Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1554) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Fejezzétek be a személyeskedést és a felesleges vitát. Aki folytatja azt pihenőre küldöm!

[ Szerkesztve ]

(#1555) Corgan82


Corgan82
aktív tag

(#1556) Harcsai


Harcsai
senior tag

Optimus g3 után érdemes más optimus vagy cloudy rommal kísérletezni? Ebben hibát nem találtam.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1557) pusihusi válasza Corgan82 (#1555) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia ez még mindig az 5-.ös, a 6-ost még tesztelik.

Üdv. Feri!!

(#1558) Corgan82 válasza pusihusi (#1557) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!

Tisztában vagyok vele, hogy ez még csak a V5. :K
Azt olvastam, hogy a V6 fejlesztői verzió szeptember elején válik elérhetővé a közönség számára. Idén év végén még csak a Xiaomi Mi 2/2S/2A, a Redmi modellek és a Redmi Note modell fogja elkezdeni tesztelni. Úgyhogy G2-re ezek szerint csak valamikor 2015-ben fog megjelenni.

(#1559) pusihusi válasza Corgan82 (#1558) üzenetére


pusihusi
addikt

Ezeket próbáltad már?

Üdv. Feri!!

(#1560) Corgan82 válasza pusihusi (#1559) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A 4.8.15 verziót nem tettem fel.

(#1561) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Sziasztok!

Nagyon tetszik a g3-nak az UIa. Olvasgattam hogy jók is a g3 romok.
Kérdéseim.
Szerintetek merjek nekiállni egy rom cserének kezdőként?
Nemtudnátok 1-2 oldalt javasolni ahol ezeket elmagyarázzák hogy mit hogy kell?
Úgy gondoltam van egy régi galaxy y-on telefonom azon kisérleteznék egy kicsit.
Köszönöm a válaszokat előre is.

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#1562) eladogeppc válasza Corgan82 (#1555) üzenetére


eladogeppc
veterán

Miui 4.8.15 nem mukodik. Fagyas hegyek mar a telepites utan !!!

CloudyFa v1.3 teljesitmeny:
Mindenféle belepakolt, masok altal jonak tartott appok nelkul. Szimpla G3 UI !!!
Teljesen mukodokepes !!!!

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1563) HUTCHDB válasza eladogeppc (#1562) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kiprobalom en is a miui-t, megnezem nalam fagy -e.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1564) laca.1


laca.1
aktív tag

Leg jobb böngèsző (CM Browser)most találtam a playon,brutál gyors attekinthető minden mást azonnal töröltem is.

(#1565) DroiDMester válasza laca.1 (#1564) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Jónak jó CM Browser, csak nézz rá az aksi használatodra aztán majd lebiggyed a szád! A Chrome se piskóta aksi használatba de ez a CM még a chrome nál is sokkal jobban eszi az aksit! :C Nálam többet evett maga a CM Browser mint a képernyő! :W

(#1566) HUTCHDB válasza eladogeppc (#1562) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

No, feltettem ezt a miui-t.
Nincs ezzel semmi baj.
Egy a titok, nem szabad az elso telepiteskor magyarra allitani, hanem szepen angolul kell az elso lepeseken vegigmenni.
Utana mar at lehet allitani magyarra.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1567) pusihusi válasza HUTCHDB (#1566) üzenetére


pusihusi
addikt

:C :C :C Szia hogyan jöttél rá? Eszembe sem jutott volna :N :( Más, az új Slim nagyon jó:

Üdv. Feri!!

(#1568) HUTCHDB válasza pusihusi (#1567) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Lehet itt sokakat ez meglep, de nem az első romolásom... :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1569) david_97 válasza HUTCHDB (#1568) üzenetére


david_97
senior tag

Használható már a miui? Ha igen dobnál egy linket? :R

(#1570) laca.1 válasza DroiDMester (#1565) üzenetére


laca.1
aktív tag

Hú.azt mèg nem nèztem,köszi hogy szóltál.

(#1571) pusihusi válasza HUTCHDB (#1568) üzenetére


pusihusi
addikt

Engem nem lep meg, követem a te hozzá szólásaidat is. Eléggé kritikusan és hozzáértően és segítően szólsz hozzá.S megosztod a közösséggel a tudásodat. Szerencsére vagyunk egy páran :K [link] Miui :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1572) HUTCHDB válasza david_97 (#1569) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nehany hete mar egesz jo, hasznalhato.
Vannak pici akadasok ( lehet egy jo kernel sokat javitana rajta ) de kozel sem olyanok, mint korabban voltak.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1573) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok!
Semmi gondom a gyári 20f Rommal de elgondolkodtam, hogy kipróbálnék valami főzöttet! Kéne egy kis segítség! Topicnyitót elolvastam root megvan autorecet is letöltöttem még nincs telepítve! Az lenne a kérésem hogy melyik Romot ajànlanàtok ami fontos kernellel nem szeretnék szórakozni külön, minden funkció menjen ami a gyàrin,ébresztő, távirányító, rádió tehàt minden! Nem szeretnék utólag állítgatni procit semmit, felteszem és működjön mintha feltennek egy gyárit és utána használom!

Ezeket zip fájlból twrp alól tudom feltenni ugye? KB mennyi idő?.
A többi kérdésem ha fent van a twrp és ugye ROM telepítés előtt után nyomok egy Hard resetet akkor a twrp is ugrik tehát újra telepíteni kell?
Ha a teló belső memóriàjàba felmàsolom a Romot majd nyomok egy HR-t akkor ugye az onnan eltűnik ? Tehát ROM előtt HR utána ROM felmásolás, telepítés majd újból HR?
Köszönöm előre is olyan ROMot szeretnék amit telepítek és már használható is nem szeretnék még utólag babràlni vele!
Olvastam itt a Miui illetve valami slimkat Romot esetleg ha tudnátok linkelni hogy hol találom meg az adott Romot megköszönném!
Még annyi lenne hogy ha a twrp fent van akkor mindegyik ROM zipből telepíthető tehát viszonylag hamar megvan?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1574) Harcsai válasza gretzky77 (#1573) üzenetére


Harcsai
senior tag

Hali

"Ezeket zip fájlból twrp alól tudom feltenni ugye? KB mennyi idő?."
Igen, belakva sok, maga a rom telepítés pár perc.

"A többi kérdésem ha fent van a twrp és ugye ROM telepítés előtt után nyomok egy Hard resetet akkor a twrp is ugrik tehát újra telepíteni kell?"
Nem tűnik el a twrp.

"Ha a teló belső memóriàjàba felmàsolom a Romot majd nyomok egy HR-t akkor ugye az onnan eltűnik ? Tehát ROM előtt HR utána ROM felmásolás, telepítés majd újból HR?"
Ha belső tárat is wipe-olod, akkor valóban eltűnik a rom, de ez nem szükséges. Ha formázod a belső tárat is, otg kábellel egy pen driveról vissza tudod másolni a romot.

"Köszönöm előre is olyan ROMot szeretnék amit telepítek és már használható is nem szeretnék még utólag baráti vele!"
Én Optimus g3-at használok. Jók DM fórumtárs romjai is, de sajnos ő a továbbiakban nem szeretné velünk megosztani őket(nem szeretném részletezni, megvan az oka), így ha eddig nem kaptál, ezekhez már nem férsz hozzá. :(

"Olvastam itt a Miui illetve valami slimkat Romot esetleg ha tudnátok linkelni hogy hol találom meg az adott Romot megköszönném!"
Erről nem tudok nyilatkozni.

"Még annyi lenne hogy ha a twrp fent van akkor mindegyik ROM zipből telepíthető tehát viszonylag hamar megvan?"
Igen. Én azért twrp alól kezdésképp csinálnék egy full mentést(backup) a jelenlegi rendszeredről, így ha nem tetszik amit felteszel, egy mozdulattal visszaállhatsz a régire, alkalmazásokkal, mindennel együtt.
Persze ha belső tárat formázol, ez is elveszik, tehát ha ezt szeretnéd, előtte másold át pc-re.

István

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1575) gretzky77 válasza gretzky77 (#1573) üzenetére


gretzky77
veterán

Annyi volna még hogy legyen benne magyar nyelv! Nincs bajom az angollal de szeretném magyarul használni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1576) gretzky77 válasza Harcsai (#1574) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm a gyors választ G3 romban azért nem gondolkodtam mert ha jól olvastam ott még játszani kell a kernelekkel meg utohangolni, bár lehet ez nem teljesen igaz! Ha a belső memóriát nem törlöm akkor maradnak a képeim zenéim? De ugye a G2 memóriája nincs particionálva akkor ha új Romot telepítek onnan nem törlődik minden?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1577) Corgan82 válasza gretzky77 (#1576) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Ha nem törlöd a belső memóriádat akkor megmaradnak a képeid és zenéid. Valamint ha feltelepítesz egy új ROM-ot akkor is megmaradnak.
SlimKat ROM
MIUI ROM

(#1578) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,
Szeretnék dokkolót venni a g2-höz de nem találok normálisat.
Esetleg tudnátok segíteni?Olyan kéne ami tölt van rajt usb hdmi.
Szóval nem csak töltésre használnám.

Sabján László

(#1579) Harcsai válasza Corgan82 (#1577) üzenetére


Harcsai
senior tag

A Slimkat cm alapú ugye? A gyári extrák mennek rajta?
Volt itt téma régebben egy 1+1-ról kölcsönvett gyorsindító app. Az rámehet?

[ Szerkesztve ]

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1580) #93966848 válasza Harcsai (#1579) üzenetére


#93966848
törölt tag

CM alapú romok Nexus 5-öt csinálnak a telódból, nem is értem mi értelme.Igaz, hogy gyors, de minden gyári fícsőr szinte elveszik.

(#1581) zeusz1204


zeusz1204
csendes tag

CLOUDY G3 1.3 v2[link]

(#1582) gretzky77 válasza Corgan82 (#1577) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi! Amit itt említettek hogy az LG szoftveres extrák nem mennek az így van? Nekem a miracast meg a távirányító meg a többi hasonló dolog kellene ezért írtam olyan Romot szeretnék amin minden működik ami most van a gyári szoftverrel!

Az volna még a kérdésem hogyha twrp-vel csinálok egy full mentést akkor magát a gyári Romot és minden programomat, beállításomat menti? Tehát ha nem jön be egyik ROM se akkor nem kell kdz-vel visszatenni a gyári Romot és arra a visszaállitás hanem simán twrp-ből visszatértem? Jól értem hogy a twrp is egy zip fájlt hoz létre mentés gyanánt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1583) Tonimcfish válasza gretzky77 (#1582) üzenetére


Tonimcfish
tag

mindent ugy visszatesz ahogy volt, a beállitott csengöhangoktol kezdve a beállitott ébresztöig :)))

mi 11 lite 5g

(#1584) gretzky77 válasza Tonimcfish (#1583) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi akkor Romot nem kell külön feltenni ez szuper! Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1585) szabyka95 válasza zeusz1204 (#1581) üzenetére


szabyka95
őstag

ez konkretan micsoda? lehet tudni mit javit?

[ Szerkesztve ]

(#1586) Corgan82 válasza Harcsai (#1579) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nem CM alapú, hanem AOSP ROM. A gyári "extrák" nem működnek rajta. Viszont távirányító alkalmazást le lehet tölteni hozzá (itt), amikor hívásod van akkor előjön a buborék.
A QuickBoot MOD elvileg csak CM11-en működik, bár olvastam olyat, hogy Mahdi-ra is feltették és működött, SlimKat-en nem próbáltam.

gretzky77
A gyári extrák nem működnek AOSP ROM-okon mivel azok STOCK-ra íródtak, szerintem ha neked azok az "extrák" annyira fontosak, akkor felejtsd el az AOSP és CM ROM-okat.

Jimanszky
Remélem majd egyszer rájössz mi értelme az AOSP és CM ROM-oknak. ;)

(#1587) gretzky77 válasza Corgan82 (#1586) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok akkor milyen ROM lehet jó? Mely extrák nem mennek amúgy?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1588) Corgan82 válasza gretzky77 (#1587) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szerintem próbáld ki a CloudyG3 1.3-at és nézd meg tetszik-e neked, állítólag az egy jó ROM. A CloudyKernel amit tartalmaz a ROM elvileg jól funkcionál, többen dicsérik. Vagy van még a CloudyFlex 2.6 és az OptimusG3 1.2 ami még tetszhet. Többi jó STOCK ROM-ról inkább kérdezz meg másokat, akik azokat használják, mivel én már rég óta (kb. 5 hónapja) csak AOSP és CM ROM-okat használok, így ebben a kérdésben nem foglalnék állást.
A nem működő extrákról csak azt tudom, hogy pl a stock távirányító nem működik, buborék értesítések csak a SlimKat-ben vannak, de ott is csak híváskor, dupla koppos lezárás csak az értesítési sávon működik. Most hirtelen ennyi jut eszembe, többi extráról nem tudok nyilatkozni, mert ahogy írtam is, rég óta nem használok STOCK ROM-okat így nem tudom milyen egyéb "extrák" vannak benne. De ha felsorolod az extrákat akkor tudok róluk nyilatkozni, működik-e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1589) Harcsai


Harcsai
senior tag

Azt meg lehet valahogy mókulni, hogy a fotókat ne a google, hanem a box tárhelyre töltse fel automatikusan?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#1590) HUTCHDB válasza Harcsai (#1589) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A dropbox-ra gondolsz?
Mert ha igen, akkor az automatikusan szinkronizal.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1591) gretzky77 válasza HUTCHDB (#1590) üzenetére


gretzky77
veterán

Szerintem nem sima box-ra!

Ha megcsináltam a full backupot és felakarok tenni egy Romot akkor amikor kiválasztom a zip fájlt megkérdezi hogy a belső tàrhelyet is törlöm e vagy hogy néz ez ki? Minden mehet de a belső memóriát hagynám ha így is lehet! Köszi

Amúgy hogy tudom rávenni USB kábelen a gyorsabb fájl mozgatásra mert mtp alatt bazi lassú!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1592) Fredy02 válasza f(x)=exp(x) (#1537) üzenetére


Fredy02
tag

Nos ma felraktam a 4.2.2 így már unrooted -et ír szerencsére. Akkor így már tuti mehet gariba?

S23U

(#1593) gretzky77


gretzky77
veterán

Amúgy töltőre dugva mehet a Romtelepítés vagy fel kell tölteni és csak úgy?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1594) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Hali. Feltettem próbaképp a CloudyG3 1.3-at, majd visszaállítottam az EHNDROIX V 14.8.4 TWRP mentésemet, és most nem megy az elforgatás és fény/közelség érzékelő. Feltettem ezt a modemet is, de továbbra sem működik. Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1595) Corgan82 válasza JoeCockBill (#1594) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!
Én is kipróbáltam az Ehndroix ROM-ot még amikor kijött a 14.8.4 verzió és a KK baseband volt feltelepítve nekem. Nem volt semmi probléma és működött az elforgatás. A CloudíG3 ROM-hoz is ugye ugyanez a baseband kell. A TWRP meg nem nyúl a baseband-hez. Szerintem próbáld meg újra feltelepíteni a sima KK baseband-et.

Többieknek
Render kernel R14

(#1596) f(x)=exp(x) válasza Fredy02 (#1592) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Igen. :K
Grat. hozzá. :)

(#1597) #93966848 válasza Corgan82 (#1586) üzenetére


#93966848
törölt tag

Nem a testreszabhatosag miatt szeretitek a CM romokat?Kíváncsi vagyok amúgy, hogy miért :)

(#1598) szala86


szala86
aktív tag

Na erre kíváncsi leszek! Kíváncsi vagyok mivel lesz jobb mint az 1.2.
OptimusG3 Rom V1.3

[ Szerkesztve ]

(#1599) gretzky77


gretzky77
veterán

Na tegnap feltettem a cloudy Romot köszi mkinek a segitséget,egyelöre nem akadtam semmilyen problémàba! Mivel nagyon gyorsan ment minden igy este még ràpróbàltam a miui Romra is viszont az màr az elsö lépéseknél folyamatosan újraindult úgyhogy hagytam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1600) Mozart62 válasza szala86 (#1598) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Rossz a link, ez V1.2 ről szól.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.