Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30851) bartucc válasza stol (#30847) üzenetére


bartucc
addikt

Ez fura, én is Seasonic belsőről tudok...

Májsztró: rendben lesz, nem hinném hogy kevés lenne, vagy gond lenne vele.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30852) venember83 válasza 04ahgy (#30850) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom, hogy azért terhelte ennyire a kisebb feszültségű ágakat, mert 12 volton már elérte a műtehén határát.

(#30853) Májsztró válasza bartucc (#30851) üzenetére


Májsztró
addikt

Jah ,hát én sem :) Legalábbis bízom benne ,hogy elég lesz.

Apropó , HKC-t nem akartok tesztelni ,hogy meddig bírja ? :DDD

(#30854) kfron válasza Májsztró (#30849) üzenetére


kfron
aktív tag

Jó hírek! Mos' má' nyugodtan alhacc'!! :C
Küld el nekik azt a HKC-t! A kedvünkért! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30855) Haart válasza Dyno (#30843) üzenetére


Haart
addikt

Azt tudom hogy liberty-t tesztelték de a többit sajna nem. Liberty 400-am is volt az is csudijó kis táp volt a maga idejében :D

(#30856) bartucc válasza Haart (#30855) üzenetére


bartucc
addikt

Bár a maga idejében..., egy Modu82+ teszt Ph!-en érdekelne engem is:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30857) Haart válasza bartucc (#30856) üzenetére


Haart
addikt

Na ná az lenne az etalon, ha a ringbe kényszerítenék őket a corsair-ekkel szemben :D

(#30858) stol válasza 04ahgy (#30850) üzenetére


stol
addikt

Hát, ha ZéMester még kölcsön meri adni, akkor fingatom még :DDD
40-45A-ig tudok terhelni 12V-on kis időre. Amúgy, üvöltött, mint a sakál :DDD
Össz hatásfok ennyit nem tol a szekunderoldali asszimetrikus terheléssel.

(#30859) stol válasza venember83 (#30852) üzenetére


stol
addikt

kb. Nagyon drágák az IGBT-k :W
Ha túlhajtom, 6db 2500HUF/db árú félvezető pukkan semmivé. 2db 12V-os modulom van, ami tartósan 2*18A-ig, 2-3 percig 2*25A-ig tud terhelni.

(#30860) 04ahgy válasza venember83 (#30852) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jó, de a műterhelés egy dolog. Az sok fícsörrel bír, kapcsolgatható, vezérelhető, stb. Egy 12V-os lámpa csak akadt volna, 3A-t leterhel simán, a halogén meg hatot is. Abból kettő 12A!

Itt a cél nem a műterhelés viselkedésének gyors változtatása volt, ami indokolta volna a tisztán aktív műterhelést, ráaggatható lett volna még a fentebb említett apróság.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30861) bartucc válasza 04ahgy (#30860) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, találékony az emberiség.

Sztem mehet rá a mákdaráló, a mosógép meg egy kombánj is. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30862) stol válasza 04ahgy (#30860) üzenetére


stol
addikt

És az izzót lehet modulálni, szimulálva a valós viselkedést, mintha pc-ben lenne?

(#30863) Chaser


Chaser
titán

Nekem lenne egy 300-as deer tesztelésre, meg lehet ölni nyugodtan ;] A motsok megölte az egyetlen 8x rw-met, valszeg kontaktos, véletlen belerúgtam az asztalba és leállt a gép:D 2 napig kellett átmenetileg egy p3-ba, azóta se tudok 8x-os rw-t szerezni. Füstöljön a disznó:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30864) 04ahgy válasza stol (#30862) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hozzászólásom elolvasva pont azt látom benne, hogy magam is írtam, hogy nem lehet vezérelni. De 10-12A-t terhelve rezisztíven az izzóval még mindig marad ezen felül egy 36A-es tartományod, amit tetszés szerint tudsz modulálni. Az már egy 48A-es, 12A és 48A között modulálási kedvedtől függően igen csak rapszodikusan változó terhelés. Kétlem, hogy pusztán a hatásfok méréséhez ne tette volna meg jó szolgálatát.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#30865) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na lenne egy érdekes kérdésem. Először is leirom a konfigot:
p4 2.4ghz intel.
768mb ram (ddr1)
geforce n7600 gs silent 256 mb AGP
egy optikai meghajtó
egy 80gb-os vinyó (maxtor)
egy 40gb-os vinyó (samu asszem)

kb ennyi.
Egyik nap döglődött a rendszer, valami baja lett a 80 gigás vinyónak, nem ment vele a gép, a vinyó kattogott. le kellett szednem azt a vinchestert, máskülönben nem tudtam elindítani a rendszert. (tehát fenti konfigból most vegyétek le a 80 gigásat) na mondom oké, 40esre tettem rendszert, működött kb 4-5 hónapig, de most, kegyetlenül rossz. ha kikapcsolom a gépet, a windows töltőképernyő van hogy több percig tölt, és van hogy átmegy végtelen ciklusba, de van olyan is hogy betölt, utána jön a scandiszk, amit nem tok kihagyni, mert az előző winfos töltőképernyőnél a gép a perifériákat szarul töltötte be, a billentyűzet semmire nem reagál. Namármost ha a scandisk végigfut, rengeteg hibát talál a vinyón, javítja is őket (legalábbis azt írja). Mégis akárhányszor bekapcsolom mindig eljátsza ugyanezt. na nagy nehezen egyszer betöltött a rendszer. Amit észrevettem: A gép kurva lassú, a telepítések olyan lassúak mint egy p1-esen, egyszerre több dolgot lehetetlen vele csinálni (pl telepitek és megnyitok egy firefoxot), ha valamin dolgozik a gép, akkor az egérmutató mozgatás közben akadozik (nagyon), még a youtube-os videók is szaggatnak. Egyik rendszerindítás után egyből megjelent egy hibaüzenet (még időm sem volt bármire kattolni), a videókártyám küldte, hogy nem kap elég energiát a táptól, ezért a teljesitményt csökkenti. Gondoltam oké, ugysem játszom most, leokéztam, erre jön ujra az üzenet, és ismét és ismét, és annyi ilyen ablak bejött hogy nem tudtam bezárni mert már jött a következő, a tálcámat végig is spammolta.
Ekkor kikapcsoltam a gépet, szétszedtem, és a vidkártyáról levettem az előzó power kábelt, és egy másik ágról tettem rá áramkábelt (de ugyanarról a tápról)

Végül a kérdésem: Elképzelhető, hogy a 80as vinyót a tápom nyírta ki? Elképzelhető hogy a 40-est is? elképzelhető, hogy a 80asnak és 40esnek kutya baja, csak a táp szar?
egy 200w-os tápom van (FSP Model: ATX-200GT REV:B0) amit már korábban használtam a videókártya megvétele előtt a gépemben, akkoriban birt 512mb ramot, a 2 vinyót, meg 2 optikai meghajtót, de most hogy a vidkártya benne, nemtom hogy ráköthetem-e. (egyébként a 200-as tápnak van egy kis szaga, vagy minden használt tápegységnek van egy kis tápszaga? :) )

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30866) Dyno válasza Dyingsoul (#30865) üzenetére


Dyno
veterán

Enyémnek is van szaga, de nekem az illat :))
Most már csak az a kérdés hogy milyen szaga van?
Amúgy gépedet bírnia kéne, kérdés még az is mennyire öreg a tápod?
Vinyókat nem hiszem hogy a táp nyírta ki.

[ Szerkesztve ]

(#30867) Dyingsoul válasza Dyno (#30866) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jaa igen vmit tudtam hogy elfelejtettem: eddig (és még most is) egy 450 w-os Mercury táp van/volt benne, tudom hogy szar, de ezt még kb 3 évvel ezelőtt vettem. a gép amugy már 5-6 éves. (tehát a 200w-os táp kb 2-3 évig működött benne, a mercury meg szintén 2-3éves.) A 200w-os tápnak egyébként előzőleg semmi baja nem volt, csak mikor vásároltam a VGA-t még nemnagyon értettem a dologhoz, mondták a boltban, hogy csoda hogy a 200w-os táp elbírta a 2 vinyót 2 optikai meghajtót de már a vidkártyát tuti nem birná el. Hát eazüta már cska egy vinyó egy optikai meghajtó van a gépben. A 200asnak a szaga amugy hát nemtom olyan kis illata van, közelről érezni csak, perszer már jóideje nem használtam és egy jól zárható dobozba zártam el szal nem szellőzött mióta nem használtam :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30868) Dyno válasza Dyingsoul (#30867) üzenetére


Dyno
veterán

Akkor valszeg azért van szaga mert poros.....450-es mercury viszont kinyirhatta a vinyókat, mellesleg megjegyzem 200-as FSP körül belül tudja hozni erősségben a szintjét annak a fos mercurynak, csak mellette az FSP biztonságos.De én a helyedbe vennék egy ilyet és akkor most megint levana gond egy pár évre tápról....[link]

Továbbá ajánlom figyelmedbe, Stol tartóstesztjét.[link]

(#30869) Chaser válasza Dyingsoul (#30865) üzenetére


Chaser
titán

Az új tápnak is lehet szaga:) 200-as FSP ahhoz a géphez bőven elég, hadd ne mondjam el 200W-os táp milyen gépet elvisz, csókoltatom a kedves boltosokat ha találkozol velük. Nekem nem egészen tiszta, az FSP vagy a mercury volt a gépben, mikor megmurdelt a vinyó?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30870) Dyingsoul válasza Chaser (#30869) üzenetére


Dyingsoul
veterán

bocsi ha ködösen irtam, a mercury volt benne (az fsp előző tápom volt, nem volt vele semmi gond, csak mikor a vga-t vettem ajánlották a mercury-t, azt gondolták a 200as fsp nem bírná az uj vidkártyát el a konfigban.)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30871) Dyingsoul válasza Dyno (#30868) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi a tesztet, elolvastam, komoly nagyon! :C
Asszem akkor visszateszem a 200as fsp-met, ha olyan biztonságos, ugyis lekapcsol gondolom, mielőtt vmi kárt tenne a gépben.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30872) stol válasza 04ahgy (#30864) üzenetére


stol
addikt

Szerintemn, meg ha ismered a PC-tápok és ezen táp működését, akkor beláthatod, hogy az asszimterikus terheléssel a hatásfoknak nem lenne szabad romlania.
Miért?
Hatásfok akkor kezd romlani, HA telítésbe vezérlődik a főtrafó vasa és vagy elkezd torzítani. A szekunder terheléselosztásának abszolute nincs beleszólása a dologba.
Másrészt kötekedés.... dobj össze te is egy műterhelést, mint ahogy én és tegyél még hozzá egy 12V-os modult, mint ahogy én tervezem. Csak félvezető terén 12db 2500HUF-os IGBT van benne.(30e HUF)A többi járulékos alkatrészről ne is beszéljünk.
Ha te tudsz, jobbat, szebet, precizebbet, hajrá.

(#30873) stol válasza Dyno (#30868) üzenetére


stol
addikt

Csak a képeket nem látja, mert áll a szerver :D ...

(#30874) Chaser válasza Dyingsoul (#30870) üzenetére


Chaser
titán

Lehet csak nekem volt ködös :B HDD-t is instabil táp tönkre tehet, nagy százalékban biztosan a gagyi tápoknak is részük van másvilágra kerülésükben. Furcsa, nálam még vinyó nem romlott el, igaz másra se emlékszem:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30875) Dyingsoul válasza Chaser (#30874) üzenetére


Dyingsoul
veterán

hát a vinyók 5-6 évesek, neked nemtom milyen idősek :B sztem az enyémek öregnek számítanak (bár van egy quantum fireball-om is, ami 10 gigás, legalső pc-mben volt benne, az még mindig kifogástalanul mükszik.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#30876) Koczi


Koczi
tag

Sziasztok lenne egy kérdésem a CoolerMaster tápokrol mi a véleményetek 500w körüliröl lenne szó moduláris.

(#30877) Dyno válasza Koczi (#30876) üzenetére


Dyno
veterán

Kereső?Típust meg írhatnál, mert elég sok CM táp van, továbbá elég nagy belőlük a szórás is.

(#30878) Koczi


Koczi
tag

Pl.COOLER MASTER Real Power M520 520W Modular
Pl. COOLER MASTER Silent Pro 500W Active PFC Mod.

(#30879) fekeandras


fekeandras
őstag

FSP ATX-350PNF és FSP ATX-400PNF tápokról mi az általános vélemény?Mert alig drágábbak mint a noname 400-450w-os codegen, mercury stb tápok.

Ez alá a konfig alá kéne egy viszonylag olcsó de ugyanakkor stabil táp (jó hatásfok nem fontos) : asrock g31m-s, e5200, 2x 1gb ram, hd4670, 250gb hdd (1db), dvd-rw (1db). Jól gondolom, hogy elég lenne a kisebbik is hozzá?Egy 5-6éves P3 gépről vált az illető és mivel többnyire csak wow -ozik valószínűleg jó ideig semmi nem lesz rajta kicserélve vagy bővítve.Esetleg ha nincsenek vele jó tapasztalatok tudna valaki ajánlani 6-7k környékén egy "megbízható" tápot?

(#30880) Májsztró válasza fekeandras (#30879) üzenetére


Májsztró
addikt

amiket írtál azok megbízható , jó hatásfokú tápok :) Vegyen csak olyat az ismerős. A 350W-os verzió bőven elég a gépébe.

(#30881) 14adam válasza fekeandras (#30879) üzenetére


14adam
addikt

Nekem csakis jótapasztalatom van az Fsp-vel.Nekem egy 300-as Pnf van a gépbe,és csak dicsérni tudom.Érdemes befektetni mert jóminőségű bélel rendelkezik,és még sokkal halkabb mint a codegen és társai

(#30882) Dyno válasza fekeandras (#30879) üzenetére


Dyno
veterán

első hsz.
kereső
továbbá minden második hsz. róluk szól.

(#30883) bartucc válasza fekeandras (#30879) üzenetére


bartucc
addikt

A 350-es PNF bőven elég ha nem bővit. A 400-as tudtommal már más ventivel van szerelve, kicsit talán halkabb is. De a 350-es is bőven elég lesz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30884) Chaser válasza Májsztró (#30880) üzenetére


Chaser
titán

Hatásfokban nem a legjobbak, 75% környékén vannak, a többi igaz:)

András: Akár 300-as is elég lenne ha találsz. Gyakorlatilag bármilyen p4 csatis FSP 200W-tól felfele, aztt azért lesd meg, hogy 12V-on legalább tudjon 12A-t, nem kell annyi a gépnek, de ha kis tuning beficcenne ne legyen gond. 200-ast már 2-3k körül találsz az apróknál.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30885) Májsztró válasza Chaser (#30884) üzenetére


Májsztró
addikt

Nem is azt írtam ,hogy a legjobb hatásfokú. Csak ,hogy jó a hatásfoka, tehát ebben sem tévedtem :)

(#30886) Chaser válasza Májsztró (#30885) üzenetére


Chaser
titán

75%-ot nem mondanám jónak, igaz van ennél rosszabb is:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30887) Májsztró válasza Chaser (#30886) üzenetére


Májsztró
addikt

Akkor most mi most ? :DDD

(#30888) kfron válasza Májsztró (#30887) üzenetére


kfron
aktív tag

Végre! Szakmai vita! :DDD

(#30889) fekeandras válasza Dyno (#30882) üzenetére


fekeandras
őstag

és?

(#30890) bartucc válasza Májsztró (#30887) üzenetére


bartucc
addikt

Szakmai vita, hajrá!

Annyit fűznék hozzá hogy azért ami nem kap 80+-t, azoktól nincsenek sokkal lemaradva, és mivel kisebb tápok, nem veszt sokat vele az ember, cserébe örök élet, ahogy Chaser mondaná :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30891) Chaser válasza bartucc (#30890) üzenetére


Chaser
titán

Nem a 80+-ról beszéltem, annak az a lényege, hogy már 20% terheléstől is 80% legyen a hatásfok, ez már a jó+ kategória:) Jónak azt mondanám, ha legalább középterhelésen hozza a táp a 80%-ot. Pl a GLN belsők, a PNF-et ebből a szempontból átlagosnak mondanám, a 70% alatti hatásfokú tápokról meg nem mondanék véleményt.
Ment egy pü, nem kaptad meg vagy nem érdekel?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30892) bartucc válasza Chaser (#30891) üzenetére


bartucc
addikt

Hát igen, csak hát nem mindig 50-60%ban terhelik, túlméretezés miatt, és akkor számít a 80+. De aki jól pakolja össze az alkatrészeket, egy pnf-el is jól járhat. (túl nagy a szakadék a nála jobb tápok és ez között sztem, hogy sokaknak ne érje megvenni, főleg régebbi gépekbe, ha csak tápcsere kell).

Megjött, írom is a választ, elfelejtettem aztán választ írni olvasás után. :B

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30893) Dyno válasza fekeandras (#30889) üzenetére


Dyno
veterán

és?

Modor látom megvan, mindenesetre azért mondtam ezeket mert az első hsz.-ból, legalább megtudod, hogy mennyire is ajánlott tápok, és mennyire szeretjük őket, de sebaj, az ember akarjon rosszat vagy semmit...... :((( NEm támadni kell egyből talán utána járni hogy éppen csak jót akartam de mindegy.....

[ Szerkesztve ]

(#30894) bartucc válasza fekeandras (#30889) üzenetére


bartucc
addikt

Annyit én is hozzáfűznék, hogy itt mindenki csak segíteni akar, a lekezelő hozzáállás vhogy rosszul tud esni.... Nameg Dyno az egyik legtapasztaltabb, legjáratosabb a topicban (ha nem a leg), visszanézel, nem szokott hülyeségeket írni....

Nem neked megy csak, mindenkinek, itt segíteni akarnak, nem kötözködni stb, ezért az udvariasság legalább legyen már meg, ez sztem egy fórumon alapelvárás.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#30895) Marci6p


Marci6p
csendes tag

Az adatlapomon megtaláljátok a gépem paramétereit. A videokarim rendetlenkedik és többen mondták, hogy biztosan táp miatt. Hajlamos a túlmelegedésre és amikor kiakad akkor villan fel egy piros led rajta, amit nem tudok mit jelent (állítólag a nem megfelelő tápellátást jelzi), ha valaki tudja leírhatná.:)
A lényeg, hogy amennyiben tápcsere lesz a megoldás, akkor melyiket is vegyem? Ebben kellene segítségetek.
Amiket javasoltak: superflower 550w, gigabyte superb 550p, corsair 400w- vx 450- vx550?
Nos ezek közül melyik lenne arra érdemes, hogy lélegeztesse a vasamat?
Már rászántam a 23k-t a vx550-re, de az se baj, ha olcsóbbat és jobbat javasoltok, mert akkor tudok venni egy accelero s1 rev2 -őt a vid.karira :B
(nézegettem, mások adatlapját, ki mit használ, de csak az a tuti, ha segítettek)

[ Szerkesztve ]

(#30896) Dyno válasza Marci6p (#30895) üzenetére


Dyno
veterán

Corsair VX450 tökéletes, késöbbre gondolva is, bár ha angyobb étvágyú VGA-ra nem akarsz amjd cserélni CX400 is tökéletes, Superflower-t nem ajénljuk, Giga emg tudásához képest nagyon drága, továbbá ereje a CX400-al vetekszik.
VX450, ha késöbb akár 4850CF-t akarsz és Quad tuningot, de ha nem vagy nagy tuningos és komolyabb két kártyás rendszert se tervezel, akkor a CX400, több mint tökéletes választás.

Kártyádnak meg természetesen az is lehet a baja hogy túl melegszik, nem kell rá feltétlenül AC S1, csupán tedd fel a Ati Tray-t és állisd be ogy mondjuk 75°C-tól kapcsoljon fel a ventije legalább 70%-ra, de ha nem zavar játék alatt hang szerintem mehet neki a 100% is.
Nálam is az X1900XT-nek 65°C felett 100%-ra kapcsol a ventije, GPU 70°C főlé nem is emgy, de sajnos a VRM szeret nagyon melegedni, ezért kell neki a nagyobb légáramlat.

Amit Vzsryl kolléga írt abban tényleg minden benne van, de az Everestek tényleg nagyon jók és mellette nevetségesen olcsók, hangjuk, meg egy picivel nagyobb mint a Corsairoké, 500W-os emg egy picivel erősebb mint a VX450, ha kell a modularitás akkor egyértelműen Everest, emrt nagyon pénztárca barát áruk van és mellette, megbízható erős halk tápok, épp úgy mint a Corsairok.

[ Szerkesztve ]

(#30897) vzsryl válasza Marci6p (#30895) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha olcsó kell, akkor: GIGABYTE Superb 460W
Ha halk kell, akkor: CORSAIR PSU-400CX
Ha kicsit erősebb, de szintén halk kell, akkor: CORSAIR VX450W
Ha ugyanebből moduláris kell, akkor: CORSAIR PSU-450HX
Ha egy picit hangosabb moduláris is megteszi, akkor: FSP Everest 400W
Ha nagyon be akarod biztosítani magad egy modulárissal olcsón, akkor: FSP Everest 500W

Ezek közül az összes halk tápnak mondható, de a Corsair-ek különösen.

Szerk.: Közben megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#30898) Hestiana


Hestiana
tag

És annak mit ajánlatok, aki nagyon optimista, és a következő 5-10 évre szeretne venni 1 nagyon-nagyon halk, jó minőségű, villámok és EON ellen alaposan bebiztosított tápot?
Ha minden igaz HD4870, q6600 /q9400 / q9550, és aki össze rakja nekem még szeretne is rajtuk húzni!

εïз https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/hestiana/index.html εïз

(#30899) Dyno válasza Hestiana (#30898) üzenetére


Dyno
veterán

5évre inkább max! villám ellen meg az véd ha kihúzod a gépet konnektorból!
Egy Enermax PRO/MODU 82+ 425W-os teljesen megfelel erre.

(#30900) Hestiana válasza Dyno (#30899) üzenetére


Hestiana
tag

23.003 Forint ;)
Ez a Corsair VX450 kiszolgálja a fent említett dolgokat?

εïз https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/hestiana/index.html εïз

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.