Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#2201) F34R válasza Busterftw (#2200) üzenetére


F34R
nagyúr

Annyira nincs hozza kedvem... mert ugye nem egy terulet van...
pedig kellenenek a skill pointok is. 1405-re nem sikerult tegnap felhoningolni, a fegyverre mar nem jutott Leapstone, es az arany is elfogyott. Majd talan kovi hetvegen kozelebb leszek hozza.
Tegnap kieloskodtem az Argost... most P3 is lement, pedig a P1 sem szokott. :DDD Igaz voltak bent 1470-es Sorci es Destroyer is. ;]
Persze hoztam a szokasost hogy en haltam meg eloszor.
Ezek utan a Valtan-t el sem merem kepzelni, oda mar nagyon ossze kell szednem magam.

[ Szerkesztve ]

(#2202) Busterftw válasza F34R (#2201) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha jól emlékszem 3 terület ad skill pontot, szóval nem olyan hosszú ám.

Valtan nekem is érdekes volt, az első 2 runnál haltam, utána eljutottam a végső fázisig, de kiestem a mapból :DD
Azóta lement, pedig aztán guide-ot sem néztem, mert csak azt csináltam amit mások. Valaki mindig írogat meg irányít a csapatban.
1430-nál már van Vykas, legalább az ad egy kis morál boostot talán 1445ig.

(#2203) Kristof9909


Kristof9909
lelkes újonc

1470es vagyok, pár órát nyomtuk a vykas normalt ami 1430ra van...a mechanikákból annyi van mint égen a csillag és persze mind wipe...sok idő lesz beletanulni, ami most nincs szóval pihentetem. Felhúztam másik 5 karaktert 1415re így 6x 2700 gold jön csak argosból hetente ami nem olyan rossz. Valtan hard már zsigerből megy, szóval gyerekek ha haladni szeretnétek akkor nincs mese altozni kell :D. Heti 10-15ezer guardian stonet meg 1k great honort termelek. A relic cuccokat hagyjátok, először próbáljatok meg goldot félretenni, mert kelleni fog a legendary könyv hogy meg legyen az 5x3. Ahoz pedig altokat kell ezerrel húzni, hogy elég goldot termeljetek. Nekem közel 20k gold jön hetente így.

(#2204) F34R válasza Kristof9909 (#2203) üzenetére


F34R
nagyúr

Srac, mennyi ido az alt pluszban? :DDD most szenvedem vegig a masodik awakening questlinet.... 1-2 oranal en tobbet nem akarok erre a gamere mar aldozni.

(#2205) Kristof9909 válasza F34R (#2204) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

A csapattól függ hogy mennyi idő a guardian raid, ilkletve mennyi idő alatt végzel a chaos dungeonnal és az una taskekkel. 3 karaktert csinálok egy nap aztán másnap a másik 3at forgásban, de van hogy lenyomok mindenkivel mindent az elég sok idő (4 óra kb). Így kb 2 óra alatt megvan egy nap. Ha ugye letolod az argost\orehát\valtant akkor az több idő, azokat általában hétvégén csinálom a megszokott guild pajtásokkal. 1470en pl kb annyi a teljes argos mint egy guardian raid, de 1415ön azért 30 perc kb. A strongholdot kb 30-40re kell felhúzni hogy esélyt növeljen 1415ig (azt hiszem plusz 20% a honing buff, szóval azt hajtani kell).

(#2206) F34R válasza Kristof9909 (#2205) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor mar helyen is vagyok lvl 18-al :DDD

(#2207) Sirandrish válasza Kristof9909 (#2203) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hamarabb kötném fel magam minthogy 5 altot honingoljak ezzel a rendszerrel 1415ig. :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2208) F34R válasza Sirandrish (#2207) üzenetére


F34R
nagyúr

No de Andrish :D nem vagyok rasszista, de ez izzig verig a koreaiak jateka.

(#2209) Kristof9909 válasza Sirandrish (#2207) üzenetére


Kristof9909
lelkes újonc

Mint írtam egy karakterrel kell elérni bizonyos szinteket h a strongholdban kifejleszd a +20% honing buffot 1460tól elérhető 1415ig a honing buff. Úgy már sokkal könnyebb a dolog, és ha az eventekből kiveszed a könyveket akkor ad még 10%kot amivel már elég egyszerű a dolog. Előbb fogyott el a chaosbol szerzett shardom mint a többi materialom.

(#2210) F34R


F34R
nagyúr

Sracok, ma Party finderrel akartam Velganost mert meg sosem csinaltam, be is engedett egy 1500-as es konyorgott hogy AH ba vegyem meg a t2 sorci gemjet :Y take or kick most ez vicc? minek vegyem meg es ha nem teszem kirug?
Akkor inkabb sosem csinalom meg.

(#2211) Busterftw válasza F34R (#2210) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezek carry csapatok.
Tehat valakinek kifizetsz X goldot es letolja neked a raidet.
Altalaban a group neveben ott az osszeg. Fizetni pedig ugy kell, hogy megveszel valami random cuccot AH-bol tole.

Ezeket hanyagold, hacsak nem erdekel a dolog, en peldaul valamelyik guardian raidet inkabb kifizettem, mert csak szopas volt, viszont kellett a kovetkezo Tier-ez.
Titalos volt talan, illetve amelyik tornadoval wipe-ol. :)

(#2212) F34R válasza Busterftw (#2211) üzenetére


F34R
nagyúr

Basszus azt nem is figyeltem... mind1 randomokkal vegulis NEM lett meg. :DDD Azt nem tudom hogy tobb leapstonet ad e mint Night Fox Yoho? mert ha nem akkor felolem megsulhet a zsirjaba... majd mikor taposabb leszek es kell a nagyobb Guardianokhoz a reqi akkor majd letolom valakivel.
Kozben meglett a Second AW is, ide legalabb nem kell a crit ratio, low criten is sebez tisztessegesen.

(#2213) Sirandrish válasza F34R (#2210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert carry partyba mentél be, ahol kvázi fizetned kellett volna. Én kiperkáltam Velganosra asszem 4-500 goldot (már nem emlékszem), aztán egy Sorci leütötte úgy 4 perc alatt hogy a bosst se láttam, mert AFKoltam valamelyik sarokba :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2214) Sirandrish válasza F34R (#2212) üzenetére


Sirandrish
legenda

Velganost azért kell megcsinálni hogy mehess a következő Tierbe...
Őt kb senki se farmolja.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2215) Busterftw válasza F34R (#2212) üzenetére


Busterftw
veterán

Szerintem nem, de en is A Night Foxot farmoltam inkabb.
Nem eri meg a szenvedest. Kifizettem valami 400 goldot anno a Velganosra, csavo letolta aztan kesz. Csak a kriterium miatt kellett, hogy aztan uthesd a Tier 6 guardianokat.

Ezert marhasag az egesz, mert a Tier 6-os guardianok siman lemennek, a Tier 5-os meg megszopat, overkill gearben.

(#2216) F34R


F34R
nagyúr

Oke sracok, akkor majd ha aktualis lesz akkor fizetek erte... :D
Addig meg jon a Soho azt konnyen le lehet tolni.

(#2217) Sirandrish válasza F34R (#2216) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amint ILV-be megvan a T6, nyomni kell, mert az már jobban perkál, és a vinnyogó rókakománál is könyebb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2218) F34R válasza Sirandrish (#2217) üzenetére


F34R
nagyúr

:D Andrish ha atbaszol :(( :DDD

(#2219) Sirandrish válasza F34R (#2218) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose tennék olyat...muhahaha ;]
Amúgy tényleg könnyebb :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2220) Busterftw válasza F34R (#2218) üzenetére


Busterftw
veterán

Igaza van, az elso Deskaluda semmi extra.
Tegnap 2:40 perc alatt leutottuk.

(#2221) pimpi001


pimpi001
tag

Skacok. Holnap leszek csak gép kozelben. Szoval osszátok az észt nekem az uj arcanistról. Mennyire életképes, fun vagy uncsi, milyen build az ami jó, nekem amugy a sorcibol a reflux build ami fekszik. Ez is hasonlo? Eggyik build kissebb sebzés de gyors cd?

tboypimpi#2319 ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D

(#2222) Busterftw válasza pimpi001 (#2221) üzenetére


Busterftw
veterán

En nem csinaltam, de reddites infok alapjan nem lesz nepszeru.
Azt irjak hogy sokat kell bele fektetni hogy jo legyen, kb mint a Gunslinger.
Egy negativabb de objektiv velemeny koreai jatekostol.

"As a korean player who mained this for a considerable time.
It is a high apm, fast skills, but slow and clunky class.

You are pressing like 4 quick skills to do one slow combo.
Do not play this before a major rework is done. It has low avg dmg, no party synergy to compensate, squishy, weirdly not mobile with 2 dash skills, low cc bar dmg and etc. It's only strength which is high ceiling burst is not achievable by skill but by luck and even then on avg low dmg.
It has no good qualities right now. Do not play arcanist, and do not expect a buff to fix it. It was almost always the worst class from launch."

(#2223) F34R válasza Busterftw (#2222) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is ez a legnagyobb bajom a Gunslingerrel... meg azt is bealdoznam hogy kicsit legyen clunky de egyszeru legyen buildelni es ne legyen olyan sok quick swap, mert kulonben nem lesz crit dmg-em :U
Ugyanitt kerestetik gondozasmentes Alt :C

(#2224) duvi válasza F34R (#2223) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha nem akarsz egy ugyan olyan classt a támogatás miatt, akkor én egy Refluxos Sorcit, vagy Firepower Artillerist ajánlanék. Mindkettő távolsági cast, ezért nem kell beleállniuk a közeli pofonokba (kevesebbet sebződnek) és viszonylag egyszerű a játék velük.

(#2225) Busterftw válasza duvi (#2224) üzenetére


Busterftw
veterán

Artillerist az egyetlen altom (lett csinalva egy Glavier de maradt lvl1), ezt nagyjabol alairom, nem nehez class es tanky is tud lenni, bar azt vartam hogy ennel jobban ranged lesz.
Valosagban azert ott kell lenni a boss mellett legtobbszor, de a shieldek miatt annyira nem gond.

Persze heal nincs, nekem pala main utan ez a legnagyobb gondom barmelyik classal :D
Az Artistot viszont mindenkepp felhuzom, ha megerkezik. Jo lenne, ha Punika power pass promoig megerkezne, mondjuk jovo honapban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2226) F34R


F34R
nagyúr

Koszi @duvi es @Busterftw

Szerintetek egy melee classt nehezen tudnek jatszani, vagy ahhoz jobb reflexek es idozetes kell? Glavier lett volna az egyik otletem, a masik meg a Shadowhunter..

(#2227) Busterftw válasza F34R (#2226) üzenetére


Busterftw
veterán

Attol fugg, minel tankosabb valami annal egyszerubb kb.
Plusz ahogy irtak classtol fugg, mert van sok kulonbseg.
Szerintem egy Berserker/Destroyerrel siman elvagy.

(#2228) scyllafren válasza pimpi001 (#2221) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem (Artillerist main) eleg jol bejon, csak a kovetkezo "problemak" vannak az Arcanistal:
- par skillje mozgatja a karaktert, amit nem szeretek, igy nem is hasznalom = kevesebb skill.
- eddig (lv 40) nemigazan jottem ra, hogy nemelyik skillje pontosan mekkora teruletre/tavolsagra hat, jo lenne valami telegraph.

Ettol fuggetlenul fun jatszani, female Gambit :D

(#2229) Busterftw


Busterftw
veterán

Valtant ugy nez ki megszoktam, tegnap elsore lement G1-G2.

1430 is meglett, megneztem Vykast, G1 par probalkozas utan ment a csapatnak de G2 mar nem, igaz csak 3x probaltuk.
Konkretan agyhalal ez a sok mech, mert amugy nem csapnak nagyokat a bossok, siman lemenne.

(#2230) F34R válasza Busterftw (#2229) üzenetére


F34R
nagyúr

En a mechanikak 90%-n elverzek. :D

(#2231) Busterftw válasza F34R (#2230) üzenetére


Busterftw
veterán

Amúgy ha nem lenne wipe mech, akkor minden mást kb kitankolok. :D

(#2232) F34R válasza Busterftw (#2231) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD jol teszed.

(#2233) F34R válasza Kristof9909 (#2209) üzenetére


F34R
nagyúr

Kell hozza 1460-as szint... Alt nelkul az meg egyverzes kategoria..
most kb egy hetig gyujtottem leapstonet a honing chance novelo cuccok mind elfogytak es ezzel egyutt el is egett amiert kuporgattam.. cserebe lett 2-3 ilvl szintnovekedes... meg mindig nem vagyok 1410-sem. Igen utalok a Strongholdal is baszakodni. Argos setthez is kell meg 2 piece. kezdek pipa lenni a gamere.

[ Szerkesztve ]

(#2234) Busterftw válasza F34R (#2233) üzenetére


Busterftw
veterán

Akkor a relic szettrol nem is írok, elég lassan jönnek az alapanyagok, pedig plusz golddért veszek a run végén.

Argos set kb 3 heti runbol meglett.
Stronghold napi nekem csak annyi, hogy hajókat kiküldöm meg ha van extra gold akkor research. Napi 5 perc amúgy, de craftolni meg ilyesmi nekem nem éri meg.
Így azért mehet szintezni elég jól.

(#2235) F34R válasza Busterftw (#2234) üzenetére


F34R
nagyúr

Kb annyira lepek be, de ugy nagyon lassan halad a stronghold level.
Kedvem sincs egyebkent, csak azert inditom el hogy legyen 2 chaos, 2 guardian, 3 una task, ritkan event.

(#2236) Sirandrish válasza F34R (#2235) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sose foglalkoztam a Strongholddal. Sose craftoltam kb semmit. Beléptem, elküldtem 2-3 hajót, és ennyi. Mégis LV50+on hagytam abba... :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2237) Busterftw válasza F34R (#2235) üzenetére


Busterftw
veterán

Még max azt nézem meg, hogy hány órára küldöm el a hajókat :) Pl ha másnap irodába megyek, akkor délután/este 1 naposra küldöm el, de ha itthon dolgozom akkor 8 vagy 12 mert reggel ránézek és küldhető megint :D

(#2238) F34R válasza Busterftw (#2237) üzenetére


F34R
nagyúr

En is csak 8 meg 12-re kuldom oket... most 19-en van hogy dagadna meg.

@Andrish. Nalad 30-on kezdett a jatek :P

(#2239) Sirandrish válasza F34R (#2238) üzenetére


Sirandrish
legenda

40en, de az most mindegy :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2240) Pedro78 válasza F34R (#2238) üzenetére


Pedro78
senior tag

Fejlesztéssel kraftolással is jön ám a stronghold xp.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2241) F34R válasza Sirandrish (#2239) üzenetére


F34R
nagyúr

:N megpusztult az xp meter csik... nem akar nagyon feljebb menni :D

@Pedro78
Szoktam azt is.

[ Szerkesztve ]

(#2242) Qlux


Qlux
tag

(#2243) Sirandrish válasza Qlux (#2242) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt a Machinist az Anthemből szedték? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2244) F34R válasza Sirandrish (#2243) üzenetére


F34R
nagyúr

Asszem regi neven Scouter [link]
Jonnek az ujabb raidek ezt a Kakul-Saydont sosem fogom latni. Sanszos nagyon. Az a baj ezekben a classokban hogy szinte ujra kell kezdeni mindent. Engraving, gemek stb.... amihez oszt fikarcnyi kedvem sem energiam nincs.

(#2245) Busterftw válasza Qlux (#2242) üzenetére


Busterftw
veterán

Hmm én az Artistnak örültem volna inkább :/

(#2246) Sirandrish válasza F34R (#2244) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engraving liláig kb ingyen van, a köveket meg át lehet forgatni. Az új passal meg 1375ig(?) pikkpakk feltolod. Messze nem kell "előlről" kezdeni.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2247) Busterftw válasza F34R (#2244) üzenetére


Busterftw
veterán

Vykas G2-G3 ugyan meg nem ment le, de nagyon sokan 1445 kornyeken siman legendary cuccokban nyomjak, max par relic felszereles.
Legendary annyira azert nem bonyolult mert olcsok, tegnap pl a 1380 Artillerist-re koltottem kb 1200g-t es 4 lvl 3 engraving lett meg. Minden accessory legendary.

Jo nem a legjobb spec meta engraving, de siman hozhato.

(#2248) Remiel


Remiel
őstag

kezdem megunni a játékot... igaz nincs altom még mindig, egy karival 1450 nél járok, de már csak belépek a napikat megcsinálni, aztán rányomok ha van mati, vagy feljebb megy vagy nem, de már ez sem mozgat meg túlzottan... lementem Vykasra, azt sem tudtam mit kell csinálni de gate 1-2 lement, viszont ahogy elnézem a relic gear kiszedése szopás szokás szerint

amíg nincs jobb még elvagyogatok ezzel, de tartok tőle nem lesz egy hosszú szerelem

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2249) F34R válasza Busterftw (#2247) üzenetére


F34R
nagyúr

Gondolom azert mert eleg nehezen szerezheto a Relic cumo...
Nekem pl Argose is csak most lett. fene banja :DDD viszont a honing nalam mar nagyon belassul, es a kovetkezo pl Valtaning borzalmas lesz.
Ott is meghalok vagy szazezrszer mire megszerzem a geart.

@Andrish... kit rakjak akkor be? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2250) Sirandrish válasza F34R (#2249) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akit akarsz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.