Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) iceQ!


iceQ!
addikt

Most olvasom: "3.1-enk van a legjobb Low Light minősége!! Valódi színekkel dolgozik, nem fakó vagy túlszaturált."
Na már most! Nézem a fényképeket és fakók.. Látom hogy ezt lehetne orvosolni, de hogyan is?

Valaki segítene? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#2252) Gaberking válasza Laca0 (#2247) üzenetére


Gaberking
senior tag

és az enyémbe? :(((

(#2253) david_97 válasza Gaberking (#2252) üzenetére


david_97
senior tag

Lehet rosz a kép minősége mert amúgy ha meglesed tiednél is a számok/betűk körül furcsán pixeles,nem bántásból,én elhiszem nekem is hozott a yoda kernel minden mók nélkül pár pont hijján 40k-t :))

[ Szerkesztve ]

(#2254) Gaberking válasza david_97 (#2253) üzenetére


Gaberking
senior tag

Jól látod, valóban furcsán pixeles és más színű is, szerintem pont azért, hogy ne lehessen a számokkal variálni. Ha valamelyik képszerkesztővel operálni szeretnél, az rögtön meglátszana! Pont ezért ilyen. ;) Ha "tiszta" lenne a felület, akkor lehetne szerkeszteni, de így esélytelen, mert rögtön meglátszana!

[ Szerkesztve ]

(#2255) Danny365


Danny365
őstag

Nem akarok megint megmondó ember lenni, de szerintem az se nem Photoshop, se nem "védelem" a Photoshop ellen, hanem egészen egyszerűen az igencsak takarékos jpeg konvertálás következménye. Van egy tippem, hogy az eredeti png-k egészen máshogy néznek ki.

(#2256) szabyka95 válasza Gaberking (#2254) üzenetére


szabyka95
őstag

eredetileg tiszta a felulet antutuban.
a feltoltes miatt lett ilyen, ugyanis amikor ide feltoltunk, akkor ha a kep PNG atkell konvertalja az oldal JPG be, mert 1366x768 as png t lehet csak feltolteni, a mi telefonunk felbontasa pedig 1920x1080. Na szoval a tomoritesek, konvertalasok miatt lett ilyen a kep, DM nem szerkesztgetett semmit, ennyi siman elerheto, anno meg a regi antutuban is volt aki 43 ezret lott.

szerk: amire megirtam danny megelozott :D

[ Szerkesztve ]

(#2257) Laca0 válasza Gaberking (#2252) üzenetére


Laca0
addikt

Droidmester képén az 1-es és a 2-es (ezres és százas helyiérték) mögött kék folt van. Ilyen folt a te képeden nem látható.
De nem is érdekes az egész, csak zárójelben jegyeztem meg. Amúgy sem foglalkozom sebesség tesztekkel. Érzésre legyen gyors.
Én sem gondoltam egyébként, hogy DM „csalt” volna vele. Mi értelme, haszna lenne?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#2258) szabyka95 válasza Laca0 (#2257) üzenetére


szabyka95
őstag

a pontszam mogott antutuban van vmi animacio feleseg, ilyen buzerans szines pontok lebegnek, akkor kapta le, amikor epp ott volt

(#2259) DroiDMester válasza Danny365 (#2255) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mi értelme lenne 1-2.e pontért képeket hamisítani? Ha csalni akar valaki akkor tegye a fagyóba 30..percre a telót! (csak viselje majd utána az esetleges következményeket)

és a képemre vissza térve! => katt itt az eredeti PNG kép

[ Szerkesztve ]

(#2260) DroiDMester válasza Danny365 (#2255) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

(#2261) Gaberking válasza szabyka95 (#2258) üzenetére


Gaberking
senior tag

Szerintem is így van. Az antutuban pontszám mögöt mozognak a színes "felhők" és lefényképezve ilyen képet adnak.

(#2262) Danny365 válasza DroiDMester (#2259) üzenetére


Danny365
őstag

Én pont azt mondtam, hogy itt semmilyen csalásról nincs szó...

(#2263) szabyka95 válasza Gaberking (#2261) üzenetére


szabyka95
őstag

tessek, ezt meg a regi antutubol nyomatta valaki, itt nehezebb volt ennyit elerni, mint most. na de ennek amugy sincs semmi ertelme :D

[ Szerkesztve ]

(#2264) Danny365 válasza szabyka95 (#2263) üzenetére


Danny365
őstag

Mondjuk arra azért kiváncsi lennék, ezt hogy a túróba lehetett elérni. Én egyszer a telefont nem sajnálva feltoltam 2,8-ra a procit, de semmivel se adott több pontot. :DDD Gondolom nem tartott sokáig felmelegedni neki.
Most meg, hogy -65mV-tal tolom, szinte fel se melegszik Antutu után a teló (persze default órajelen).

(#2265) szabyka95 válasza Danny365 (#2264) üzenetére


szabyka95
őstag

Nemtudom. Nekem pl 1 a pvs binem, 800 mv kell 300 mhz hez. Akinek a pvs e 6(600 mv 300 mhz hez), annal gondolom nem kapcsol be olyan hamar a throttlng mint nalam, foleg ha meg uv zi is

(#2266) pusihusi válasza Danny365 (#2264) üzenetére


pusihusi
addikt

Jó reggelt nekem is 2 ,8-nál kisebb lett 200 ponttal, de a telefon begyorsult melegedett, merült. :K

Üdv. Feri!!

(#2267) snorbi82


snorbi82
senior tag

Azért trükközés nélkül is ellehet érni 38779 pontot! Azért nem rossz! :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2268) pusihusi válasza HUTCHDB (#2239) üzenetére


pusihusi
addikt

[link] Szia még múltkor keveset is írtam, 300 ezren fölűl lesz :U

Üdv. Feri!!

(#2269) snorbi82


snorbi82
senior tag

Kairos Mechanical Smart Watch Hybrid óra

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2270) david_97


david_97
senior tag

Haver G2-je töltőre dugáskor mindig lefagy(v20d) szerintetek amiatt van hogy v20d van rajta? 5letek? :))

(#2271) snorbi82 válasza david_97 (#2270) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nekem is csinálta ezt... Valamelyik progitól csinálta, mert gyári beállítás után jó lett...

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#2272) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Volt már olyan hogy a knock on nem működött nektek? Lezárni lezár, de vissza már csak a hátlapi gombbal engedi. Tegnap lett újra rakva rajta a T-s rendszer. Köszi, ha tudtok segíteni. Megszoktam már nagyon és idegesít.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#2273) david_97 válasza snorbi82 (#2271) üzenetére


david_97
senior tag

Gyári beállítás alatt egy teljes resetet értesz? :U

(#2274) grigo válasza david_97 (#2273) üzenetére


grigo
őstag

Totálisan. Aztán ezzel az lg klienssel újra rakta rajta kollégám ezt a t-mobilos szutykot a sok felesleges alkalmazással. De megszoktam hogy így oldom fel. Lezárni lezárja a képernyőt. De fel nem oldja. Minden launchert meg szarokat leszedtem. Mozdulatoknál be van pipálva.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#2275) DroiDMester válasza grigo (#2274) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kéne olvasni egy kis össze foglalót! vagy a fórumban használni a keresőt! :C

tárcsázóba pötyögd be 3845#*802# majd a bejövő menüben => Settings ott az Update Touch Firmware (kb 10-15.sec amíg végez addig úgyse tudsz semmit csinálni, mert nem érzékeli az érintéseket) ha végzett kilépsz ebből a Service menüből, és a telónál a beállításoknál még csinálsz egy mozgás érzékelő kalibrálást!

ezután menni fog a feloldás dupla koppal is! :K

(#2276) david_97 válasza DroiDMester (#2275) üzenetére


david_97
senior tag

Azt még mindig nem osztottad meg velem,hogy mit kell átírni a system ui-ban hogy a home képernyőn is android l legyen a nav bar :( Segítenél kicsit? :)

(#2277) szabyka95 válasza david_97 (#2276) üzenetére


szabyka95
őstag

rakd fel a g2/g3 tweaksboxot, s akk eleg feltelpiteni az apkt, s kivalasztani
vagy ARTn vagy s nem akarsz dalvikra valtani ?

(#2278) akooos válasza HUTCHDB (#2188) üzenetére


akooos
veterán

És melyik MIUI-t raktad fel? Most, hogy kijött az Mi4 elcsábultam, úgyhogy szeretnék flashelni egyet a G2-re :D
Van olyan ami jól működik? Mikor régebben nézegettem őket, bugosak voltak meg nem MIUI alapú.
Változott a helyzet?

(#2279) grigo válasza DroiDMester (#2275) üzenetére


grigo
őstag

Közben megtaláltam. Csak a találati sorrendben ez nagyon nem az elsők között volt, és feladtam a tippek próbálgatását. De bocsánat azért a 3 felesleges hsz miatt amivel rontottam a színvonalat.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#2280) david_97 válasza szabyka95 (#2277) üzenetére


david_97
senior tag

Nem akarok tweaksboxot :D

[ Szerkesztve ]

(#2281) noxon válasza szabyka95 (#2244) üzenetére


noxon
őstag

Igaz köszi... xposed viszont nem megy rendesen a g3-as romokon nem? Ehhez meg az kell :(

We live in a simulated world...

(#2282) szabyka95 válasza noxon (#2281) üzenetére


szabyka95
őstag

nekem semmi bajom az xposed modulokkal, 6-7 et hasznalok

(#2283) Zoja™


Zoja™
őstag

Skacok, melyik gapps-ot tolhatom fel az official CM11-hez?
A goo.im szarakodik. :(

[ Szerkesztve ]

(#2284) Meggyi001 válasza Zoja™ (#2283) üzenetére

Sztem, talán ez jó lesz...

https://gamergep.hu/

(#2285) Zoja™ válasza Meggyi001 (#2284) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi :R

(#2286) HUTCHDB válasza akooos (#2278) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az elozo par heti miui mar egesz jo.
Vannak apro roccenesek, akadasok, es ezert is keresnek hozza egy jo kernelt.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2287) Corgan82 válasza Zoja™ (#2285) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Itt van egy frissebb GAPPS CM11-hez.

(#2288) JNSK válasza HUTCHDB (#2286) üzenetére


JNSK
aktív tag

Kamera milyen miui alatt?

(#2289) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#2290) akooos válasza HUTCHDB (#2286) üzenetére


akooos
veterán

miui.com-ról vagy xda-ról éri meg? Van egyáltalán official? :S Látom, hogy official miui nincs rá, csak portolt. Te vagy bárki más használta huzamosabb ideig? Van hozzá ajánlott kernel?

xda-n a legfrissebb a cm alapú 4.7.11? Gondolom jobb a 4.8.22, nincs hozzá egy guide valahol tök véletlenül vagy semmi extra, úgy flashelem mint bármelyik romot? twrp+otg aztán szevasz? :)

(#2291) Corgan82 válasza akooos (#2290) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Tudom, hogy a kérdés nem nekem szólt, de bátorkodom megválaszolni, hátha nem lesz belőle baj. :B
Innen tudod letölteni mindig a heti frissítéseket. A 4.8.29 verziót ne nézd mert nem készült el G2-re, a fejlesztők a MIUI V6-ra koncentrálnak, így pár telefonra jött ki csak. A 4.8.22 verziót le tudod tölteni ([katt]) és fel tudod telepíteni. A telepítés módja a szokásos, mint minden STOCK ROM-nál.
Telepítésnél sokat kell várni a format system-nél (akár 5 percet is), de ne ijedj meg, nem fagyott le, megcsinálja normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#2292) akooos válasza Corgan82 (#2291) üzenetére


akooos
veterán

Köszönöm :R

(#2293) pusihusi válasza Corgan82 (#2291) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia 4.8.22- ben van magyar nyelv?

Üdv. Feri!!

(#2294) Corgan82 válasza pusihusi (#2293) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!
Van. :K

(#2295) pusihusi válasza Corgan82 (#2294) üzenetére


pusihusi
addikt

:R

Üdv. Feri!!

(#2296) HUTCHDB válasza akooos (#2290) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

annyival egészíteném ki Corgan82 fórumtárs hozzászólását, hogy itt is van 2 verzió, mondjuk ezek "nem tudnak magyarul"...és nincs bennük gaps.
én úgy érzem, hogy a gtbluesky verzió a legjobb a három (a gtbluesky, a xiaomi.eu-s, és a 无一言 fejlesztő által készített közül)
kernellel bajok vannak, sajnos nálam semmilyen cm kernel nem ment fel rá, pedig elvileg cm alapú a rom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2297) akooos válasza HUTCHDB (#2296) üzenetére


akooos
veterán

Ezt a gtbluesky-t szedtem le én is. A magyar nyelv nem baj, sőt én most is angolul használom a cloudyt. Milyen hátrányunk származik abból, hogy nincs hozzá passzoló kernel? Smoothság, akkuidő? Mivel megy elfogadhatóan?

(#2298) HUTCHDB válasza akooos (#2297) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

a gond az, amit már korábban is jeleztem, vagyis vannak apró röccenések, akadások.
ezen egy jó kernel biztos javítana, én több kernelt próbáltam de egyik sem volt jó.
az xda-n is ez lett a fő téma, (mármint a kernel) a miui rom topicjában, de semmi érdemi ....
az animációt a fejlesztői beállításokban érdemes 0,5-re állítani, mert amúgy egy picit lassúnak tűnik, így viszont az animációk amúgy szépek.
ami még nekem nem nagyon teszik, az a dpi.
sajnos elég nagyok az ikonok, amire még nem találtam megoldást. (mondjuk nem is nagyon kerestem :) )

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2299) Zoja™ válasza Corgan82 (#2287) üzenetére


Zoja™
őstag

Köszi szépen :R

(#2300) Thauxeeb


Thauxeeb
tag

Sziasztok! PC Suiteval frissítettem KDZ-vel felmókolt V20D-ről V20F-re és most csak 16 gigás a telefon. Ez mitől van? Úgy tudom KK ROM-nál mindegy mit teszek fel, vagy mégsem ezek szerint?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.