Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) 14adam


14adam
addikt

Ha nem lesz extreme tuning,akkor egy 350-es Fsp-t

Szerkesztés "gombot" ajánlanám figyelmedbe ;)

[ Szerkesztve ]

(#30152) Chaser válasza Dyno (#30137) üzenetére


Chaser
titán

A legtöbb boltosnak halvány lila gőze nincs róla, mitől jó egy táp, az már előrehaladott állapot, mikor azt mondják, van súlya, hát mért ne lenne jó? ;] Az utsó boltban ahol dolgoztam azt mondta a főszervizes az egyik vevőnek, vegyen csak bátran codegent, neki már 3 éve az van és nincs vele baj :)) FSP-t akkor látott az a bolt, mikor én rendeltem be. A csúcskategóriát ott a chief képviselte...

#30146 Májsztró

Megy egy pm:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30153) Májsztró válasza Chaser (#30152) üzenetére


Májsztró
addikt

Soha nem adom fel ! Már küldtem én is :DDD

(#30154) sziszakaka


sziszakaka
csendes tag

ASUS A-45GA "450W" Ez a táp jó lenne??? Mert a videó kártya minimum 450w -ot igényel... nem értek annyira hozzá , de mivel tudom ,hogy az Asus elég jó márka akkor ez mér ne teljesítene tökéletesen és még olcsó is gondolom simán ellátja a gépet ráadás még a proci is tuningolható....gondolom én kis naív... kérlek válaszoljatok köszi előre is!
Tisztelettel, szisza!

[ Szerkesztve ]

(#30155) Májsztró válasza sziszakaka (#30154) üzenetére


Májsztró
addikt

első nekifutásnak töltsd ki az adatlapodat ... aztán akkor már tudjuk ,hogy milyen géphez kell a táp.

(#30156) Dyno válasza sziszakaka (#30149) üzenetére


Dyno
veterán

Procid mid van, emrt irsz egy VGA-t az édeskevés, így látlatlanban, egy ilyen bőven elég lesz.De ha nagy tuningos vagy akkor egy ilyen is jó vagy ez, ez lenne igazábóla legjobb.

(#30157) sziszakaka


sziszakaka
csendes tag

Kiraktam a gépem adatait! Mostmár megmondjátok milyen táp lesz bele jó mert szétdob a kiváncsiság :D a procit legalább 2.1GHz-re fel akarom nyomni ha nem 2.2-re! előre is kösz a választ

(#30158) Májsztró válasza sziszakaka (#30157) üzenetére


Májsztró
addikt

gyanítom ,hogy ebbe elég legy egy 350-es FSP is

(#30159) Chaser válasza sziszakaka (#30157) üzenetére


Chaser
titán

Elég hozzá a 350-es FSP is bőven, de ilyen cpu-hoz felesleges ekkora vga..3Ghz-en még ímmel-ámmal:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30160) sziszakaka válasza Májsztró (#30158) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

kicsit félek ettől a 350W-tól... megérné ilyet venni 6400Ft-ért?

(#30161) sziszakaka


sziszakaka
csendes tag

Még akkor is nagy hozzá a vga ha már fel lett húzva a cpu 2.2GHzre? és a táp is elég hozzá hogy felhúzzam meg a vga-t is ellássa?

(#30162) Májsztró válasza sziszakaka (#30161) üzenetére


Májsztró
addikt

Ha félsz tőle , akkor vegyél 400-as Corsair-t, az a vga még a 3,2-es X2-mhöz is sok volt .... most 3magossal 3,4Ghz-en jól megy :K

A táp elég ,hozzá. bár ilyen kicsi proci mellett nincs értelme húzni a vgat... :N

(#30163) Chaser válasza sziszakaka (#30161) üzenetére


Chaser
titán

Attól hogy 2.2-re emeled 2 helyett, pár W-tal fog többet enni..de ilyen tervekkel ne vegyél mellé 4850-et, semmi értelme :U Vagy felrángatod ameddig tudod -bírni fogja a táp-, vagy kisebb vga-t veszel mellé, mondjuk egy 4670 max, vagy pedig cpu-t is cserélsz...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30164) sziszakaka válasza Májsztró (#30162) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

Nem a VGA-t akarom felhúzni hanem a procit, akkor ha jól gondolom akkor ezzel a kis proccal túl teljesítene a vga?

(#30165) sziszakaka válasza Chaser (#30163) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

az egyetlen baj.....hogy már megvan a vga.... :W és akkor fölösleges ekkora vga?? mert úgy látom az... de amint látom új proc kell... a ti meglátásaitok szerint.. baj ez nekem elég nagy baj :W :W és akkor kell legalább 400W -os táp ugye?!?! :((( rák vigye el :(((

(#30166) vzsryl válasza sziszakaka (#30164) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Enyhén szólva... Egy 3600+ tuningolhatsz te, akkoris óriási cpu limited lesz.
Amúgy meg bőven elég hozzá egy 350-es FSP.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#30167) Májsztró válasza sziszakaka (#30164) üzenetére


Májsztró
addikt

mit teljesítene túl ? :DDD

Ha húzod a procit meg a vga-t is együtt , akkor is elég a 350-es FSP táp neked.
Másik : ezzel a procival akár mit csinálsz , kevés lesz a vga-dhoz

(#30168) sziszakaka válasza Májsztró (#30167) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

a túl teljesítést máshogy értettem .. mind1.... és ha tegyük fel van egy ilyenem ->>AMD Athlon 64 X2 5400+ dobozos Socket AM2 Black Edition <<- akkor már megváltozna az elképzelésem? és ha ilyenem volna akkor már tuti kell a 400-as táp ugye?

(#30169) Dyno válasza sziszakaka (#30160) üzenetére


Dyno
veterán

Igen megérné olvassál vissza!Bőven elég és nem kell itt görcsölni a procid édes kevés a VGA-hoz húzd fel a procit ameddig tudod, minnél nagyobb órajelen járatod, annál jobb a VGA-nak.Vedd emg azt a tápot, de ha szánsz rá többet is akkor CX400-as Corsair, és nem kell neked semmiféle 400W-os táp mert aza gép, kábé 200W-t ha megeszik ha tuningolod.

(#30168) sziszakaka :NEm kell!!!!!!!!!!!!!!!!

#30170) vzsryl :350-es PNF, nem viszi röhögve?

sziszakaka :Írd már le hogy mennyit szánsz tápra!

[ Szerkesztve ]

(#30170) vzsryl válasza sziszakaka (#30168) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha veszel újabb procit, akkor inkább 7750-et. ;)
És ha teljes biztonságra vágysz, akkor Gigabyte SuperB460W. Ez röhögve elviszi/vinné.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#30171) sziszakaka válasza Dyno (#30169) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

van egy jobb ötletem kedves Dyno!!! Veszek egy >>AMD Athlon 64 X2 6000+ Socket AM2 (3.1GHz) << procit és egy 350W FSP tápot!!! így már másabb lesz a helyzetem és kösz a sok sok infót skacok! ;)

(#30172) Chaser válasza sziszakaka (#30165) üzenetére


Chaser
titán

Az a 350-es FSP elég neked az 5400+-szal is:) Mekkora felbontáson használod a monitort?

szerk: másabb lesz a helyzeted 6000+-szal, mert az a proci zabál ;] így már 4850-nel meg azzal a cpu-val meg egyéb sallangokkal mint chipset, vinyó/k, lassan eléred a 300W-ot :)) én a helyedben eladnám a lap+procit, hozzácsapsz némi zsetont és veszel egy g31-es GB lapot+ E2180-at használtan, vagy méginkább E5200-t, és a villanyszámla is rendben lesz, meg a vga-t se fogja vissza a proci, bár kis tuning még az 5200-esnek se ártana, de kb az gyerekjáték..

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30173) Májsztró válasza vzsryl (#30170) üzenetére


Májsztró
addikt

7750 vs. 5200+ csatából is az utóbbi jött ki győztesnek. Elhanyagolható a 7750 előnye 3Ghz-en , ráadásul sokkal többet eszik. De én már nem vennék 2magos procit. Az X3 710 vagy 720 lehet mondani ,hogy elég jó árban van. És frankón megy. Vagy ha kétmagos akkor intel

[ Szerkesztve ]

(#30174) Dyno válasza sziszakaka (#30171) üzenetére


Dyno
veterán

Most gunyolodsz? :N

Vegyél azt, de azt írhatnád le, hogy mennyi pénzed van tápra, mert elég sok jó alternatíva van.

(#30175) sziszakaka válasza Dyno (#30174) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

na akkor...hogy a félreértések tömkelege megszűnjön végre egybe foglalom!
Nem gúnyolódom , pénzem 12e rugó amit tápra szánnék! de mivel kiderült szar a cpu-m ( magamtól is tudtam ) mondjatok olyan procit ami nem 3magos mert sok helyen nem állt helyet ahogy olvasgattam róla nem rég, úgy hogy inkább egy erős 2magos intel mert a 4magos processzorokat még nem annyira igénylik a játékok , szóval egy erős 2magos ami jó árban is van és szép teljesítményt nyújt + egy jó kategóriás táp ami ellátja azt és a vga-t !!!! és előre is kösz minden egyes választ előre is

(#30176) Chaser válasza sziszakaka (#30175) üzenetére


Chaser
titán

Olvasol is vagy csak írsz? :U

szerk: gondolom ramot is akartál még venni a konfigba, 1 Gb mai játékokhoz? min 2 xp alá is, win7 vagy vistax64 alá nyugodtan 2x2

szerk2: előbb olvass, aztán kérdezz :P sztem minden útmutatást megkaptál a továbbiakhoz :K csak akkor kell a 350-es FSP PNF helyett másikat venned, ha nagyobb hatásfokút, halkabbat akarsz, esetleg sok csatlakozót

szerk: 5 percen belül használd a "szerkesztés" gombot, mert ha így írogatsz jön egy modi és seggberak ;] :D az off_halmazért meg külön :N

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30177) sziszakaka


sziszakaka
csendes tag

és tudom nem ide tartozik amit leírtam az imént ,de mivel ti tájékozottabbak vagytok az informatika táján mint én , ezért itt kérdeztem meg

(#30178) sziszakaka válasza Chaser (#30176) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

olvastam kedves Chaser , de közbe kérdeztem is :)

(#30180) Bordoi válasza sziszakaka (#30179) üzenetére


Bordoi
őstag

Egy picit szedd össze a gondolataidat légyszíves, és használd a szerkesztés gombot.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#30181) sziszakaka


sziszakaka
csendes tag

BAKKER :W bocs Chaser nem láttam hogy közbe odaszerkesztettél!!!!!! BOCS és megint BOCS!!! tehát aztmondod adjam el a lapot és a procit majd vegyek újjat mind2ből ez kb mennyibe van? :(

(#30182) Bordoi válasza sziszakaka (#30181) üzenetére


Bordoi
őstag

sziszakaka Te olvasol is néha? :F

Lehet nem fogalmaztam pontosan. Amikor 5 percen belül eszedbe jut még valami, szerkeszd be a hozzászólásodba. Ez nem cset topik.

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#30184) Májsztró válasza Bordoi (#30182) üzenetére


Májsztró
addikt

tiszta maffiózó topik lesz ez is :DDD vagy csak gyűjti a hszeket :DDD

sziszakaka: Chaser kolléga már leírta a menetrendet , azokat megveszed amiket írt , aztán nem lesz gondod :R

[ Szerkesztve ]

(#30185) sziszakaka válasza Bordoi (#30182) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

na így már értem... látod a primitív megoldások nem is olyan rosszak ( ez nem gúny )
ha egyből mindenki ezt mondja ( mivel nem láttam hogy van itt szerkesztés csak kb 2perce) amit most te akkor nem idegesítették volna magukat rajtam.. és bocs ha nyers voltam

jó láttam miket írt a kabala pingvin :):):):):):) csak az árakra voltam kiváncsi

[ Szerkesztve ]

(#30186) Bordoi válasza sziszakaka (#30185) üzenetére


Bordoi
őstag

Nyers semmi esetre sem voltál, viszont ezt olvasd el a kedvemért. :K
Sok hasznos infót megtalálsz benne és csak 5 perc. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#30187) sziszakaka válasza Bordoi (#30186) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

Elolvastam! Rám a moderáció vonatkozott valszeg :) ezentúl más leszek! :D :R

remélem mindenki elolvasta :)

Amúgy honnan tudjátok ti modik hogy hol van a probléma? erre sose tudtam rájönni :D ja és a probléma alatt magamat értettem , na ez nem idetartozott csak kiváncsi vagyok/voltam utólag is bocs ezér a beírásért ;]

[ Szerkesztve ]

(#30188) Májsztró válasza sziszakaka (#30187) üzenetére


Májsztró
addikt

ezentúl más leszek

a mássághoz is van alapelv ... :DDD

Hogy on is legyen, FSP 350-PNF tápha olcsót akarsz, corsair 400cx ha halk nagy hatásfokút, FSP everest 400 ha levehető kábeleset.

De a legjobb , ha megveszed az aláírásában szereplőt ;)

[ Szerkesztve ]

(#30189) Chaser válasza sziszakaka (#30185) üzenetére


Chaser
titán

Kabalapingvin az ángyod térgye' kalácsa az, én különc jegesmedve vagyok ;]
GB g31m-es2l, kb 13-14k újan, E2180 használtan kb 10k, E5200 használtan is kb annyi mint újan, újan is 17k alatt meg lehet venni. Gyári hűtőt ne kérd, jó helyen 1-2k-ért leszámolják, helyette innen AC Freezer7 2.5-3k-ért, vagy újan 5k-ért. Tuningban majd a megfelelő topikokban segítünk -pl itt, jobb oldalra nézve láthatsz egy "elmentem ezt az oldalt" nevű opciót, katt rá-, én E5200-t javaslok inkább, ha van rá keret.
Hogy on is legyen, FSP 350-PNF táp ha olcsót akarsz, corsair 400cx ha halk nagy hatásfokút, FSP everest 400 ha levehető kábeleset.

szerk: A privát üzenetben levő ajánlat tárgytalan, gondolom azt se olvastad, pedig nem véletlen piroslik :P

szerk2: Májsztró: Azóta már elkelt ;)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30190) kfron válasza Chaser (#30189) üzenetére


kfron
aktív tag

Hát, a pali feldobta az estémet.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#30191) Bordoi válasza sziszakaka (#30187) üzenetére


Bordoi
őstag

Sokat frissítjük az oldalt és olyan dolgokat is látunk amit más nem.
Nem lesz itt gond, csak azért szóltam, hogy ne csetelj.
Illetve ha kevesebb szmájlit használsz az sem baj.
Viszont én be is fejeztem az offolást, amíg rám nem szól valaki.
További kellemes fórumozást. :K

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#30192) sziszakaka válasza Chaser (#30189) üzenetére


sziszakaka
csendes tag

És úgy gondolom hogy ez nagyon jó teljesítményt is nyújt majd?! És ezt G31 -es lapot milyen márkán keressem ? Amúgy aqua.hu -n találok használt cuccokat nem? :D és amúgy olvastam a privátokat. bocs a kabalapingvinezésért a profilképről jutott csak eszembe :) kösz a segítséget kedves Chaser!

[ Szerkesztve ]

(#30193) Dyno válasza sziszakaka (#30192) üzenetére


Dyno
veterán

Tényleg olvass is ott írta GB=Gigabyte.De tényleg mindenre megkaptad a választ, off-t itt hagyjuk abba szerintem, vannak más topikok amikben hamar segítenek, ez tápra van abban pedig elég szép eligazítást kaptál, konkrét árakat is miegymás... :)

(#30194) Chaser válasza sziszakaka (#30192) üzenetére


Chaser
titán

Az a g31-es lap és az E5200 már alapon is jó teljesítményt fog nyújtani, legtöbb esetben gyorsabb mint a 6000+ x2 amit venni akartál, fele, vagy alulfeszezéssel akár harmadannyi fogyasztással :)) Tuninggal meg talán még egy 4890-hez is elég. De ezügyben nincs több off, ha érdekel a cucc, menj a fentebb linkelt topikba, az azért van :R
szerk: Kabalapingvinezést nem vettem magamra, mint láttad "szmájlisan" válaszoltam:) nem vagyok sértődős..főleg itt nem :N

Kíváncsiságképp még kipróbáltam az FSP epsilont, hogy 500W-os létére ugyan be tud-e indítani egy kb 40W-ot evő p3-at, jelentem be :K Ugyanannyit vesz ki a konnektrorból, mint a 250-es 80+.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30195) technoboy19


technoboy19
tag

szerintetek melyik táp kellene ehhez a konfighoz?

phenom II 940 black tuningolva
gigabyte alaplap
crossfire 4770
2 vinyó 4 giga kingmax ram, dvd iro,

2 között vacilálok:

gigabyte superb 460
gigabyte superb 550

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30196) Chaser válasza technoboy19 (#30195) üzenetére


Chaser
titán

Elég lesz az első is, bár elképzelhető hogy feszegetné nagyon erős feszes tuningnál a táp határait, ha annál komolyabbat akarsz akkor corsair 450vx, vagy ha modulárisat akkor 450hx, FSP epsilon 500 vagy modu verzióból everest 500.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30197) birozoli7800 válasza technoboy19 (#30195) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Hát elbírná szerintem a 460-as is de inkább egy VX450-et választanék.

(#30198) technoboy19 válasza birozoli7800 (#30197) üzenetére


technoboy19
tag

jah néztem amugy, biztos jó csak drága :S
sztem elég lenne nekem a 4ghz a phenommal

[ Szerkesztve ]

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#30199) Chaser válasza technoboy19 (#30198) üzenetére


Chaser
titán

Akinek telik ilyen cpu-ra meg vga-ra, az ne sajnálja az etetésükre se a pénzt :U A GB talán még elég, de az biztos, hogy üvölteni fog.

szerk: Keresd meg Haart-ot az apróknál, 17k körül árul corsair 550vx-et 2-3 év garral.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30200) technoboy19 válasza Chaser (#30199) üzenetére


technoboy19
tag

egyenlöre még nem telik, nem is egyszerre akarom megvenni az alkatrészeket, csak apránként. de gondoltam csak össze kellene rakni egy normális konfigot amin nem szaggat a super mario :DD

ÉRTÉKELÉS: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/hsz_47415-47415.html http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.