Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16651) AtHoS válasza Fire/SOUL/CD (#16648) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kicsit nézelődtem a Jotti féle oldalon és ezt találtam:

"Q: Why is scanner X not listed?
A: Probably because there is no Linux version available. In some cases it may be because the manufacturer does not allow the use of their scanner on web services like these."

Lehet ugye verzió különbség, na meg, hogy Linux-on eltérő eredményt produkál, de az meg gáz lenne, így gyorsan felejtsük is el ezt a lehetőséget. Marad tehát a verzió különbség lehetősége, mivel Jotti-nál nincs a használt verzióra semmiféle utalás.

Mod:
Narxis
Ezek az onlány ellenőrzők csak adatbázist használnak? Heurisztikus mód nem lehet bekapcsolva egyiknél se? Illetve a heurisztikus keresési mód beállítása is befolyásolhat dolgokat szerintem, ha engedélyezve van.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#16652) Narxis válasza AtHoS (#16651) üzenetére


Narxis
nagyúr

Elvileg van heurisztika.

Thanos was right.

(#16653) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#16650) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Ebben most vitatkoznék veled, mivel ahogy a virustotal eredménynél láthatod, ott NEM AZONOSÍTOTTA a vírust, csak FELTÉTELEZI, hogy egy módosult változatról lehet szó.
Ebből adódóan nem szerepel az adatbázisban, hanem valószínűleg a heurisztikai elemzés révén vélte vírusnak.
Megmondom őszintén arra már tényleg nem emlékszem, hogy a 2.7 változatban van-e heurisztika(csak mintha rémlene hogy van), de abban viszont egészen biztos vagyok, hogy az újabb változatokban lényegesen jobb, továbbfejlesztett heurisztika található, és ebből adódhat a 2 elemzés közti különbség.(vagy van más lehetőség, amire meg nem is gondoltam... :DDD )

Fire.

UI: A legdurvább az lenne, ha mindkét elemző ugyanazzal a NOD32 változattal tesztelne, és mégis különböző erdeményt produkálna. Nos ez esetben valamelyik online elemző bugos...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16654) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#16653) üzenetére


Narxis
nagyúr

Írtam, hogy van heurisztika, arra írtam, hogy tök mindegy, hogy most milyen motor van ott, ha nagyobb technológia újításon fog átmenni akkor cserélik(pl. ha kijön a végleges Avast 5 akkor azt fogják cserélni a sok motort ért újítás miatt), de amúgy nem szokták. Szokták mondani, hogy a virustotal nem egyenértékű egy alapos AV teszttel, pont azért mert sok vírusirtó ma már nem adatbázis + heurisztika alapján védi csak a gépet.

A különbség abból adódhat, hogy Jotti-ra nem én töltöttem fel csak átvettem a linket(pl. azóta már több virusirtó is detektálja), a másik az a bug amiről írtam, virustotalon is előfordul, egyszerűen akkor nem írta ki, hogy xy vírusirtó detektálja, másodszori elemzésnél pedig kiírja. Jotti-nál láttam ilyet gyakrabban, virustotalon ritkábban. :)

Thanos was right.

(#16655) #41133696 válasza Narxis (#16643) üzenetére


#41133696
törölt tag

:C

(#16656) Krystal_s válasza Szellem. (#16638) üzenetére


Krystal_s
addikt

én is erre gondoltam ,hogy az oodag.exe "csak" figyeli a lemezt, de elvileg ez nem okozhat gondot vagy lassulást, mert a win xp beépített töredezettség mentesítője is ezt tenné. A háttérben az is biztos h figyeli...ami elgondolkodtatott néha, az a portable változata. olyankor nem fut semmi, csak ha elindítod akkor nézi át a hdd-t. nem tudom h mennyire tud az megbízható lenni.
Bocsánat az off miatt...Most csak azért kérdeztem rá erre, mert írtad attiati-nak h próbálja meg feltenni a KIS-t pl az O&O nélkül is stb.

racerx: köszi , én csak a #16633 hsz miatt kérdeztem erre, és nem voltam biztos abban h miért fut folyamatosan az oodag.exe a futó alkalmazásoknál, mert létezik portable o&o is. konkrétan nem vettem észre h nálam gond lenne, bár néha van olyan h gondol egyet a wmiprvse.exe és 100%os lesz a proci használata...na ezt nem tudom mi indítja el, mert rendszer indításnál ez ok automatikusan lefut és végez ,de néha csak úgy elindul pár percre,akkor nem tudom mi miatt vagy mit csinál.

(#16657) etele34 válasza Narxis (#16643) üzenetére


etele34
tag

Na ez kezd izgalmas lenni. :))
Elküldtem a Kaspersky Labs-nak elemzésre ezt a fájlt és mellékeltem hozzá a VirusTotal elemzését és megjegyeztem, hogy néhányan már beazonosították. Pl: Symantec; NOD; Ikarus; McAfee és mi a véleményük róla?
Válasz röviden: veszélytelen és nem fertőzött a fájl a vizsgálatuk szerint. Akkor most ki a hunyó?

Mondjuk sem avira sem g-tata sem f-secure nem jelzi fertőzöttnek. Lehet, hogy árnyékra vetődtek akik beazonosították valamilyen néven? :D

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#16658) Fire/SOUL/CD válasza etele34 (#16657) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

A Te virustotal elemzésed, meg az Én virustotal elemzésem(#16648) közt "annyi" a különbség, hogy "bevették a buliba" a Panda-t...(pár óra különbséggel elemeztünk)
Régóta nem szerepelt a Panda VT-n, meglepő hogy ma meg csak úgy váratlanul feltűnik.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16659) Thela válasza etele34 (#16657) üzenetére


Thela
csendes tag

Nekem erről az a véleményem, hogy ha a Kasperky valamire rámondja, hogy az fertőzés akkor az biztosan az is. Ha pedig nem találja fertőzöttnek akkor az nem is az. Legalább is a gyakorlat ezt mutatja. Sokan használnak az ismerettségi körömben Kasperskyt és ezért merem ezt állítani ilyen biztosra. Még sosem volt gondjuk a beazonosítással, ellenben a többi (most nem írok neveket) antivírussal amik többször is falsra riasztottak. Én hinnék a Kaspersky-nek a helyedben.

(#16660) Fire/SOUL/CD válasza Thela (#16659) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

"Nekem erről az a véleményem, hogy ha a Kasperky valamire rámondja, hogy az fertőzés akkor az biztosan az is. Ha pedig nem találja fertőzöttnek akkor az nem is az."

Hát ritkán írok ilyet, de ez az állítás úgy hüleség ahogy van... :C

Nincs olyan AV amiben 100%-ig meg lehet bízni, még a KIS-ben sem, bár tény hogy nagyon jó progi...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16661) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#16660) üzenetére


L7wy
őstag

Hát az AV-jükre nem teljesen igaz, de az analízisükre IGAZ!!! Amúgy meg Avira is clean nek jelezte mikor elküldtem nekik.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16662) etele34 válasza Fire/SOUL/CD (#16660) üzenetére


etele34
tag

A Kaspersky Labs elemzése az tuti, hogy 100%-os biztonsággal kimondja, hogy valós vagy fals. Ebben sosem tévednek/tévedtek. Az antivírusuk pedig - én szeritem is - ha valamit beazonaosít, hogy az vírus akkor az az is. Nem nagyon lehet találni olyan hsz.-t amiben valaki is azt írta volna, hogy a KAV fals riasztást adott volna.
Kérdésem azért lenne. Hogyan vizsgálják ezekben a laborokban (Kaspersky, avira vagy éppen nod) a beküldött mintákat? Szétszedik és megnézik hogyan van megírva? Vagy hogy? Gondolom így nagyon macerás lenne és nem sok vizsgálatra futná a nap 24 órájából.

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#16663) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#16661) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem rég olvastam egy nagyon jó cikket(angol) arról, hogy az internetes bűnözők, hogyan kereskednek a zombi gépekkel csak a nagy eszemmel nem mentettem el a linket, most meg kerestem, találtam is sok ilyen leírást csak pont azt nem.... :W
Na mindegy, a fent említett cikk azért volt nagyon érdekes, mert azt írták, hogy azon kívül, hogy a robotgépekről mindenféle "rendszerinfót" is nyilvántartanak, ezenkívül még azt is nyilvántartják, hogy milyen AV védi a gépet.
Na és abban a listában volt mindenféle AV, a legismertebbektől, a kevésbé ismertekig(a KIS is).. :DDD

Szóval akkor 100%-os védelem? "Szájmon mondja VÍRUS", akkor vírus? :DDD
Nem, ebben nem fog változni a véleményem... :)

etele34
Ha KIS azt mondja vírus, akkor vírus, ha meg azt mondja nem vírus, akkor nem vírus....
Ebben nem tudsz meggyőzni az igazadról....

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16664) etele34 válasza Fire/SOUL/CD (#16663) üzenetére


etele34
tag

...Szóval akkor 100%-os védelem? "Szájmon mondja VÍRUS", akkor vírus?
Nem, ebben nem fog változni a véleményem...

Figyusz ide! Nem KAV/KIS 100%-osságáról van itt szó hanaem a Kaspesky Labs vizsgálatáról. A hozzájuk beküldött vírus minták elemzéséről. Mecsoda különbség. :K

[ Szerkesztve ]

" Az embereket nem az győzi meg amit mondunk, hanem amit kihallanak belőle..." < Cavett Robert > A Földön az utolsó háborút nem az emberek kezdték. Idézet a maja papok tanításaiból, ie.: 3754-ből.

(#16665) Dluinet válasza Fire/SOUL/CD (#16663) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Mire beazonosítanak egy vírust addigra biztos, hogy megfertőzőt már néhány ezer gépet. Plusz mire bekerül az adatbázisba addig még néhány ezeret minimum. Így nincs 100%-os vírusvédelem.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#16666) Fire/SOUL/CD válasza etele34 (#16664) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Oksa, érthető...
Akkor mást kérdek, olyan "jelenséggel" még nem találkoztál, hogy elküldtél a Kaspersky Labs-nak elemzésre egy file-t, szinte "postafordultával" jött a válasz hogy tiszta, majd ezután 2-3 nappal meg érdekes módon ugyanazt a fájlt fertőzöttnek minősítette, egyértelműen nevesítette a kártevőt és (például) törölte a KIS?

Fire.

UI: persze ez "költői" kérdés részben, mivel ez megtörtént....

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16667) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#16666) üzenetére


L7wy
őstag

Ilyenről még nem hallottam, tehát szerintem ez kicsit fura is... virtuális gépen futtatják, a kódot ahol lehet elemzik stb... szerintem szépen dolgoznak... de erről szerintem Plag be tudna számolni, hogy hogy történnek a dolgok...
Ja és a link ;)

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16668) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#16667) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen, szerintem is fura...
Amúgy próbáltad esetleg Win7 x64 alatt az Avirát? Mivel még nincs Win7 támogatása, de ennek ellenére többen használják.
Szóval valóban minden tökéletesen működik, vagy találkoztál esetleg valami "furcsasággal"? :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16669) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#16668) üzenetére


L7wy
őstag

32 bitesem van, azon 99% működik, nincs semmi kompatibilitási hiba... És bár nem írják, de nekem 100% kompatibilisnek tűnik...
(nincs sata driverem 64-re, ezért nem használok 64es OS-t, de a 2 GB RAM-ra felesleges is lenne) Amúgy nekem mindössze annyi a furcsa h egy ilyen jó AV-hez ingyen jut hozzá az ember :D, a másik ütős dolog Comodo 4-es lesz ami szintén ingyenes lesz, és még iszonyat erős is lesz, tudtommal Avira detektálási képessége a cél, illetve, hogy Avirát is megelőzzék

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16670) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Avira Premium Security Suit-ot használok windows 7-en, és eddig semmi gond nem volt vele, viszont mostanában azt játsza, hogy a tűzfal minden restart után elfelejti a beállításait, és újra és ujra rákérdez mindenre, hogy kiengedem-e a netre. Rohadt zavaró :W Avira nem warez, november 1-ig érvényes kulcsom van hozzá, a windows pedig szintúgy nem, még RC build.
Ötlet, hogy mitől lehet?

Everybody lies.

(#16671) Narxis válasza L7wy (#16669) üzenetére


Narxis
nagyúr

"tudtommal Avira detektálási képessége a cél, illetve, hogy Avirát is megelőzzék"

Ezt így most hogy? Comodonál dolgozol? Ültetek a nagy kerek asztalnál együtt és ráböktetek Avirara, hogy legyen az a cél, hogy megelőzzük őket? És miben? Fals positive-ok arányában? Abban szerintem már megelőzték bár tényleg nagy a harc az első helyért Avira-val. ;]

Thanos was right.

(#16672) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#16669) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Oksa, kösz a választ!
Amúgy néztem az alaplapod, alapban még a Vista sincs támogatva, mármint ami a SATA RAID vezérlőt illeti. Meg sem próbáltad amúgy felpakolni a x64 Win7-et?
Ezenkívül van két BIOS frissítés is a honlapon, a legutolsó az 2009.07.09-es dátummal, és ott szerepel már az OS-nél az x64 Vista is. Nem tudom mennyire vagy "bátor" :DDD egy BIOS frissítéshez, de talán(de csak talán) érdemes lehetne frissíteni, persze csaj saját felelőségre.. :)

Barthezz2
Ha jól emlékszem, ezt talán Te kérdezted, a Windows 7 topicban is... :U
tehát egy ideig minden jól ment, aztán az egyik napról a másikra "kergült" meg..hm
Nem frissített program modult is mostanában, nem csak a virusadatbázist?

Narxis
Régebben már kérdeztem, de most újra: Azóta tudsz valami "pontosabb" időpontot, hogy mikor lesz új Comodo?

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16673) Barthezz2 válasza Fire/SOUL/CD (#16672) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, én kérdeztem ott is, és onnan küldtek ide.
De frissített, 7.-én. Az lenne a bibi? mit kezdjek vele?

Everybody lies.

(#16674) Fire/SOUL/CD válasza Barthezz2 (#16673) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Sajnos nem vagyok Avira user, ezért konkrét szakmai tanáccsal nem tudok szolgálni.
Vannak itt a topic-ban páran, akik Avira-t használnak és jól is ismerik, talán ők pontosan tudják mi lehet a gond, biztosan segítenek, ha benéznek

Azért keresgéltem a neten és 2 "megoldást" találtam. Az egyik esetben azt írták, hogy Win7 alatt csak úgy "magától" eltünt a hiba...(nyilván ez nem sokat segít Neked) :DDD
A másik viszont érdekesebb, ott azt írta az emberke, hogy amikor előjött nála ez a jelenség, akkor megnézte a Windows tűzfalat és az be volt kapcsolva, kikapcsolta és a hiba eltünt..
(tehát az Avira tűzfala ment, nem a Win-é, de az egyik frissítés után, valamiért visszakapcsolódott a Win tűzfala....)
Ezt esetleg megnézhetnéd, hátha segít...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16675) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#16672) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha tartani tudják a menetrendet, akkor év végén megjelenik a 4-es béta, de a végleges szinte biztos, hogy jövő év elején...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16676) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#16675) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Most néztem a Comodo oldalát, látom, hogy nincs a támogatott OS-k közt a Win7.

Próbáltad már valamelyik Win7 alatt(x86/x64) a jelenlegi változatok valamelyikét?
Ha igen, akkor mik a tapsztalataid?
(Nyilván a Comodo 4 már simán támogatni fogja a Win7-et...)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16677) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#16676) üzenetére


blattida
nagyúr

Én nem, mivel nem használok 7-est, de sokan mások igen, és a 32bites verzió gond nélkül fut, a 64-es kicsit problémásabb, ám úgy tűnik a fórumukról is, hogy tulajdonképpen az is fennakadások nélkül üzemel, természetesen hivatalos 7-es támogatás nélkül.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#16678) Barthezz2 válasza Fire/SOUL/CD (#16674) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az a baj nekem meg magától előjött :W :D

Megnéztem a win tűzfalát, az kikapcsolva van..

Everybody lies.

(#16679) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#16672) üzenetére


L7wy
őstag

Frissítem én, csak adj egy linket ;) mert szerintem rossz lapot néztél, vagy nem hivatalos bios-t (ha esetleg létezik ilyen)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16680) L7wy válasza Barthezz2 (#16670) üzenetére


L7wy
őstag

Az RC-nél nekem is felejtettek bizonyos programok... "töltsd le msdn-ről vagy technet-ről a véglegest", én a véglegest Win 7-et használom, és azon nem felejt semmit.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16681) Szellem. válasza L7wy (#16680) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Igen, a végleges Windows 7-el nincs baj. Nekem jár a Connectről, mivel béta teszter vagyok, a végleges fut nálam, és rajta a Kaspersky.

(#16682) Fire/SOUL/CD válasza L7wy (#16679) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igazad van, elnézést! :R Úgy látszik, öregszem, a "multitask-om" már nem az igazi, ezért egy időben már nem fogok 10 különböző dologgal foglalkozni, mert hibázom...
Egy könyvtárban építettünk ki hálózatot, és a szokásos dolgok mellett olyan "hibakezeléssel" is kellett foglalkozni, ami nem szokványos, példul olyan figyelmeztető üzenetet hagytunk a személyzetnek, hogy "A szerveren(térkép mellékelve hol van) lévő futós növény az MŰVIRÁG, mondják meg az illetékeseknek, hogy NEM KELL LOCSOLNI!!!" :))

Na ilyen "körülmények közt" keresgéltem a lapod után, amúgy az alaplap stimmelt, csak nem a BIOS menübe mentem, hanem a UTILITY-be...(ott van a 2009-es dátum)

Úgy hogy még egyszer: sorry...

blattida
Köszönöm a választ!

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16683) L7wy válasza Fire/SOUL/CD (#16682) üzenetére


L7wy
őstag

Semmi baj :D a lényeg h a segítség szándéka megvolt, ezt nagyra becsülöm.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16684) Barthezz2 válasza L7wy (#16680) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nade eddig(több hónapja) tökéletesen ment. És semmi mással nincs gond, se programmal, se winnel.
Amugy meg perpill se MSDN, se Technet hozzáférésem nincs, szóval..

Everybody lies.

(#16685) Fire/SOUL/CD válasza Barthezz2 (#16684) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Esetleg nem módosultak az Avira alapbeállításai? :U [link]
(bocs ha hüleségeket vetek fel, vagy már 100x átnézted az alapbeállításokat...)

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16686) Szellem. válasza Barthezz2 (#16684) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szedd le az Avira-t, takaríts utánna, és újra tedd fel. De, ha elfogadsz egy javaslatot, akkor tűzfal nélkül!
Én jobbnak tartom a Windows 7 tűzfalát!

(#16687) Barthezz2 válasza Fire/SOUL/CD (#16685) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Semmi, ugy van minden ahogy volt, és a felugróknál is ki van pipálva, hogy jegyezze meg a választásom, de hát b@szik ez rá :D

Plag: lehet az lesz, mert jobbat énsem tudok..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16688) L7wy


L7wy
őstag

Gondolkodom azon hogy felteszem Avira free-t Avira SS helyére, 1 az h nem kéne mindig kulcsot lesnem, a másik, hogy webguardot így sem használom, a mailguardot sem, egyedül az antidriveby funkció az ami érdekelne hogy az a webguardba van beleépítve vagy különálló egység?

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16689) Szellem. válasza Barthezz2 (#16687) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én nem is használom egyik 3rd party szoftver tűzfalát sem. Én belőttem a Win7 tűzfalát, és mellé a víruskereső modulok mentek fel.
Vista esetében is így jártam el és semmi gondom nem volt. Javaslom neked is!

(#16690) Szellem. válasza L7wy (#16688) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Az antidriveby a webgurad része. Ha az nincs, nem is működik a free alatt meg pláne!

(#16691) simon7012 válasza Szellem. (#16681) üzenetére


simon7012
aktív tag

Nagyon off: mi a végleges Win 7 száma?

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#16692) Fire/SOUL/CD válasza simon7012 (#16691) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

6.1.7600.16385 RTM

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16693) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Kaspersky Lab megismerése Eugene Kaspersky-vel!

1 rész[link]
2 rész[link]

Érdekes kis video!

[ Szerkesztve ]

(#16694) simon7012 válasza Fire/SOUL/CD (#16692) üzenetére


simon7012
aktív tag

Köszi!

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#16695) Fire/SOUL/CD válasza SG3rg0 (#16693) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Remek kis videó valóban. :DDD
Irigylem azokat a fiatalokat, akik ilyen helyen tudják kamatoztatni a tudásukat, még ha fakopácsnak is nevezik Őket, mert egyfolytában "kopogtatják a billentyűt", vagy ahogy az egyik srác mondta, még aludni is elfelejt néha... :DDD

Azért remélem, hogy a Kaspersky logó mellé nem kerülnek be ezek az "elcseszett" rajzfilm-fakopáncsok.. :DDD Amúgy emlékeztetnek a "Pindúr Pandúrokra", azok is megmentették mindig a világot... :))

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16696) Szellem. válasza SG3rg0 (#16693) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Nagyon komoly videók! Abszolút hűen tükrözik a Kaspersky Lab. profizmusát, és magas szinvonalú szakmaiságát.
A számomra a technikai tudásuk lenyűgöző volt. Tetszett az update szerver szoba, az automatikus vírusanalizáló rendszer a "honeypot" csapdákkal, és ami tényleg tetszett a "vasszoba" amit a mobilvírsóusok tesztelésénél használnak.
Bárki, bármit mond, nagyon nagy cég a Kaspersky, és lenyűgöző amit csinálnak.
Ez a két videó, csak erősítette bennem az irántuk való szimpátiámat.

(#16697) SG3rg0 válasza Szellem. (#16696) üzenetére


SG3rg0
őstag

Tök jó, hogy betekintést engednek a központjukba, és végig idegen vezet maga Eugene Kaspersky!
Talán kicsit bizalomkeltő...

(#16698) Szellem. válasza SG3rg0 (#16697) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Hát, nem sok ilyen információt lehet tudni más vendor cégektől.
Az viszont, tényleg bizalomgeresztő, ogy nem egy suffnicég.:)

(#16699) L7wy


L7wy
őstag

Még egy érdekes progi tesztelő kedvűeknek: itt

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#16700) zed01


zed01
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom azon hogy felrakom a Windows 7-et. Az Enterprise változatra van lehetőségem.
Az lenne a kérdésem, hogy az A-Squared Anti Malware és az Online Armor Professional és a Malwarebytes Anti Malware kompatibilisek-e a Windows jelen változatával? Mert ha nem kompatibilisek, akkor a SEP-re kényszerülök, az biztos támogatja.

Még egy kérdés.

Mi a különbség az Enterprise és az Ultimate verziók között? Azt már olvastam hogy a legfontosabb, a Virtual XP mód mindkét oprendszerben benne van, de azt nem tudom mi a különbség.

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.