Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48101) Fire/SOUL/CD válasza HZoli87 (#48100) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát igen, ilyesmikről brekegtem korábban..(mellesleg a video készítője sincs tisztában azzal, hogy még miket kellene eszközölni ahhoz, hogy pl a frissítés menjen... ;] )

Más: Egy laza szeretetcsomag email-ben a book.hu-tól :DDD
(Havonta párszor szokott érkezni, ilyen hírlevél, de eddig ez az első, ami kártevőt tartalmazott)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48102) Szellem. válasza HZoli87 (#48100) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tetszetős nagyon az új felület! Ami lényeges, hogy működjön normálisan a program és ne egy bugos vackot adjanak ki. Arról meg nem is beszélek, hogy jó lenne végre egy light weight programot kiadni ami nem lassít és nem terheli a gépet. Ez utóbbit a 2011-es verziókban nem igazán sikerült megvalósítani, sőt, egyiket sem.
Azt meg kétlem, hogy natív 64 bites lesz a program, mert a külömböző funkciók nem működésére a patch guard magyarázatot adják. Ergo, mivel ez a funkció része a WIN7 nek, továbbra sem fog minden funkció működni a KIS-ben.

(#48103) Stephan89 válasza Fire/SOUL/CD (#48101) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Ezt a hírlevelet én is megkaptam. Hotmail.com-on néztem IE-vel, de a Norton IS semmit sem jelzett. Nálad mire is ugrott az AV? Mert ha jól látom valami MSWord cucc, én semmi ilyesmit nem kaptam, ami Word dokumentum lenne. :N

Más téma:
Leszedtem a netről egy Win7 Home Premium msdn verziót, csak az egyik magyar fájlmegosztón találtam ilyen eredeti, nem crackelt változatot. Hogy gyorsan le tudjam tölteni, kemény 300 pénzt fizettem sms-ben. :W

Mindegy, a lényeg, hogy elfogadta a laposom alján lévő kulcsot, és végre van egy tiszta rendszerem McAfee nélkül! :C
Már csak a driverekkel szívok, mert ugyan fenn van (szinte) minden a sony.com oldalon, de egyáltalán nem mindegy, milyen sorrendben és mit rakok fel. :W Főleg úgy, hogy a rendszer stabil is maradjon.

Szóval, hogy miért írtam ezt ide? Mert végre van egy rendszerem, amire anélkül telepíthetem a Nortont, hogy előtte lett volna fent más AV! :C

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#48104) HZoli87 válasza Stephan89 (#48103) üzenetére


HZoli87
veterán

Csak arra figyelj, hogy a laptop alján lévő kóddal 5x tudod online aktiválni (OEM), utána jöhet telefonos segítség. Az előtelepített rendszert ugye még aktiválni sem kell. De javítsatok ki rosszul tudom, mert nem vagyok biztos benne.

(#48105) dnsi válasza HZoli87 (#48104) üzenetére


dnsi
aktív tag

"Az előtelepített rendszert ugye még aktiválni sem kell. "

Jól tudod nem kell. :K

(#48106) frisco válasza Stephan89 (#48103) üzenetére


frisco
aktív tag

Ha ezt előbb írod akkor adtam volna egy torrent file-t és a 300 Ft-ot sörre költhetted volna.
Nem crackelt verzió, eredeti MSDN verziók.
Ami érdekes benne, mind a 11 létező verzió egy telepítőbe van gyúrva (32 és 64bit egyaránt) és te magad döntheted el a telepítés közben, hogy mit teszel fel.
Ilyen értelemben persze buherált de nincs benne crack vagy hasonlók.
Ja, SP1-integrált.

[ Szerkesztve ]

(#48107) RBJ válasza frisco (#48106) üzenetére


RBJ
addikt

Hát itt nem igazán illik warez ről beszélnetek szólok előre.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48108) frisco válasza RBJ (#48107) üzenetére


frisco
aktív tag

Igen, tudom, köszönöm.
Ez talán határeset mert eredeti MSDN-ek, azt meg legális kulcs birtokában bárki letölthet.

(#48109) Szellem. válasza frisco (#48108) üzenetére


Szellem.
nagyúr

A 11 in 1 verzió kizárt, hogy MSDN-es lenne, mivel ez egy mókolt kiadás. WAIK-al lehet csinálni ilyen telepítőket, de nem igazán bíznék meg más mókolt cuccaiban.

(#48110) frisco válasza Szellem. (#48109) üzenetére


frisco
aktív tag

Ebben tévedsz, bármely hivatalos telepítőlemezből egy sor kiiktatásával "all in 1" verziót csinálhatsz. [link]
Ettől még semmi nem változik a lemezen csak annyi, hogy a telepítőlemezen - ami egyébként teljesen ugyanaz minden verziónál, csak a linkben jelzett sor határozza meg (limitálja), hogy melyik verzió is megy fel mint op. rendszer.
Nekem van MSDN hozzáférésem de ezt a verziót használom telepítéseknél, az ismerősöknek, barátoknak, családtagoknak, nincs vele semmi gond.
de senkit nem akarok meggyőzni, inkább csak érdekességképpen írtam amit írtam.
Tehát a félreértések elkerülése miatt újra: ilyen nincs fent az MSDN-en, nyilván nem hivatalos ellenben ugyanaz mindegyik verzió mint amit az MSDN-ről húznék le csak itt a választás lehetősége adatik meg.

[ Szerkesztve ]

(#48111) Fire/SOUL/CD válasza frisco (#48110) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Te tévedsz, MSDN/Technet fiókja nem mindenkinek lehet, még ha a zseton rendelkezésre áll is. :N :R
Ha meg van, és módosítod a W7 telpítőt(akár csak egy byta-al is), onnantól illegal version. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48112) Szellem. válasza frisco (#48110) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Fire már megválaszolta helyettem is.

(#48111) Fire/SOUL/CD:
Abban az esetben amiről írsz valóban illegal version, viszont saját használatra WAIK-al engedélyezett a saját illetve központilag menedzselt telepítő létrehozása.
Pl. vállalatoknál ahol ugyan az megy minden gépre jó, sőt hasznos a WAIK-al készített telepítő. Nagyban megkönnyíti a munkát, és belső használatra legális. Nyílván terjeszteni nem lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#48113) frisco válasza Fire/SOUL/CD (#48111) üzenetére


frisco
aktív tag

Ki írta, hogy mindenkinek lehet? :N :O
Mindegy, ejtsük a témát.

(#48114) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#48112) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jogos! Kb 3 hete 1 hét alatt közel 200 gépet raktunk össze és telepítettünk. Csak a telepítéssel elment volna ennyi idő, így embended telepítőket kellett létrehozni. Ez legális. Az viszont nem(és a W7 topikban javasolják ezt), hogy pl W7 HP-ba nyelvet cserél.
THIS IS ILLEGAL ACTION DUDE! (Nem Neked írtam, mert ezt Te tudod)

frisco
Ja igen(visszaolvasva), félreértettem, elnézést kérek Tőled... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48115) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#48114) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ja, amikor a Netacademian végeztem a Win7 mérnöki tanfolyamot, ott elég sok órát eltöltöttünk a WAIK-al készített telepítőkkel. Marha jó megoldás, és iszonyat jó cuccot lehet készíteni.

Ettől függetlenül mindig jókat nevetek a vérpisták által agyonmókolt szarokon. :)

Na, de ennyit erről.

(#48116) frisco válasza Fire/SOUL/CD (#48114) üzenetére


frisco
aktív tag

semmi gond, korrekt vagy !! :R

a hozzászóló kérésére moderálva

[ Módosította: ollie ]

(#48117) Szellem. válasza frisco (#48116) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Miért is? És mi ez a személyeskedés? Aszem, én nem bántottalak!

[ Szerkesztve ]

(#48118) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#48117) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Én sem tudom mire gondol, de ne vedd személyeskedésnek, biztosan nem annak szánta... :N

UI: köszönöm, lejött a KIS... :R

Szerk

Köszi Plag(látom szerkesztetted a HSZ-t), előbb várjuk meg mire is gondol... :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48119) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#48118) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nincs mit. Szívesen.

Nem tudom minek szánta, de ha annak amire gondolok, akkor részemről itt befejeztem a fórumozást. Én nem hiszem, hogy bántottam volna.
Bár, meglátjuk. Szerintem nem nagyon lehet félreérteni a cinikusságot a soraiban.

[ Szerkesztve ]

(#48120) Brutforsz válasza Szellem. (#48119) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ezt olvasd el, kérlek.

Bocsánat az offért.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#48121) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#48119) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Fogalmam nincs mire gondolt, de másik topikból ismerve nem szokott "oriza triznyák" lenni :N (tényleg korrekt emberke :K )
Hogy mit értett a "kommenten" azt én sem tudom, de ne feltételezzünk semmit előre.
(visszaolvastam, de tényleg nem tudom mire gondolt, amúgy (még1x mondom) korrekt emberke és smiley-el is díszítette a hsz-át, szóval várjunk. Persze ez a Te dolgod, részemről csak egy tisztelet teljes javaslat volt... :R )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48122) frisco válasza Szellem. (#48117) üzenetére


frisco
aktív tag

Személyeskedésnek szántam, de megbántam.
Bocs.

(#48123) Fire/SOUL/CD válasza Szellem. (#48119) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszöntem!

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48124) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Sziasztok! Fel tettem próbaként a KIS 2011-et. Fura dologra lettem figyelmes! Időnként megterheli rendesen a processzort ugye a venti ilyenkor fel pörög egy ideig megy aztán megint megy minden a régiben. Ilyenkor még is milyen háttér műveletet csinál? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48125) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Egy G Data féle Cloud technológia van kialakulóban. :C

[link]

To protect and serve!

(#48126) dnsi válasza sznorbi2 (#48125) üzenetére


dnsi
aktív tag

Ez még lehet jó is. :C

(#48127) F34R válasza Fire/SOUL/CD (#48123) üzenetére


F34R
nagyúr

Hallod direkt nem húztad ki a lisencedet ?

(#48128) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Valaki a fentebb levo hsz-m hez? Koszonom!

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48129) F34R válasza Butcher-HUN (#48128) üzenetére


F34R
nagyúr

háttérben keres scheduled scan , leállíthatod azt most meg nem mondom neked fejből hogy pontosan hol , de a beállítás részlegnél kell

(#48130) Butcher-HUN válasza F34R (#48129) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Koszonom! Viszont ha ki kapcsolom az nem lesz gond a mukodeseben vagy vedelmben?

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48131) F34R válasza Butcher-HUN (#48130) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem ha egyszer már végeztél full-scant akkor fölösleges , utánna úgyis quick-scant fogsz használni

(#48132) Fire/SOUL/CD válasza F34R (#48127) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak a kedvedért, kitöröltem a képet... De amúgy mit kezdenél azzal a számmal? :U

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48133) L7wy


L7wy
őstag

KIS 2012 videó :D

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#48134) Butcher-HUN válasza F34R (#48131) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Ertem es koszonom! Amugy szabad neki ennyire leterhelni Egy 4 magos procit mikor hattermunkalatot csinal?

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48135) HZoli87 válasza Butcher-HUN (#48134) üzenetére


HZoli87
veterán

Szabad, amikor telepítetted beleegyeztél, hogy átvegye az uralmat a számítógéped felett ... :D

(#48136) F34R válasza HZoli87 (#48135) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt nem a Comodo szokta :DDD ? rofl

(#48137) Butcher-HUN válasza HZoli87 (#48135) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

:DD ez jó! :DD

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48138) riki válasza F34R (#48136) üzenetére


riki
senior tag

Megjegyzem ez a Panda 2011 hatásköre. Rigolyásabb lett mint a Kis. :U

(#48139) Kezdő vagyok válasza HZoli87 (#48044) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
Feltelepítettem,semmi gond a legfrissebb CDBurnerXP-vel,remekül teszi a dolgát.
A"kihagyás"gombra kattintottam,és engedte letölteni,most utána bevizsgáltattam a telepítőjét a NOD-dal,nem tekinti fertőzöttnek.
És toolbart sem tett fel.
(Idegesítő volt,hogyha írni akartam egy lemezt,előugrott a NOD,és hajította be a linket a karanténba.)

(#48140) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

NOD32 antivírus 90 napos kulcs igénylése a Facebook-on.

[link]

Már spanyoloknak is kiküldték a kulcsokat nemcsak szingapúriaknak. ;)
Én nem kértem és így nem is tudom, hogy mi a Hunok kapunk-e? :D

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48141) McKane


McKane
senior tag

hogy mit találtam ?

VirusBuster Rescue CD
nem is tudtam hogy van ilyen.. :U

(#48142) RBJ


RBJ
addikt

Tud valaki valami jó nod remover t vagy uninstallert mert igencsak háklis rá az mcafee.
180 napos Mcaffe [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48143) MolnárPéter válasza RBJ (#48142) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Azt nem tudom, hogy jó-e, a hivatalos oldalról van: ESETUninstaller

(#48144) RBJ válasza MolnárPéter (#48143) üzenetére


RBJ
addikt

ezt próbáltam mégis háklizott az mcafee. de skip lett belőle.
ha valaki probálja az mcafee t esetleg segíthetne hol lehet beállítani benne azt hogy ne karanténozon hanem full delete és kész.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48145) Kezdő vagyok válasza RBJ (#48144) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Szia!
A saját eltávolítója nem volt jó az ESET-nek?
Hogyan vetted le?

Nekem a csökkentett módot javasolták ilyen esetben+uninstallert.

[ Szerkesztve ]

(#48146) ertz válasza RBJ (#48142) üzenetére


ertz
aktív tag

Ez a Mcafee jobb/rosszabb mint az Avira?

[ Szerkesztve ]

(#48147) MolnárPéter


MolnárPéter
aktív tag

(#48148) #41133696


#41133696
törölt tag

Ebbe az MSE+ Agnitumos gépemmel botlottam bele :)

A kis huncut :D

(#48149) RBJ


RBJ
addikt

Okos kis jószág ez az McAfee antivir. plus.
Telepítésnél lehet választani custom módot. Így nem kértem a tűzfalból, linkscan ból, meg valami karbantartóból. csak az antivir rész hagytam meg.
És érdekes módon nem rinyál az ablakban, hogy nincs tűzfal stb stb mert tudomásul vesszi, hogy mást használsz és ki is írja, hogy comodo a tűzfal. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48150) RBJ válasza Kezdő vagyok (#48145) üzenetére


RBJ
addikt

Lejönni lejött a nod csak az Mcafee lát még valamit utána mikor telepítem.
Pedig már a registry t is átnéztem töröltem az ESET es regeket stb. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.