Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) Flyte33


Flyte33
tag

Ez a kabel megfelelne ha ki akarnam cserelni az eredetiket,jobbak mint amit kaptam vele? http://www.amazon.co.uk/Hama-30721-Speaker-Cable-0-75-Transparent/dp/B00005UP67

(#2202) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Fali konzolt milyet ajánlanátok? Láttam a vögels-t tudom hogy forgatható dönthető minden irányba de 6 ezret nem nagyon akarok adni 2 db ért. Főleg hogy 5 db kell nem is tudom egyáltalán jó-e ez a centerhez. Vagy csináltassak asztalos haverommal fa deszkát és L alakú konzollal toljam ki a falra.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#2203) Flyte33 válasza hadogabi1 (#2202) üzenetére


Flyte33
tag

En nemreg vettem Blackmount BB24 ,szerintem jo es olcso is volt,csak annyi az egesz hogy kell vegyel meg kulon csavarokat ami a hangszoroba megy mert ami van ahoz kicsik.

(#2204) Flyte33 válasza hadogabi1 (#2202) üzenetére


Flyte33
tag

De lehet venni olcsobban is vogels-t http://www.jofogas.hu/pest/Vogel_s_Vlb_500_hangszoro_tartokonzol_18843310.htm ezt ajanlottak nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#2205) hadogabi1 válasza Flyte33 (#2204) üzenetére


hadogabi1
senior tag

Na ez jó. Még alszom rá egyet. Az is lehet hogy csináltatok fa polcokat és L konzollal felfúrom azt cső. Olcsóbban kijönnék mint ilyeneket vegyek.

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#2206) aram01 válasza hadogabi1 (#2205) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem rendes állványok vannak, azok a legjobbak

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2207) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok.
Van egy Logitech Z906 hangfalrendszerem és hozzá egy Creative X-Fi Titanium HD PCIe hangkártyám.
Optikai kábellel van összekötve a hangfalrendszer a hangkártyával mert így képes DTS-re.
Szeretnék tőletek segítséget kérni hogy másmilyen módon hogyan tudnám összekötni a hangkártyámat a hangfalszettemmel, illetve milyen kábelt, kábeleket kellene hozzá vásárolnom.
Z906

SB X-Fi Titanium HD

Lényeg, hogy optikai (DTS-en) kívül összetudom úgy kötni őket hogy 5.1 legyen?
Analóg nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#2208) aram01 válasza ÁdiBá (#2207) üzenetére


aram01
nagyúr

optikai, másba ne is filoz, nekem is úgy van.

Más: jött már ki valami keményebb holmi ennél? kezdem unni, meg néha kevés a cucc
mostanában ezzel nyírom [link]
fél és háromnegyed hang között jól szól ( a mély is 3/4 felett van) :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2209) Dmmizo válasza #51482368 (#2003) üzenetére


Dmmizo
csendes tag

Valoszinuleg optikai kabellel hasznalod, mert ha azzal van, az enyem is kikapcsol azonal ha nem szol.
Jack kabellel bekapcsolva marad mindig :) :DD

(#2210) #51482368 válasza Dmmizo (#2209) üzenetére


#51482368
törölt tag

Á már megfejtettem energia takarékos mod a neve az ujjak már ienek :((
idegesitő mindig a hangfalat is külön bekapcsolgatni de álitolag sokat eszik és nagyon melegszik a mély háta anyi vigasztal
ha jo hangkártyám van nem érdemes optikaizni aszem 3x jack el használom

(#2211) Zoley3 válasza #51482368 (#2210) üzenetére


Zoley3
tag

Így van, a 6 sávos kábel (3x jack) + hangkártya jobb mint az optika,először én is optika hívő voltam,aztán Xonar D1-el kipróbálva rájöttem hogy az optikán nem szól annyira jól mint analógon :K

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2212) #51482368 válasza Zoley3 (#2211) üzenetére


#51482368
törölt tag

Nekem is volt egy dx em tényleg nagyon jo hangja volt

(#2213) underattack


underattack
csendes tag

Sziasztok,
ha valaki ráunt, reális áron vásárolnék ilyen Z906-ot. Budapesten, vagy Budapest - Ajka útvonalon.

(#2214) Bélaaaa válasza underattack (#2213) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Oszt mennyit szánnál rá?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2215) underattack válasza Bélaaaa (#2214) üzenetére


underattack
csendes tag

Tekintve, hogy 70-ért lehet újat venni, olyan 40-45 között érzem reálisnak, állapottól függően.

(#2216) Freezee válasza underattack (#2215) üzenetére


Freezee
senior tag

Most 70.000 ért hol fut?

(#2217) Zoley3 válasza underattack (#2215) üzenetére


Zoley3
tag

70ért? :DDD Mond hol és veszek még kettőt...
Hát nem tudom te hol láttad,de 70környékén is rég volt,nemhogy most annyi :U

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2218) Maxtreme válasza underattack (#2215) üzenetére


Maxtreme
addikt

Mind a mondat első, mind a második felét is viccnek szántad ugye?

(#2219) Bélaaaa válasza underattack (#2215) üzenetére


Bélaaaa
őstag

:C

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2220) vzoltan


vzoltan
aktív tag

argepen 85ezer

(#2221) underattack válasza vzoltan (#2220) üzenetére


underattack
csendes tag

Èn 89èrt làttam olyat, ahol van is raktàron ès hàt ugye ez bruttò. De elnèzve a vèlemènyeket, lehet, hogy nem kène szöröznöm ès kène vennem egy újat?! Ùgy veszem èszre, hogy szerintetek 70-et bõven megèr. Nem hallottam mèg élõben ilyet csak a netes vèlemènyek vannak...

(#2222) underattack válasza Zoley3 (#2217) üzenetére


underattack
csendes tag

Az màr összesen 15.3
Hogy akarsz neki jelet adni?! Ennyièrt inkàbb vegyèl rendes hàzimozit! ;) :)

(#2223) Zoley3 válasza underattack (#2222) üzenetére


Zoley3
tag

Hogy mivan? :Y :DDD
Milyen jelet adni,és milyen 15.6-ról beszélsz?

Nem árt azért tisztában lenni azzal,hogy ez alapjában véve egy számítógép kiegészítő,ami főként számítógépes felhasználásra készült,aminek jelenleg a "csúcsa" legalább is a magyar piacon :U
Amúgy mit akarsz ezzel elérni,ezért nem fogja senki sem odaadni,feléér sem amiennyiért vette..nézd csak meg a Z5500-asok árát,használtan is 55-70-ig kérnek érte...

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2224) aram01 válasza underattack (#2222) üzenetére


aram01
nagyúr

a rendes házimozi minimum 3 kilónál kezdődik :) ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2225) Maxtreme válasza underattack (#2222) üzenetére


Maxtreme
addikt

Te téptél valamit?

(#2226) XtremLor válasza aram01 (#2224) üzenetére


XtremLor
őstag

Hasznaltan 100bol is lehet jokat kifogni, de ha jot is akarsz akkor a 5-10eves avr fog magaban annyiba kerulni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2227) aram01 válasza XtremLor (#2226) üzenetére


aram01
nagyúr

én z906-om 10k híján egy 100-as volt, már kezdek gondolkodni, hogy miért is ezt vettem meg? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2228) underattack válasza Maxtreme (#2225) üzenetére


underattack
csendes tag

@Zoey25:
Nem akarok ezen nagyon tovább csámcsogni, de egy használt műszaki cikk piaci értéke szerintem igenis 50-60% között van az új árhoz képest, egy 60-70% közötti árat az indokolhat, ha mondjuk még több hónapig garanciás a cucc. Én ennyiért vettem és adtam is számos esetben már kütyüket. De körül is néztem és novemberben 45-ért ment el egy olx-en, most meg 50-ért.
Egyébként csak filmezni akarok rajta és most már biztos vagyok benne, hogy újat veszek, ha veszek.

@Mindenki:
Nem akartam senkinek sem felkavarni az érzelmi világát, vagy degradálni a drágán vett kütyüjének az értékét, de ti nyilván nem is akarjátok eladni a rendszereteket, csupán sértő volt számotokra az általam reálisnak tartott ár.
Ezért elnézést kérek, nem akartam megsérteni senkit, bár továbbra is azt gondolom, hogy a piac (OLX-en lehet keresgélni) is alátámasztotta az induló ajánlatomat. Nyilván volt ebben egy alkutartalék, mert Magyarországon vagyunk. Ha valaki rám írt volna egy 50eFt-os ajánlattal, elgondolkodom...

@Maxtreme:
Dehogy téptem, nincs rá szükségem. :) Csak arra reagáltam, hogy ha Zoey25 vesz még két ugyanilyen rendszert a meglévő mellé azon az áron, akkor hova jut. Eleve a felvetésnek sincs semmi értelme, így az erre reagáló poszt is ilyen kis fura lett, remélem azért nagyon nem kavartalak fel ezzel. :)

@aram01 és Xtremlor:
A rendes házimozit szintén Zoey25-nek írtam a felvetésére, miszerint inkább vesz még két ilyen rendszert. Ha kiszámolod, akkor (az újat 70-re írtam, ebből 2db az 140eFt + még a meglévője érjen mondjuk 50-et, akkor az összesen 190eFt, erre írtam, hogy akkor inkább házimozi). Ezt továbbra is tartom. Egy arcam avr 250 vagy 280 ca. 90eFt használtan, hozzá egy alsó középkategóriás mondjuk Jamo vagy Magnat sub 40-50 és ha ehhez 50-ért vesz egy akármilyen 5.0 szettet, akár ennyiért már újan is, akkor ez a cucc garantáltan nagyobbat fog szólni a Logitechnél. Csakhát 2,5X annyiba is került, és nem olyan kompakt / design-os ráadásul több helyet is foglal. A szempontjait mindenkinek magának kell meghatározni.

Nekem nagyon tetszik design-ra ez a Logitech, a vélemények meg iszonyatosan megoszlanak a minőségéről. Nem fogom megtudni, hogy érdemes-e filmezésre megvenni, míg bele nem vágok, de hát kockázat nélkül nincs nyereség sem.
Max ha nem tetszik meghirdetem itt 70-ért garival, aztán meglátjuk, hogy akkor mit mondtok majd az árra...

(#2229) Freezee válasza underattack (#2228) üzenetére


Freezee
senior tag

Szia,

Az hogy szerinted egy használt műszaki cikk piaci értéke 50-60% között van az nem jelenti azt hogy annyit is ér :)
A piac árazza be a dolgot , ha kevés van belőle vagy nagyon keresik akkor bizony ez 70-80% is lehet.
( áru < kereslet )
Én a Z5500-asom az új értékének a kb 80% -ért adtam el 5 évesen. Pedig nem volt garanciális, és mivel használtam nem nézett ki vadi újnak sem. Teljesen jól működött és a vevőnek ez kellett. Nem volt leharcolva sem.
Szóval kijelenteni hogy 50-60% maximum az értéke használtan valaminek, nem sértés számunkra, csak tájékozatlanság a számodról ;)
itt egy link a z5500 utolsó ismert áráról :) [link] itt 8000FT . Akkor ha tudsz nekem 4000Ft ért használt működő z5500 -ast akkor szeretnék 3db ot venni. Azonnal fizetek és érte is megyek.

(#2230) Maxtreme válasza underattack (#2228) üzenetére


Maxtreme
addikt

Ugye azért azt Te sem gondolod komolyan hogy pl egy egymillás tévét 1 évesen 500k-ért valaki elad?
Az egy dolog hogy Te mennyiért szoktad eladni (vagy elcukrozni) a cuccaid, de attól még nem reális, nagyon nem. :)
Pláne azoknál a műszaki cikkeknél amiknek nem csökkenik az értétkük rohamosan, az idő során (mint pl az egyes HW-eké)

[ Szerkesztve ]

(#2231) underattack válasza Freezee (#2229) üzenetére


underattack
csendes tag

Én is a piacra hivatkoztam, akárcsak te és az ennek a cikknek az esetén is alátámasztja, azt a nagyságrendet, amiről végig beszéltem. Nézd csak meg:
http://olx.hu/hirdetes/logitech-z906-ID2SpIZ.html
http://olx.hu/hirdetes/logitech-z906-ID2TpBZ.html

Azt, hogy az általad linkelt gyűjtőoldal honnan szedett be egy ilyen árat, nem tudom, de szerintem ezt itt senki nem veszi komolyan. Az 5500-nak ugyanúgy 100eFt körül mocorgott végig az új ára, az általad linkelt grafikonon is. Valami webshopban volt 1-1 elírás, a gyűjtőrendszer meg beszedte, de ennyiért nyilván soha nem lehetett újan venni. Pont úgy, mint ahogyan a linken szereplő egyéb termékeknél látható a Logitech Z905, ami szintén egy elírás. Nem tűnik túl pontosnak ez a forrás...

Egyébként ezeket a "veszek én is akkor 2-t" beszólásokat esküszöm nem értem miért kell.

Az, hogy egy 5 éves 5500-at el tudtál adni 70-80eFt-ért az pont annyira hihető számomra, mint a 7500Ft-os új ár, de ha így volt, akkor örülök a szerencsédnek, a vevőt viszont sajnálom. Persze, ha az általad linkelt új árnak vesszük a 80%-át, akkor megfordul a reláció, úgy túl olcsón adtad, és bár a digitális bemenet hiánya miatt az 5500 szóba sem jött nálam eddig, ha esetleg van még egy példányod eladó 6.000-ért hisz a te levezetésedből ez jön ki, akkor én megveszem szívesen. Ha több van, akkor is csak egyet, mert csak egyre van szükségem. Szólj bátran.
Az én elméletem alapján 40-50eFt jön ki az 5500-ra, pont ugyanúgy mint a 906-osra. Ha látok eladót, szólok szívesen, hogy vehess párat, bár mint mondtam ezt a típust eleve nem keresgélem.

De mindegy is, mert mindenkin csak az iszonyat sértettséget érzem - holott továbbra is tartom a véleményem, hogy az a nagyságrend, amit belőttem nem sértő, hanem reális - konstruktív hozzászólás nem nagyon van, inkább csak ilyen vagdalkozás, és mivel érzem, hogy nekem is kezd elfogyni a türelmem, hogy magyarázzam a nyilvánvalót én itt ezt le is zárom.

Még egyszer elnézést kérek mindenkitől, akinek sértő volt a soraimat olvasni, nem volt ilyen szándékom.

Minden jót kívánok nektek (őszintén!) és jó zenehallgatást/filmnézést meg miegymást a már meglévő jó kis logitech szettetekkel! :)

[ Szerkesztve ]

(#2232) Freezee válasza underattack (#2231) üzenetére


Freezee
senior tag

Nem volt sértő :)

CSak sokan jönnek hogy húúú miért ennyi amikor lehet kapni 40-50 ért is. Aztán 3 hónap múlva még mindig itt írogatnak és keresgélnek hogy miért nem adja el senki 40-50ért? Aztán vesz egyet 40-ért és szét sírja a fórumot hogy milyen szar hangfarendszer ez mert itt recseg ott sistereg meg tök tompa. Aztán kiderül hogy nem a rendszer szar, hanem egy rossz darabot vett. A z5500 at azért tudtam eladni annyiért mert amikor árultam teljesen pontosan 3 db volt eladó az egész országba. Semmi hihetetlen nincs benne. Jó állapotba volt, azonnal adtam doboza is megvolt még papírjai is. Eljött kipróbálta , és elvitte. Azóta nem írt nem hívogatott szóval gondolom meg volt vele elégedve.
Amúgy amit belinkeltél fenntartással kezelem. Se kép, se mikori, se semmi információ róla. Aki szép és jó állapotban árul valamit és el szeretné adni az tesz fel róla képet, és bővebb leírást ad róla. Aki vett egy 100.000 Ft os ilyen szettet arról el tudod képzelni hogy annyira analfabéta hogy nem tud 3 képet csinálni és feltölteni :)
Persze mindig van esély hogy pont kifogsz egy jó darabot, DE sajnos rendszeresen olvasni hogy naponta vernek itt át embereket ( köztük sajnos engem is tavaly 1x behúztak :( ) így mindig elővigyázatos vagyok a nagyon olcsó és kétes cuccokkal.

Még1x semmi vitát vagy személyeskedést nem akartam megütni veled szemben, ha így tettem volna sorry, egyszerű beszélgetés.Az hogy valamiben nem értünk egyet nem baj ha így lenne nem lenne miről beszélni ;)

(#2233) underattack válasza Freezee (#2232) üzenetére


underattack
csendes tag

Hooopsz, akkor ezt most én néztem be! :))

Teljesen korrekt válasz, köszi és elnézést a feltételezésért!

Nálam ez a logitech ilyen kattanás egyébként. Egyáltalán nem racionális döntés ilyet vennem, mert van már egy külön komponensekből épített 2.1-es rendszerem zenére, amit nagyon szeretek, így igazából csak erősítőt meg centert és szatelliteket kéne vennem, hogy legyen 5.1 is, de valamiért teljesen rákattantam erre a Z906-ra és nem tudom elengedni. Szerintem az lesz a vége, hogy veszek egy újat a napokban + projektor és médialejátszó már van, így együtt tök jó kis kompakt házimozi lesz.

Összességében sokkal több jót olvasni, mint rosszat és olyat talán csak egyet találtam, aki a hangminőségre panaszkodott inkább olyanok vannak, akiknek tönkrement - ez is a garis mellett szól egyébként...

Nagyon remélem, hogy tetszeni fog, mert ahhoz azért sokba kerül újan is meg használtan is, hogy ne szóljon nagyot... :)

(#2234) Freezee válasza underattack (#2233) üzenetére


Freezee
senior tag

Reméljük neked is be fog válni mint nekünk :)

(#2235) Zoley3 válasza underattack (#2228) üzenetére


Zoley3
tag

Igaz kár ezen csámcsogni ;)
Nem vagyok sértődékeny :P

Véleményem szerint megér ennyit,fürödtem már be használt és az újhoz képest 50% vagy alatti cuccal,pedig állítólag hibátlan volt :(((
Az meg hogy ki hol milyen olcsón kínálja,az megint csak több okból is lehet (tele van lével és gyorsan túl akar adni rajta és nem számít ha sokat bukik,vagy alapból úgy veszi mint cég vagy vállalkozó és leírja az adójából,stb)..de mind1.

Annyit tudok,hogy én megbecsülöm a cuccaimat mint a hímes tojást,patika állapotúak(ha nem akkor természetesen az állapotnak függvényében választom meg az árat,de ez ritka hogy én használt cuccot veszek,szóval vigyázott cucc hagyja többnyire el a kezeimet),és ha kell hónapokig hirdetem...viszont mégis sikerül többnyire mindent legfeljebb 1-1.5 hónapon belül értékesítenem,csak meg kell találni a megfelelő vásárlót aki egyáltalán megbízik az eladóban,és értékeli a makulátlanságot.
De sajnos többnyire a piacot is a kereslet határozza meg,és tudjuk a magyar mindent fillérekért szeretne megvenni :DDD sokan még nem is látták a portékát,de már telefonban alkudoznak például,nah ez ami engem sokszor a falra kerget -.-

Mind egy,kívánom hogy kifog egy jó példányt és remélem tetszeni is fog a cucc :R
Bár ha alapból tudatodba van már,hogy szerinted nem ér ennyit a portéka ,akkor szerintem nagy a valószínűséggel nem leszel megelégedve a hangzásával :U De remélem nem így lesz :K

De nem firtatom tovább :)
Bocsi ha hosszúra sikeredett :DDD

Peace

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2236) Flyte33 válasza XtremLor (#2159) üzenetére


Flyte33
tag

Na vettem en is egy ilyen kis Bluetooth-os cuccot es tenyleg nagyon jol megy telorol.

(#2237) aram01 válasza Flyte33 (#2236) üzenetére


aram01
nagyúr

mennyiért vetted?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2238) Flyte33 válasza aram01 (#2237) üzenetére


Flyte33
tag

Az egyik haverom vette Nemetbe 3 dollar volt.

(#2239) aram01 válasza Flyte33 (#2238) üzenetére


aram01
nagyúr

annyiért jó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2240) lacy8


lacy8
csendes tag

Sziasztok

2 hónapja van már nekem is z906om
vettem hozzá ilyet is http://www.marketworld.hu/node/38188 igaz 12k ért :)

Kérdésem az lenne hogy a kábelek cseréjével érhető e el érdemi változás? :)

(#2241) Flyte33 válasza lacy8 (#2240) üzenetére


Flyte33
tag

Nekem az eredeti kabele van,de itt ugy olvastam hogy jobb kabellel valamilyen szinten jobban szol.En is ki fogom majd cserelni a kabeleket mar csupan azert mert rovidek.

(#2242) aram01 válasza Flyte33 (#2241) üzenetére


aram01
nagyúr

Milyenre érdemes? azt sem tudom ezek milyen hosszúak, nekem a hátsók elég rövidek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2243) Maxtreme válasza Flyte33 (#2241) üzenetére


Maxtreme
addikt

Azéert arra kíváncsi lennék hogy ki az a "whitefülű" aki egy ilyen rendszernél észreveszi a hangminőségbeli változást jobb kábelek beiktatása esetén.
Mert ha egy több százezres csöves erősítőről beszélnénk, szintén ennyibe kerülő hangfalak mellett, már ott is necces a dolog, de ám legyen :)
Remélem akinek feltűnt a változás az alaplapi hangkártyával használja, az analog bemeneteken keresztül. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2244) XtremLor válasza aram01 (#2242) üzenetére


XtremLor
őstag

Volt mar tema regebben, ha rovid vehetsz ujat, ha meg pont jo akkor ne kolts ra feleslegesen! [link]!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#2245) Flyte33 válasza aram01 (#2242) üzenetére


Flyte33
tag

Pl.ilyenre http://www.loud.hu/Elektronika/Kabel/Hangszoro/OFC_HANGSZORO_KABEL_TEKERCS_25_M-KONIG_KN-LSP03R-25

(#2246) aram01 válasza XtremLor (#2244) üzenetére


aram01
nagyúr

kösz a linket, kénytelen vagyok venni, mert a hátsók rövidek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2247) Zoley3 válasza Flyte33 (#2245) üzenetére


Zoley3
tag

No csak megvetted azt a kábelt ;) :C Gyárihoz képest jó vastag mi? :DDD

Jha a forrasztást meg nem szabad eltúlozni,mert akkor alig megy be a csíptetőkhöz,mikor ónoztam annyira beleéltem magam hogy legyen rajt cucc bőven,mikor megpróbáltam szinte alig 1-2 ment be a helyére :DDD

[ Szerkesztve ]

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2248) Flyte33 válasza Zoley3 (#2247) üzenetére


Flyte33
tag

Nem vettem még meg de mar szandekomban van,csak ajanlottam amit te ajanlottal nekem :DD

(#2249) Zoley3 válasza Flyte33 (#2248) üzenetére


Zoley3
tag

jah akkor hajrá :D
Végül is bármilyen márka is jó,pl anno én Hama 30726 2x1.5mm akartam (az olcsóbb) de elfogyott,aztán ez volt pont abban a boltban csak. De semmi gond nincs vele ;)

Névváltozás: Zoey25 >>> Zoley3...Zoey25 felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#2250) Flyte33


Flyte33
tag

Az optikai kabelnel mi a kulonbseg a draga es az olcso kozott,vagy inkabb a markat kell megfizetni?En mar vettem egy 3 m-est de kellene egy hosszabb csak ez eleg draga volt es most lattam 5 m-est olcsobban ja es mas neve van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.