Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4217) trebron86


trebron86
tag

sziasztok

valaki aki tud kérem segítsen,

iatkos és ideneb iso-t kiírtam sajnos mind a 2ővel csak a telepítő első szakaszáig jutok.

grafikus felület már meg van eddig az se volt, de most az a baj nem megy tovább a telepítő a lemez választásnál nem talál semmit,
a disk util-be lépbe próbálom a lemezem particionálni de nem találja illetve nem látja a hdd-m
ha pedig a root-ba csinálok új partíciót akkor tölt 1egy gyorsat majd "unable" (error -61)
és enyi, nem csinál tovább semmit pedig annak ellenére hogy iatkos és ideneb is leírta a tiszta telepítés folyamatát értem mit ír de nem tudom mivel csináljam,

remélem érthetően fejeztem ki magam
kezdő vagyok még az almával

u.i.: bocs a helyes írási hibákért nekem nem megy a nyelvtan,de ki nem s***ja le ... ha minden a [B]matek[/B]!!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.