Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52523) Flowtation


Flowtation
őstag

Szerény és teljesen magánvéleményem szerint jó, hogy vannak ilyen programok is. Sokkal könnyebben "emészthetővé" teszi az os-t. Szerintem itt értünk el ahhoz a hajszálvékony határhoz, hogy ki és miért áll át linuxra. Részemről ez kb. 90%-ban kíváncsiság, ebben az esetben BoB véleménye helytálló, miszerint aki ismerkedni akar az utána olvas, próbálkozik, és így megtanulja, hogy mit hogyan. De a másik oldalról viszont ubyegon2-nek van igaza, hogy egy kezdőnek fontosabb először, hogy 1. működjön a rendszere, 2. el tudjon kezdeni elszakadni a megrögzött wines dolgaitól. Ha látja, hogy úgy is meg lehet valamit nézni mint winben, de azt lehet másképp is, terminálból, akkor az szerintem bátorságot ad, még jobban felkelti a kíváncsiságot. Egy szó mint száz, nincs ezekkel a cuccokkal baj, egy kezdőnek úgysem az először telepített rendszere lesz az utolsó is egyben, szerintem ez 100%.

u.i.: tudjátok mennyire vigyorogtam mikor sikerült először dd-vel kiirnom egy iso-t? Most meg már mosolygok, hogy atyaég, mekkora b@lfék voltam, tök egyszerű. De nem volt mindig az. :DDD

Bocs a hosszért!

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.