Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) venember83 válasza ádikácska (#31500) üzenetére


venember83
nagyúr

Miért is?

(#31502) 78zolika válasza (Bundás) (#31499) üzenetére


78zolika
senior tag

Ezt nem én írtam csak idéztem

(#31503) (Bundás) válasza zsolt1129 (#31495) üzenetére


(Bundás)
addikt

(#31504) Chaser válasza ádikácska (#31500) üzenetére


Chaser
titán

Te vagy a második aki kukázná a tápot, engem is érdekelne, mért is? :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31505) vzsryl válasza Chaser (#31504) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Gondolom itt is a kodegányt akarja ajánlani, mint a "milyen gépet vegyek?" topicban....

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#31506) Májsztró válasza vzsryl (#31505) üzenetére


Májsztró
addikt

nem olyan rossz táp az , bár ha így nézem nem is olyan hűde kurvajó :D ÉN is had tudjam meg ,hogy miért nem jó a HIPRO táp :)

(#31507) Chaser : Azt ha jól emlékszem olvastam. Ezért konkrétan arra lennék kíváncsi ,hogy szerintük miért nem jófajta táp. :)

[ Szerkesztve ]

(#31507) Chaser válasza vzsryl (#31505) üzenetére


Chaser
titán

:O

#31506 Májsztró: Összeszedtem amit találtam róla, keresővel megtalálod, nem olyan rég volt. Sztem nem rossz. tervben van egy teszt is, csak idő kellene hozzá.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31508) bartucc válasza ádikácska (#31500) üzenetére


bartucc
addikt

Most tényleg, miért kellene kidobni a Hipro-kat? :F

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31509) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Ez a belső hozzáértők szerint mennyire gáz?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#31510) Májsztró válasza MZsoltee (#31509) üzenetére


Májsztró
addikt

he hehe :DDD csak várd meg a szakértőket :DDD

(#31511) MZsoltee válasza Májsztró (#31510) üzenetére


MZsoltee
veterán

Várom, várom! Relatíve olcsó és moduláris... Csak ugye olcsó húsnak...

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#31512) ádikácska válasza bartucc (#31508) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nálam mér kettő elfüstölt... :(

vzsryl: volt már codegen tápod? :U

[ Szerkesztve ]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31513) Chaser válasza MZsoltee (#31511) üzenetére


Chaser
titán

Mennyi az az olcsó? Csak mert 500-as everestet 15-16k-ért kapsz újan, az is moduláris. Ez meg egy szutyok:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#31514) vzsryl válasza MZsoltee (#31511) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az az igazság, hogy hiába várod mit mondanak. 15k-ért van 500W-os FSP, ami moduláris. Az biztosan jobb nála, tehát ajánlani akkor se lehetne a hákácét, ha netán ez épp valami normálisnak mondható béllel van ellátva.

Chaser: Te belelátsz a fejembe? ;] :DDD

(#31512) ádikácska: Ha itt elkezded ajánlani a kodegányt, akkor asszem csúnya jövő vár rád ebben a topicban. :(

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#31515) Májsztró válasza MZsoltee (#31511) üzenetére


Májsztró
addikt

Akkor azt hiszem ,hogy választ is kaptál a kérdésedre :)

(#31516) MZsoltee válasza Májsztró (#31515) üzenetére


MZsoltee
veterán

Köszönöm leültem, csak tudjátok a renyhal meg utoljára! :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#31517) ádikácska válasza vzsryl (#31514) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nem ajánlgatom, csak egy kérdést tettem fel... :F

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31518) vzsryl válasza ádikácska (#31517) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor megpróbálom nyugodt hangnemben én közölni veled a helyzetet, mert ha a szakik meglátják ezt a kérdést, hogy "volt már neked Codegen tápod? :U", akkor elszabadul a pokol. ;]
Az mindegy, hogy nekem volt-e ilyen tápom. Így is tudom, hogy ezekben nincs védelem és ~60%-os a hatásfokuk. Elvisznek ezek minden kisebb gépet simán, még akár halkan is, de egy kis túláram és goodbye konfig.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#31519) ádikácska válasza vzsryl (#31518) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Thx az okítást :B :DDD
Bár nekem még nem volt gondom egyikkel sem, ezek szerint szerencsém volt :) :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31520) vzsryl válasza ádikácska (#31519) üzenetére


vzsryl
nagyúr

"szerint szerencsém volt"

Helyes a következtetés. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#31521) tucsok63


tucsok63
csendes tag

köszi az infokat,am nekem is volt codegen tápom és nem volt vele semmi baj,max kicsit hangos :)

(#31522) 14adam válasza tucsok63 (#31521) üzenetére


14adam
addikt

örülj neki,hogy nem volt gond.De én nembíznák rá gépet,sőt inkább semmit :)

(#31523) ádikácska válasza tucsok63 (#31521) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nekem még a hangja is elviselhető volt :U :B

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31524) bartucc válasza ádikácska (#31523) üzenetére


bartucc
addikt

Igen, amit el nem durran. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31525) Dyno válasza zsolt1129 (#31495) üzenetére


Dyno
veterán

Indoklás? :U

(#31498) 78zolika: Én a Gigabyte Superb 460W néztem ki csak olvastam diegho írásait ""(csak azt nem értem, hogy miért ajánlgat mindenki 10k-ért hangos, manapság már elavultnak számító tápokat,)

Na mondjál 9-10K-ért csendesebbet és minőségibbet.....de ne 13K-ért a CX400-t.....és természetesen ujjat....

(#31500) ádikácska :Indoklás? :U

(#31509) MZsoltee:Nagyon gáz, jó szar!Stol napokba írta róla hogy 324W szanaszét pukkant.Keresgélj.....

(#31523) ádikácska:Oké vegyél codegent......de azért mert nálad nem volt még semmi baja, az nem azt jelenti, hoyg értesz is hozzá......bár ezt nem tudhatom nem is személyeskedem, de támaszd alá hogy jó táp a codegen és elfogadom.Vagy ha nem ezt akartad kihozni ebből, még annyit mondanék, hoyg lehet elfüstölt két Hiprod ha jól értettem írásodból, de a gépedet gondolom nem vitte, minsőgi táp is bedöglik annyi különbséggel hoyg az esetek 99%-ban megvédi a gépedet a károktól.

[ Szerkesztve ]

(#31526) stol válasza ádikácska (#31500) üzenetére


stol
addikt

Nem értem én sem. Igaz nem ismerem a nagy modelleket, de 400W-ig amikkel összefutottam, Delta beles modellek.

(#31527) ádikácska válasza Dyno (#31525) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Én nem azt mondtam, hogy jó táp a Codegen, hanem, hogy nekem nem volt gondom velük...
Azért a kettő nem ugyanaz... :U

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31528) Májsztró válasza Dyno (#31525) üzenetére


Májsztró
addikt

78zolika éppen diegho írását tette oda. Itt valszeg félreértés lesz , mert a zárójeleset nem ő írta ,hanem diegho és már 20-30 hsz óta rugdosva van ez a félreértés :)

(#31523) ádikácska : De nem a mostani géped van codegen tápon ? :) ;) ( gondolom ,hogy nem , tekintve ,hogy megnéztem az adatlapod )

[ Szerkesztve ]

(#31529) ádikácska válasza Májsztró (#31528) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nem, de az alábbi konfigomat vitte gond nélkül: E6550, P35-DS3, 2x1 GB 1066 Kingmax ram, 8600 gt, fdd, 1 odd, 1 hdd

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31530) Májsztró válasza ádikácska (#31529) üzenetére


Májsztró
addikt

és mi volt ráírva a kodegányra ? hány wattos kiszerelés ?

(#31531) ádikácska válasza Májsztró (#31530) üzenetére


ádikácska
aktív tag

400 W-mármint a névleges... :D

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31532) bartucc válasza ádikácska (#31529) üzenetére


bartucc
addikt

Akkor ez a 480W-os lehetett. :D

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31533) ádikácska válasza bartucc (#31532) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nem, mondom sima 400-as ;]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31534) bartucc válasza ádikácska (#31533) üzenetére


bartucc
addikt

Hát tuning nélkül lehetséges, bár nem erőltetném neki sokáig...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31535) ádikácska válasza bartucc (#31534) üzenetére


ádikácska
aktív tag

jah tuning az nem volt, és csak kb fél-3/4-ed évig volt benne, mivel vga-t vettem és cseréltem egy 500 W-os Chieftecre :C

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31536) Dyno válasza ádikácska (#31527) üzenetére


Dyno
veterán

Vagy ha nem ezt akartad kihozni ebből,

Nem parasztkodtam csupán számba vettem alternatívákat....nem kötegedni akartam, csak olyan dolgot hoztál fel ami lerágott csont és kár erőltetni, nekem egy 300W-s Codegen: P4 2GHz@3,4GHz,3x512MB DDr400@410 Kingmax,40gb+60GB Maxtor+samsung 80gb vinyó, Sapphire 9600XT ugyan csak húztam cefetül, de már nem emlékszem hová...nekem ezt vitte, 3évig természetesen voltak változások, de inkábbnőtt a fogyasztás mint csökkent volt benne 6600GT is fél évig.Szóval én panaszkodhatnék.....de a tény az tény.

(#31528) Májsztró:Köszi figyelmetlen voltam, de akkor is hiába ugrál Diegho.....9-10K-ért nem igazán van jobb, továbbá, erről a boltról bővebben tud valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#31537) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok ! Jó reggelt mindenkinek ! na most a Giga 460 Hangos vagy nem ?? a véleményt nem én írtam csak idéztem ( hangos ,elavult ) A codegány témához hozzászólva az előző gépem ( codegány táp + ház ) volt 2 évig használtam én de eladtam egyik ismerősömnek aki 1 éve nyuza = 3 éves most és semmi baja Azért szerintem a codegány is fejleszt ? Vagy nem ?? Az Coolink 400 W tápegység (CP-4012P, ATX12V, 12 cm ventilátor) 12000 Ft vagy FSP 400 W tápegység (ATX12V, 12 cm ventilátor) 13000 Ft
melyik a jobb ( hangban , minőségben ) ??? a Spire tápokról mi a vélemény ??

[ Szerkesztve ]

(#31538) (Bundás) válasza 78zolika (#31537) üzenetére


(Bundás)
addikt

1, lakásbiztosítás nélkül is el lehet lenni jó ideig = Codegen és társai, de ha akkor mi lesz? :U
2, Gigabyte SuperB 460, nem néma, amikor nyugszik se hangos, amikor pörög, azaz terhelik van hangja, nem elavult konstrukció. Akinek játék alatt nem fontos hogy felpörög a táp és nem akar áldozni többet minőségi! tápra, annak tökéletes.
3, Coolink-et ne erőltesd, kondicserés lesz pár éven belül, találsz jobb alternatívát
4, FSP-400 PNF baba táp, de ventilátor zajban SuperB 460 szint >>>
5, Ha van 13e Ft, akkor Corsair CX400: 80+ hatásfok, ez halk!, harisnyázott kábelek, 3 év jótállás, fekete.
6, Spire-t ne erőltesd

(#31539) bartucc válasza 78zolika (#31537) üzenetére


bartucc
addikt

Ha be tudod szerezni, Corsair CX-400, ha nem a Gigabyte-ot.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31540) banderasz77 válasza bartucc (#31487) üzenetére


banderasz77
addikt

Az én E5200-őm durván megy 3,35-3,4 Ghz-t az E7400-ek meg mennek állítólag 3,9-4Ghz-n. Miért ne érné meg megvenni???

(#31541) bartucc válasza banderasz77 (#31540) üzenetére


bartucc
addikt

Mert az E5200-k mindegyik megy szinte 3,3-3,4-et, a jobbak akár 3,5-t is akár alapfeszen. Ez bőven elég szinte minden vga-hoz. Felesleges erősebb, legalábbis a játszható FPS mindig meglesz ezzel is. Inkább vga-ba vagy másba költeném a kimaradó plusz-t. (AMD Athlon II-n nem gondolkodtál?)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31542) banderasz77 válasza bartucc (#31541) üzenetére


banderasz77
addikt

Most dobtam be egy X48-as lapot + HD4830CF-et, de ezt már tuningolva nem hajtja ki a procim. Ezért kell cserélnem. És nem tudom mit vegyek. Új 5200-őt vagy tutira menjek és E7400-et? Vagy extra E8400-et, de lehet az már sok is lenne.

Ja és üzenem a kollegáknak, hogy megmaradt a régi BlueStorm-om (500W). Simán viszi a CF-et, agyon húzva mindent és alig pörög jobban a ventije. :K

[ Szerkesztve ]

(#31543) bartucc válasza banderasz77 (#31542) üzenetére


bartucc
addikt

Vinnie is kell neki :K

Most is E5200-d van? Az egy dolog hogy nem hajtja ki, de mennyit tudtál vele elérni tuningban, stabilan? Mert E7400-el se lesz jelentősen gyorsabb, E8400 meg nagyon drága, két magos nem ér már meg annyit.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31544) lsc válasza banderasz77 (#31542) üzenetére


lsc
nagyúr

A tápról ezt mondtam akkor is .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#31545) Marci6p


Marci6p
csendes tag

Hella!

Ma érkezik meg az FSP Everest 500-as tápom. Amennyiben jól fog működni vele a videokarim, akkor majd jelzek nektek, ha esetleg valaki más is erre tévedne olyan piros led felvillanós elmenős szignálos leállós videó kártyás dologgal, akkor tudtok majd esetleg segíteni neki is.
Már alig várom, hogy a profilomban átírhassam a codegányt fsp-re, remélem megszünteti a problémámat. :F

(#31546) banderasz77 válasza bartucc (#31543) üzenetére


banderasz77
addikt

3350 Mhz

(#31547) bartucc válasza Marci6p (#31545) üzenetére


bartucc
addikt

Könnyen előfordulhat hogy megoldja, lehet a Codegen már nem ad neki elég kakaót.

banderasz77: CF-hez hogy maximális pontszámot kapj, 4Ghz, vagy magasabb kell. Inkább játékok alatt nézd meg, hol nem elég. Ha elég mindenre, nem hiszem hogy cserélni kellene. De mégegy 5200-t nehogy vegyél, felesleges lenne.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#31548) banderasz77 válasza bartucc (#31547) üzenetére


banderasz77
addikt

Jön már egy E7400. Meglátjuk, ma teszt lesz. :R

(#31549) mrbig25


mrbig25
őstag

üdv Mindenkinek!

Új tápegységet szeretnék venni, és az FSP Everest családból választanék. (azért cserélem a mostani tápegységet, mert az FSP-nek rövidebb és kevesebb fix kábele van, ami fontos mert TT Lanbox házam van).
A kérdés pedig az, hogy elég lenne a 400W-os, vagy biztonság kedvéért legyen az 500-as.
konfig: e7400, 4gb ram, gtx 260 - 55nm, 1hdd, 1odd. És ez marad is egy jó darabig.
Esetleg tudtok ajánlani valami hasonló teljesítményű, rövid és moduláris kábelekkel rendelkező tápot!?

választ előre is köszönöm :R

...

(#31550) 14adam válasza mrbig25 (#31549) üzenetére


14adam
addikt

Ha rövid és moduláris kell akkor ennél nincs jobb.És a 400-as elég lesz.Esetleg még a Corsair cx-400,de annak úgy tudom,hogy hosszabb kábelei vannak mint az Fsp-nek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.