Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#2301) F34R válasza duvi (#2300) üzenetére


F34R
nagyúr

szuper... :D

(#2302) Busterftw válasza duvi (#2300) üzenetére


Busterftw
veterán

Most mar csak az Artistra kell varni, hogy valamire el is tudjam loni ezeket :D

(#2303) F34R válasza Busterftw (#2302) üzenetére


F34R
nagyúr

Az a scouter utan jon?

(#2304) Busterftw válasza F34R (#2303) üzenetére


Busterftw
veterán

Fogalmam sincs, de remelem, kulonben lejar a powerpass :D

(#2305) F34R válasza Busterftw (#2304) üzenetére


F34R
nagyúr

miazhogy lejar? multkor ezt kerdeztem akkor nem szolt senki :DDD

(#2306) Busterftw válasza F34R (#2305) üzenetére


Busterftw
veterán

Ha jol tudom nem mindegyikre igaz.

(#2307) Busterftw


Busterftw
veterán

Na ez volt az elso het, amikor nem logoltam be.
Meg Una-t csinalni se.

(#2308) Pedro78


Pedro78
senior tag

Srácok, pheon-t shopon kivul honnan lehet szerezni?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2309) duvi válasza Pedro78 (#2308) üzenetére


duvi
nagyúr

Hetente tudsz venni párat (asszem 9db-ot) az event beváltó npc-nél. A másik megoldás, hogy eladsz goldot, utána veszel belőle kék kristályt, amiért a shopban tudsz vásárolni pheont. 100-as kötegben árulják.

[ Szerkesztve ]

(#2310) F34R


F34R
nagyúr

Asszem idaig sosem fogok eljutni. [link] uj trailer btw

(#2311) Ricsi273 válasza F34R (#2310) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Ez elég menő trailer lett, kìváncsian várom mennyi idő lesz az első clear. Lehet megnézek valami streamet róla.

(#2312) soo277 válasza F34R (#2310) üzenetére


soo277
őstag

Hááát, dettó :K

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#2313) F34R válasza Ricsi273 (#2311) üzenetére


F34R
nagyúr

Azt en is :DDD
Nekunk meg addig van 2 Raid : Brelzsaha es Kakul Saydon.
Nekem meg Valtan, Vykas pluszba meg :DDD

(#2314) F34R


F34R
nagyúr

Melyik volt az utolso powerpass a Punika? Csinaltam egy Paladint de nagyon nem jon be.
Talan majd lassacskan ha lesz idom es kedvem hozza. Az a baj engravingek nelkul semmit sem er. A masik, miert van kevesebb skill pointom mint a mainen?

(#2315) Busterftw válasza F34R (#2314) üzenetére


Busterftw
veterán

Mert nem teljesen kozos.
Ha kell par pala tipp vagy barmi kerdes, nekem az a mainem. (1445)

(#2316) F34R válasza Busterftw (#2315) üzenetére


F34R
nagyúr

DPS pala, ennyi a kerdesem. :DDD

(#2317) Busterftw válasza F34R (#2316) üzenetére


Busterftw
veterán

Ufff :D Talan 1500 kornyeken van ertelme :DDD

Amugy nem, peldaul a torony utolso szintjei ugy mentek le, hogy "dps"-re valtottam.

Nekem is van egy kerdesem pont emiatt, mert elkezdtem osszerakni egy dps buildet, de amikor elmentem a geart egy masik preset-be es atvaltok, akkor az accessoryt kicsereli az inventorybol.

Nektek is igy van? Nem ugy lenne ertelme, hogy ne kelljen az inventoryban cipelgetni a masik preset kiegeszitoket?

(#2318) Ricsi273 válasza F34R (#2316) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Én most csináltam meg a második palámat,nagyon bejönnek a supportok. Nem csak a heal miatt, hanem nagyon jó velük mechanikákat tanulni, alig sebződnek így könnyebb a patternekre figyelni, illetve nagyon meglepődtem rajta h mennyire fun is a support. Van egy bárdom meg egy palám 1430on, a másik palát a héten fogom felhúzni 1430ra és mind 4x3 support builddel van. Adj neki egy esélyt sztem.

A skillpointod azért kevesebb mert 50es vagy vele. Tedd be a strongholdba fejlődni.

@Busterftw: Sajna ez ilyen, le kell lockolni hogy nehogy összetörd, amúgy az inventory helyét foglalja.

(#2319) Busterftw válasza Ricsi273 (#2318) üzenetére


Busterftw
veterán

Ezt alairom, neha nem is csinalom oket :D
Amikor latom jon a boss tamadas, mindenki menekul, en ledobok egy Godsent Law-t aztan kitankolom ;]
Bar inkabb lustasagbol, mint mech tanulas miatt, de en is azt szeretem, hogy tobb lehetoseg van ilyen helyzetekben tulelni.
Ezert is nehez minden mas (dps) class, mert nincs shield se heal.

Na meg ezert is ruhellem a wipe mechanikakat, mert amugy kb sosem halnek meg. :U

[ Szerkesztve ]

(#2320) Ricsi273 válasza Busterftw (#2319) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Én is rühellem a mechanikákat, egyszerűen nem bírom megjegyezni őket csak ha 20x megcsinálom. A vykashoz mai napig előveszem a kis füzetemet nézni h mit is kell csinálni, pedig már több mint 10x megcsináltam....

Így voltam a valtannal is, de már csináltunk learning groupot is ahol mi segítettünk voiceon a többieknek akik még nem csinálták....Idő kérdése az egész, viszont ha tanulni akarom akkor nem mehetek be bárkivel. bármelyik partyba szó nélkül bevesznek mert support vagy, és ugye support alig van már ezeken a szinteken.

(#2321) F34R válasza Ricsi273 (#2320) üzenetére


F34R
nagyúr

Multkor neztem a foszert streamen 16h tolta a Vykas, Valtan, Brelzshaza raidet a goldert.
csinalt groupot es ment a bus ;] o volt aki soloban letolta a Valtant stb... Ahhoz kepest en kb semmi vagyok.

(#2322) Busterftw válasza Ricsi273 (#2320) üzenetére


Busterftw
veterán

Ma belogoltam es lement Vykas. G3 eddig nem ment le.
Valtan szerintem 5 run utan siman hozhato.

(#2323) F34R válasza Busterftw (#2322) üzenetére


F34R
nagyúr

1416-on meg nem merem bevallalni... foleg hogy az engravingek nem a legfaszabban jottek ki. :D

(#2324) Ricsi273 válasza F34R (#2321) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Hát ahoz én is. Nem busozok, örülök h a többiekkel megcsinálom 5x egy héten, nem hogy egyedül toljam le...

(#2325) Busterftw válasza F34R (#2323) üzenetére


Busterftw
veterán

Buszozni max akkor jó ha tényleg nem akarsz valami wipe mechanikás marhasággal foglalkozni pl Abyss Raid boss, viszont menni akarsz a következő Tierbe, mert feltétel.

Pl ilyen volt Velganos (tier 5 vége), 1x sem sikerült a hülye mechek miatt, a Tier 6-os Deskaulada meg siman lemegy.

[ Szerkesztve ]

(#2326) F34R válasza Busterftw (#2325) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezt pont tapasztaltam a heten... mondom en nem szenvedek vele, fizettem goldot egy scrappernek aki soloba letolta... en meg afkoltam a mapen. :DDD Deskaluda tenyleg konnyebb.
Amugy jah busozni akkor erdemes ha pro gamer vagy koreaik a felmenoid. :D

[ Szerkesztve ]

(#2327) Gumikés


Gumikés
kezdő

Sziasztok,

Melyik régióban és szerveren van aktív élet? - akár Magyar viszonylatban.

Mert ahol most vagyok teljesen halott.

+36305575570 (9:00 - 19:00) info@xgame.hu

(#2328) Ricsi273 válasza Gumikés (#2327) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Helló!

Melyiken vagy most? Én zinnervalen játszom, akadnak magyarok, de szerintem a legtöbben kadanon játszanak.

(#2329) Busterftw


Busterftw
veterán

Jott uj update, 9GB skinekre meg pet ranch es kb ennyi. :D

(#2330) F34R válasza Busterftw (#2329) üzenetére


F34R
nagyúr

micsoda :DDD Mechanist csak szeptemberben jon?

(#2331) Busterftw válasza F34R (#2330) üzenetére


Busterftw
veterán

Steam azt irjak, hogy lehet ez egy pre-content update, szoval amikor jon a kovetkezo "komolyabb" update akkor mar a file-ok tobbsege ott van, csak aktivalni kell.

Az egesz nyar kb elment pet update-ra meg vizes parkra, 1x voltam ott a kuldetes miatt, azota se :D

(#2332) F34R válasza Busterftw (#2331) üzenetére


F34R
nagyúr

En sem sokat :DDD pedig a konyv kellene :D

(#2333) Busterftw válasza F34R (#2332) üzenetére


Busterftw
veterán

Jah, de nem eri meg odahajokazni minden nap, kinekvanarraideje. :B

(#2334) Gumikés válasza Ricsi273 (#2328) üzenetére


Gumikés
kezdő

Antares szerveren van egy max lvl karim.. de elkezdtem kadanon játszani.

+36305575570 (9:00 - 19:00) info@xgame.hu

(#2335) Remiel


Remiel
őstag

Rájöttem, hogy lusta vagyok így sok szenvedés után egyszerűen befizetek buszra Vykasra, 800g a G1-3 és a franc se fog szenvedni.
Most 1465 vagyok relic fegyver és 3 armour darab megvan majd ha minden felment 20-ra akkor nekiállok rendesen.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2336) Busterftw válasza Remiel (#2335) üzenetére


Busterftw
veterán

Hmmm annyiert tenyleg nem rossz.
G1-G2 eddig ment, mult heten G3 is, de 800g tenyleg nem sok a kapott cuccok miatt.
Meg is nezem mennyi itt a szerveren.

(#2337) Ricsi273 válasza F34R (#2332) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

Én 1x voltam az event szigeten, minden héten mindent kivásárolok az event shopból és most van 24ezer event pontom....

@Remiel: Te hol játszol, hogy 800gold a vykas bus? Meg se éri sztem annyiért

[ Szerkesztve ]

(#2338) Remiel válasza Ricsi273 (#2337) üzenetére


Remiel
őstag

Kadanon vagyok

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2339) Ricsi273 válasza Remiel (#2338) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

2500gold a minimum amit látok. 800gold az nagyon kevés érte. Valtan megy 1000 gold körül és az sokkal egyszerűbb.

(#2340) Remiel válasza Ricsi273 (#2339) üzenetére


Remiel
őstag

hát én tegnap este 800 ért voltam ennyit tudok neked mondani, nem tudom most épp mennyi... 4 ember tolta volna le, de csak 3 jött, g3 ban kicsit be kellett segíteni, de lehet csak extra mák volt, vagy nem tudom miért volt ilyen olcsó, mondjuk meg is telt 1 perc alatt

Valtanért nem fizetek az semmi extra

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2341) Ricsi273 válasza Remiel (#2340) üzenetére


Ricsi273
csendes tag

akkor nagy mázlid volt annyiért...800at simán megér főleg h utálom azt a raidet mint a sz.rt.

(#2342) F34R válasza Ricsi273 (#2339) üzenetére


F34R
nagyúr

Neha Wei-n is latok annyiert... szerintem ha ott tartok majd egyet megnezem hogy buszoznak le. :D

(#2343) F34R


F34R
nagyúr

Pheont megeri venni ? nem tudok AH-bol Necklacet vasarolni. Engravingek atvarialasahoz kellene.

(#2344) duvi válasza F34R (#2343) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez nem megéri/nem éri kérdés. Ez a szűk keresztmetszet a játékban. Enélkül nem tudsz magas szintű cuccokat és köveket venni. Vagy összefarmolsz annyi aranyat, amiből tudsz venni kék kristályt amiért vehetsz pheont, vagy valós pénzt teszel be és megveszed a storeból. Ezt neked kell eldöntened, hogy megéri-e?

(#2345) F34R válasza duvi (#2344) üzenetére


F34R
nagyúr

Enelkul nem tudok vasarolni, es valos penzert pedig alig kapsz valamit. Igy azt mondanam hogy egyertelmuen nem. Goldot mar csak Una-bol es Argosbol birok szedni, de a karakter jocskan el van maradva ettol a szinttol. Altozni meg dupla annyi ido volna a goldert. (nincs engraving stb az alton sem)

(#2346) Busterftw válasza F34R (#2345) üzenetére


Busterftw
veterán

En eddig ket relic cuccot vettem AH-bol, de meg van vagy 200 Pheon, te hogy fogytal ki?
Bar megmondom oszinten nem is ertem ezt a Pheont.

(#2347) Remiel válasza Busterftw (#2346) üzenetére


Remiel
őstag

Mit nem értesz rajta? Ez a fee... minden játékban jelen van, vagy így vagy úgy. Itt ugye hozzájuthatsz innen onnan, de ha nem lenne napi ládából, vagy akármilyen rewardként, akkor kénytelen lennél aranyért vagy valódi pénzért beszerezni. Aki sokat kereskedik az tuti vásárol is, mert arra nem elég ami csak úgy jön és biztos, hogy az ebből származó bevétele a cégnek több százezres kategória és nem forintban.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#2348) duvi válasza Busterftw (#2346) üzenetére


duvi
nagyúr

"Bar megmondom oszinten nem is ertem ezt a Pheont."
Ez egy bújtatott állandó bevételi forrása a cégnek. Ha több karit akarsz rendesen felszerelni, akkor nagyon gyorsan kifogysz a pheonból és ezt nem nagyon lehet megkerülni. Pl. én az engraving stoneval szívtam nagyon durván. 11db-ot kellett vennem, mire sikerült egy elfogadhatót pörgetni a sorcimnak. Ez kapásból 11x5 pheon volt és ékszerek még sehol se voltak.

(#2349) Busterftw válasza duvi (#2348) üzenetére


Busterftw
veterán

Jah hogy ha tobb karakter van akkor gond.
Hat ez engem nem fog erinteni. :D

(#2350) F34R válasza Busterftw (#2349) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemcsak.. pl nekem node-k miatt nem jott ossze a 3x3 engraving, kobol is tobbet kellett venni mire jo lett egy. Most meg ha mar nem amugy sem jo es van relic akkor abbol akartam ekszereket. El is fogyott a pheon. nah meg multkor Velganos-nal is AH-bol vett Gem-el kellett fizetnem, az megint pheon.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.