Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#2051) F34R válasza Sirandrish (#2050) üzenetére


F34R
nagyúr

Szerintem lehet ott mar jobb a Honing :D ... persze az a majdnem harom ev sokmindenre eleg.. egyik whale aki globalon jatszik es launch ota most 1490.

(#2052) Sirandrish válasza F34R (#2051) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát korlátlan pénzzel már én is lehetnék 1420 is akár...azért csak annyi, mert a többi pénzt inkább elszórakoznám :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2053) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2048) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Igazából ez is arról szól, hogy farmolni kell, csak éppen nem egy karakterrel kell ugyanazt csinálni órákig, hanem több karakterrel kell ugyanazt csinálni. 1450-es a mainem, 1415 az egyik altom, a többiek 1370en csücsülnek és hatalmas mennyiségű materialt szedek ki. 7500goldért adok el 100 great honort hetente, plusz a raidekből bejövő gold fedez mindent. nem kell millió gold hozzá, csak annyi alt amennyi az idődből kitelik. És mindezt úgy értem el h nem vettem materialokat amik növelik az esélyt csak égettem amit összefarmoltam. Minél több alttal tolod annál kevesebb ideig tart felhúznod magad.

(#2054) F34R válasza Kristof9909 (#2053) üzenetére


F34R
nagyúr

Felhuzom en magam Altok nelkul is. :DDD leginkabb akkor mikor honing nem jon ossze, vagy a retkes karakter miatt megpusztulok. Minden powerpassom megvan, akar lehetne tobb altom is de, ahhhh hogy en tobbszor szivassam magam az kizart. Kajak 2-3 ora alatt szinte semmit nem lehet csinalni ha el vagy maradva Tome szinten.

[ Szerkesztve ]

(#2055) Kristof9909 válasza F34R (#2054) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Megkérdezhetem h meddig sikerült eljutnod egy karakterrel? mióta játszol és mennyit?

(#2056) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2053) üzenetére


Sirandrish
legenda

De a matik java amúgy is boundos nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2057) F34R válasza Kristof9909 (#2055) üzenetére


F34R
nagyúr

Marcius kozepe ota.. az elso honapban max napi 1 orat tettem bele.. aztan kicsit tobbet de egyik esetben sem 5 oranal tobbet.(Ez volt a legtobb) A story megvan a Tomek hianyosak, combat lvl 55 , roster 55, ilevel 1370.

(#2058) Kristof9909 válasza F34R (#2057) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Nem rossz, viszont innentől csak szenvedés lesz altok nélkül. Nagyon sok időbe fog telni feljebb jutni.
@Sirandrish igen, a matik java boundos de nem mind. Egy fejlesztésem a fegyverre 1300 destruction stone, 30 great honor leapstone.... egy karakterrel egy nap kb 200 destruction stone jön, ha minden nap megcsinálod a dailyt és a guardian raidet (night fox yoho) akkor kapsz 20 leapstonet... egy fejlesztés 30 leapstone és 650! gold.... és minderre van 5-10% esélyed. Ha 3 karakterrel csinálod mindezt akkor 3x annyi stonet kapsz, illetve plusz 18 leapstonet naponta ami 1000 arany vagy adod tovább a mainednek. Én úgy kezdtem h 2 alt elég lesz, azóta 8 karakterrel csinálom h a középmezőny élén lehessek. múlt héten 60ezer aranyat égettem el 5 perc alatt a honingba.

Persze ezek mind azoknak szól akik szeretnének gyorsabban feljebb jutni. Akik csak élvezni szeretnék a játékot azoknak is van bőven mit csinálniuk. Egyátalán nem szenvedés a honing ha grindolsz. Én pl 1415ről 1445re 2 heti grindomból 5 perc alatt felhúztam a karakterem 10% eséllyel.

(#2059) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2058) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy ha élvezném is a rengeteg alt karit, akkor se lenne soha annyi időm hogy naponta annyi Guardiant leöljek, még akkor sem ha kihasználnám a rest bonuszt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2060) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2059) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

2 guardian raid 10 perc x 3 karakter 30perc plusz 30 perc a 2 chaos dungeon az 1 óra 3 karival. Nekem 3 órába simán belefér a 8 karakter, ha nem akarom akkor váltogatom egyik nap az első 4, másik nap a másik 4. Ez a játék így lett kitalálva, másképp sajna nem tudsz rendesen haladni free to play playerként.

(#2061) F34R válasza Sirandrish (#2059) üzenetére


F34R
nagyúr

En is ugy allitom ahogy te, a budos eletben nem huznam fel tier2 rol, a Vern Passrol meg plane.
Max lesz ket altom de sztem egyiket sem hasznalom. :D

(#2062) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2060) üzenetére


Sirandrish
legenda

" Ez a játék így lett kitalálva, másképp sajna nem tudsz rendesen haladni free to play playerként."
Ezzel tisztában vagyok...ezért vagyok 1415ön :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2063) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2062) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Az egyátalán nem rossz, 1450re 40-50ezer guardian stone, 6-700 great honor leapstone biztos fog kelleni ha nem veszel esélynövelőt ami most elég drága.

(#2064) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2063) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kíváncsiságból mennyit failelt neked eddig a honing? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2065) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2064) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Nem mondanám magam pechesnek főleg mert nem használtam materialt ami növelné az esélyeimet (kivéve a fegyver, de ott sem mindíg), de volt 1-2 cucc ahol elég sokat faileltem. Egyébként kimaxoltam a strategic failure achivementet, tehát 500 felett vagyok. Viszont ez nem csak egy karakter. (A fegyveremen már 10x faileltem)

[ Szerkesztve ]

(#2066) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2065) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt tudom hogy nem egy karaktert számol hanem mindet, csak nekem pl 1400ról 1415re legalább 6-7 alkalommal volt olyan hogy már csak akkor ment fel 1-1 cucc +1el, ha már 100% volt a honing chance..
Az meg nem 2 fail után jön :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2067) Busterftw válasza Sirandrish (#2066) üzenetére


Busterftw
veterán

Én most vagyok 1405-ön (mellette egy altom 1325 csak a weekly una goldba segít be kb) és a fegyverrel volt most szerencsém, 10-15% 3 honingból meg lett kettő, most lvl 14, de minden más lvl 12 :)

Szóval nagyon random. Most 1415 a cél komótosan, de már kb 1370 óta engem nem csesz fel a honing.
Valamikor én már csak az Artisan Energy-t nézem az a cél.
Tehát úgy vagyok vele mentálisan, hogy fel kell "tölteni" itemet honing fail-el aztán 10% honing mellett is siker lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#2068) Sirandrish válasza Busterftw (#2067) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaah hát engem se csesz fel...rég elengedtem..láttam eddig is hogy milyen, nem görcsölök rá.
Ha lesz alapanyag, akkor rátolom, ha fail, akkor fail, ha sikerül, akkor meg sikerül...ennyi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2069) F34R válasza Kristof9909 (#2063) üzenetére


F34R
nagyúr

Mennyi? :D En azt hittem a magam 10k-javal hogy az sok... ezekszerint megsem. :DDD

(#2070) Sirandrish válasza F34R (#2069) üzenetére


Sirandrish
legenda

AAAAH...10K 1400 felett úgy füstöl el hogy észre se veszed...
Tipikus:

:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2071) F34R válasza Sirandrish (#2070) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemar :Y ne kelljen megutalnom

(#2072) Kristof9909 válasza F34R (#2069) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Hát igen, az a 10k bemelegítésnek jó lesz :D

(#2073) Sirandrish válasza F34R (#2071) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne utáld meg, csak számíts rá hogy icipicit hamarabb el fog kopni, mint azt gondolnád :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2074) Kristof9909 válasza Busterftw (#2067) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Ja, a 100% artisan energy ezen a szinten kb 30 fail ami 20ezer aranyba kerül és 40ezer stoneba,mivel 5 és 3% esélyről beszélünk.és ez csak 1 húzás, szóval azt inkább ne várd meg.

Jobban megéri akkor ha innentől nem honoltok, megvárjátok a honing buffot (ami még hónapok) aztán sokkal könnyebb lesz minden.

[ Szerkesztve ]

(#2075) F34R válasza Sirandrish (#2073) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem tudok termelni... vagy egyre tobbet adnak a magasabb szintu Chaosok?

(#2076) Kristof9909 válasza F34R (#2075) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Ezért kellenek az altok. Többet ad de több is kell magasabb szinten szóval ugyanannyit ad.

[ Szerkesztve ]

(#2077) Sirandrish válasza F34R (#2075) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valamennyivel többet adnak nyilván, de nem annyivel. Úgy lesz több hogy többet mész.
Nem 3 nap alatt szedsz össze 1000 darabot, hanem 6 nap alatt 2200at..
Most a hasamra ütöttem, de kb érted. Minden picit tovább fog tartani, aztán még tovább, és még tovább. Vagy elkezdel altozni. Persze ha lesz altot, akkor sem fogsz egyik pillanatról a másikra 1400 lenni. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2078) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2077) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Neked hány altod van tier 3ba?

(#2079) F34R válasza Kristof9909 (#2076) üzenetére


F34R
nagyúr

Nagyon ra akartok beszelni :D
Ha kulonosebben nem kell veluk foglalkozni akkor a tier 2 passt ellovom valakire, felszenvedem tier 3 ba. :P

(#2080) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2078) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 van 1325-n, egy van 1370en, meg a main 1415ön..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2081) Sirandrish válasza F34R (#2079) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem akarlak rábeszélni...csak a baj van velük..még több honing fail :D
Viszont hasznosak...evvan :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2082) Kristof9909 válasza F34R (#2079) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Ha nagyon lassan haladsz vele akkoris 2 hét maximum h tier 3ba kerüljön. Az eventekből a materialokat pl kiveszem minden héten, tier 1 az kb annyi idő nekem amég megcsinálom rohandelt.

@Sirandrish Most a 6. altomat hoztam tier 3 ba, 1350es és kb 1x faileltem. Ha kiveszed az event könyveket és ki van fejlesztve a honing buff a strongholdba akkor pikk-pakk fent vannak

[ Szerkesztve ]

(#2083) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2082) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyi altom van amennyi passt kaptunk. Nulláról pénzért sem húznék fel egy karit sem, nemhogy 3at :D
Neked grat a kitartásodhoz, én valszeg kinőttem már ebből, vagy csak szimpán hamarabb elunom... :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2084) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2083) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Ne aggódj, feitontól meg yorntól már hányingerem van,ezért már goldért csináltatom knowledge transferben a karaktereimet. A tieid is elegek lesznek ha felhúzod őket 1370re. Én pl azt csinálnám a helyedben. Rengeteg pénzt hoznak főleg h drágult a leapstone. Argosok,oreha well abyssok és leapstone termelés. Heti 20-25k gold meglehet belőlük ha csak azzal honolsz amiket a daily una taskokból szerzel.

(#2085) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2084) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a Sorcit szeretném majd felhúzni, de a Glavier olyan szinte csalódás hogy szerintem ő ott rohad meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2086) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2085) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Hát,rohadjon inkább 1370en...42 leapstone hetente ami 3k gold plusz az abyss/argos

(#2087) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2086) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondjuk adhatnának valami character change cuccot, hogy átalakítsam kb bármire :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2088) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2087) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Nekem is lenne mit kicserélni,dehát ez van. Ha már szenvedtem vele legalább a pénzt hozza

(#2089) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2088) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah már 1340 a sorci :D
Jöhet Vern...majd egyszer...de haladok :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2090) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2089) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Helyes, hajrá!

(#2091) Remiel válasza Kristof9909 (#2055) üzenetére


Remiel
őstag

Én egy karival 1420 vagyok és nem altozok, mondjuk már nincs is rá úgy időm, meg már annyira nem is köt le

Argos P3 simán lemegy puggal, azon kívül a napi rutinok mennek, minden területem 90% feletti, 5 terület 100%-os de már a rapport untat, meg túl sok cucc kéne

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2092) Busterftw válasza F34R (#2079) üzenetére


Busterftw
veterán

Plusz Juniusban elvileg kapunk egy Punika pass-ot, az elvileg 1100 lesz.
1325-ig nem olyan nehez eljutni.

Bar en azt a passot az Artistra nyomnam el, de meg se hire se hamva...

Sirandrish
"a Glavier olyan szinte csalódás hogy szerintem ő ott rohad meg"

Akkor az enyem marad lvl 1-en :D koszi! :D

Remiel
En most a cookingra akarok ramenni, mert epp most vettem meg az osszes tome cuccot AH-bol, de ez a cookingot meg kell meg ertenem hogy van. Amint legyartod a cuccot megkapod az Adventure Tome pipat?

[ Szerkesztve ]

(#2093) Kristof9909 válasza Remiel (#2091) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Nem azt mondom h mindenki őrüljön meg és kezdjen el egy grindfestet mint én,de ha valaki szereti ezt a játékot és nem csak csalódni akar meg félni a honingtól (amit megértek h emiatt abba is hagyják a játékot) akkor igenis kelleni fognak az altok h úgy pörgesd folyamatosan 10% esély alatt h nem érdekel h failelsz. És a játék mindjárt jobb lesz ha sok sikerélmény ér.

@Busterftw maxrollon nézz guideot mert sok fajta van. De alapvetően ha lecraftolod akkor jobb click rá és bekerül a tomeba. Vannak amikkel pl 1 órát kell várni meg egy napot,ezeknek érdemes utána nézni. A glavier pedig egy brutál jó karakter szerintem. 2x3as engravinggel 1370en 5-6 millát simán kap a night fox yoho egy combóval.

[ Szerkesztve ]

(#2094) D1Rect


D1Rect
félisten

A diablo immortal olyan szutyok, hogy megint elindítottam a Lost Arkot kicsit. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2095) F34R


F34R
nagyúr

Ma letudtam ulni, Argosozni.... az elso neztem rola videot, ennek ellenere sem ment. Valamelyik csoka beirta trash randoms, meg waste of time... akkor ott rohadjal meg alt + f4. Szerintem en ezt leteszem. :W

(#2096) Qlux válasza F34R (#2095) üzenetére


Qlux
tag

Pedig Valtan kemenyebb lesz, plane ami meg ezután jön:)

(#2097) Busterftw válasza F34R (#2095) üzenetére


Busterftw
veterán

Random volt vagy party finder?

(#2098) Sirandrish válasza F34R (#2095) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerősöm is így adta fel...
Azért te még próbálkozz :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2099) F34R válasza Qlux (#2096) üzenetére


F34R
nagyúr

Tudom, Vykas meg a tobbiek.... erre en alkalmatlan vagyok.

#2097
Busterftw

Random...

#2098
Sirandrish

Probalom meg parszor, mert azert olyan konnyen nem adom fel, csak eleg hamar felidegesit... Es sajnos mashogy nem tudok szerezni legandary settet?

(#2100) Sirandrish válasza F34R (#2099) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem ám :N
A dropjából tudod lecraftolni a darabjait..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.