Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) rayoliviero válasza Mozart62 (#1600) üzenetére


rayoliviero
veterán

Most tölti még fel. Erre én is kíváncsi leszek.

(#1602) Corgan82 válasza #93966848 (#1597) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A testre szabhatóság, a gyorsaság, akadásmentesség, features, frissítés.
Szerintem jobban néz ki az AOSP kinézet mint a G2/G3 UI. Nekem túl színes, csicsás, gyerekes. AOSP ROM-ok komolyabbnak tűnnek, átláthatóbbak, kezelhetőbbek.
Ez az én saját személyes véleményem, mielőtt többen nekem esnének és elküldenének az anyámba !

gretzky77
megoldás MIUI újraindulásra

Mozart62
szala86 linkje jó, csak most töltik fel az 1.3-at, azért látod még csak az 1.2-t.

[ Szerkesztve ]

(#1603) wyzard válasza Corgan82 (#1602) üzenetére


wyzard
tag

Te próbáltad a G3-as 7 ROM-ot ? Ha igen van tapasztalatod, hogy Cloudy-hoz ill. Optimus-hoz képest miben térnek el ? Van-e valami jelentős különbség ?

(#1604) Corgan82 válasza wyzard (#1603) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Erre Gazsi00 fórumtárs tudna válaszolni, őt kérdezd meg. :)

(#1605) eladogeppc válasza HUTCHDB (#1566) üzenetére


eladogeppc
veterán

Na köszike !

Akkor kipróbálom !

1 kérdés még, hogy a kamera Appolt valahogy le kellene cserélni benne mert az szar. :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1606) wyzard válasza rayoliviero (#1601) üzenetére


wyzard
tag

Szia !

A #1603-as kérdésemben tudsz segíteni ? Milyen tapasztalataid vannak az említett ROM-okkal (különbség terén értem elsősorban) kapcsolatban ? :R

[ Szerkesztve ]

(#1607) Mankó válasza Corgan82 (#1602) üzenetére


Mankó
veterán

Slimkat-et használtam kis ideig és igazat adok azokban amit leírtál, annyival kiegészítve, hogy az aksi is jobban bírta, mint az eddigi romok amiket használtam.
A duppla kopp megoldható külső alkalmazással, engem viszont a legjobban a buborékok hiánya (még nem fogadott híváskor sem volt) kezdőlapon hívás, sms stb gombok nagyok, az értesítő sávban kicsik voltak az ikonok betűk. Ezek zavartak a legjobban, a többi dolog szerintem külön appal megoldhatóak.

+ a kamera gyenge volt, de még a külön lenovo-ssal lőtt képek se nyerték el a tetszésem, míg máshol rendben voltak.

[ Szerkesztve ]

(#1608) rayoliviero válasza wyzard (#1606) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szia.

Sevenben jó sok extra van, amit ki lehet választani telepítés előtt Aromában. Hibát nem tapasztaltam a ROM-ban.

(#1609) Corgan82 válasza Mankó (#1607) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Nálam akkor csak van buborék ha képernyőzár nélkül hívásom érkezik. Máskor viszont nincs ez a funkció.

A méreteket nem próbáltad a DPI-vel átállítani ? Belinkeltem neked múltkor azt az appot, azt kipróbáltad ?

Van még a MIUI, LG AOSP, és az 1+1 kamera. Ezeket is kipróbáltad ?

(#1610) wyzard válasza rayoliviero (#1608) üzenetére


wyzard
tag

Köszi a választ. Az extrákat leszámítva tapasztaltál valami jelentősebb különbséget Optimus és Seven között ?

(#1611) rayoliviero válasza wyzard (#1610) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szívesen. Nem tapasztaltam.

(#1612) djoei


djoei
tag

sziasztok.
ezt valaki felrakta?
CLOUDY G3 1.3 V2

köszi.

(#1613) pusihusi válasza Mankó (#1607) üzenetére


pusihusi
addikt

Sziasztok, nálam működik a dupla kopp, minden más feltelepítése nélkül. S azt hiszem ez marad a a fő romom. (Slimk.) Előttem már ismertették hogy miért. Az egyik legjobb, hanem a legjobb rom a 4.4.2 ill. 4.4.4-es romok között :Kdjoei: Igen nagyon jó kis rom!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1614) JoeCockBill válasza Corgan82 (#1595) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

megtettem, sajnos semmi változás. azért köszi :)

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1615) wyzard válasza rayoliviero (#1611) üzenetére


wyzard
tag

Köszi még egyszer, akkor marad fent a Seven. :)

(#1616) david_97 válasza HUTCHDB (#1572) üzenetére


david_97
senior tag

Nekem kb 10 perc volt mire feltette,aztán nem bírtam végigcsinálni a setup wizzard-ot mert folyton újraindult :(
Angol nyelven sem megy :((

[ Szerkesztve ]

(#1617) eladogeppc válasza david_97 (#1616) üzenetére


eladogeppc
veterán

NEkem is ezt csinálta. AKkor nem próbálom meg egyenlőre :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1618) pusihusi válasza eladogeppc (#1617) üzenetére


pusihusi
addikt

Én is fél napig csináltam, angolul! A simnél mindig újra indult. Próbálkoztam Miui nyelven is nem ment :N :DDD :( S a vége egy nagy botlop.Mozart62: Pedig töltik, lehet hogy lefelé még lassabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#1619) Mozart62 válasza Corgan82 (#1602) üzenetére


Mozart62
csendes tag

Szóval valami hiba lehet az Optimus G3 v1.3 rommal, mert nincs fent.
Nem hiszem, hogy 4 óra nem elég 1,4 giga feltöltésére.
De majdcsak megérkezik.

(#1620) gretzky77 válasza eladogeppc (#1617) üzenetére


gretzky77
veterán

Csatlakozom én is, angolul akartam végigmenni de folyamatosan újraindult igy kuka!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1621) gretzky77 válasza Corgan82 (#1577) üzenetére


gretzky77
veterán

Lehet hülyeséget kérdezek,de ez a slimkat csak 160mb vagy benéztem valamit?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1622) JoeCockBill válasza JoeCockBill (#1614) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

CloudyG3 mentésem visszatéve megy a forgatás, ki érti ezt? :F

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1623) szabyka95 válasza gretzky77 (#1621) üzenetére


szabyka95
őstag

Ennyi, fapados ROM

(#1624) Corgan82 válasza gretzky77 (#1621) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Igen, csak annyi. :K
Az AOSP ROM-ok mindig 200 MB körüliek.

(#1625) gretzky77 válasza Corgan82 (#1624) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi mindkettőtöknek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1626) #93966848 válasza Corgan82 (#1602) üzenetére


#93966848
törölt tag

Értem, köszi a leírást :).Teló nem forrósodik jobban?Akksi jól bírja?

(#1627) Corgan82 válasza #93966848 (#1626) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Telefon nem forrósodik és aksi is jól bírja. :) Mondjuk ez ROM függő, általánosságban azért nem igaz mert nem mindegyiknél van ez így, legalábbis az üzemidő. Vannak jobb ROM-ok és vannak gyengébbek. Pl. most én a SlimKat ROM-ot használom és teljesen jó az akkuideje, sokáig bírja, forrósodás sincs.

(#1628) gretzky77


gretzky77
veterán

Csináltam a G3 Romról egy full mentést twrp-vel,mert kisérletezgetni akartam a miuival de se hogy sem tudom működésre bírni már beállítás alatt is állandóan újraindul Úgyhogy kuka! Viszont a G3 mentést nem tudom visszatenni mert ha elindítom a restoret akkor jelszót kér ami nem gond mert en adtam mentésnél viszont nem fogadja el,ilyenkor mi van? Még jó hogy kíváncsiságból leszedtem a slimkat Romot azt legalább fel tudtam tenni, hogy működjön a tel! A jelszó esetén van karakterlimit mert en 5betű 4 szám kombinációt adtam meg!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1629) Mankó válasza Corgan82 (#1609) üzenetére


Mankó
veterán

Dirty Unicorns-t probaltam meg, de a Slimkat jobb volt. Dpi-t nem probaltam megvaltoztatni, es a programot se. Lehet azzal ezek a kezdolapi problemaim megoldodnanak. Valamikor olvastam valamelyik forumban, hogy megoldhato ez a buborekos visszajelzes is.
Minden eshetosegre elmentettem az addigi beallitasaimat, aztan majd meg visszaterek ezeket a dolgokat tesztelgetni.

pusihusi: az uj Slimkat-et hasznalod? A duppla kopp nekem csak az ertesito savon mukodott. Valaki linkelt egy youtube videot, hogy kell beallitani a duppla koppot az apex launcherrel, de en csak kulon app meghivasaval tudtam megoldani. Nalad maskepp van?

[ Szerkesztve ]

(#1630) HUTCHDB válasza david_97 (#1616) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Hat en nem tudom nalad mi lehetett, de nalam is ujraindulgatott, mig probaltam nyelvet valtani.
Ahogy hagytam az alapon, hibatlanul feltelepult...pontosabban vegigment az elso beallitas, es utana is hibatlanul mukodott.

No es mi ujsag az optimus uj g3-as romjaval?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1631) Corgan82 válasza Mankó (#1629) üzenetére


Corgan82
aktív tag

A DPI állítással biztosan megoldódnának a kezdőlapi méretproblémáid mivel a DPI az összes ikon- és betűméretet együtt állítja, nem külön-külön. Neked azért lettek különböző méretűek az ikonjaid mivel egyesével / külön-külön kezdted őket állítani a launcheredben. Az egységes kinézetre a DPI állítás a megoldás.
Viszont arra megkérnélek, hogyha van egy megoldás valamilyen problémádra, aminek én szívességből utánanéztem, és azt te nem akarod kipróbálni egyéb okokból, akkor ne a ROM hibájának tüntesd fel és ne hangoztasd folyton. Nem bántásnak szánom, ne annak vedd, csak szerintem így nem igazságos, mert nem a ROM hibája.

A dupla kopp nálam is csak az értesítési sávon működik, nem tudom mire gondolt pusihusi.

(#1632) rayoliviero válasza HUTCHDB (#1630) üzenetére


rayoliviero
veterán

Új OptimusG3 Downloads alatt az uploading felirat kérdőjelre lett átírva. Valami gáz lehet vele. :(

Viszont a stable release date alatt 08.22. Akkor gondolom dolgozik rajta és holnap felteszi, remélem.

[ Szerkesztve ]

(#1633) gretzky77 válasza HUTCHDB (#1630) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is újraindult folyamatosan akár állítottam nyelvet akár nem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1634) HUTCHDB válasza rayoliviero (#1632) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, azt hittem, mar toltheto....

(#1633) gretzky77!
No akkor majd ismet felteszem.
Full wipe volt? (system is?)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1635) Mankó válasza Corgan82 (#1631) üzenetére


Mankó
veterán

Nem a rom hibajara utaltam vele, hanem h a gyari beallitasa nekem nem tetszett.
A dupplakoppra pedig valaki linkelt egy youtubeos megoldast, h hogyan mukodik meg is az apex-ban. En ezt nem tudtam beallitani mert nem volt screen sleep, igy en lockscreent tarsitottam hozza, az mukodott mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#1636) gretzky77 válasza HUTCHDB (#1634) üzenetére


gretzky77
veterán

Wipe volt egyedül a belsőt nem töröltem!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1637) gretzky77 válasza gretzky77 (#1628) üzenetére


gretzky77
veterán

Valaki esetleg erre? Ki tudom valahogy deriteni a jelszòt?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1638) pusihusi válasza Mankó (#1629) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nálam, dupla kopra feléled és elaszik. Igaz nem alakítgattam a kernelt stb. Csak testre szabtam belaktam. Igaz ez nem nagyon érdekes nekem, de az Antutu 37-39 ezer között váltakozik, minden hókusz pókusz, jegelés nélkül :DDD Ja és Google launchere van fönt.

Üdv. Feri!!

(#1639) Danny365 válasza gretzky77 (#1637) üzenetére


Danny365
őstag

Nem tudod. Annak a backupnak igy, password hiányában annyi.

(#1640) gretzky77 válasza Danny365 (#1639) üzenetére


gretzky77
veterán

Csak azt nem értem hogy tuti biztos vagyok milyen jelszòt adtam a titkositàsnàl!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1641) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Tudna valaki megoldást KitKatnél lévő sistergős hangra fülesnél? Legfrissebb 20D szoftver van rajta,fülest bedugom,elindítok egy zenét,és már sistereg is.

(#1642) HUTCHDB válasza gretzky77 (#1636) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ismet feltettem a miui-t. Hibatlanul telepult, es hibatlanul elindul, majd magyarra atallitva is jo...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1643) david_97 válasza HUTCHDB (#1642) üzenetére


david_97
senior tag

:Y én tanácstalan vagyok :(
Természetesen full wipe megvolt,de sim keresésnél ha egyáltalán kb 5restart után el tudok odáig jutni,folyton lefagy!

(#1644) HUTCHDB válasza david_97 (#1643) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

teszek fel egy videót, hogy nézd meg, hogy nálam semmi gond....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1645) david_97 válasza HUTCHDB (#1644) üzenetére


david_97
senior tag

Nálam már ott gyanús volt a dolog hogy a telepítő gyanusan sokat áll a wipw systemnél

(#1646) gretzky77 válasza david_97 (#1645) üzenetére


gretzky77
veterán

Nàlam is ugyanez van,amig eljut a sim kàrtya regig addig 2-3* újraindul utàna simnél csak folyamatos ùjraindulàs!

HUTCHDB nincs azzal gond de hiàba vàrom ki!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1647) HUTCHDB válasza david_97 (#1645) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nincs azzal semmi gond, várd ki!
az összes "official" miui kb. 5 percig formázza a systemet....

(#1646) gretzky77!
pill. mindjárt elérhető a videó....

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1648) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#1647) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

működik-e a 4.8.15 -ös miui g2-őn?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1649) eladogeppc válasza HUTCHDB (#1648) üzenetére


eladogeppc
veterán

link not works.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1650) JNSK válasza HUTCHDB (#1648) üzenetére


JNSK
aktív tag

Szia! Kérlek írd le a tapasztalataidat a friss miuiról :P :D Köszi! :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG G2 - Mélyvíz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.