Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48151) Hermina49


Hermina49
csendes tag

Sziasztok.Segitséget szeretnék kérni.Avira free virusirtót használok, meg vagyok vele elégedve,csak mostanában van egy problémám vele nem, enged megnyitni oldalakat,amit a VOT nem jelez fertőzötnek,,ezt irja ki a böngésző "Próbálja meg hozzáadni a következőt: Google Chrome mint engedélyezett programot tűzfala vagy víruskereső szoftvere beállításainál. Ha már engedélyezve van, kísérelje meg törölni az engedélyezett programok listájáról, majd újra hozzáadni." Nem tudom hol kell hozáadni ,ha valaki tudna segitenni nagyon megköszönném. Mindenkinek további szép napot Üdv Hermina 49 :F

Avira Anti- Virus Free/ Malwarebytes' Anti-Malware 1.5 Pro/Windows 7 Ultimate 32 b/ Google Chrome / Mozilla Thundenbird/i

(#48152) wwhy válasza RBJ (#48144) üzenetére


wwhy
veterán

A McAfee (sem) ma kezdte, szóval tud-egyet s mást, és vannak persze hiányosságai is.

Épp a userek kérésére vették ki belőle az azonnali del-t :DDD a 2010 verzióig az volt, sokan hápogtak, h mi az h ők nem szólhatnak bele, persze jobb lett volna az arany középút :U

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#48153) HZoli87 válasza Hermina49 (#48151) üzenetére


HZoli87
veterán

Ott más lesz a baj, ingyenes Avira nem tartalmaz webvédelmet. WOT-ra meg nem szabad alapozni. :N

-----

Kivételek hozzáadása:

~ Configure AntiVir \ Scanner \ Scan \ Exceptions \ (keresés alól itt tudunk kizárni elemeket, akár egész mappákat is)
~ Configure AntiVir \ Guard \ Scan \ Exceptions \ (állandó védelem alól tudunk ugyancsak kizárni elemeket)

(#48154) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Az Avira ismét osztogatja a 3 hónapos kulcsokat! :C

Először is [ezt] a proxy-t használod és utána pedig [erre] az oldalra lépsz a proxy-n keresztül és regisztrálni kell, majd jön a kulcs az Avira Premium Security Suite nevű védelemhez. ;]

NOD32 ingyenes 90 napos trial verzió CSAK PROXY-N KERESZTÜL MŰKÖDIK!

Proxy: 93.174.81.194
Port száma: 3128

Honlap: [link]

PROMOTION CODE: COMPACT90

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48155) McKane


McKane
senior tag

(#48156) zed01


zed01
őstag

Én meg felraktam a Coranti Antivírus 2010-et, ami Detdefender, F-Prot és Ad-Aware (Vipre)
motorokból áll. Mivel webvédelme nincs, így felraktam a Trend Micro InterScan Víruswall 7-et ami egy vírusszűrő proxy. Ez így együtt a kettő foglal vagy 800 mb memóriát, de ha azt veszem alapul hogy egy hardveres antivírus proxy több száz dollárt kóstál, úgy gondolom nagyon megéri. Úgyhogy a Coranti a több motorjával és az antivírus proxy nem semmi védelmet ad.

4 GB memóriám van, 64 bites windowst használok, direkt futattam memória igényes alkalmazásokat (Crysis, Battlefield Bad Company 2, stb), észre sem lehet venni futás közben hogy az antivírusok relative sok memóriát foglalnak.

Még azt elfelejtettem leírni hogy a Coranti 1-3 óránként frissül, a több motornak hála.

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48157) zed01 válasza zed01 (#48156) üzenetére


zed01
őstag

Bocsánat helyesbítek ezek a védelmek sacc per kábé 400 MB memóriát használnak összesen. Ha azt veszem alapul hogy sokáig 32 bites windowst használtam ami összesen 4 GB memóriát tud megcímezni, beleértve a videokártya memóriáját is, így azt gondolom jól jártam. Ja és ez így 0 % processzor terhelést okoz.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48158) Sz_Imre válasza zed01 (#48156) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

"a Coranti Antivírus 2010-et, ami Detdefender, F-Prot és Ad-Aware motorokból áll"
Kis javítás "Detdefender" helyet Bitdefender-t :U

(#48159) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy használható vírusirtóra az alábbi konfigra:

Pentium 3 1.4GHz 512MB SD133MHz az op.rendszer Xp SP3.

Milyen vírusirtót tehetek fel rá számottevő lassulás nélkül? :F

Lehetőleg ingyenes legyen.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#48160) csaba1203 válasza Tibi86 (#48159) üzenetére


csaba1203
addikt

Szia!

Az új Avast 6-ot ajánlom figyelmedbe.Benne van minden nagyon jó védelmet ad és abszolút nem fogja a gépedet :D :DD

(#48161) Tibi86 válasza csaba1203 (#48160) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Köszi megpróbálom. De ez tuti nem fogja le a gépet?

Ja, most látom elvileg P3 bírja. :K

[ Szerkesztve ]

(#48162) blattida válasza Tibi86 (#48159) üzenetére


blattida
nagyúr

Avira, Avast, Comodo, MSE és Panda Cloud.
Ezeket érdemes kipróbálni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48163) F34R válasza zed01 (#48157) üzenetére


F34R
nagyúr

400 :Y , kicsit heavyweight , single motoros AV-k sokkal rendzserkimélőbbek nekem még mindig azok a favoritok

(#48164) Tibi86 válasza blattida (#48162) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Köszi! :R
Rájuk nézek.

(#48165) riki


riki
senior tag

Asszem kezdi megadni magát,a nyílt forráskód.[link]
:U

(#48166) F34R válasza riki (#48165) üzenetére


F34R
nagyúr

ennek semmi köze a nyílt paltformhoz , csak az androidos ingyenes appz król szól , hiba mert mint tudjuk rengeteg biztonsági rés van a szoftverjén sajnos :N

(#48167) zed01 válasza riki (#48165) üzenetére


zed01
őstag

Ugyan az android nyílt forráskódú, de ezt azért nagyon ne keverjük a linuxal. Az a gondolatod hogy kezdi megadni magát a nyílt forráskód, enyhén szólva nem pártatlan dolog. A linuxra egy évben nem kerül annyi kártevő, mint androidra egy nap, a windowsos kártevők tömkelegéről nem is beszélve. Közelebb állna az igazsághoz, ha azt írtad volna hogy kezdi megadni magát az android, ami teljesen más operációs rendszer, tulajdonképpen csak a rendszermag az ami hasonló, de az is jelentősen módosítva van.

Bár erre a market place féle veszélyességet is egyszerűen ki lehetne küszöbölni, ha a Googlenál vennék a fáradtságot és az összes oda bekerülő alkalmazást leellenőrzik.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48168) zed01 válasza riki (#48165) üzenetére


zed01
őstag

Annál is inkább, mert például az ubuntura a központi tárolóból érkeznek a csomagok, digitális aláírással ellátva.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48169) zed01


zed01
őstag

Windowson mikor lesz ilyen verziójú Firefox?

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48170) Sz_Imre válasza zed01 (#48169) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Már Windows rendszere is elérhető a Firefox 3.6.15.
De van saját fórumja is.

[ Szerkesztve ]

(#48171) zed01 válasza Sz_Imre (#48170) üzenetére


zed01
őstag

Akkor sorry, én még nem kaptam meg az automatikus frissítéssel windowson.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48172) HZoli87 válasza HZoli87 (#48052) üzenetére


HZoli87
veterán

Tervezett kiadás augusztus.

(#48173) #41133696


#41133696
törölt tag

(#48174) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#48173) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Végig fogom olvasni, de elsőre gond van a megjelenítéssel, mivel az összes oldal, egy oldalon jön le... :F Szóval nem lapozhatóak a PAGE-ek, hanem mind egy oldalon van. [link]

Jaaa, ez nem cikk, "csak" blog bejegyzés még csak, akkor nem szóltam... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48175) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#48174) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez azért van, mert végül nem cikként jelent meg hanem csak bejegyzéssé konvertálta a blog motor. Rájöttem, hogy hiba volt olyan szoftverről cikket írni, aminek a próbaverziója kb 1 órát vendégeskedett nálam, és csak az alábbi dolog miatt nem töröltem a cikk vázlatát :

1. A Cikkbe több órát öltem mint amennyit a programot használtam
2. Van ugye a konvertálás féle lehetőség
3.Több mint féléve kezdtem el írni az első 6 oldal meg alegvége jól is ment de a kettő közötti részt inkább elodáztam, hogym ajd majd, mert vagy fngom nem volt mit is kellene írni, vagy amikor ránéztem az oldalszámra már elfáradtam :D
A Kaspersky súgójával is megszenvedtem rendesen. Egyfelől egy nagy részletes súgó, csak az a baj, hogy a felépítése nem túl logikus. Egyszerűen az adott párbeszédpanelhez tartozó magyarázó szöveget alig lehetett kereséssel megtalálni. Kulcsszavakra sokszor nem volt találat :)

Jó pár képhez meg egyszerűen nem volt energiám már írni semmit , így végülis nem is tekintem kész cikknek .

Így lett tehát egy szimpla bejegyzés. Ha már az a százharminc valamennyi kép elkészült , ne menjen kárba :)

[ Szerkesztve ]

(#48176) Fire/SOUL/CD válasza #41133696 (#48175) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát van "pár" ablak benne, az biztos... Legegyszerűbben úgy lehet használni a súgót, hogy az adott ablakon nyomsz egy F1-et és akkor arról az ablakról mindent kiad a súgó. :K
Igen részletes súgóval rendelkezik, de ezt Te is megtapasztalhattad, ez az egyik oka is, hogy a különböző nyelvi változatok csak hónapokkal később kerülnek ki, mert rengeteget kell fordítani...

Majd valamikor este elolvasom, (most megint berogyott egy gép, mehetek javítani), aztán ha van benne valami "baki", akkor majd privbe megírom.

És persze thx a sok melót... :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48177) RBJ


RBJ
addikt

na most csináltam a wintools al egy kis takarítást .
hát a az mcafee után igencsak van szemét. 300-400 mb . :N

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48178) #41133696 válasza Fire/SOUL/CD (#48176) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Legegyszerűbben úgy lehet használni a súgót, hogy az adott ablakon nyomsz egy F1-et és akkor arról az ablakról mindent kiad a súgó.
"

A gond csak az volt, hogy amikor elkezdtem írni a cikket a program már régen nem volt sehol sem :DDD

Köszi szépen, hogy átolvasod ;)

(#48179) herb555


herb555
tag

Üdv!

Kérdezném tőletek hogy a nemrég kijött avast-tal mi a tapasztalat Eset smart security-val szemben?

(#48180) GEPESZ66 válasza #41133696 (#48173) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A KIS 2011 magyar verzió esetében is lehet más felületet választani?Ha igen, akkor honnan lehet letölteni?

(#48181) #41133696 válasza GEPESZ66 (#48180) üzenetére


#41133696
törölt tag

Elvileg lehet, de mindössze egy óráig néztem a próbaverziót, ezt a funkciót meg pont nem próbálgattam .

(#48182) Alex Carver válasza GEPESZ66 (#48180) üzenetére


Alex Carver
csendes tag

Elvileg igen de számolj azzal, hogy széteshet és hiányos lesz a kezelő felületed.
Itt találsz szkineket, mindjárt az első topikban (Skin Collection) de a letöltéshez lehet, hogy regisztrálnod kell előbb.

[ Szerkesztve ]

(#48183) attiati


attiati
veterán

otp álláshirdetés portált nálatok is blokkolja a mozilla?

(#48184) Fire/SOUL/CD válasza attiati (#48183) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

FF3/4 és IE8 is blokkolja, tanúsítványhiba miatt.
VT
Norton Safe Web

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#48185) attiati válasza Fire/SOUL/CD (#48184) üzenetére


attiati
veterán

köszi a gyors helpet, automatikusan a kivételek közé tettem, bár lehet, hogy ez hiba volt

(#48186) riki válasza attiati (#48185) üzenetére


riki
senior tag

A chrome is blokkolja,de az Avira Webguard-ja nem jelez semmi gondot.

(#48187) #41133696 válasza attiati (#48183) üzenetére


#41133696
törölt tag

Opera is hibát jelez, és nem is jön be vele.

(#48188) McKane


McKane
senior tag

kezdek aggódni a VirusBuster-ért..
tegnap is csak egy frissítés jött ki, és ma sem adtak ki még egyetlenegy új adatbázist sem.

[ Szerkesztve ]

(#48189) Sz_Imre válasza McKane (#48188) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Nem kell aggódni, majd kiadnak egy adatbázis frissítést. (Csak egy kicsit késnek vele). ;]
Másrészt viszont hétvégén ne is várd, hogy 2 frissítés jöjjön... (Tudom, volt amikor 2 frissítés is jött, de ez van) :U

[ Szerkesztve ]

(#48190) Stephan89 válasza attiati (#48183) üzenetére


Stephan89
aktív tag

Szerintem nincs vele gáz, de én -főleg egy bank oldala esetén- várnék addig, amíg helyreteszik.

Üdv.

(#48191) #41133696


#41133696
törölt tag

Melyik az a cég amelyik a biztonsági csomagjait tavasszal szokta megjelentetni ?

(#48192) Gubek-Einste válasza McKane (#48188) üzenetére

Csak munkanapokon szoktak 2 frissítést kiadni, hétvégén és ünnepnapokon csak egy van általában de attól sem kell megijedni ha egy nap éppen nem adnak ki egyet sem.
Egyébként már kint van a mai.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#48193) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Üdv.mindenkinek!
Javították a CDBurner XP-s fals pozitív riasztást a Nod-nál.
Már nem ugrik rá. :)

(#48194) #41133696


#41133696
törölt tag

http://logout.hu/cikk/kaspersky_internet_security_2011_kis/eloszo.html

Ha esetleg hibát találtok, kérem jelezzétek ;)

(#48195) attiati válasza #41133696 (#48194) üzenetére


attiati
veterán

lefuttattam a comodo leak testet (aminek nyitottál külön topikot, de nem nagyon pörög :) )

KIS2010 kemény 40 pontot kaptam, pedig oda szoktam figyelni.
S&D-vel szoktam lezárni a nyitott portokat, havonta visszaállítom a rendszert image fájlból (bár ennek gondolom nem sok köze van a rossz eredményhez). Mi okozhatja ezt a rossz eredményt?

(#48196) F34R válasza attiati (#48195) üzenetére


F34R
nagyúr

Annak semmi köze nincs hozzá , Runalyzer-el zárod a portokat ?
esetleg megnézhetnéd hogy bekapcsolva maradt-e a Win tűzfal. Alpahelyzetben (automatikus döntés ) sem kapsz jobbat max 200 pontot.

(#48197) Jocy válasza attiati (#48195) üzenetére


Jocy
aktív tag

Én is lefuttattam kíváncsiságból,és 190 pontot adott.Win7 gyári tűzfala+Avast free antivírus.
Ez jónak számít így?Nem állítottam semmit a tűzfalon,gyári beállításon van. [link]

[ Szerkesztve ]

(#48198) McKane


McKane
senior tag

ilyen sem volt még, hogy előbb frissült a program adatbázisa, mint a weboldalon kinnt lévő..

[ Szerkesztve ]

(#48199) F34R válasza Jocy (#48197) üzenetére


F34R
nagyúr

persze hogy jó , főleg hogy automatizált is , de ha valaki akarja szigorítható is , de ez nem ebbe a topicba jön Kérek Sziveskedjenek átfáradni a másik topicba :D

(#48198) McKane

Bevágtál egy elefántot :DDD

Ph-ról töltsd fel vagy csinálj thumbtail-t

[ Szerkesztve ]

(#48200) McKane válasza F34R (#48199) üzenetére


McKane
senior tag

ja,mert " a képfeltöltés átmenetileg szünetel" itt a ph-n.. :U
mindjárt javítom magamat.. :D

Kép

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.