Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) Gabesz984 válasza dépé (#7399) üzenetére


Gabesz984
tag

Mcafee valóban egy jó program. Most a 2009-est használom. Egyedül a tűzfallal nem vagyok megelégedve. Nem tapasztaltam, hogy trójait beengedne. Néha átscannelem a gépet trójai írtókkal, de nem találnak semmit :)
Az avira tényleg remek program sokáig volt a gépemen, de mindig használtam mellette trójai kergetőt. Így sosem volt gondom :)
Nekem még az F-secure IS jött be. Egy gondom volt vele fogta a gépet. Egy idő után idegesített. Ment a levesbe :))

Iphone 6, IPad Mini, IMac

(#7402) Bálint85


Bálint85
senior tag

Milyen vírusölőt ajánlotok ami nem fogja a gépet és nem törli ki a fájlokat ha vírust talál hanem kiírtja inkább?
Symantec.Endpoint.Protection.v11.0.3001.2224.x64 vagy a KIS? vagy ami szted jóbb ezeknél?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7403) eddy15 válasza Bálint85 (#7402) üzenetére


eddy15
tag

Szerintem mindegy melyiket használod, mert kb. egy szinten vannak.

[ Szerkesztve ]

(#7404) localhost válasza Bálint85 (#7402) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bálint: alapelv, van olyan vírus, amelyet lehet írtani és van amelyet csak a file-törlésével! Azokat amelyeket fertőtleníteni is lehet, azokat egyetlen vírusírtó sem szokta törölni :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7405) Tonyk válasza Tonyk (#7354) üzenetére


Tonyk
veterán

Mondjatok már olyan virusírtót amit érdemes mennyiségi licensz alatt vásárolni. Közoktatási intézménynek kéne 500+ darabszámban.
Most Virusbuster van 200+200-as licensz (200 fizetett, de +200 az alkalmazottaknak ingyé'), Ha jól emléxem 58E forint volt.
Mivel suli vagyunk milliárdok nincsenek a vásálásra.
Tud valaki olyat ami emberi áron van és azért teljesít is?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7406) lúzer


lúzer
veterán

Avk 2009 (g Data) - milyen ez?

még nem hallottam róla, itt nagyon jó

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7407) Bálint85


Bálint85
senior tag

még valakik megdobhatnának tanáccsal :))

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7408) eddy15 válasza Bálint85 (#7407) üzenetére


eddy15
tag

Nekünk a suliban Norton volt (2005-2006). Azután Avast! lett(2007). Most pedig VirusBuster van(2008).
Van még a Panda; közoktatási intézményeknek kedvezmény.
Ennyit tudok.

(#7409) Gazala válasza Tonyk (#7405) üzenetére


Gazala
aktív tag

nod32? az oldalukon az ajanlatkeresnel: "Non-profit egészségügyi, oktatási vagy kulturális intézmény (50% kedvezmény)"

(#7410) Sdi válasza lúzer (#7406) üzenetére


Sdi
addikt

Nagyon jó, két kereső motoros vírnyaírtó, de eléggé fogja a gépet. Igencsak megéreztem amikor futott, pedig nem gyenge a gépem.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#7411) Bálint85


Bálint85
senior tag

Kaspersky Internet Security 8.0.0.454 mi a véleményetek?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7412) Szellem. válasza Sdi (#7410) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ebben csak megerősíteni tudlak!
Egyszer kipróbáltam, és én is egy négymagos erőművet üzemeltetek, de erősem megfogta a gépem! Nagyonn belassított.
Egyébként, általában ez a gondja a többmotoros keresőknek.

(#7413) Szellem. válasza Bálint85 (#7411) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon jó program.
Abszolút mindent tartalmaz, amit egy Internet Security. A tűzfala és HIPS-e kitünő.
Persze, érteni kell egy kicsit hozzá, de ha jól be van konfigurálva, meghálája.

(#7414) harylmu válasza Bálint85 (#7411) üzenetére


harylmu
őstag

Kereső: Itt nézegetheted.

mod: látom Plag mester már leírta a lényeget :)

[ Szerkesztve ]

(#7415) Kiskutya válasza Tonyk (#7405) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nálunk a fősulin most avg van! Ugytom náluk is van valami kedvezmény intézményeknek!
[link]

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#7416) DAMIEN1899


DAMIEN1899
csendes tag

Sziasztok
Tudtok nekem ajánlani valami jo ingyenes virusirtót? :R

(#7417) Gazala válasza DAMIEN1899 (#7416) üzenetére


Gazala
aktív tag

Comodo: [link]

(#7418) harylmu válasza Gazala (#7417) üzenetére


harylmu
őstag

Ez tűzfal. :) Vírusirtóba ingyenes hmm talán AVG, de akkor elég óvatosan kell netezned. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7419) stewen válasza harylmu (#7418) üzenetére


stewen
csendes tag

Nem csak tűzfal, hanem vírus írto is egyben. (Comodo Internet Security)

(#7420) Tonyk válasza Gazala (#7409) üzenetére


Tonyk
veterán

Kértem tőlük ajánlatot még annó, az 50% engedménnyel is majd 1 milla lett volna 1 évre 200 gép. Ez Sok(kkk) egy sulinak, de köszi!

Kaspersky meg majd 2 misi :D

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7421) Gazala válasza harylmu (#7418) üzenetére


Gazala
aktív tag

telepitesnel kivalszathatod, hogy tuzfallal, vagy anelkul csak a virusirtot tegye fel.

Tonyk: akkor elnezest :B comodot minden gepre :)

[ Szerkesztve ]

(#7423) Bálint85 válasza Szellem. (#7413) üzenetére


Bálint85
senior tag

lécci küld el h hogyan kell beállitani a Kaspersky Internet Security :B :U

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7424) harylmu válasza Gazala (#7421) üzenetére


harylmu
őstag

Upsz, elfelejtettem. Ez a vírusírtó elég kezdetleges nem?

(#7425) Gazala válasza harylmu (#7424) üzenetére


Gazala
aktív tag

lassan majdnem egy eve a csaladban mindenkinel comodo AV fut (win-es gepeken persze, szamszeruen 7 gep) es eddig 0 virus vagy egyeb betolakodo es meg a 70 eves nagyfater is megvan vele elegedve :)

[ Szerkesztve ]

(#7426) harylmu válasza Gazala (#7425) üzenetére


harylmu
őstag

Honnan tudod hogy 0 betolakodó? :)

(#7427) Gazala válasza harylmu (#7426) üzenetére


Gazala
aktív tag

ellenorzom a rendszereket es semmilyen rendellenesseg nem lathato. nincs ellenorizetlen halozati forgalom, lassulas stb.

illetve neha mas irtokat is raszabaditok (kivancsisagbol) es eddig semmi. pedig nincsenek kimelve azok a rendszerek, ejj. :)

[ Szerkesztve ]

(#7428) harylmu válasza Gazala (#7427) üzenetére


harylmu
őstag

Kaspersky, Norton semmit nem talált a Comodo után?

(#7429) lúzer válasza Sdi (#7410) üzenetére


lúzer
veterán

köszi :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#7430) Tonyk válasza Gazala (#7421) üzenetére


Tonyk
veterán

Comodo: Keresem az oldalukon, hogy mennyire ingyenes ez, de nem találom :F . Ha valaki megtalálja, Suliban használható ingyé (egy rakás gépen?)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7431) EkSYS válasza dépé (#7399) üzenetére


EkSYS
senior tag

Hello!

TrojanHunter bejott, meggyogyitotta a problemaimat!! cool! vegre beirom a kaspersky-t a google-ba es nem fagy ki !! :R

Eki - az eredeti

(#7432) Kiskutya válasza Tonyk (#7430) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az ilyen alkalmazások többsége csak otthoni használatra ingyenes! Iskola részére én nem ajánlanám oda szerintem 1 egyszerűbb kezelhetőségű program kellene!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#7433) zed01 válasza Kiskutya (#7432) üzenetére


zed01
őstag

Ezzel csak egyetérteni tudok. A Comodo HIPS-e bár nagyon jó, de idegesítően sokat kérdez és nem hinném hogy lenne valakinek ideje 200 gépen bekonfigurálni. Egyébként is az antivírus részével megvárnám a tesztek eredményeit, eddig még sehol nem szerepelt. Lehet hogy nagyon jó vírusirtó, de az is lehet hogy csapnivaló.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#7434) Bálint85


Bálint85
senior tag

a Comodo-hoz valami magyarosítás van és hogyan kell beállítani?

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7435) dokee78


dokee78
félisten

Melyik a jobb védelem szerintetek?
Eset Smart Security Suite ami tűzfal,kémprogramvédelem és spamszűrő vagy
Comodo Tűzfal (ami a Chip tesztje szerint a legjobb ingyenes tűzfal)+Eset Smart Security kikapcsolt tűzfallal?

(#7436) Szellem. válasza Bálint85 (#7434) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én a Commodo-t nem javasolnám neked. Kezdőknek nem nagyon való, mert több kárt okoz, mint amennyit használna.

(#7437) Szellem. válasza dokee78 (#7435) üzenetére


Szellem.
nagyúr

ESS-t nem fogsz tudni együtt használni Commodoval. Vagy az egyik vagy a másik.
Az ESS tűzfala nagyon gyenge szerintem, meg a Matousec tesztek szerint is.
Akkor inkább a Nod32 antivírus, és Commodo, ha már ennél a két márkánál szeretnél maradni mindenképpen!

(#7438) dokee78 válasza Szellem. (#7437) üzenetére


dokee78
félisten

De ha kikapcsolom az ESS tűzfalát ugy jo,nem,mert ezt írtam.

(#7439) Szellem. válasza dokee78 (#7438) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Integrált megoldás az ESS. Ergo, visítani fog, hogy ki van kapcsolva a tűzfala!

(#7440) dokee78 válasza Szellem. (#7439) üzenetére


dokee78
félisten

Az Outpostot imádom csak nem fér meg az uttorrent-el!

(#7441) Szellem. válasza dokee78 (#7440) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hogy, hogy nem fér meg vele?

(#7442) dokee78 válasza Szellem. (#7441) üzenetére


dokee78
félisten

egy ideig minden ok majd minen pirossal megy

(#7443) Szellem. válasza dokee78 (#7442) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát, nem tudom mi lehet abaja, de ha jól be van állítva az Oupostnál kell mennie az utorrentnek.

(#7444) Gazala válasza Tonyk (#7430) üzenetére


Gazala
aktív tag

legalul: [link] - korlatozast vagy mas egyeb buktatot nem talaltam.

harylmu: semmit, minden tiszta es csendes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7445) Tosee válasza dokee78 (#7442) üzenetére


Tosee
őstag

Mindegyik trackernél, vagy csak egy bizonyosnál? Mert a 4 es outpostnak voltak gondjai az utorrentel, de csak egy bizonyos trackernél... Az újabb kiadást nem próbáltam, de előfordulhat, hogy a hiba megmaradt...

A megoldás:

Kapcsold ki az outpost önvédelmi funkcióját, zárd be az outpostot! Nyisd meg azt a mappát ahová telepítetted, és a machine.ini fájlban egy kis módosítást kell végrehajtani

EnableContentHandler=FALSE

Ezzel kikapcsoltad a reklámvédelmet, sajnos csak igy lehet működésbe hozni a torrentet.

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#7446) Bálint85 válasza Szellem. (#7443) üzenetére


Bálint85
senior tag

akkor mégis melyik vírusölőt ajánlod? mert feltettem a Kaspersky_Internet_Security_8.0.0.454 is és az meg mindenbe beleköt. vagy ha esetleg segítessz beállítani :U

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7447) zed01 válasza Bálint85 (#7446) üzenetére


zed01
őstag

Neked nem való a Kaspersky Internet Security. Ennek az alkalmazásnak a használata feltételez egy bizonyos jártasságot a számítástechnikában. Hogy hogyan kell beállítani a KIS2009-et, az nagyon sok mindentől függ. Függ attól hogy milyen programok vannak telepítve nálad, milyen biztonsági szinten használod a KIS2009-et, stb, így látatlanban nem lehet segíteni.

Szerintem használd a Symantec Endpoint Protectiont, azt csak feltelepíted és mindent automatán intéz, semmit nem kell rajta állítani, semmit nem kérdez, egyszerűen fogalmazva hozzá nemértő usereknek készült. Ha mégis úgy döntesz hogy a KIS2009-et használod, azt ajánlom olvasgasd a súgót, remélem a magyar nyelvű változatot tetted fel.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#7448) zed01 válasza Bálint85 (#7434) üzenetére


zed01
őstag

Sem honosítás, sem használati útmutató nincs hozzá. A honosítást már egy éve ígérik, de eddig sehol semmi.... Viszont ingyenes. De szvsz a Comodo sem neked készült, mert azt is be kell tudni konfigurálni.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#7449) Bálint85 válasza zed01 (#7448) üzenetére


Bálint85
senior tag

értem főnök :DD
Symantec Endpoint Protectiont is észreveszi a vírusokat azért? meg azt írtam h hálózatba vannak kötve a gépek és ha valamit másolni akarok a másikról Symantec Endpoint Protectiont miatt nem tok mert nem látom a másik gépet, és ezt szeretném kérni aki ért hozzá h hol lehet azt átállítani a vírusölőben h lássam a többi gépet is.

http://www.anandtech.com Élj lazán, ne dolgozz túl sokat, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy vasárnap a templomban mindenki énekel, csak te fekszel a hátadon...

(#7450) Szellem. válasza zed01 (#7447) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Honnan tudod, hogy mi való neki?
Ha abszolút nem ért semmihez, teljesen mindegy, mit tesz fel, problémákba fog ütközni!

Látatlanban nem lehet segíteni? Max te nem tudsz, de vannak itt mások, akik tudnak!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.