Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark

Hozzászólások

(#2401) F34R válasza Busterftw (#2400) üzenetére


F34R
nagyúr

En olyat lattam hogy Excel-be szamolgatta ossze es siman kihozta 4x3-ra... legendary engraving bookra gondolsz? mert azokat eleg szep aron adjak ugye abbol kell 20/engraving

(#2402) Busterftw válasza F34R (#2401) üzenetére


Busterftw
veterán

Ugy is lehet.
Igazabol attol fugg az egesz, hogy mi esik vagy AH-ban mi van.

Tehat megnezed AH-ban a kulonbozo itemeken milyen es mennyi engraving lehetosegek vannak es azokbol allitod ossze, vagy pedig nagyjabol osszeallitod es varsz arra az itemre ami meg hianyzik.

Magyarul vagy abbol rakod ossze a 4x4-et ami van, vagy pedig egy fixet es azt rakod ossze aprankent.

(#2403) F34R válasza Busterftw (#2402) üzenetére


F34R
nagyúr

szereztem egy kis goldot 32k nemtudom mire lesz eleg.. :D Valtan meg nem egy sajnos lehet oda tenyleg kellene a 4x3

(#2404) Sirandrish válasza F34R (#2399) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha az övé működött :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2405) F34R válasza Sirandrish (#2404) üzenetére


F34R
nagyúr

O is ugyanugy megdeglett.... nem Gigachadrol van szo. :DDD

(#2406) Sirandrish válasza F34R (#2405) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor érdemes lemásolni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2407) F34R válasza Sirandrish (#2406) üzenetére


F34R
nagyúr

Az tole fuggott, a karakter maga jol lett buildelve.

(#2408) F34R


F34R
nagyúr

Kikerult az egesz eves roadmap... [link]
Most mar megnagyobb lesz a szakadek, Decemberre Brelshaza Raid is ott lesz a bohocos melle.

(#2409) Ribi válasza F34R (#2399) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem azért így látatlanban rámondani, hogy jó az ami van kicsit érdekes.
Fura dolgokat lehet ám látni.
Plusz 2 féle build van, az sem mindegy, hogy neki melyik verzió van.
Ha van kavicsból 2x6 meg engr könyvből 2x9, akkor jön ki legis cuccokból a 4x3.

(#2410) F34R


F34R
nagyúr

Skacok.. ha nagyon nem megy a Raid (Valtan, Vykas) 1445-on vagyok... van olyan opcio hogy kifizetem goldban es csak afk?

(#2411) duvi válasza F34R (#2410) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen. Rendszeresen visznek be goldért buszozni, bár én nem élek vele. Party Finderben megtalálod a carry runokat.

(#2412) F34R válasza duvi (#2411) üzenetére


F34R
nagyúr

Ha menne nekem, en sem elnek vele. Igy megnezek parat mert igy sosem lesz meg az uj sett.

(#2413) F34R


F34R
nagyúr

A chates AH linkeket hogy tudom egybol megvenni? nem latok semmit

(#2414) Pedro78


Pedro78
senior tag

Kaptunk megint powerpass-t de megint nem mukodik, vagy csak en vagyok balfek?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2415) F34R válasza Pedro78 (#2414) üzenetére


F34R
nagyúr

Mire mukodik akkora meg expired lesz :DDD

(#2416) soo277 válasza Pedro78 (#2414) üzenetére


soo277
őstag

nekem se müxik :F :U

BT: wersoo#21211

(#2417) Pedro78 válasza soo277 (#2416) üzenetére


Pedro78
senior tag

működik, csak valamiért nem jelzi, mert kristályt mutat ha felhúznám a karit, de ha rányomok akkor elfogadja és nem kristályból oldja meg.

a mapot csak szerintem cseszték el? nem lehet kontinenseken belül a területeket legördülő menüből váltani.

ez a disconnect hiba csak nálam jelentkezik félóránként? kidob szerver választó képernyőig...

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2418) F34R válasza Pedro78 (#2417) üzenetére


F34R
nagyúr

Nemcsak nalad... ma itt is elofordult... A map meg szerintem visszalepes a jatekban.

(#2419) Pedro78 válasza F34R (#2418) üzenetére


Pedro78
senior tag

most rájöttem, hogy jobbklikkel kiadja a területeket és úgy már ki tudom választani amit szeretnék.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2420) F34R


F34R
nagyúr

Gyorsban megneztem ezt a Reapert... Mobilitasa kiemelkedo, tulelesi faktor alacsony, Hasznalhatosagi szint nehez.. szoval NEKEM minden szempontbol kerulendo. :D

(#2421) F34R


F34R
nagyúr

Udv skacok...

KI hogy halad a gameben?
jopar BUS-ra felultem, de a heti volt a legbenabb.. 2man bus-nak sose higyjetek, legalabb 10 restart volt mire vegigtoltak Valtant. :DDD

(#2422) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok..

Busokkal kigyult a Relic set, ezekutan merre tovabb? A bohocra, majd kesobb Breshlaza-ra?
Ahogy olvasgattam redditen, utobbihoz akar egy evig is szenvedni kell a raidet. Es mivel azt mar nem tudom busokkal megoldani, szerintem felejtos lesz a tovabbi fejlodes is.

(#2423) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Most kezdeném a játékot. Keresnék egy olyan szervert ahol egy infokkal segitőkész lehetőleg idősebb tagokkal rendelkező klán bevenne egy teljesen friss karaktert! Discord van és használom is. Köszönöm! :R

(#2424) F34R


F34R
nagyúr

Hali

Van valami magyar discord server ahol lehet tenni fel kerdeseket, es jobban porog mint a topik?

(#2425) Pedro78 válasza F34R (#2424) üzenetére


Pedro78
senior tag

[Lost Ark Hungary]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2426) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Mi lehet az oka annak hogy SSD-ről is valami betegesen lassú a játék indulása? Másnál nem tapasztalom ezt csak a Lost Arknál. Ez mindenkinél lassan indul vagy valami beállítás kérdése az egész ?

(#2427) F34R válasza Dinasti (#2426) üzenetére


F34R
nagyúr

Sima satas ssd-rol beszelunk? nekem sem egy szelvesz, bar en egy eleg regi hardveren tolom.

(#2428) duvi válasza Dinasti (#2426) üzenetére


duvi
nagyúr

Mindenkinek ilyen lassan indul. Az M.2 PCIe se segít rajta érdemben.

(#2429) Ribi válasza Dinasti (#2426) üzenetére


Ribi
nagyúr

Elvileg a fostos cheat védelem miatt ilyen. Map váltásoknál is emiatt akad be az egész mint a szög.

(#2430) duvi válasza Ribi (#2429) üzenetére


duvi
nagyúr

Ehhez képest rogyásig vannak a szerverek botokkal és goldfarmerekkel.

(#2431) Ribi válasza duvi (#2430) üzenetére


Ribi
nagyúr

Eleinte tele voltak speedhack és hasonlókkal, azok már nincsenek, gondolom csak az ellen véd. Amúgy pont ma vágtak ki megint sok botot, kérdés mikorra jönnek vissza.

(#2432) duvi válasza Ribi (#2431) üzenetére


duvi
nagyúr

Mi decemberben hagytuk abba. Akkor már rendszeresen bejártak a farmerek Argosra, chaosokba és boss rushokra is. A "nevük" mindig árulkodó, másrészt a legtöbbször afk-ban vannak, vagy max. mozognak (chaoson ugye muszáj átmenni a következő mapra).

(#2433) F34R


F34R
nagyúr

Engem is bombaztak mailban a goldos faszsagukkal. :U meg rengeteg bottal talkozom una task alatt is.

(#2434) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok! Olyan gondom van, hogy ma jött Steamen az üzenet, hogy játékon belüli kitiltást kaptam... Márciusban játszottam utoljára és kb összesen van benne 7 órám...
Írtam nekik, de annyira nem kötött le, hogy emlékezzek rá. Feltelepítettem megint aztán már nem enged be... Kíváncsi leszek mit fognak írni...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#2435) savior válasza Raidon (#2434) üzenetére


savior
őstag

Úgy tudom tölrik az inaktív accountokat. Lehet te ennek lettél az áldozata?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#2436) Raidon válasza savior (#2435) üzenetére


Raidon
őstag

Bant kaptam állítólag Hack miatt... Érdekes, mivel összesen van benne 7 óra az is tavaly márciusi. Ráadásul a classra a szerverre és a karakternevemre sem emlékszem... ,de találtam egy cikket, hogy rengeteg accountot tiltottak úgy, hogy ők semmit sem csináltak...

"PCGURU"

A hivatalos blog szerint a Lost Ark több mint egymillió botot tiltott le, véglegesen eltávolítva ezeket a fiókokat. A "masszív tiltási hullám" volt az első lépés a Lost Ark "növekvő" bot-problémájának megoldásában, de a csapat folytatja a munkát a további fiókok azonosítása és eltávolítása érdekében, "amelyekről megállapították, hogy botokat futtatnak". A fejlesztők rámutattak, hogy lehetséges, hogy néhány játékost tévesen azonosítottak botként, és bár a csapat igyekezett megelőzni ezt a problémát, előfordulhatott, hogy olyanokat dobtak ki, akiket nem kellett volna. Azokat a kitiltottakat, akik "tényleg játszottak a Lost Arkkal", és "semmilyen módon nem módosították a játékmenetüket", arra biztatják, hogy küldjenek egy visszajelzést a játék támogatási oldalára.

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#2437) F34R válasza Raidon (#2436) üzenetére


F34R
nagyúr

Amilyen szarul jatszom, rolam is azt hiszik hogy bot vagyok :DDD

(#2438) savior


savior
őstag

Gondoltam eloveszem megint, de el sem akar indulni. Elkezdi a toltest, aztan bezarodik.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#2439) D1Rect válasza savior (#2438) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet csak megúsztad. ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2440) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok,

Le poroltam a játékot kicsit de rá kellett jönnöm elvagyok maradva nagyon.

Jelenleg 1360ilvl -ben szenvedek.
Arany nulla craft mati 0 .
Hogy lehet halandó számára egyszerűen 1400 körüli ilvl-t elérni.

Nincs altom csak ez az 1 kari.

Amúgy ha van valaki aki segítene vegyen fel Nyakazo a nick egy Berserkert kell keresni.

(#2441) Pedro78 válasza Roland861010 (#2440) üzenetére


Pedro78
senior tag

Szoktak csinalni fast lvl eventeket, bar mar nem jatszom egy ideje, 2-3 karit huztam anno 1400 fole par nap alatt.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2442) D1Rect válasza Roland861010 (#2440) üzenetére


D1Rect
félisten

Alapból van mindenféle kedvezményed 1415 alatt honingra és még csomó dologra.
Fel kéne menni addig, hogy el tudjanak vinni a carryk dungeonokba.
Asszem 1375 kéne.
Una-ból szerintem ki tudod venni a heti goldot és azzal meg a dungeon goldokkal már el lehet lenni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2443) Roland861010 válasza D1Rect (#2442) üzenetére


Roland861010
addikt

Helló,
Tegnap meg lett az 1370. Egyenlőre az új questeket akarom megcsinálni legalább addig amíg tudom. Gondolom lesz majd ilvl limit.
Aztán majd neki megyek újra az ilvl húzásnak ha már nem bírom csinálni.

(#2444) Roland861010


Roland861010
addikt

Berserker mellé milyen altot érdemes felhúzni?

Tegnap tapasztaltam, hogy a Guardian raideken a bossok hp-ja még mindig nem látszik, ami engem marhára idegesít.
Tegnap soloztam volna az egyiket, de meguntam és kiléptem erre mutatja, hogy 8% volt vissza. Hát majdnem levertem a TV-.t.

[ Szerkesztve ]

(#2445) Roland861010


Roland861010
addikt

Van érelme ennek a játéknak még?
Vagyis érdemes energiát beletenni vagy nincs már benne élet és csak lézengés van!?

(#2446) D1Rect válasza Roland861010 (#2445) üzenetére


D1Rect
félisten

Van egy szűk nagyon aktív közössége.
De attól még ugyanazt a napi rutint kell letolni...

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2447) Roland861010 válasza D1Rect (#2446) üzenetére


Roland861010
addikt

Mármint itthon vagy úgy nyugaton?

(#2448) Roland861010


Roland861010
addikt

Amúgy van egy új item slot a braclet ha jól emlékszem. Azt hogy tudom használni vagy mikortól?

(#2449) savior


savior
őstag

Naia szerveren játszik valaki?
Elkezdtem ott folytatni a régi karakterem. Punikát most fejeztem be. 1 éve nem játszottam, így elég nehéz visszaemlékezni mi hogy volt.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#2450) savior


savior
őstag

Végig vittem Punika meg Vern sztorit. Az item levelem meglett 1370, de nem tudom hogyan tovább. A honingosnál már nincsenek ott a cuccaim, mert +15 lilák. A további tartalomhoz magasabb ilvl kellene, de hogyan érhetném ezt el?
Naria szerveren rákerestem a magyar meg a hun szóra a guildlistában, de csak 1-2 népesebb klánt találtam. Ellenben belépni még nem sikerült egyikbe sem. Erre valami tipp?

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Lost Ark
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.