Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-02-22 22:39:15

LOGOUT.hu

Itt csak hivatalos forrásból származó információkat olvashatsz. Rajongói teóriák, egyebek ezen összefoglaló tárgyát nem képezik. Az összefoglalóval kapcsolatban bármilyen észrevételt, javaslatot szívesen látunk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6860) maajsz válasza inf3rno (#6859) üzenetére


maajsz
senior tag

Ez a bug dolog amúgy baromi érdekes, én 1.0 óta tolom és két kezemen meg tudom számolni hányszor futottam bele. Viszont láttam elég sokat gameplay videon, így elhiszem hogy panaszkodnak.
A Falcon kb a N7 Vakyre elődje, az utóbbira érdemes gyúrni. Ugyancsak érdemes a cryo pod rewardokat is begyűjteni, jó cuccokat lehet fejleszteni, na meg nyersanyag, kredit stb kapsz, sőt az egyik legjobb a vége felé van, ami lefelezi az ilyen ultra rare modoknak a negatív részét (büntetését).
Az Voeldes architectnél végig lehet épületből lőni, van 3 is és mindben van hősugárzó. Elég odébb lépni amíg esetleg oda lő ilyen terület sebző gránátokat.
Amikor meg felugrasz az csak simán hover (lebegés), kitart a jump jet / biotic képesség, a körülötted mozgók nem lassulnak be, max úgy érződik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect: Andromeda [Spoiler Alert!] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.