Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48901) blattida válasza ErosenZold (#48899) üzenetére


blattida
nagyúr

Spyware esetében több is van:Counterspy, Spysweeper, Spyware Doctor, rootkitek ellen talán a Gmer a legjobb.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48902) riki


riki
senior tag

Ezt olvastátok?[link]

(#48903) riki


riki
senior tag

A sötét oldal igen megélénkült, s minden platformon támad:[link]

(#48904) riki


riki
senior tag

Vaze egy nap alatt ennyi hír:[link]

(#48905) blattida válasza riki (#48904) üzenetére


blattida
nagyúr

És ez még csak a kezdet.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48906) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ha esetleg valakit érdekel a The Cleaner 2012 promóció [ITT] megtalálja a leírást és le is tölthető csak 24 órán belül! :K

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48907) Szellem. válasza sznorbi2 (#48906) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Kössz a promót!
Nem tudom, hogy ez milyen prgram, mert nem ismerem, de le is szedtem a gépemről.
Nem talált semmit, viszont tetü lassan indul el!

(#48908) sznorbi2 válasza Szellem. (#48907) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Nem olyan régen(még talán az év elején) kérdezte itt valamelyik fórumtárs ezt a programot és ha jól emlékszem akkor Blattida válaszolt neki, hogy annyira nem rossz, de nem is a legjobb.

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48909) McKane


McKane
senior tag

Kíváncsivá tesz a vírusirtó figyelmeztetése
Ha valakit érdekekel..
A tanulmányt az Eset cég rendelte meg.

(#48910) blattida válasza sznorbi2 (#48908) üzenetére


blattida
nagyúr

Egy kicsit kozmetikáztad a véleményem. Szerintem vacak, adatbázis alapján még csak-csak elmegy, viszont proaktív szempontból kifejezetten gyönge. A 2000-es évek elején, amikor még nem sok AS létezett, a cleaner volt az egyik legjobb, sajnos, ez már régen elmúlt...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48911) sznorbi2 válasza blattida (#48910) üzenetére


sznorbi2
senior tag

Így legalább leírtad a véleményedet megint mert már egyáltalán nem emlékeztem rá, hogy mit is írtál le. :D
De azért használható,nem? :U

To protect and serve!

(#48912) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Ennek a tesztnek mennyire lehet alapja? Kb. 1 hónapja történt a tesztelés.

[link] :B

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48913) ertz válasza sznorbi2 (#48912) üzenetére


ertz
aktív tag

Ezt annyival alá tudom támasztani, hogy Norton tényleg gyorsabb, mint az Avira. A többit nem használom. :)
Viszont ez csak egy 'sebességteszt' ugye... :)

(#48914) csaba1203 válasza sznorbi2 (#48912) üzenetére


csaba1203
addikt

Véleményem és tapasztalataim alapján reálisnak tűnik :)

(#48915) Roxbury


Roxbury
őstag

Egyébként egy kérdés: ha egy víruskeresőben kikapcsolok mindent (heurisztikát is), ami lassíthatja a gépet, még ha csak egy kicsit is, csak az internetes szűrő marad, és csak a szignatúrák alapján engedem működni, az ugyanúgy hatásos védelem ezt figyelembe véve nem? ----> Összesen 10 oldalt látogatok naponta fixen, amiken soha nem is volt és valószínűleg nem is lesz semmi vírus (index, hardver, tube, stb hírportálok csak). Ide szerintem több, mint elég a sima adatbázis védelem nem?

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#48916) Roxbury válasza Roxbury (#48915) üzenetére


Roxbury
őstag

Mind1, már megoldottam.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro LTE |

(#48917) BigManus válasza Roxbury (#48916) üzenetére


BigManus
addikt

Ezen mit kellett megoldani?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48918) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Eszem f@xon meg áll sárcok! Most hívott haverom hogy torrent site-on egy tag Avira-hoz ingyen premium kulcsokat ad el 1000Ft-ért... Komolyan hova fajul ez a világ? :U

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48919) F34R válasza Butcher-HUN (#48918) üzenetére


F34R
nagyúr

Szar ügy ugyanis hemzseg vele a web a barom meg pénzért adja.

(#48920) ertz válasza F34R (#48919) üzenetére


ertz
aktív tag

Az élelmesek rászedik a hülyéket. :K

(#48921) sznorbi2


sznorbi2
senior tag

Gondoljátok, hogy az Amazon és az e-bay oldalain nincs promóciós kulcsok értékesítése!
Nekem is vannak 1 éves kulcsok különböző programokhoz, ezeket simán fel lehetne dobálni az e-bay-re vagy az amazon-ra. ;] :K

Anyway miben különböztetitek meg a promós és a legálisan értékesített kulcsokat? Gyakorlatilag semmiben! :N

[ Szerkesztve ]

To protect and serve!

(#48922) Butcher-HUN válasza F34R (#48919) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Hát ez az! :W

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48923) Butcher-HUN válasza ertz (#48920) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

nagy az Isten állatkertje és valaki vagy nyitva hagyta az ajtót vagy túl alacsony a kerítés. :C Új info törölte a torrentet :D a lama ráadásul pay-pal címet adott meg ahol mint tudjuk regisztrálva van a kártyája és így ugye tudják ki az illető :DD

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#48924) F34R válasza sznorbi2 (#48921) üzenetére


F34R
nagyúr

Amazon-n ritkán fordul elő ebayről elképzelem simán :P

(#48925) dnsi


dnsi
aktív tag

EmsisoftAM nekem 1 napja nem frissül, másnál is így van?

(#48926) blattida válasza dnsi (#48925) üzenetére


blattida
nagyúr

Nálam már hónapok óta nem frissül, igaz, más okból.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#48927) csaba1203


csaba1203
addikt

KIS 2011 3 hónapos promo,ami kitolható 1 évre is:
[link] :D

(#48928) adise válasza csaba1203 (#48927) üzenetére


adise
őstag

kiprobáltam mukodik

(#48929) ertz válasza csaba1203 (#48927) üzenetére


ertz
aktív tag

Köszönjük! :C

(#48930) RBJ


RBJ
addikt

Lehet rossz helyre írok de mégis csak antivirus topik.
Linux ra van olyan, hogy legjobb antivirus szoftve?
GUI témában úgy látom a nod tart elöl. a többiek meg valami régi verziót használnak.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48931) BigManus válasza RBJ (#48930) üzenetére


BigManus
addikt

Linux alá nem mindegy a GUI?
Szép kell vagy használható?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48932) zed01 válasza RBJ (#48930) üzenetére


zed01
őstag

Csatlakozom Laca026 hsz-hoz, nem mindegy a gui? A NOD32 RC is jó, csak vannak még bugjai, ugyanis ez az antivirus még nem végleges (viszont a tesztelés időszakára ingyenes). Pl. a VLC szintatikai hibára hivatkozva nem indul ha a NOD32 valós idejű védelme aktív.

Ubuntu 10.10 alatt hibátlanul fut a Sophos antivírus linux, viszont ez fizetős. De meg lehet oldani hogy letöltöd, kapsz egy 30 napig működő usernevet passt, és minden 30 nap elteltével mindig más mailcímről beregisztrálsz egy másik usernévért passért, ami szintén 30 napig fog működni.

Ennek a két antivírusnak van valós idejű védelme.
Ha elég az olyan linuxos antivírus ami csak on-demand keresésre jó, olyan rengeteg van. Avast, F-Prot, Bitdefender, Clam-AV (ez utóbbi a szoftver központból is telepíthető).

[ Szerkesztve ]

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#48933) TFSi


TFSi
őstag

Én is megkaptam a KIS kulcsokat, hálás köszönet, de amint telepíteném fel, kiírja, hogy távolítsam el az ESET NOD32 on-access scanner-t... Annak elllenére, h már hónapok óta az FSIS volt fent...

Nekiestem regedit-tel, kitöröltem minden maradék ESET mappát, és akkor sem változott a helyzet. Egyelőre maradok az FSIS-nél...

Baromira idegesítő ez a parázós KIS... :W

Ha esetleg valamelyik fórumtársnak van ötlete, kérem ossza meg velem! :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48934) Nhorbee válasza TFSi (#48933) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Használd az EsetUninstaller -t, ez mindent kitakarít. ;]

(#48935) TFSi válasza Nhorbee (#48934) üzenetére


TFSi
őstag

Köszönöm szépen, remélem nem gond, ha már csak töredékek vannak a gépen az ESET-ből... :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48936) sz.j válasza TFSi (#48935) üzenetére


sz.j
nagyúr

Legrosszabb esetben felrakod újra és újra törlöd, de akkor más ezzel a progival.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#48937) riki válasza TFSi (#48935) üzenetére


riki
senior tag

Én csak friss telepítésre raknák Kis-t. Ritka egy háklis kereső. Talán a Panda 2011 vetekszik vele. Viszont tiszta rendszerre, talán az egyik legmegbízhatóbb kergető. Bár tapasztalataim szerint, nemigazán bánik finoman a rendszer erőforrásaival. :U

(#48938) Ge_Og


Ge_Og
csendes tag

Sziasztok fiúk!

Ma jártam az egyik műszaki áruházban. (piros-feketével jellemezhetnénk)
Tegnaptól e hónap 17.- ig akcióznak ennél az áruházláncnál és köztük van - ami bennünket érdekel - néhány antivírus is.
Remélem nem reklámnak fogjátok tartani.
NIS2011 1gép 1 user 7999Ft, G-Data IS2010 4100FT, G-Data Global Protection 2010 4999 Ft, aztán a Panda különböző változatai (mind 10 ezer forint alatti áron). Volt még ESET is meg Kaspersky is nagyon kedvező áron, de azoknak az árait már nem jegyeztem meg.
Csak azért írtam hátha valakit elkap a vásárlási láz. :K

[ Szerkesztve ]

(#48939) F34R válasza Ge_Og (#48938) üzenetére


F34R
nagyúr

G-data jó áron van kár hogy a 2010-s termék

(#48940) TFSi


TFSi
őstag

Sikerült feltenni a KIS-t. :DDD Le az FSIS, utána fel a NOD32, ami azt jelezte a REVO Unistalleres FISIS eltávolítás után, hogy látja még a finn cuccot, de hála az égnek lehet ignorálni a NOD fölösleges izgulását... Fel az ESET NOD32, aztán le ESET uninstaller használatával csökkentett módban.

Na ezután végre felment a KIS, és egyelőre nem tapasztalok nagy rendszerfogást, pedig a lapim nem egy erőgép... :DD

Köszönöm mindenki a segítségét!

Annyi még, hogy az FX4-gyel még nem nagy barátok... Lehet addig jó, amíg a KI kiegészítők be nem épülnek majd egy következő komponensfrissítés után...?! :D

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48941) F34R válasza TFSi (#48940) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemcsak Kasperskyéknál van ez hanem NIS-nél is. Kapnak majd egy patchet és jó lesz;)

(#48942) simon7012 válasza F34R (#48939) üzenetére


simon7012
aktív tag

Használható a kód a 2011-es termékhez is..... :K

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#48943) TFSi válasza F34R (#48939) üzenetére


TFSi
őstag

Nekem van egy 180 napos promós telepítőm. GData IS 2011... Ha érdekel, feltolom valahová...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#48944) Alex Carver válasza TFSi (#48933) üzenetére


Alex Carver
csendes tag

Szia!

Ha még kell akkor itt és ez alapján átnézheted, hogy mit és honnan kell kitakarítani az F-Secure után. Az oldal alján találod az F-Secure Uninstallation Tool-t Zip. formátumban. Nálam, amikor egyszer fent volt az F-Secure akkor ez a saját uninstaller program többszöri futtatása takarított ki utána teljesen.

(#48945) RBJ válasza BigManus (#48931) üzenetére


RBJ
addikt

szép és használható! :DDD
Már ha van miért félni linux on.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48946) csaba1203


csaba1203
addikt

Jelentem bátorkodtam feltenni a KIS 2012 12.0.0.293 béta verzióját.Kellemes meglepetések értek a 2011-es verzió után,ami sokáig csücsült a gépemen.A memória felhasználása kb NOD 32 szintű vagyis 50-60 mb körüli.Detektálása viszonylag jó.Amin viszont sokat javítottak az az eltávolítás.A site advisor-ja már kompatibilis az FF 4-el és az IE 9-cel.Semmi lassulást nem tapasztaltam böngészés közben.Ennyi dióhéjban :D

(#48947) BigManus válasza RBJ (#48945) üzenetére


BigManus
addikt

Lerágott csont már... Nem a Linuxos kártevők miatt kell vírusirtó.
Azért érdemes, mert ha kártevő kerül a rendszerbe, a rendszerednek nem lesz baja, de ha Windowsos gépre kerül át pl. pdf, zip, doc, xml, stb. akkor Rád nézve ne legyen kellemetlen.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#48948) RBJ válasza BigManus (#48947) üzenetére


RBJ
addikt

értem. köszönöm. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#48949) F34R


F34R
nagyúr

(#48942) simon7012
#48943) TFSi

Annyira nem izgat csak megemlítettem.

(#48946) csaba1203

Az faxa dolog , akkor hurry up to final :C

(#48947) laca026

Ha RBJ még tesztelget akkor jó , de amúgy nem sok értelme van

(#48950) BigManus válasza F34R (#48949) üzenetére


BigManus
addikt

" Ha RBJ még tesztelget akkor jó , de amúgy nem sok értelme van "

Ezt nem értem... :N

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.