrid módival ellentétben és árban is kedvezőbb lehet.

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107677) Wiz Khalifa válasza WP14 (#107676) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha egy HTPC géped lenne vagy valami amiben passzív a proci is, SSD van benne, nincs HDD és házventi sincs benne szóval full passzív a gép akkor jobb egy ilyen Hybrid táp.

Smoke some weed nigga!

(#107678) WP14 válasza Wiz Khalifa (#107677) üzenetére


WP14
őstag

Nem jobb ahhoz a paneltáp? :D

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107679) K1LLMy53Lf válasza Wiz Khalifa (#107677) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha valaki HTPC+passzív procihűtést használ az nem fog modellezni, hogy gbos exceleket számoltatni stb, ami szétterheli a gépet (egyéb esetben a procinak is akkora hőleadása lenne, hogy azt passzív módon nem lenne túl célszerű hűteni, vagy htpc-ként összezsúfolni). Szóval ilyen gépnél a delikvens szvsz egy passzív tápot fog választani, nem a hibrid megoldást.

De ez persze csak az én véleményem:B

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#107680) Wiz Khalifa válasza K1LLMy53Lf (#107679) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amikor építettem a HTPC-m akkor is voltak már passzív tápok de vagy 3 fajta és horror áron. :)

(#107678) WP14:
Az én HTPC házamba ez nem megoldás. :) Jonsbo G3

Smoke some weed nigga!

(#107681) hatter


hatter
tag

Sziasztok!

Antec 500W 80+ tápegységről mit lehet tudni? Sosem hallottam még a márkáról sem...

Köszi szépen!

(#107682) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

nem vagyok hozzáértő, de alapvetően Antec jó cuccokat szokott csinálni.
Ugyanakkor a megadott infók szerintem nem elegendőek. Ez kb ugyanaz, mintha azt írnád, hogy az intel 3,2Ghz-es prociról mit lehet tudni :) Van belőle 10+fajta, akárcsak Antec 500W-s tápból, így egy konrkétabb típus szerintem sokat segítene:B

(#107680) Wiz Khalifa: nem ismerem a régebbi árakat, mindig ventis tápjaim voltak, passzív cuccokat kerültem, csak most ahogy nézegettem tápok után, akkor láttam pár 4-500W-s passzív tápot, árban pedig nem volt nagy különbség, ezért írtam, hogy szerintem akkor inkább tápból is passzívat érdemesebb hazsnálni. De mint írtam is: ez saját vélemény, a saját logikámra alapozva, könnyen lehet, hogy tévedek:B:R

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#107683) zs198 válasza hatter (#107681) üzenetére


zs198
aktív tag

Ventikbe jók. Tápjait nem ismerem sajnos.

Üdv. -Zsolt-

(#107684) _Atesz válasza gyerecske (#107659) üzenetére


_Atesz
addikt

Ha jól szellőzik a házad, akkor mehet ventivel felfele, mindig a mellékelt használati utasítás legyen mérvadó.

A többieknek: csökkentsük az offot és a vitákat. Ha már off és égetően szükséges leírni, akkor tegyétek off-ba, köszi.

(#107685) hétalvó válasza Wiz Khalifa (#107680) üzenetére


hétalvó
addikt

[link]
htpcm pont most tettem fel es passzol ide a felpassziv tapjaval. a tap meg eleteben nem porgette fel a ventijet.
max elindulasnal tesztre.
procihuto is felpassziv 60 fokig, ssd van benne. nemasag mintakepe es nyitva is marad.

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#107686) WP14 válasza _Atesz (#107684) üzenetére


WP14
őstag

Akkor egy szakértői tanácsot és véleményt kérek úgy általában a hibrid tápokról, hogy valóban megéri-e a zaj- és fogyasztáscsökkenése a felárat egy normál, minőségi, halk ventivel szerelt táphoz képest, vagy ez inkább csak úri passzió? Nem akarok vitázni, csak mindenki pénztárcáját kímélni csupán és tényleg érdekel a téma.

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107687) MasterMark válasza WP14 (#107686) üzenetére


MasterMark
titán

Felhasznalasi kor valogatja melyiket eri meg betenni, vagy kapcsolni...

Switch Tax

(#107688) _Atesz válasza WP14 (#107686) üzenetére


_Atesz
addikt

Megéri-e a klíma az autóba, vagy egy szárítógép a mosógép mellé? Nyilván itt rétegigényről van szó, szvsz jó dolog, hogy ezt a lehetőséget beépítik a felső kategóriás tápokba.
A gyártó nem véletlen vállal ezekre a termékekre 7-10-12 év garanciát, ha nem bíznának meg a technológiában, nem így lenne.

(#107689) WP14 válasza _Atesz (#107688) üzenetére


WP14
őstag

Ez így érthető. Már csak az a kérdés, hogy a napi esetlegesen 5-6 venti be-kikapcsolással mennyire rövidül(het) meg az élettartam, azaz ha ventivel lefelé hibrid módban lenne, a garanciát csökkentenék-e rá? :)

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107690) zs198 válasza WP14 (#107689) üzenetére


zs198
aktív tag

Na ez az amit senki sem tudhat...max a jósnők! :DD

Üdv. -Zsolt-

(#107691) mghltm válasza hatter (#107681) üzenetére


mghltm
addikt

ha az aprosra gondolsz ( ea-500d green ), akkor nem rossz vetel, bar nem mai gyerek. delta belsos, bronz hatasfoku, sok kabele van de nem modularis. bontva meg nem volt, ez nagy pozitivum. ha tokeletesen mukodik, akkor erdemes megvenni.

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#107692) WP14 válasza zs198 (#107690) üzenetére


WP14
őstag

Pedig ez lenne a mérvadó arra vonatkozólag, hogy kell-e ventivel felfelé beszerelni alsó tápos házba, szerintem.

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#107693) gyerecske válasza _Atesz (#107684) üzenetére


gyerecske
senior tag

Rendben, köszönöm, megtörtént .Kipróbálom ezt a hybrid módot, ha már tudja a táp,ventivel felfelé szereltem be.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107694) M^xx


M^xx
aktív tag

Sziasztok!

Jelenleg egy Corsair TX750W tápom van, meg vagyok elégedve vele, viszont van egy olyan problémám, hogy játék közben főleg magas fps mellett elkezd furcsa zajokat adni a mikrofonom. Olvastam olyasmit, hogy idősebb tápok produkálhatnak ilyesmit. Igaz lehet? A táp minimum 6 éves már, de az is lehet hogy 10-hez van közel, nem emlékszem mikor vettem.

Konfigom
Intel CPU 3930K 4Ghz + GTX1070 + SSD + Bill+ egér
HDD+DVD elég ritkán rakok bele csak ha valamit másolni akarok vagy játék telepítésnél.
Csak játékra használom a configot

Szeretném megkérdezni, hogy a G 1-2-3 jelölés az pontosan mit is jelent EVGAnál? És ti melyiket ajánlanátok?
Garancia miatt ezeket szemezek:
EVGA SuperNOVA 550W G3
EVGA SuperNOVA G1 650W
EVGA SuperNOVA G2 650W

Vagy ebben a kategóriában szeretnék ajánlást kérni jobbra.

:R

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#107695) xEon1337 válasza gyerecske (#107693) üzenetére


xEon1337
őstag

Nekem is ma jött meg a Prime Gold 650, de csak május végétől lehet kapni a házat, amibe rakom, szóval még nem tudtam beüzemelni. Jó, hogy előkerült ez a téma, mert akkor én is ventivel felfelé fogom beszerelni.

Egyébként a csomagolása és az egész körítés nagyon igényes, abszolút prémium termék.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#107696) Ferdzsoo válasza gyerecske (#107693) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jól tetted, én is így szereltem, be a Users guide is így írja. Nekem pl. még sosem kapcsolt be a venti...Én is így vagyok vele. Ha már tudja hogy passzív legyen, akkor legyen passzív. Hülye lennék kikapcsolni...
Van rá 12 év gari...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#107697) gyerecske válasza xEon1337 (#107695) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen , nagyon igényes, igaz meg is kérik az árát, de erre nem sajnáltam mert mégiscsak ez az egész rendszer alapja.

(#107696) Ferdzsoo
Nekem sem kapcsolt még be, most játszottam egy órát és teljesen néma, semmi cicergés még közelről sem.

[ Szerkesztve ]

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#107698) zs198 válasza M^xx (#107694) üzenetére


zs198
aktív tag

Ha jól tudom a G:gold P:platinum minősítést jelenti asszem.
Az 1 2 3 pedig a legújabb szériát. A 3 as a legfrisebb verzió értelemszerűen.
De várnék azért mást is!

Más:
Egy Asus 980 strix 4gb-hoz elég lehet egy 650w Corsair rm x?
i5 4690k 4,4 Ghz
1 ssd 1 hdd
3 venti
1 cpu léghűtés Alpen ben nevis
Más nincs.
Köszi

Üdv. -Zsolt-

(#107699) _Atesz válasza M^xx (#107694) üzenetére


_Atesz
addikt

Szia, igen, lehet az öreg táptól is.
G1: FSP Aurum bél, jó minőség
G2: Super Flower Leadex Gold bél, kiváló minőség
G3: Super Flower Leadex 2 Gold bél, még az előzőnél is picit jobb

Tehát a G3-at javaslom ezek közül, ebben a kategóriában jelenleg ez a legjobb.


zs198

Az 550W-os RM550X is elég.

[ Szerkesztve ]

(#107700) zs198 válasza _Atesz (#107699) üzenetére


zs198
aktív tag

Big thx.! :R

Üdv. -Zsolt-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.